L.S.M

Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!

Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Яну 12, 2011 9:17 pm
Top posters
Anile

Tueur

Dark_Angel

Linnette

Линда Харисън

Neolise de l'Armentiere

Katherine Pierce

Ема Картър

Felix Kornt

Liliense Stefane

Share | 

Crazy Going/ дискотека

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod

Брой мнения : 210
Местожителство : Париж

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Яну 09, 2011 3:24 pm

- Хубаво , довиждане господине. Отбийте се пак- каза Лин с насмешка
Тя отиде към бара , за да си вземе чантата и да се прибира.
Беше много изморителна вечер.
Тя стана и се запъти към изхода
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Александър Хейл
Жител
Жител

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Сря Яну 12, 2011 9:46 pm

Имах нужда от забавление и да разпусна малко ,а какво по-добро място от дискотека..Влязох в първата ,която видях.Беше хубава ,но не изглеждаше да има нещо интересно.Седнах на бара и си поръчах една чаша уиски ,оглеждайки се за нещо ,което ще превличе вниманието ми ,но за съжаление не отктих такова.Отпих от уискито.Дори и музиката не ми харесваше ,а уж бягах от скуката.
Summer Stone
Жител
Жител

Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Сря Яну 12, 2011 10:45 pm

Прибрах се от работа, но не бях толкова уморена...Не ми се стоеше и в къщи, затова реших да изляза. Преоблякох се, повиках си такси и то ме остави в един от нашумелите нови клубове. Влязох и се запътих към бара с уверено изражение. Поръчах си сухо мартини и седнах на един от щъркелите, кръстосвайки крака.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Сря Яну 12, 2011 10:54 pm

Вече си бях испил уискито ,но все още нямаше нищо интересно.Скука ,скука и пак скука...Поръчах си още една чаше ,като отново се огледах. Тогава забелязах някакво момиче да влиза.Беше красива...наистина много красива.Може би щеше да ми излезе късмета тази вечер.Тя седна ,а аз взех питието си и се приместих до нея.
-Здравей - поздравих я като й се усмихнах.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Пет Яну 28, 2011 6:41 pm

Мартинито ми дойде най- накрая, а аз се загледах в него. Прокарах пръст по края на чашата, и след което я поднесох към устните си, Отпих една глътка и оставих питието на бара. Подпрях едната си ръка на бара и подпрях брадичка на нея.
Обстановката беше хубава, музиката беше страхотна, светлините също...всичко беше перфеткно, за един наистина качествен купон, но на мен не ми беше особено весело, макар и да не знам защо...
По някое време усетих как някой се настани до мен. "Поредният идиот, мислещ си, че има шанс с мен" помислих си и с отегчен поглед се обърнах към него, но след няколко секунди по - обстойно оглеждане подсъзнанието ми определено му отговори "Имаш шанс, при това голям!". За мое щастие успях да си замълча и да остана спокойна, вместо да му се нахвърля, макар и подсъзнанието да ме подтикваше към такива действия.
- Здрасти. - усмихнах се чаровно и му намигнах.

Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Пет Яну 28, 2011 8:38 pm

Момичето ми намигна.Правилно съм я преценил ,беше много красива.Също й се усмихнах.
- Какво прави красавица като теб сама тук? - попитах като й се усмихнах закачливо - Аз съм Александър между другото. - подадох ръката си.
Еdit by: Anile
ще помоля за малко по-дълги постове :]
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Пет Яну 28, 2011 10:21 pm

Боже, как може човек да има толкова секси усмивка. Прехапах устна и се усмихнах в отговор.
- Ами...може би скучае, може би си търси компания, или просто не и се занимава с момчета... - повдигнах рамене и извъртях очи, след което отново отпих от питието си.
- Ами ти? Защо толкова секси мъж стои сам на бара ? - попитах и повдигнах вежда.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Съб Фев 19, 2011 11:33 pm

Секси, умна и със самочувствие - точно мой тип!Зарадвах се на собствения си късмет.
- Хмм, може би чака да се запознае с красиво мноиче - огледах я отгоре до доло и се усмихнах закачливо.Вече се бях запознал с красиво момиче, но запознанството, разбира се, не беше достатъчно за мен.Исках нещо повече от само една среща..
- Така и не научих името ти - повдигнах една вежда в очакване аз и отпих от питието си.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 12:12 am

