L.S.M
Улиците.... - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Улиците.... - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексУлиците.... - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Улиците.... - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Улиците.... - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Улиците.... - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Улиците.... - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Улиците.... - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Улиците.... - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Улиците.... - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Улиците.... - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Улиците.... - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Улиците.... - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Улиците.... - Page 2 Vote_lcapУлиците.... - Page 2 Voting_barУлиците.... - Page 2 Vote_rcap 

 

 Улиците....

Go down 
+3
Linnette
Tueur
Anile
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 12:40 am

Излязохме, а аз го погледнах с леко недоумление, вървейки зад него с бавни и малко крачки.
- Прав си, няма да ме пуснат, а и досега не съм ходила- признах си аз леко смутена и наведох глава.
Побързах да сменя темата, затова реших да се хвана за някоя от неговите думи.
- Каза че си се преместил тук от две години - също беше казал че няма социален живот, което улесни едно от вътрешните ми терзания, но това бе друг въпрос.
- В такъв случай, от къде идваш?
Докато говорех се опитах да настигна бързата му крачка, заставайки наравно до него, при което за малко не припаднах колко бе висок или просто защото аз не бях кой знае колко голяма на ръст.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 12:50 am

- Нищо не си пропуснала. - Подметнах иронично. - Тия чукала можеш да ги видиш и по телевизията след 11. - Засмях се. - Аз съм от Ню Йорк, но там нямах възможност за реализация, голямо семейство, няма пари, сещаш се... Та, започнах да уча френски, изкарах си курсовете и сега съм тук. Обаче ми е трудно, всичко е ново, още е непознато и е адски трудно. Отиваш до магазина, казваш нещо неправилно и в следващия момент продавача звъни на полицията... Абе глупости, не съм интересен. - Ухилих се тъпо и я погледнах, след което казах: - Нещо за теб? Или не желаеш да споделиш.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 1:02 am

Думите му успяха да завладеят вниманието ми, а желанието с което ги изричаше ми вдъхваше увереност и ме караше да го гледам с нескрит интерес.
Значи е роден в Ню Йорк...леле, винаги съм изкала да отида там или просто някъде далеч от тук, от дома си, затова и се бяхме преместили в Париж с леля ми.
- Напротив, интересен си-побързах да се възпротива аз и се усмихнах вяло, погледждайки го за миг, след което върнах погледа си към пътя на който вървяхме, преди да бях предизвикала някоя авария.
- Приятно е да имаш голямо семейство.- продължих аз откланякой вниманието от себе си.
Макар да го харесвах, не можех да си позволя да му споделя нещо подобно, а и хорота не биваше да се занимават с моя ужасен според мен живот, според повечето други, скучен.
Преди обаче да бях изръсила поредната глупост, загледана в очите му, успях да се спъна. Тялото ми залитна назад, при което се опитах да се задържа, но в крайна сметка се озовах на земята по колене и длани, което мека казано бе болезнено.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 8:16 pm

Освен че беше красива и интелигентна, Лилиенс притежваше още едно неприсъщо за мен нещо, беше непохватна. Лошото на това, да стъпиш накриво е, че после последиците са болезнени. Ако ми трябваше подробно описание на точния вид болка щях да попитам Лил, която сега стоеше на колене на земята, с най - шокираното изражение, което някога бях виждал.
- Добре ли си? - Подадох и ръка и се усмихнах съпричастно, макар че честно казано рядко ми се случва да падам, едно от предимствата погледа ти винаги да е забит в земята и да си вечно абстрахиран от случващото се наоколо.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 8:23 pm

Почувствах как цялата ми един вид репутация се срина.
Нима не намерих нещо друго което да сторя, освен да се спъна по възможно най-непохватния начин.
Вероятно изглеждаш като пълна хлапачка, една от слабите ми черти за пореден път бе излязла на показ, а именно способността ми да не се задържам на краката си за повече от час.
Непринудения инцидент се оказа причина очите ми да се навлажнят, а гърлото ми да пресъхне.
Чух гласа на Тим, който ме питаше нещо, но не казах нищо, а просто поклатих глава.
Трябваше да се смея, не беше нищо особено, всеки пада, нали...но не можех.
Чувствах се ужасно и сълзите просто не можаха да не се стекат по червените ми бузи, а хлипанията ми да се появят заедно с тях, макар и тихи.
Може би не плачех защото се бях изръсила насред улицата, може би просто една от онези кризи заради които ходех на психолог, появяващи се без особена причина.
Не исках това да се случва сега, особено в присъствието на някой друг, особено човек когото едва познавам, но не можех да направя нищо друго, освен да сведа глава към земята.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 8:40 pm

Лилиенс че чу въпроса ми. продължаваше да гледа надолу към земята. Плачеше или поне на мен така ми се стори. Отначало помислих, че се е наранила при падането, но не изглеждаше да има някаква физическа рана - едно леко ожулване в областта на коляното със сигурност нямаше да я вкара в болница... Значи имаше нещо друго.
Приклекнах до нея и повторих въпроса си, на който отново не получих отговор, тя остана все така безмълвна. Лицето и изглеждаше червено, не знаех дали не взема нещо, дали това не беше някаква криза и да и трябваше определен медикамент. Повдингах лицето й с ръка.
- Какво има? Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 8:49 pm

Точки.
Дали те биха могли да изразят състоянието ми.
Много точки, от онези които хората поставят в писмата си,тогава когато не занят какво просто да напишат.
Сега се чувствах така, но аз по-точно не знаех какво да кажа.
Голямата му длан, повдигна лицето ми, при което се опитах да се дръпна, но не успях, при което се предадох и се загледах в очите му. Там виждах себе си, седяща на земята със сълзи стичащи се по зачервените ми бузи. Вида ми само ме накара да се засрамя още повече и нова сълза да падне от окото ми.
Какво ми бяха казвали всички да говоря, но как.
Как да говоря когато не исках да го направя, сега щеше да е най-добре да съм сама, да не намесвах и мъжа срещу мен в един от многото ми подобни случаи. Исках да се скрия така както винаги правех и да забравя обещанието което сама си дадох, но не трябваше.
Правех го вече повече от десет години и трябваше да говоря,дори да не е за това което ме измъчва. Устата ми се разтвори, ала не успях да изрека нищо, а просто останах така,подобно риба на сухо.
- Страх ме е...- гласа ми прозвуча като изнемоял шепот, а очите ми вече бяха пресъхнали сякаш.
Щеше да ме сметне за луда, а аз не бях, просто не бях, не исках да бъда...а и не можех да му позволи да си мисли това за мен, поне не и той, нека имаше един човек на света, който да не ме гледаше с презрение и да стоеше далеч от мен.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:00 pm

Или не беше стабилна психически или я хващах в кофти момент, което май беше по - вероятното от двете, по - малката от двете злини, ако трябва да се изразя като възрастен...
Пред мен стоеше един тъжен човек, не можех да го разбера от пръв поглед преди малко в бара, но сега ясно си личеше, че през нейните очи света изглежда черен. Не знаех какво да кажа, какво се очакваше да я успокои, да й припомни, че не всичко е черно и бяло, че всеки изпада в подобни състояния, всеки има своите силни и слаби моменти... Замислих се, дали не ги знаеше, всичките неща, които бяха главата ми, готови да излязат на яве с успокоителен тон. Изглеждаше умна, вероятно всичко това и беше известно.
- Няма от какво да се страхуваш. - Усмихнах се. - Ако те е страх от мен, няма причина, ще ти извикам такси и ще си тръгна. - Отново се умсихнах, набора от думи се беше поизчерпал.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:09 pm

