L.S.M
Улиците.... R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Улиците.... R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексУлиците.... EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Улиците.... EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Улиците.... EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Улиците.... EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Улиците.... EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Улиците.... EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Улиците.... EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Улиците.... EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Улиците.... EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Улиците.... EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Улиците.... EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Tueur
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Dark_Angel
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Linnette
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Линда Харисън
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Katherine Pierce
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Ема Картър
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Felix Kornt
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 
Liliense Stefane
Улиците.... Vote_lcapУлиците.... Voting_barУлиците.... Vote_rcap 

 

 Улиците....

Go down 
+3
Linnette
Tueur
Anile
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 12:34 am

Големите и силно осветени улици, подходящи както и за бързо каране с кола, така и за спокойно вървене пеш.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 12:49 am

Целувката не бе нищо особено.
Искам да кажа не че не бе приятна,напротив, добре се целуваше момичето, но я нямаше онази искрица която усещаш когато имаш чувства, всъщност май никога не съм я чувствал, макар да си мислех че към Луси я изпитвам...изглежда се бях заблудил, макар все още да държах на нея, или просто бе останало голямото приятелство което имахме...а то като се замисля не бе особено такова.
Аз се прибирах късно при това не всеки ден, имаше бели петна от живота ми за които не можех да и кажа нищо, а после и онова нещо...
От него ме болеше най-много, още повече понеже бях привързан към детето не само като баща, а и да осигуря поне неговия живот, след като отнемах толкова много.
Рязкото и отдръпване ме накара едва да сдържа усмивката си, но въпреки да се засмея като луд, доволен от това което сторих и че тя изглежда бе разбрала че от подобни детински истории няма смисъл, аз просто продължих да карам, загледан съсредоточено в пътя.
Гласа й ме помоли да отбия, а аз това и направих.
- Какво, да не би да си променила мнението... да си разбрала че не съм аз подходящия?
Попитах аз и се усмихнах криво, обръщайки лицето си към нея, а едната ми ръка, поставих на седалката й.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 1:06 am

Ироничното мъ лице направо ме раздразни
"какво нима си мислеше ,че съм пикла с разглезена душа ,която чука всеки втори и си търси само лоши момчета"
:оо не бе познал"
Погледнах ги така всякаш всеки един момент ще му се изсмея в лицето и дори не ми пукаше от реакцията
сега определено си мислеше че съм се отказала
откопчах колана ,който през цялото време така ме стягаше,че беше отврътително
-подходящия?
разсях се
-много силно се вземаш под подходящ! аз определено не съм лиглата за която ме смяташ ,така че или карай към лайф добре 11 или ..... на задната седалка
разсмях се като му погледнах физиономията
-какво мислише че съм мамино дете с големи амбиции аз съм минала през много не търся добри кавалери не и вече
тези думи ме го изненадаха
не нямаше да му кажа нищо повече за себе си сега всичко решеваше той както искаше ,но ми бе пределно ясно че разбра че не съм курва
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 1:13 am

Ако е имало някой човек който да ме изненада, то той е бледнеел пред нея.
Всяко нейно действие успяваше да ме шокира все повече и повече.
Твърдеше че не е леко момиче, макар да изглеждаше такава, но имаше истина в това че "човек не е такъв, какъвто изглежда".
Поклатих глава, съжалявайки се за това което ми се случваше.
Бях попаднал в лапите й и измъкване нямаше.
А уж съм силен мъж, убиец при това, а се оставих на една млада девойка да ме контролира...е нормално е човек да греши, особено когато грешките бяха толкова сладки и изкушаващи като див секс с непозната...май взе да ми става навик.
- Ти май не се шегуваш...
По-скоро отбелязах аз и се засмях.
Натиснах един бутон и седалките спаднаха рязко назад.
- Не съм особено голям любител на секса в кола, но от личен опит знам че отпред не се получава.
Казах аз и повдигнах рамене.
Цялата ситуация беше адски смешна и глупава, сякаш се договаряхме за това кой да купи хляб, а не за това да "спим" заедно.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 1:29 am

"да "
най-сетне да покоря този така недостожим връх през последните 5 минути и определено бях много доволна от себе си .Сега следваше само дса му покажа как мога да го направя така че да вика от удоволствие
"леле какви неша бях правила в леглото или на други места ,че даже бе ме леко срам да си призная"
ситуацията определено ми хареса и това бе най-якото той натисна един бутон седлките паднаха и сега имаше място да се развихрим ДИВО както обичах да го правя и мислех че и той обича така
сабух си обувките ,които бяха на безбожно висок ток след което той се предвижи назад ,а аз след него
бяхме малко като разгонени животни
възяздех го след което много диво и същевременно с това секси си вкарах езика в устата му т
той изтръпна ,а на мен ми стана много приятно
-ако искаш късай!
продълх с нова целувка жадно с език,а ръцете му се пъхнаха в задните ми джобове и ми стиснаха дупето
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 1:44 am

Признавам че всичко бе повече от уникално глупаво, но въпреки това движенията й леко започваха да ме възбуждат, предизвиквайки дяволита усмивка на лицето ми.
Предчувствах че това ще бъде желания от всеки мъж "животински секс", мммм "вкусно".
Седнах на седалката, а ръцете ми поеха възседнало ме, й тяло, обхождайки нежните й извивки, стискайки в длани приятно закръгленото й дупе.
Езика й беше наистина палав й див, а устните й някак наелектризирани.
Засмях се и целунах врата й, докато дланите ми се качиха нагоре по гърба й, вдигайки късата й рокличка нагоре.
Вместо да последвам примера й, късайки дрехите й, така както тя направи с моята риза /допринасяйки за дивото удоволствие/, аз просто оставих и без това нищожната дрешка на нея, а ръцете ми разкопчаха сутиена й, оставяйки набъбналите й зърна да изпъкнат още повече.
ПП: сори за краткия пост, но последния път при такава ситуация с дълги постове си изпатих това че свърши бързо ;д;д;д
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 1:54 am

Не очаквах да е толкова нежен за момент се замислих ние ще се чукаме ли или ще правим любов.
"дано да я махне бързо искам да ме види гола"
Сега бе същински дяволски момент ръцете му ме опипваха навсякъде ,а аз от своя страна леко облизах гръдта му и наново си пуснах палавия език в горещата му уста.
"мога да те накарам да полудееш"
да сме диви и бавни ми бе любимо -смисъл да не свършва бързо,въпреки че можех и много неща едновременно
наведох се до ухото му и леко го ухапах след което му казах
-Да ти сваля ли панталоноте или сам можеш?
Разсмях се леко и в същия момент почти настръхнах от........
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 2:08 am

Изглежда бях подценил младите, може би знаеха неща за които не съм и подозирал, затова възнамерявах да я оставя тя да води.
Усмихнах се и кимнах на въпроса й, а устните ми се обвиха около настръхналото й зърно, засмуквайки го леко.
Скапаната рокля ми пречеше прекалено много, затова с бърз и див жест я скъсах със зъби, хвърляйки я на земята.
Вида на идеално оформения й бюст ме накара да се усмихна доволно, а ръцете ми да го обходят страстно.
- Сваляй ги.
Казах аз говорейки за панталоните чиито колан вече бе отстранила.
Захапах за миг долната й устна, а езика ми докосна нейния в буреносен танц.
Беше доста стряскащо различна, но и възбуждаща, жалко само че бяхме в кола, факт който не ми бе особено приятен.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 2:34 am

Такива тръпки ме побиха,усмуквайки страстно зърното ми ,така ми харесваше ,че не можех да спра и да ме карат. От 1 месец не бях го правила и това щеше определено да ми се отрази добре.
Разкъсването на роклята бе много диво и секси .особено като бе с зъби .Не дочаках и да довърши изречението и разкопчах панталоните му диво като някоя лъвица. Той се надигна лека за да могат те да паднат -с надигането му надигна и мен и това ме накара да настръхна.Свалих набързо и долните така яки боксерки,накойто пишеше скъсай ме.след което му сложих ръцете на дантелките,с помоща на които ми падаха бикините и му казах тихо
-махни ми ги! след което се спуснах леко напред и с зъби го прехапах силно-все пак оставих място да може да ми ги свали докато го хапя
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 2:44 pm

Беше си чисто и просто животинска работа, но така поне щях да съм сигурен че чувства няма да има нито у мен, нито у нея.
Дългите й пръсти побързаха да отстранят и долното ми бельо, оставяйки ме гол.
Засмях се и на свой ред притиснах парещото й тяло до моето, сваляйки дантелените й боксерки.
Приятното чувство на близост и влажните й ласки предизвика нова тръпка по гърба ми, а ръцете ми стиснаха силно ханша й.
Възбутата напираща в долната част на тялото ми бе на път да пожелае да стори онова за което бе предназначена, ала преди да проникна в нея, си позволих отново да оближа с език гърдите й, а устните ми да засмучат страстно кожата над тях.
Първично и някак ясно за ума, знаещо се от векове наред, още с възникването на човечеството, тялото ми намери нейното, предизвиквайки вик на удоволствие от нейните устни.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 4:06 pm

Всичко си бе супер,никои не очакваше от другия нещо повече от секс и това имнасяше и на двама ни.
Изтръпнах след всичко от последните 2 минути,но това бе само началото и хубавото тепърва предстоеше
Сега бях аз отдолу и грубото му мъжко тяло ме затисна да не мърдам-тава разбира се много ми хареса.
заклещих го с крака ,като го улових над кръста след което тага го блъснах ,че набързо си сменихме местата и аз сега бях отгоре отново
това май много не му се понрави!
ухапа ме за долната устна и стискаше здраве всеедно държеше плячката си. аз протегнах ръка и започнах да го докосвам по инт. места,на него определено му хареса-така дишаше учестено ,а стоновете му допълнително ме амбицираше.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 4:28 pm

Движенията й бяха груби и несмислени, докато аз се опитвах да запазя някакъв контрол на звяра в мен, макар и безуспешно.
Дивите й целувки ме караха да настръхвам, а ръцете и ме влудяваха.
Езика ми потърси отново гладката й кожа, образувайки малки лилавинки по нея.
Харесваше ми аз да съм отгоре, но въпреки това се примирих с силното и желание и оставих ханша й да се движи с удоволствие, предизвиквайки силни стонове на наслада.
Минаваше доста време, предполагам повече от нормалното или просто бе въпрос на моето изпаднало в екстаз съзнание, а секса който правехме продължаваше да бъде все така див и плътски.
Появата на лека топлина в долните ми части ме накара да извикам от удоволствие, което бе нищо в сревнение с онова което предстоеше да се случи.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 4:41 pm

През последният половин час всеки се надпреварваше с другия кои по болезнено и диво ще из*ука другия. Не знам кой водеше ,а и не ме интересуваше просто си му давах да ми влиза и аз да скимтя,но от друга страна аз така му го на*ивах и той скимтеше като животно.
"май найстина ти харесва"
телата ни се клатеха в ритъм ,който определено аз определях , а така се търкаляхме ту той отгоре ,ту аз. сега бяхме като диваци и то разгонени диваци. Така ме смучеше с езики аз му овърнах с такива захапки и всуквания -особено на пол.член че го почти го докарах до ор*азъм -още съвсем мало ми оставаше,но пределно ми бе ясно ,че след неговия ще следва нещо упостошително,което ще ми направи
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 9:30 pm

Устните и докосваха члена ми, правейки това в което французитеса най-добри, а нейните ласки определено ме караха да достигам до върховна точка.
Нова нейна ласка и вече усещах как не ще бъда способен да се възспирам повече.
Езика й се плъзна бавно по мен, а устните й се забавиха, "захапвайки" ме.
Надали беше нормално да издържам повече, а и самото ми тяло бе готово да експлодира.
Бялата призказка се разля, а аз извиках от удоволствие.
Ласките й продължиха за миг, а след секунди вече чувствах палавите й устни върху моите, танцуващи диво.
Усмихнах се и поставих крехкото и тяло да легне на седалките, докато езика ми плавно започна да я целува по стените на срамнте й устни играейки си с нея.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 10:09 pm

Сега бе той на ред да си пойграе с мен всеедно съм някаква играчка. Бях сигърна ,че си го бива бях се убедила сама преди само няколко минути.
Езика му бе толкова палав не се спираше и за минута ,а възбудата не ме оставяше.
Слизаше после се качваше из цялото ми тяло , а аз така въздишах.
-Накарай ме да свърша
Прошепнах му леко на ухото и после палаво го целунах с типичната френска целувка
Той ме постави да легна притисна ме и ми разтвори краката рязко като разгонено диво животно.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 10:37 pm