Погледнах го и се засмях.
- Ами тогава успех в търсенето на въпросното красиво момиче. - намигнах му и се усмихнах закачливо. Взех маслинката от мартинито си, прокарах я по ръба на чашата, обирайки захарта и бавно я поднесох към устните си.
Обичах да си играя с момчетата. Това беше най - забавната част...естествено и краят на вечерта, но зависи от човека.
- Има ли значение името? - попитах и му хвърлих един поглед с лека усмивка.
- Самър - съобщих след кратка пауза. - А твоето? - попитах, повдигайки вежда.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 12:23 am

Тя на недостъпна ли се правеше?"При мен номера не минава, малката!" помислих си, а закачливата и леко самонадеяна усмивка не слизаше от лицето ми.
- Ами ако съм го намерил? - казах с леко дрезгав и тих глес, след като се бях навел близо до ухото й.Ведага след тези думи рязко се изправих и отново пих от уийскито си.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 12:57 am

Засмях се и се огледах уж учудено.
- Къде е ? Ще ме запознаеш ли с нея? - попитах с невинна усмивка и отново отпих от питието си. Този беше забавен пич.
Мислеше си, че може да ме омае толкова лесно...Е, трябваше да се потруди още, за да ме впечатли напълно.
- Та името? - попитах отново.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 1:12 am

- Александър - казах и се усмихнах.
- А що се отнася до момичето съм убеден, ч я познаваш, и то отлично! - засмях се.Бяха ми забавни игричките, които играеше и нямах против да ги продължа..
- Но все пак ще ти подскажа, за да се сетиш по-лесно...Много е красива и секси, с красиви зелени очи и обича да остроумничи...Сети ли се или това не ти стига? - намигнах й.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 1:19 am

Той започна да ме описва, а по лицето ми се изписа самодоволна усмивка. Можех да продължавам така цяла нощ.
- Май се досещам за една такава- казах замислено, след което се доближих към него- но внимавай с нея може да сбъдне както сънищата ти така и кошмарите ти. - предупредих го с закачлива усмивка и отново се отдръпнах. Доизпих си питието и повиках бармана. Забавното беше, че той също се опитваше да флиртува с мен и изобщо не отразяваше Александър. Дори ми подаде салфетка с номера си, заедно с мартинито. Ах, тези мъже.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 1:34 am

Поех сълфетката от ръката на бармана, а той ме погледна очудено.
-Да, това ще ми е от полза! - казах с иронизирана усмивка аз и го погледнах ядосано.Той смирено се върна на работа.Някой хора просто не си знаеха мястото!Обърнах се отново към Самър.
- Не се трявожи за мен.Обичам да повемам рискове...особенно такива.... - отново й намигнах .Отпих от питието си.Не исках да се напивам...имах намерение да запомня тази вечер...
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 1:39 am

Посегнах към салфетката, но Алекс я взе преди мен, поглеждайки страшно бармана. Не сдържах смеха си, но поне успях да се овладея за кратко. Когато някой мъж флиртуваше с момиче беше точно като куче пазач...не даваше никого даже да погледне повереника му и беше готов да откъсне нечия глава. Толкова бяха ... примитивни.
- Колко си лош само...човекът само флиртуваше. - засмях се невинно и го погледнах с ангелско изражение.
- Ами дано си струва риска тогава. - намигнах му и се облегнах назад.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 1:55 am

Започнах да си играя със сълфетката и по едно време се усетих, че я късам.
- Ъм, това не беше нарочно - засмях се - Трябваше ли ти?Надвам се отговора да е "не". - отново й намигнах и се засмях.
- А риска определено си струва! - казах с усмивка - Дори да постигна само малка част от целите си пак ще съм доволен. - казах й като бях убеден в думите си.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 2:18 am

Определено си беше своенравен и ревнив. Засмях се и кимнах отрицателно.
- Не, спокойно...Мога да го взема отново по всяко време. - намигнах му, дразнейки го. Това се очертаваше интересна вечер.
- Принцът от приказките можел да пие и да флиртува..., но дали може и да танцува. - попитах загадъчно с тих глас, на опасно близо разстояние от него. Прехапах устна и се изправих от стола си, запътвайки се към дансинга. Промуших се между хората и започнах да танцувам в ритъма на музиката...Дано да ме открие, беше ми забавно.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 1:10 pm

Дя се опитваше да ме дразни и чесно да си призная донякаде успяваше.
- Принцът от приказките можел да пие и да флиртува..., но дали може и да танцува. - казса те, прихапа устна (което си е наистина секси и очевидно тя обичаше да го прави за моя радост) и се шмугна из тълпата.Наложи се малко да я потърся, но в крайна сметка я открих.Беше с гръб към мен затова се доблежих до нея и прошепнах:
- Колко и да бягаш пак ще те намеря...
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 9:11 pm

След няколко минути усетих нечие присъствие зад себе си, а секунди по- късно и гласът му до ухото си.
- Колко и да бягаш пак ще те намеря... - прошепна тихо, а аз се усмихнах. Облегнах се назад, долепяйки се към него изцяло и продължих да се движа предизвикателно. След няколко минути се завъртях с лице към него и се приближих до ухото му.
- На това се надявах. - засмях се леко и му намигнах.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 9:58 pm

Тя даваше всичко от себе си, за да ме предизвика и успяваше на сто процента.Сложих едната си ръка на гърба й, а другата на талията, притискайки я по-плътно към себе си и започнах да тънцувам с нея.
- Хубаво ще е вечерта да свърши както съм я планирал... - прошепнах, но все пак достатъчно силно, за да ме чуе и се подсмихнах.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 10:21 pm

Той се притисна по- плътно към мен и на мен започна да ми става горещо от неговото присъствие... Деляха ни милиметри, а тяло като неговото не можеше да се пренебрегне...какво ли беше под тези дрехи... Увих една ръка около врата му и го наведох към себе си, но вместо към устните му се насочих към ухото му.
- Какво ще кажеш ти да ми разкажеш какви са плановете ти за края на вечерта, а аз да преценя какво мога да направя по въпроса с осъществяването? - попитах предизвикателно и се поотдръпнах с усмивка. Имах нужда да си поема дъх, защото имах чувството, че ще се възпламеня край него.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 10:42 pm

- Хм...дали да ти кажа.... - направих замислено изражение - Добре ще ти кажа, но само защото си красива! - засмях се и продължих - Амии...първо мисля да е на по-осамотено място, без натрапници, с помалко дрехи,а мястото им да е заето от целувки....Какво ще кажеш? - наведох се към устните й, и тъкмо когато щях да ги слея с моите се отдръпнах.Забелязах очуденият й поглед и се засмях.Как обичах да ги дразня така...
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 11:11 pm

Типично...щях да се учудя, ако не беше ми заговорил за секс. Започна една доста предизвикателна песен. Засмях се и се завъртях около него.
- Ами когато решиш да осъществяваш идеята...- започнах до едното му ухо, когато бях зад него - Ми кажи - допълних и отново застанах пред него. Плъзнах пръст нагоре по вратовръзката му, след което го придърпах към себе си.
- Ще се опитам да помогна в осъществяването....може би. - намигнах му и го целунах страстно, макар и за секунда. След което го пуснах и тръгнах през тълпата към бара, за ново питие, оставяйки го да се осъзнае.
Александър Хейл
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Нед Фев 20, 2011 11:22 pm

Дръпна ме към себе си и ме целуна с доста страст.Жалко, че беше за кратко...Тръгна отново към бара, а аз я последвах.
- Сигурна ли си, че искаш да се напиеш? - попитай и повдигнах една вежда - Ако го забравиш, нали се сещаш, че ще се наложи да повтаряме...Не че иначе не може... - намигнах й и я претиснах към себе си.След секунда бях долепил устни до нейните прокарвайки езика си по очартанията им и след това разтваряйки ги....След малко и двамата имахме нужда да дишаме и я пуснах, като се усмихнах.
Summer Stone
Жител
Жител

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Пон Фев 21, 2011 10:24 pm

Очевидно сладура се осъзна по- бързо отколкото очаквах. Дойде до мен минути по- късно, тъкмо когато отпивах от питието си. Посъветва ме да не се напивам, защото вечерта щяла да бъде незабравима и очевидно целувката преди малко не му беше достатъчна, защото си открадна нова от мен, при това доста продължителна. След няколко мига едва дишах и той ме пусна с дяволита усмивка.
- Спокойно, алкохола не ме хваща толкова лесно, а и ако си добър и пияна да съм пак се помни. - намигнах му, без да се отдръпвам. Тази близост ми допадаше много.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   

Crazy Going/ дискотека
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next