Тежестта на въздуха наламя и някак сепочувствах по-добре.
Следствие което всъщност очаквах и което рано или късно се появяваше...интересно ми бе, дали е възможно един ден това да не се случи и да свърша в клиника за душевно болни.
Думите му ме накара да се усмихна криво, а дългите ми пръсти да изтрият сълзите от вече не толкова червените ми страни.
- Не ме е страх от теб.- промърморих аз също така тихо, но поне имах силата да го погледна без да се разплача.
- Прости ми, наистина не биваше да го казвам.- надали глупавите ми извинения щяха да помогнат, но поне можех да опитам да поправя глупавия си вид в неговите очи.
Ръката ми се опря на студения асфалт и се отблъснах от земята, изправяйки се отново на крака.
-И все пак, ще те разбера ако желаеш да си тръгнеш.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:19 pm

- Стига де, не съм такъв. Рицарството все още го им, не мога да оставя дама в беда. - Учителя по етика щеше да се гордее с мен, ако можеше да ме види сега (да бе)... - Защо да не бива? Да говориш е хубаво нещо, аз направо прекалявам и най - често ръся глупости, хубаво е да има някой, който да говори смислени неща. - Огледах се наоколо. На улицата беше пусто, нормално, като за това време от денонощието, пък и щеше да се притеснява още повече, ако имаше зяпачи. - Какво ще кажеш да станем, а? - Отново и подадох ръка, след като се изправих.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:25 pm

Кимнах и се замсях леко, което едва си пролича на все още посърналото ми лице.
Беше прав, както и всички останали, трябваше да го говоря, но не исках, нямаше и да го сторя.
Досега никой не бе заслужил, по-точно аз не бях заслужила човек на когото да споделя, а и не исках да това да се случва, макар вътрешно да изгарях от желание някой друг освен лидите психолози и също леко лудата ми леля, да знаят защо се държа така...поне да си имаха представа.
- Понякога мога да бъда интересна атракция, съжалявам че ти се наложи да станеш свидетел на подобна случка.
Казах аз и се усмихнах виновно, стискайки леко болезнените си длани.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:34 pm

- Съжалявам че ще те разочаровам, но не ми изглеждаш като циркова атракция, трябва ти малко повече грим, за да заприличаш на някой от онези досадни клоуни с червени носове и неравно подрязана коса от двете страни. - Наистина трябваше да се постарае, за да ми остави грешно впечатление. Рядко се случваше да греша в преценката си за някого, а когато станеше... е тогава сигуацията беше меко казано "грозна"... - Аз пък понякога имам досадния навик да се повтарям, така ще те попитам за юбилейния четвърти път, добре ли си и имаш ли нужда от нещо?
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:45 pm

Действията му и всичко бяха някак странни.
Винаги съм мислела самата себе си за различна, макар реално да нямаше еднакви хора, но все пак...а той самия бе толкова странен, при това приятно странен, каращ очите ми да го следят с интерес.
- Чувствам се по-добре, особено когато говориш.
Усмихнах се, но като за първи път не се изчервих и въпреки това сведох поглед към земята.
Вероятно вече бе забелязал силния срам който изпитвах независимо кой какво прави, което също бе ужасна моя черта.
На няколко пъти понечих да кажа нещо, ала лексиката ми сякаш бе изчезнала изведнъж.
- Аз...та..- накрая въздъхнах и скръстих ръце пред гърдите си.
- Исках да те питам нещо, но проблема е че вероятно ще прозвучи глупаво.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:57 pm

Лил изглеждаше като задавена с нещо, сякаш не си беше преглътанала... Не можеше да върже изречение с повече от две срички, което засилваше нарастващите ми съмнения, че въобще не спада към категорията на изреченията, словосъчетанията или каквото и да било по - различно от дума. Сякаш се оправяше, защото онова изражение, наподобяващо удавник, се беше изпарило.
- Защо съм такъв изрод ли? Въпроса е риторичен, каквото такова, майка ми очевидно не е късметлийка какво да я правя...
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 10:08 pm

Завъртях очи театрално и в същото време се засмях.
- Не ми помагаш.- казах аз и поклатих глава, макар всъщост да бе обратното.
Колкото и брутално да звучеше някак си ми харесваше да слушам понякога наистина глупостите които ръсеше, особено когато го правеше, за да ме развесели или просто аз така си мислех.
- Както и да е, мисля че майката ти е извадила много късмет, освен като изключим че сигурно трудно е спирала плача ти като малък, но това и без това е минало.- казах аз и се усмихнах, опитвайки се да запазя гласа си спокоен, без да се разсмея.
- Мисъта ми бе съвсем друга...-продължих аз, отново свеждайки глава.- също е свързана с теб, но малко по по-различен начин....ох май няма смисъл да увъртам...исках да те питам дали си съгласен някой път да те посетя на работа?
Сещате ли се за онзи звук, ужасен и дразнещ, който пускат при подобни тъпи изрази във филмите, сякаш спират прекрасните песнопойни песни и лентата тотално е прецакана от умната реч, е кълна се че точно това чух.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 10:26 pm

Въздъхнах с облекчение.
- Това ли било... Аз пък си помислих, че ще ме питаш за кръвна група или нещо такова, не че имам против доброволното донорство, нищо подобно. И без това не ми приличаш на осемдесет годишен страец с тръба в устата... - Замълчах за секунда две. - Леле, на глас ли го казах? Нищо чудно, че ти е трудно да говориш, ако повечето ти познати са като мен. Та за работата... Защо не? Макар че предупреждавам, че може да е вредно за психиката. Ще ти дам телефон, за да се разберем... Само не идвай с кошница с бисквити, трябва да поддържам репутация на студенокръвно влечуго. - Засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 10:31 pm

Изражението ми вероятно бе за милиони.
Не е истина как успяваше да разшири очите ми, съвсем като човека който винаги съм искала да бъда.
Аз изглежда обаче не правех нищо друго освен да се възхищавам на хората и да ги превръщам с свои кумири.
Засмях се едва когато спря да говори и зацъках с език.
- Вероятно ти е трудно да го правиш с подобно мило държание, по-скоро не само аз, ами и те ще искат да ти носят кошници с бисквити.- казах аз усмихвайки се, а ръката ми извади от предния джоб на тъмните ми, прилепнали дънки, малкия виолетов на цвят телефон и птиплъзна капачето му, готова да запиша цифрите които щеше да ми продиктува..предполагам, освен ако не извадеше една от онези безнесменски картички, визитки.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 10:46 pm

- Аз такова... - Казах и започнах да ровя из няколкото джоба, намиращи се по дрехите ми. - Секунда само, бях си го записал на листче, номера... Защото с тия френски жаргони... Абе не мога да си променя менюто на телефона, моя падна през терасата и сега разучавам новия... - Десет секундно търсене из дълбините на левия ми преден джоб бяха достатъчни, за да изровя малка, нагъната част от лист хартия, на която бяха надраскани небрежно няколко числа. - Ами това е. - Казах, след като продиктувах цифрите с ужасния си акцент, както ме бяха учили първия час от курсовете по френски - едно, две, три и т.н. - Не ми е трудно. желязната маска, която ми е повече от необходима се е превънала в част от мен. Макар и да не ми личи, аз съм сериозен човек, само когато се налага.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 10:55 pm

Малкото листче с написани от него числа, може би бе най-доброто решение на дилемата ми, затова прибрах обратно телефона си, поставяйки до него и хартийката с телефонния му номер, след което се обърна слушайки го с интерес.
Предполагам беше прав, в живота човек слагаше различни маски, а по-късно трудно откриваше истинското си лице.
Усмихнах се и кимнах пристъвайки леко назад.
- Предполагам е така...всъщност надявам се че ще имам време да проверя.
Казах аз и разширих устните си във вече съвсем нормална усмивка.
Някакъв звук от кола се, привличайки за миг вниманието ми, след което бе последван от лай на кучета...супер, поне от това не бе страх, макар да бе по-очаквано.
- Знаеш ли колко е часа, знам че преди секунди държах телефона си, но забравих да проверя.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 11:02 pm

Лил "преписа" номера ми и се заоглежда. Изглежда както мен беше забравила колко е часа, защото ме попита точно това. Наистина, как очакваше да знам нещо такова? И в родния ми град ми се беше случвало често, та тук ли ще пропусне...
- Всъщтност нямам представа, загубих представа за времето преди няколко часа. Но мога да те уверя, че не е подходящо време за момиче като теб да се разхожда по улиците само. Какво ще кажеш, да ти викнем едно такси?
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 11:20 pm

Беше прав, часа далеч не бе подходящ за мен, да се разхождам сама, но честно казано аз и не държах да го направя, но въпреки всичко не се нуждаех от такси.
- Спокойно,всъщност живея на улицата след тази, няма смисъл от такси.-поясних аз и се усмихнах проветливо, а очите ми едва различиха минаващ край нас силует на котка.
Странно, но явно по това време на деня или по-точно вече нощ, животните намираха за подходящо да излязат от скривалишата си.
Настъпи леко неловко мълчание, по-скоро аз мъслчах, а очите ми се спряха отново на Тим, който изглежда бе уморен.
- В такъв случай да не те задържам повече...надявам се няма да е нахално, ако тази седмица ти се обадя, за да се разберем за час...
Казах аз, а тялото ми се ориентира към посока дома, но все още обърнато към неговото.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 11:33 pm

Лилиенс живееше наблизо, както сама каза, така че не беше нужно отново да се излагам с "уникалния" си акцент.
- Как нахално, нали аз си дадох номера? Нахално щеше да бъде, да ти дам някой друг и да се изгавря, което не е съвсем в мой стил. - Денят беше адски натоварен, имах нужда от здрав сън и двойно експресо на сутринта, нямаше по - добро от европейското кафе. Лил тръгна заднешком към съседната улица, като продължаваше да ме гледа.
- Ами... Лека нощ, какво да ти кажа. Приятно ми беше, че се запознахме. - Усмихнах се и се отправих към нас.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 11:41 pm

Кофти чувството когато оставяш нещо или някого без всъщност да го искаш, изпълни гърдите ми, но едва ли си пролича по усмихнатото ми изражение.
- Лека нощ и на теб Тим- казах аз и помахах с ръка, все още без да отделям поглед от тего.
- А и...аз също се радвам че те срещнах, наистина.
Усмихнах се за пореден път, повдигайки рамене, като този път за последно, надявам се само за днес, сърнах лицето муи се обърнах, пресичайки към не много голямата ни бяла, ама много бяла къща.
С надеждата че след като лелями не е звъняла, значи не е притеснена че ме няма в този късен час.
Мисли свързани сТим побързаха да завладеят съзнанието, ала не това бе което исках в момента, затова разтърсих леко глава и безсъзнателно се обърнах отново, но за жалост него вече го нямаше.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:18 pm

Тръгнах по някаква уличка, като все още ми се виеше свят.Хващах се за каквото мога, а от време на време се облягах на стената.Това никога до сега не ми се беше случвало...Дали не ми бяха сложели нещо в питието?Но в момента бях твърде замаяна, за да мисля...Не знаех къде отивам, нито кога ще свърши това, просто продължавах да вървя напред по малката, тъмна, затънтена уличка.Накрая се предадох и се облегнах на една стена.Няколко секунди след това се свлякох на земята...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Улиците.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... - Page 2 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:33 pm

Прибирах се от близкия бар, защото ми беше станало скучно. Всички се събираха по тъмните ъгли на клуба и се натискаха по двама, по трима да не кажа и повече.
Улиците бяха напълно пусти и единственото, което се чуваше беше силният вятър, брулещ лицето ми.
Както си вървях видях едно момиче, свлякло се на земята.. Приближи се бързо към нея и преди да направя каквото и да е било я огледах предпазливо.
- Имаш ли нужда от помощ? - додадох накрая с несигурен тон. Убеден бях, че няма да ми направи нищо, поради простата причина, че не можеше. Беше дребна, но много красива и нежна.
В началото не ми отговори, явно си бе помислила, че искам да й направя нищо.
Успя да се изправи, макар и с доста затруднения, но в същият миг краката отново я подведоха и преди да се строполи на земята я хванах през талията, придърпвайки я към себе си..
- Хей, добре ли си? - попитах вече разтревожено..
Върнете се в началото Go down
 
Улиците....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж-
Идете на: