L.S.M

Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!

Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Яну 12, 2011 9:17 pm
Top posters
Anile

Tueur

Dark_Angel

Linnette

Линда Харисън

Neolise de l'Armentiere

Katherine Pierce

Ема Картър

Felix Kornt

Liliense Stefane

Share | 

Принцеса с две лица...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.

Брой мнения : 97
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Принцеса с две лица...   Пон Фев 14, 2011 11:00 pm

Хъх, втора!
Дами и господа, народни представители, с гордост ви представям Моя изключително скромна и малко откачена личност. Принципно обичам да говоря и съм се заклела направо да ви залея с евтина боза, сиреч моите откровения от първа ръка.
Но първо, първо ще дам думата на вас - сега и само сега имате уникалния шанс да говорите първи. После... няма да ви оставя да говорите... deer

ПП: Знам, че емотиконката няма нищо общо с темата, но просто не можах да се стърпя, уникална еее... (sun)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '

Брой мнения : 620

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Вто Фев 15, 2011 10:03 am

Не ми се мислят въпроси, затова пускам първите които се сетя ;ддд
* Име:
* Години:
* Град:
* Училище /клас, паралелка.../:
* Домашен любимец:
* Брат/сестра:
* Кой празник празнува вчера?

I'm not gonna be the same without you
I don't wanna be a chapter out of your life
I don't wanna make the wrong decision
Can I come back home
Is the love that we have still for real
I'm feelin', heartbroken
My life is torn and broken in two
I'm cryin', these tears for you, girl what can I do
Вижте профила на потребителя http://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Вто Фев 15, 2011 10:29 am

* Сара
* 14
* София
* 164 ГПИЕ Мигел де Сервантес, 8а
* Котка, която в момента с всички сили се опитва да ми унищожи лаптопа само и само за да прекъсне свещения процес на чаткане по клавиатурата.
* Трима, а аз - единственото момиченце... много е тежко...
* Нито един. Трябваше ли да празнувам?
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '

Брой мнения : 620

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Вто Фев 15, 2011 10:32 am

предполага се ;ддд
но нищо и такива индивиди трябва да има :P

I'm not gonna be the same without you
I don't wanna be a chapter out of your life
I don't wanna make the wrong decision
Can I come back home
Is the love that we have still for real
I'm feelin', heartbroken
My life is torn and broken in two
I'm cryin', these tears for you, girl what can I do
Вижте профила на потребителя http://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Вто Фев 15, 2011 10:59 am

Обещанието си е обещание...
Кой знае защо в тази облачна сутрин ми е криво още от първите десет секунди, след като се събудих. Първата ми мисъл: По дяволите! Нямам никакво време, трябва да напиша тъпото домашно, да измислям два сценария, единия, от които на испански, да измисля и направя проекта за Виахе а Еспаня до седми март, а аз идея си нямам какво да правя, трябва да извадя, отсея и подредя някаква интересна информация за Кастия - Леон, а за нито едно от тези неща реално нямам представа какво точно се иска то мен. Заключение - Нямам никакво време. Е, не беше точно така, но някакви подобни размишления минаха през главата ми. И най-тежкото от всичко беше чувството, че времето ме притиска, не ми дава въздух и аз никога, никога няма да успея да свърша всичките тез неща, които ми стигнаха до главата. Тъпият ми клас и пръста не си помръдва. Кой ще пише сценария? - всички единодушно сочат мен. Чудесно, Сара, ти го пишеш. Трябва да ги организираш, да решите какво ще правите и после ти и Йони да го напишете. Чудесно звучи, нали? А какво става, когато всички в тъпия ти клас са такива непоправими марди, че застоялите им мозъци не могат една свястна идея да измислят, които толкова ги мързи, че дори на могат да се съберат и да обсъдят нещо като хората. Къде ти? Та това са хората с най-висок бял в цяла София, за какво им е да мислят? А кога трябва да предам тъпия сценарий И информацията за една от най-големите общности в Испания? Утре, УТРЕ, по дяволите, утре! Поне за общността се предполагаше, че си имам партньор и няма да ми се налага да го правя сама. Но Ибрахим? Ибрахим партньор ли е? На него и да му плащат не би извадил и думичка на испански от където и да било.
И ето го резултата - бясна, изнервена и наистина адски уплашена. Мразя да разочаровам хората, а напоследък се случва наистина често. А с всичката тази работа, която имам да върша, накрая наистина ще излезе едно голямо разочарование.
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Пет Мар 11, 2011 11:27 am

Малко съм обидена от понижения ви интерес кам мое сиятелство, но това няма да ме откаже да продължа да ви споделям пълзнованията си. Пък и ми писна да си пиша сама във флууда и да го пълня с безкрайния си поток от мисли, който нещо подскача от тема на тема, та... да, реших да се върня към моя личен дневник.

Еден прекрасен ден... птичките пеят, слънцето грее, а аз... не съм сигурна дали съм щастлива, бясна или нещастна, може би и трите или пък нито едното или... все едно.
Все още великото есе е на фаза нула, все още след три часа имам директорско контролно, след това и контролно по български език и литература. И... да.
С конкурсите не се случва нищо, защото главицата ми се намира в някаква бяла безмузена фаза. Имам нколко идеи за сценария за детската пиеса, но тъй като са доооста, имам проблеми коя да си избера, как да ги смеся и така нататък, не знам дали ме разбирате. А за есето за другия конкурс... дадените ми теми са ужасни. Вече си избрах една, тази, която ми се стори най-смислена и скоро ще трябва да се заемам. Имам време до петнайсти април.
Гледах още два епизода от Спешъл А и... да, пак не знам какво точно да кажа. Ако продължи във всеки епизод да се случва едно и също, скаро безкрайното ми мазохистично търпение може и да се изчерпа.
За Дет Ноут пък още не мога да намеря точните думи, за да опиша състоянието, в което ме хвърли, след като Лайт така брутално умря на стълбите, убит от Рюк (Споменавал ли съм, че Рюк е второто най-уникално нещо в това аниме, просто го обожавам...). Не може да се каже, че съм разочарована, даже напротив. Това, което ме учуди е, че всъщност целия този сюжет се беше развивал в продължение на шест години и накрая като показваха някакви там картини от миналото толкова ясно си личеше, че всъщност Лайт се е променил и е пораснал, макар и да е рисунка и да... това също много ме учуди и още повече ми хареса.

Актуално състояние на духа - Ще видим, след като се изкъпя.
Дилема на деня - Крона - момче или момиче? (То това ми е дилемата от доста време и везните бавно се накланят повече и повече към "момче")
Песен на деня - An cafe - NYAPPY in the world 4
Сентенция на деня - Който бърза, бавно стига. (Това мисля, че е българска поговорка, но в моя случай е много показателна, защото, хорица, аз ВИНАГИ закънявам и то главно защото бързам твърде много.)
Цитат от песен на деня - Get up, stand up: stand up for your rights! Get up, stand up: don't give up the fight!
Цитат от книга на деня - Какъв ти тук ужас?! - Той пеел човека. - Това е прекрасно, нали? (Така де, това не е книга, а стихотворение, но днеска цял ден ми се върти в главата, така че трябваше да го спомена)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   

Принцеса с две лица...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1