Думите й достигнаха до съзнанието ми, карайки ме да се усмихна.
Хванах нежните й бедра, разтваряйки ги, а устните ми засмукаха клитора й, побутвайки го бързо с език, ръката ми намери влагалището й и започна да прави бавни и плавни движения докато устните ми все още я целуваха.
Ръцета ми я стиснаха силно, придърпвайки я още по-близо до мен, а движенията ми се ускориха достигайки по-бърз и възбуждащ темп.
Усещах че ще съжалявам по-късно за това, но въпреки всичко дивия секс със непозната ми допадна, особено след като нямах човек на когото да дължа извинение и съжаление за постипките си.
Мислите ми за миг се върнаха към онази нощ в тъмната и приятна спалня, спомняйки си изненадващо как с приятно чувство...изглежда съвсем се побърквах.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 10:55 pm

Всичко бе супер,като се има в предвид ,че определено бях загоряла.Дивия секс продъжалваше повече от час и половина и ние направо избухвахме. Прозорците на колата бяха толкова запотени, а нашите тела толкова потни ,и въпреки това ние все още имахме енергия да продължим с палавата игра, караща ни да викаме от удоволствие. Почти усещах ритъма на сърцето му ,а той бе в мен бяхме се превърнали в едно цяло като едно диво животно клатешо удоволствие хапех го дерях го,а той ме стискаше усмихваше се напрекъснато от единия край на колата до другия. Виках навсякъде където можеше да му стигне устата.
В този момент усетих прилив на екстаз и извих таза си.
"Подяволите какъв ор*азъм бе ме накарал да изпитам "
Аз не се кротвах и той също. И двамата имахме до оргазъм и това бе дяволски яко
С последни сили той успя да ми.........
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 11:14 pm

Признавам че всичко бе някак странно и прекалено диво, но въпреки това не смятам че бих си позволил да прекратя върховното удоволствие което изпитвах, вече толкова дълго време.
Предусещах че след това ще съм като труп, ала въпреки това продължавах ту да движа ханша си, успоредно на нейния, ту да докосвам нежното с устни всяка част от тялото й.
Експлозията дойде и за нейното тяло, а гърба й се изви като на дива котка.
Ръцете ми обходиха отново тялото й, а езика ми погали зърното й, захапвайки го леко след това се преместих нагоре към врата й, където облизах ухото й.
Признавам чувствах вече умората, макар да ми се искаше насладата да продължи още.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 11:25 pm

Вече и двамата изнемогвахме и със сетни сили докосвахме другия в опит да сътворим неописуем финал на дивия и ацки добър секс. Вечерта бе много добра и завършваше уникално. Телата ни със сетни сили се впиваха едно в друго и се докосваха романтично. Въпреки че трябваше да бъде див последните минути секса бе по скоро романтичен и нежен. За последен път докоснах пол. му член а той за последен път влезе в мен и тихо без почти да мърдаме впихме език един в дръг в страстна изпотяваща трептяща целувка.
той слезе леко надолу и ми направи неописуема смучка на мястото където най-болеше не от самата смучка ,ами по скоро от зъбите който ми пусна гарнирани снея.
-това за подарък от мен
каза тихо, а аз отскубнах се от ръцете му който не спираха да мачкат гръдта ми претъркулих го слязох надолу и му пречиних неописуема балка и възбуда от която той изстена - а това е маяр подарък
последва една стастна целувка
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 11:44 pm

Може би бе детинско поведението ми, това че си позволявах подобно нещо, макар да бях "зрял мъж", още повече последните ни действия,отново в стил надпревара, ала не за първи път щях да отбележа че съм пристрастен към състезанията.
А подобни надпревари ми харесва най-много.
- Благодаря.
Казах аз и се засмях и тялото ми се отпусна назад, намирайки удобно място за главата си,макар да бе леко...лепкаво.
Гадост сега трябваше да си чистя колата...мамка му, днес го правих,колко пъти трябва да я мия на ден!
Хванах нежната й ръка и придърпах все още приведеното й тяло към мен.
Не знам за нея, но аз нямаше да откажа да си почина малко, а сега като се замисля нямаше да е зле вече да я връщам у дома й...скапана работа.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyНед Яну 02, 2011 11:54 pm

Останахме прегърнати цели 5 минути,а голите ни тела се допълваха. Сега бе време за почивка ,от дългото почти 2 часа и половина яко чукане.
Надигнах се в момент на прилив на енергия и се опитах да намеря белиото си и той направи същите неща. След 5 минути търсене си намерихме изпокъсаните дрехи на най-невероятните места в колата.
Облякох ме се колкото можем и се нагласихме да потеглим с колата обратно към действителността
"бих го повторила още веднага,но просто и двамата бяхме толкова изморени ,че едва ли щяхме да намерим сили даже да се съблечем обратно , Светлините на колата светнаха а педала на газта се спусна бурзо надолу.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyПон Яну 03, 2011 12:02 am

Безмълвното й обличане ми даде знак че и тя смята за най-добре да я върна у тях.
Изправих се в седнало положение и нахлузих обратно боксерките и панталоните си.
Кой би предположил че ще правя един от най-дивите, да не кажа най-дивия секс с живота си с една непозната, която срещнах в болницата, където бях за да взема поръчката си...
Мамка му, поръчката!
Мисълта че ме очакваше работа ме накара да намеря сили и да побързам.
Отново се озовах на предната седалка, а дланите ми стискаха здраво волана, по дяволите ето затова не биваше човек да бъде първичен глупак като мен, защото го заплашваше загуба на личното му его.
Не можех да си позволя да закъснея за подобна смехотворна поръчка, трябваше да я изпълня така както само аз можех.
Затова веднага щом момичето седна до мен, побързах да натисна газта, вдигайки максималната скорост.
- Къде по-точно живееш?
Попитах аз готов да я оставя у тях и възможно най-бързо да се върна в хотела, за да подредя плана си.
Следващия път определено щях да се замисля преди да приема на предизвикателна червенокоса девойка.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyПон Яну 03, 2011 12:11 am

Беше станало прекалено късно, а аз трябваше да стана рано ,за да взема майка си. Обърнах се към него с безличен ,но някакси доволен поглед и му отговорих
–Дрю Сертори 11
Колата летеше и след 10 минути бяхме пред голямата къща ,в която живеехме аз и майка си. Вечерта беше страхотна и секса също,но време бе да се заеме всеки от нас с рабоатата си.
-Довиждане мафиоте!
Усмихнах се леко след което се приближих до него обърнах му лицето и страстно го впих. Езиците ни затънцуваха,той ми пусна ръка по бедрото и леко докосна интимните ми части.
След 20 секунди всичко свърши.аз станах от седалката на колата затворих вратата и натиснах бутона за отваряне на входната врата.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyПон Яну 03, 2011 12:20 am

Кимнах когато каза адреса, но за миг се замислих къде точно бе това, все пак не бях такси, за да знам абсолютно всяка улица в и иначе огромния град.
Отне ми няколко секунди преди да се сетя че близо до улицата имаше голям парк, а след това, форсирах колата и я подкарах бързо към казаното ми място.
По пътя никой не каза нищо, но не мисля че имаше нужда от подобни неща, затова реших да поддържам породилата се монотония от звука на колата.
След време се озовахме на улица с няколко големи къща, а аз натиснах бутона за отваряне на колата.
Устните й изненадващо се впиха в моите, а дланите ми си припомниха за миг действията отпреди няколко минути.
Пуснах я, а думите й ме накараха да поклатя глава смеейки се.
- Довиждане!
Казах аз, натискайки копчето за затваряне на вратата, а очите ми за миг останаха "залепени" за сочното й дупе, след което отново натиснах педала за газта и зави в обратна посока към хотела и мекото легло което ме очакваше там, с надеждата да намеря лесно решение на плана за изпълнение.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Улиците.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците....   Улиците.... EmptyПон Яну 17, 2011 12:34 am

- Наистина не мисля, че съм подходящия човек, който да те разведе в града. - Мърморех си под носа, докато оставях пари под вече празната чаша от мартини. - Не съм от тук, преместих се преди две години, нямам социален живот и не знам нито едно хубаво място, освен дискотеки и клубове, в които никога няма да те пуснат, изглеждаш прекалено невинна, на никой няма да му трепне сърцето и да те пусне в ония джунгли... - Засмях се. Вече бяхме излезли извън бара, на улица, която разбира се не ми беше известна. Често се обърквах, трябваха ми два месеца, за да се науча да произнасям моята улица на таксиметровите шофьори... Тоя френски беше истински кошмар...
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
 
Улиците....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж-
Идете на: