L.S.M
Принцеса с две лица... R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Принцеса с две лица... R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексПринцеса с две лица... EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Принцеса с две лица... EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Принцеса с две лица... EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Принцеса с две лица... EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Принцеса с две лица... EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Принцеса с две лица... EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Принцеса с две лица... EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Принцеса с две лица... EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Принцеса с две лица... EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Принцеса с две лица... EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Принцеса с две лица... EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Tueur
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Dark_Angel
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Linnette
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Линда Харисън
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Katherine Pierce
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Ема Картър
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Felix Kornt
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 
Liliense Stefane
Принцеса с две лица... Vote_lcapПринцеса с две лица... Voting_barПринцеса с две лица... Vote_rcap 

 

 Принцеса с две лица...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Принцеса с две лица... Empty
ПисанеЗаглавие: Принцеса с две лица...   Принцеса с две лица... EmptyПон Фев 14, 2011 11:00 pm

Хъх, втора!
Дами и господа, народни представители, с гордост ви представям Моя изключително скромна и малко откачена личност. Принципно обичам да говоря и съм се заклела направо да ви залея с евтина боза, сиреч моите откровения от първа ръка.
Но първо, първо ще дам думата на вас - сега и само сега имате уникалния шанс да говорите първи. После... няма да ви оставя да говорите... deer

ПП: Знам, че емотиконката няма нищо общо с темата, но просто не можах да се стърпя, уникална еее... (sun)
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Принцеса с две лица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Принцеса с две лица... EmptyВто Фев 15, 2011 10:03 am

Не ми се мислят въпроси, затова пускам първите които се сетя ;ддд
* Име:
* Години:
* Град:
* Училище /клас, паралелка.../:
* Домашен любимец:
* Брат/сестра:
* Кой празник празнува вчера?
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Принцеса с две лица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Принцеса с две лица... EmptyВто Фев 15, 2011 10:29 am

* Сара
* 14
* София
* 164 ГПИЕ Мигел де Сервантес, 8а
* Котка, която в момента с всички сили се опитва да ми унищожи лаптопа само и само за да прекъсне свещения процес на чаткане по клавиатурата.
* Трима, а аз - единственото момиченце... много е тежко...
* Нито един. Трябваше ли да празнувам?
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Принцеса с две лица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Принцеса с две лица... EmptyВто Фев 15, 2011 10:32 am

предполага се ;ддд
но нищо и такива индивиди трябва да има :P
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Принцеса с две лица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Принцеса с две лица... EmptyВто Фев 15, 2011 10:59 am

Обещанието си е обещание...
Кой знае защо в тази облачна сутрин ми е криво още от първите десет секунди, след като се събудих. Първата ми мисъл: По дяволите! Нямам никакво време, трябва да напиша тъпото домашно, да измислям два сценария, единия, от които на испански, да измисля и направя проекта за Виахе а Еспаня до седми март, а аз идея си нямам какво да правя, трябва да извадя, отсея и подредя някаква интересна информация за Кастия - Леон, а за нито едно от тези неща реално нямам представа какво точно се иска то мен. Заключение - Нямам никакво време. Е, не беше точно така, но някакви подобни размишления минаха през главата ми. И най-тежкото от всичко беше чувството, че времето ме притиска, не ми дава въздух и аз никога, никога няма да успея да свърша всичките тез неща, които ми стигнаха до главата. Тъпият ми клас и пръста не си помръдва. Кой ще пише сценария? - всички единодушно сочат мен. Чудесно, Сара, ти го пишеш. Трябва да ги организираш, да решите какво ще правите и после ти и Йони да го напишете. Чудесно звучи, нали? А какво става, когато всички в тъпия ти клас са такива непоправими марди, че застоялите им мозъци не могат една свястна идея да измислят, които толкова ги мързи, че дори на могат да се съберат и да обсъдят нещо като хората. Къде ти? Та това са хората с най-висок бял в цяла София, за какво им е да мислят? А кога трябва да предам тъпия сценарий И информацията за една от най-големите общности в Испания? Утре, УТРЕ, по дяволите, утре! Поне за общността се предполагаше, че си имам партньор и няма да ми се налага да го правя сама. Но Ибрахим? Ибрахим партньор ли е? На него и да му плащат не би извадил и думичка на испански от където и да било.
И ето го резултата - бясна, изнервена и наистина адски уплашена. Мразя да разочаровам хората, а напоследък се случва наистина често. А с всичката тази работа, която имам да върша, накрая наистина ще излезе едно голямо разочарование.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Принцеса с две лица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса с две лица...   Принцеса с две лица... EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am

Малко съм обидена от понижения ви интерес кам мое сиятелство, но това няма да ме откаже да продължа да ви споделям пълзнованията си. Пък и ми писна да си пиша сама във флууда и да го пълня с безкрайния си поток от мисли, който нещо подскача от тема на тема, та... да, реших да се върня към моя личен дневник.

Еден прекрасен ден... птичките пеят, слънцето грее, а аз... не съм сигурна дали съм щастлива, бясна или нещастна, може би и трите или пък нито едното или... все едно.
Все още великото есе е на фаза нула, все още след три часа имам директорско контролно, след това и контролно по български език и литература. И... да.
С конкурсите не се случва нищо, защото главицата ми се намира в някаква бяла безмузена фаза. Имам нколко идеи за сценария за детската пиеса, но тъй като са доооста, имам проблеми коя да си избера, как да ги смеся и така нататък, не знам дали ме разбирате. А за есето за другия конкурс... дадените ми теми са ужасни. Вече си избрах една, тази, която ми се стори най-смислена и скоро ще трябва да се заемам. Имам време до петнайсти април.
Гледах още два епизода от Спешъл А и... да, пак не знам какво точно да кажа. Ако продължи във всеки епизод да се случва едно и също, скаро безкрайното ми мазохистично търпение може и да се изчерпа.
За Дет Ноут пък още не мога да намеря точните думи, за да опиша състоянието, в което ме хвърли, след като Лайт така брутално умря на стълбите, убит от Рюк (Споменавал ли съм, че Рюк е второто най-уникално нещо в това аниме, просто го обожавам...). Не може да се каже, че съм разочарована, даже напротив. Това, което ме учуди е, че всъщност целия този сюжет се беше развивал в продължение на шест години и накрая като показваха някакви там картини от миналото толкова ясно си личеше, че всъщност Лайт се е променил и е пораснал, макар и да е рисунка и да... това също много ме учуди и още повече ми хареса.

Актуално състояние на духа - Ще видим, след като се изкъпя.
Дилема на деня - Крона - момче или момиче? (То това ми е дилемата от доста време и везните бавно се накланят повече и повече към "момче")
Песен на деня - An cafe - NYAPPY in the world 4
Сентенция на деня - Който бърза, бавно стига. (Това мисля, че е българска поговорка, но в моя случай е много показателна, защото, хорица, аз ВИНАГИ закънявам и то главно защото бързам твърде много.)
Цитат от песен на деня - Get up, stand up: stand up for your rights! Get up, stand up: don't give up the fight!
Цитат от книга на деня - Какъв ти тук ужас?! - Той пеел човека. - Това е прекрасно, нали? (Така де, това не е книга, а стихотворение, но днеска цял ден ми се върти в главата, така че трябваше да го спомена)
Върнете се в началото Go down
 
Принцеса с две лица...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други неща :: "Аз" :: Кои сме всъщност-
Идете на: