L.S.M
Crazy Going/ дискотека - Page 3 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Crazy Going/ дискотека - Page 3 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексCrazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Tueur
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Dark_Angel
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Linnette
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Линда Харисън
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Ема Картър
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Felix Kornt
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Crazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_lcapCrazy Going/ дискотека - Page 3 Voting_barCrazy Going/ дискотека - Page 3 Vote_rcap 

 

 Crazy Going/ дискотека

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Александър Хейл
Жител
Жител
Александър Хейл


Брой мнения : 17
Join date : 31.12.2010

Crazy Going/ дискотека - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 7:45 pm

- Спокойно, алкохола не ме хваща толкова лесно, а и ако си добър и пияна да съм пак се помни. - каза тя и не се отдръпна.Е, това не беше особенно учудващо, защото имах способноста да превличам жените..
- Значи със сигурност ще запомнищ! - казах и се усмихнах.Притиснах я още по-плътно към себе си и целунах врата й за кратко.
Върнете се в началото Go down
Summer Stone
Жител
Жител
Summer Stone


Брой мнения : 34
Join date : 30.12.2010

Crazy Going/ дискотека - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 8:22 pm

- Ммм да видим. - усмихнах се леко и прехапах устна, когато устните му докоснаха шията ми. Ако продължаваше така щях да му се нахвърля пред всички. Отдръпнах се леко и му обърнах гръб, отпивайки отново от мартинито си. Погледнах през рамо и го видях, че се е настанил на стола до мен, но стола беше доста близко. Усмихнах му се загадъчно, но погледът ми се привлече от групичка момичета, гледащи ме злобно. Загледах се в тях и забелязах, че през няколко секунди поглеждаха мъжа до мен със надежда и завъртаха кичур или се усмихваха срамежливо, когато срещнеха погледа му, а мен ме гледаха доста страшно. Засмях се с глас и отново го погледнах. Наведох се към него и го целунах отново, поглеждайки тайно към тях и видях, че даже едната се запъти към нас, но другите я спряха. Не можах да страя смеха си и се отдръпнах от него.
- Може би трябва да отидеш при фен клуба си. - засмях се, кимайки през рамо. - Преди да са ме изгорили жива с погледи..
Върнете се в началото Go down
Александър Хейл
Жител
Жител
Александър Хейл


Брой мнения : 17
Join date : 31.12.2010

Crazy Going/ дискотека - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 10:44 pm

Тя ме целуна и знаех защо точно го прави.След това погледна към онези харпии и се засмя.
- Може би трябва да отидеш при фен клуба си.Преди да са ме изгорили жива с погледи.. - засмя се отново и ми ги посочи.
-Какъв фен клуб?Не знам за какво говориш! - засмях се, въпреки, че знаех отлично какво има предвид...Реших да й помогна с дразненето и я придърпах към себе си като я целунах отново.След това прокарах устни по челюста й и надолу по шията й.На мен нямаше какво да ми направят..
Върнете се в началото Go down
Summer Stone
Жител
Жител
Summer Stone


Брой мнения : 34
Join date : 30.12.2010

Crazy Going/ дискотека - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 10:55 pm

Той се направи, че не ги вижда и ме придърпа пак към себе си. Не знам дали го правеше заради тях или просто защото го искаше, но на мен определено ми допадаше. Даже прекалено много. След няколко минути се отдръпнах и пак си седнах на стола, защото ангелите ми не бяха толкова силни..
- Ако искаш да задържиш ризата върху себе си още дълго, спри. - засмях се леко и отпих от мартинито си.
- Можеш да отидеш при тях, спокойно...- кимнах и ги погледнах...бяха 2 или 3.
- Сигурна съм, че ще се навият на тройка или четворка, стига ти да си с тях. - засмях се отново.
Върнете се в началото Go down
Александър Хейл
Жител
Жител
Александър Хейл


Брой мнения : 17
Join date : 31.12.2010

Crazy Going/ дискотека - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyЧет Фев 24, 2011 10:41 pm

- Сигурна съм, че ще се навият на тройка или четворка, стига ти да си с тях.. - каза тя, а аз се засмях на висок глас, хвърлайки им един поглед. Наистина не мога да не кажа, че бяха привлекателни, но определено не толкова колкото нея.
- Какво те кара да мислиш, че искам да правя тройка с тях, а не да се забавлявам с теб.. - отново повдигнах вежда и се приближих по близо. Тя определено реагира на създалата се ситуация, защото веднага забави дишането си. - И като гледам и ти предпочиташ второто.. - засмях се дяволито и се наведох до нея като устните ми леко допряха кожата на врата й. - Харесва ли ти парфюма ми?? - подразних я, без да отлепям устните си от нея. С бързо и ловко движение прокарах ръката си по вътрешната част на бедрото й като го преместих леко настрани, другата ми ръка бързо се плъзна по лявото и бедро и също го избута, предоставяйки ми възможност да я повдигна и притисна максимално към себе си. Целувките ми ставаха все по - настоятелни и се качваха все по - нагоре докато накрая не достигнах устните й. Върхът на езика ми леко ги разтвори и последва сладостна и страстна целувка, но разбира се щом зависеше от мен - кратка. Отлепих се от нея и издърпах стола настрани. - Мислиш ли да чакаш още или?
Върнете се в началото Go down
Summer Stone
Жител
Жител
Summer Stone


Брой мнения : 34
Join date : 30.12.2010

Crazy Going/ дискотека - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 7:18 pm

Лош човек...много, много лош. Не знам как го правеше, но отнемаше дъха ми за секунди. Усещах ръцете му, разхождащи се по бедрата ми, страстните му целувки по шията ми и дъха му, който пареше кожата ми, карайки ме да настръхна. Определено вече не ми се чакаше повече.
- Харесва ли ти парфюма ми? - попита той, а аз се замислих няколко секунди, опитвайки се да вкарам мислите си в ред.
- Мхм - измънках накрая, след неуспешният опит. Всъщност парфюма му ми допадаше доста...допринасяше допълнително за замайването ми и помагаше на подсъзнанието ми да образува всякакви картини от моментите, които ми предстояха с него. Накрая ме довърши със една страхотна целувка, по- добра от всичките преди малко на куп. За жалост беше по- кратка от колкото ми се искаше. Той се отдели от устните ми, но остана на мястото си, питсйки ме дали ми се чака още. Как ще чакам бе по дяволите.
- Мисля, че идеята да отидем някъде на по- спокойно място ми харесва доста. - кимнах леко и го избутах. Изправих се от стола и оправих рокличката си. Взех чантичката си, платих сметката и хванах ръката му, тръгвайки навън. Спряхме първото такси, казах адреса си и влязохме на задната седалка. Погледнах го с заговорническа усмивка и плъзнах пръсти по вратовръзката му.
Върнете се в началото Go down
 
Crazy Going/ дискотека
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Smoothie/дискотека
» Le baron-дискотека

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Нощен живот-
Идете на: