L.S.M
Къщата на Ема Картър - Page 8 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Къщата на Ема Картър - Page 8 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексКъщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Tueur
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Dark_Angel
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Linnette
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Линда Харисън
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Ема Картър
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Felix Kornt
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Къщата на Ема Картър - Page 8 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 8 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 8 Vote_rcap 

 

 Къщата на Ема Картър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 5:15 pm

- Така си и мислех.. - ухилих се и я придърпах към себе си.
- Изглежда този път аз съм непослушният! - засмях се и я повдигнах леко, поставяйки я да седне в скута ми. Започнах да целувам врата й и усещах как при всяко мое докосване тя настръхва..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 5:28 pm

- А после аз съм била перверзната.. - засмях се и целунах врата му - Виж себе си..нарушаваш собствените си правила - отново се засмях.След това сигурно щеше да ме убие, защото не съм го спряла, но сега не ми пукаше..
Махнах блузата му и започнах да целувам гърдите му..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 5:33 pm

- Разбира се, че си перверзна - ухилих се и я придърпах още по - близо към себе си.
- Знаеш ли.. гледах те в един филм със една страхотна униформа на медицинска сестра.. Става ли сега аз да съм пациентът? - погледнах я невинно и застанах на нея..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 5:41 pm

- Героинята ми изобщо не беше такава.. - засмях се - И това доказна, че си по-перверзен от мен.. - целунах го и след малко и дънките му ги нямаше..
- Чакай малко.. - отдръпнах се - В този филм имаше една сестра, която беше точно такава, за каквато ти намекваш - погледнах го преценяващо..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 5:44 pm

Упс.. май бях объркал ролите..
- Ъ- ъ не е вярно. Много добре знам каква беше ролята ти, просто както ти каза съм доста перверзен.. - засмях се и отново я погледнах извинително.
По - добре беше да съм перверзен отколкото да съм объркал ролята на момичето, което обичам..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 6:11 pm

Погледнах го подозрително.Не трябваше да го напивам толкова..
Поне си каза, че е перверзен.
Целунах устните му за кратко, след което спуснах моите надолу поо брадичката, врата, кърдите и корема му...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Апр 08, 2011 7:38 pm

Получи се.. Определено щях да изгледам всичките филми, в които е участвала наново и този път щях да запомня коя роля играе..
Е, сега определено не ми беше до гледане на филми, за това се върнах към по - приятното и доста разсейващо занимание..
Сега тя беше отгоре, а аз поставих ръцете си на талията й и започнах да целувам корема й..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Май 06, 2011 2:22 pm

Бутнах го в легнало полужение и застанах, така че да няма голяма свобода на движение.
Целувките ми преминаха през устните, брадичката и шията му, а през това време ръцете ми набираха тениската му и след малко от нея нямаше и следа..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Май 06, 2011 7:23 pm

След като Ема се отърва от тениската ми реших, че е време аз да предприема нещо за това се завъртяхме и сега аз бях отгоре. Притиснах я между себе си и леглото, а след това поставих ръцете си от вътрешната страна на бедрата й и я издърпах надолу, за да се озове плътно под мен.
- Е, сестро, ще ме излекувате ли? - попитах с ангелска усмивка и приближих устните си само на няколко сантиметра от нейните..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Май 06, 2011 7:30 pm

Устните му бяха много близо до моите и ги превличака сякаш бяха магнити..Но вместо да направя каквото се очакваше от мен и да го целуна устните ми преминаха по врата и гърдите му, обръщайки се така че да е под мен.Набързо разкопчах дънките му и се оттървах от тях..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПет Май 06, 2011 8:16 pm

- Ще го приема за "да" - казах и свих рамене, оставяйки я да се отърве от дънките ми. След като искаше да е отгоре нямах против и бавно започнах да смъквам презрамките на прилепналият по нея потник, целувайки корема й.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyНед Май 15, 2011 12:48 am

Бутнах го, така че да застане напълно под мен..Щом аз бях отгоре, значи щяхме да играем по моите правила..
Ръцете ми преминаха по гърдите му, а устните ми ги последваха.
Когато стигнаха до неговите устни ги слях в страстна целувка, която стави и двама ни без дъх..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyНед Май 15, 2011 1:10 am

Независимо че беше отгоре това не означаваше, че аз щях да стоя и да гледам безучастно..
Обвих ръцете си около талията й и я дръпнах надолу към себе си. Бавно свалих потника й, изхлузвайки го през раменете й и го захвърлих на пода..
Започнах да целувам гърдите й, оставяйки леки влажни следи..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyНед Май 15, 2011 1:24 am

Този път не беше познал..
Отдръпнах се леко от него, доколкото да спра целувките му и да взема нещата в свои ръце..
Езика ми пое пътешествие по врата му, минавайки по брадичката и очертавайки контурите на устните му..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПон Май 16, 2011 4:34 pm

Е, не бях очаквал че ще се стигне до тук, че да се борим за това кой да е отгоре да го правим.. И, все пак, за всичко си има пръв път, нали?
До сега не си бях и помислял, че мога да изпитвам такива силни чувства към някого.. През целият си живот съм мислел, че най - важното е семейството ми да е добре, да имам хубава работа, да завърша училище и какво ли още не и не съм предполагал, че трябва да направя нещо много по - малко, за да бъда щастлив, а именно да позволя на самият себе си да обичам някой толкова силно, че да съм готов на всичко за него..
Сега, обаче, не беше момента да се разсейвам с глупави сантиментални мисли, за това върнах цялото си внимание на Ема, на страхотното й тяло, на прекрасното й излъчване и всичко останало, заради което я обожавах..
Прокарах ръцете си по талията й и започнах да я целувам, слизайки надолу по гърдите и се спрях на корема..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПон Май 16, 2011 6:56 pm

Реших, че щом така му харесва няма повече да се съпротивлявам и се оставих в ръцете му.
Просто ме побъркваше!С всяка изминала минута исках още и още повече от него, от целувките и ласките му..
Просто си нямаше и идея какво ми пречиняваше с всяко докосване, всяка целувка.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПон Май 16, 2011 7:31 pm

Явно в крайна сметка независимо от това, че мислех аз да съм предалият се, спечелих..
Доволна и блажена усмивка се прокрадна по лицето ми, но все пак се опитах да я прикрия.
- Аз все още си чакам медицинската сестра.. - измъкнах между целувките и захапах ухото й, придърпвайки я към себе си.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПон Май 16, 2011 7:35 pm

- Чакай си - засмях се - Не си спомням да съм казвала, че ще я получиш.. - отново се засмях.
Придърпах лицето му към моето и слях устни с негговите..Това, че се предадох преди малко съвсем не означаваше, че всичко ще е както той иска..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyПон Май 16, 2011 7:43 pm

Изправих се леко. С учудване забелязах, че напоследък мислех повече за това, че най - после съм открил момиче, с което мога да бъда себе си, вместо да се съсредоточа в самият момент.
- Не ме ли обичаш? - сдържах усмивката си и вместо нея успях да изкарам сериозна физиономия. - Ами.. ами ако се разболея? Няма ли да бъдеш медицинска сестра за мен?
Не бях сигурен, че това ще проработи, но все пак нямах и нищо за губене..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyВто Май 17, 2011 6:44 pm

Бутнах го отново до легнало полужение заставайки върху него, а двата ми крака бяха от двете страни на кръста му..
- Все още не си толкова болен..Мисля, че ще преживееш малко и без моята помощ - засмях се и го целунах.
Тогавава ми дойде друга идея..
Отдръпнах се от него , изправих се и си облякох блузата.
- Щом си толкова болен по-добре да си почиваш.. - сдържах смеха си при вида на физиономията му.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 8 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm

- Въпросът, обаче, е дали ти искаш да си починеш?
Решен да забравя всичко, за което си мислех преди малко и да се съсредоточа върху случващото се в момента, а именно прекрасното развитие на ситуацията, в която се намирахме с Ема, се изправих, приближавайки се към нея и я притиснах в стената, набирайки блузата й нагоре.
-..защото аз все още мога набързо да оздравея.. - прошепнах в ухото й и когато усетих как кожата й настръхва чувството на задоволство отново ме заля..
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ема Картър
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» къщата на Lelaiza de l'Armentiere
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Стефан Салваторе
» Къщата на бащата на Франки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Rive droite & Rive gauche-
Идете на: