L.S.M
Crazy Going/ дискотека R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Crazy Going/ дискотека R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексCrazy Going/ дискотека EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Crazy Going/ дискотека EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Crazy Going/ дискотека EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Crazy Going/ дискотека EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Crazy Going/ дискотека EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Crazy Going/ дискотека EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Crazy Going/ дискотека EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Crazy Going/ дискотека EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Tueur
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Dark_Angel
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Linnette
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Линда Харисън
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Katherine Pierce
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Ема Картър
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Felix Kornt
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 
Liliense Stefane
Crazy Going/ дискотека Vote_lcapCrazy Going/ дискотека Voting_barCrazy Going/ дискотека Vote_rcap 

 

 Crazy Going/ дискотека

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСря Дек 22, 2010 11:58 pm

За любимците на големите купони, за онези които обичат големите сборища от много хора на едно място. Самата дискотека е на два етажа, а бара се намира в средата им,отделен на стълбите свързващи ги.Crazy Going/ дискотека Party-disco-night-club
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 6:40 pm

Лин реши , да се разходи из нощните клубове
Днес беше свободната и вечер и тя реши да отиде и да лудува
Роклята и обувките и бяха секси , дори прекалено
Явно сериозно се нуждаеше от мъж.
За жалост никъде не се намираха
Влезе в голямата Дискотека , която беше препълнена.
Хората наоколо дивееха .
Всички задръжки падаха.
Поръча си Маргарита и отиде на дансинга
Тогава се обърна и видя...
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:02 pm

Излязох навън с идеята да се забавлявам, а какво по - добро място от дискотеката? Влязох и се надявах да срещна някой познат, само че в тълпата не различавах никого, дори себе си... Седнах на бара и си поръчах водка, най -любимото ми руско нещо. След като я пресуших за отрицателно време се отправих към дансинга. Вече съвсем изгубих надежда да среща когото и да било, когато към мен се обърна момиче, при вида на което можах само да се усмихна без да осъзнавам, колко тъпо изглеждам отстрани.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:07 pm

Лин му се усмихна
Поне е момче - замисли се сладураната и отиде към него с питие в ръка
-Аз съм Линда- каза Девойката и се ухили- Питие ?- попита младата дама
Огледа го добре усмивката и стана още по-широка
Линзи тъкмо си беше помислила , че няма да срещне никой.
Е той не беше на себе си , но поне беше симпатичен
Тя му донесе водка и той я пресуши на един дъх
-Явно много ти се пие- откликна момичето и пресуши и своята чаша
Тогава той и каза ...
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:13 pm

Вече успях да създам глупаво първо впечатление - неадекватно пиянде, каква по - страхотна комбинация може да съществува. След като изпих втората за вечерта чаша, предполагам не и последна се обърнах към Линда, както се представи момичето и се опитах да свържа няколко думи в изречение.
- Аз съм Тим. - Отново се усмихнах. - Просто днес излязох с мисълта, че ще пия и я прилагам на практика... Отдавна не съм излизал, личи ми, нали?
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:16 pm

-Оо да - ухили се момичето- Не се притеснявай. Ди-джей съм в Дискотека и съм виждала многоо неща. А пък и аз не мисля да съм трезва така , че ще изпия още едно.- Момичето отиде до бара и глътна поредната Маргарита
-И така , хайде да танцуваме- задърпа Лин непознатия
Отидоха на дансинга и Лин започна да се движи в ритъм
-Защо не танцуваш бре? Да не бе да не можеш- ухили се Тъмнокоската и го побутна
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:23 pm

- Ди - джей значи? След време ще си спомняш тази среща като едно от "онези" неща, трагичните образи на глупаци, които ти се лепят. - Засмях се и я изчаках да изпие на екс съдържанието на поредната чаша.
Линда започна да танцува, а аз стоях до нея като телеграфен стлб. - Е, че мога, мога... но не бих го нарекъл точно "танц"... Единствено пиенето помага в случаи като моя...
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:27 pm

- Първо , не ме се лепна ти а аз ти се лепнах. И второ ми харесва , така че...
Лин се ухили
-И ако си мислиш , че ще те забравя жестокоо се лъжеш. Мен не ме х ваща алкохол
Точно и затова станах ди-джей.
- Ноо теб явно те хваща- ухили се момичето и го побутна към сцената- Нека да видим колко си луд нистина.- Тя го издърпа на сцената
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 7:37 pm

- Всъщтност не си съвсем права. - Ухиих се като нея преди няколко секунди и преди да довърша се отправих към бара, където вече можеха да ми направят отстъпка за лоялни клиенти. Поръчах си едно уиски, за да разнообразя и след като го изпих се върнах при Линда. - Ако не го беше направила, щях да го направя аз, така че... - Не можах да довърша, защато близо до сцената беше трудно да се различи каквато и да е било пряка реч. Не и трябваше много, за да хване ритъма и да затанцува в такт с музиката, наистина беше добра в срванение с мен и с повечето наоколо.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 8:54 pm

- Хайде стегни се и танцувай- бутна го вече по-силно Лин- Трябва да се научиш.
След малко вече започнаха танците за двойки и Лин реши да е малко нахална и отиде и го дръпна.
Танците биеха към еротика , но това в никакъв случай не и пречеше.
Линз го бутна на стола и предизвикателно го целуна
Седна в краката му и захапа устната си.
Доближи се до ухото му и му каза :
-Ами сори ако си имаш приятелка , но искам да спечеля състезанието. И не ми казвай , че не те харесва- целуна го отново Сладураната
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 9:18 pm

Определението телеграфен стълб, което ме описваше по - рано тази вечер, не важеше за състоянието ми в момента. С последни усилия събрах разбърканите мисли в главата ми, за да отговоря на Линда.
- Ако имах приятелка, нямаше да излизам сам... А и ако имах, тя едва ли щеше да има какъвто и да е било шанс пред теб. - Сложих ръцете си на кръста й и я целунах отново.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 9:28 pm

-Хмм , това е хубаво , но песента продължава- каза Линз и се подготви за големия финал.
Тя хвана , разкъса блузата му и поръча на келнера една бутилка сметена.
Той я донесе светкавично и Лин го поля по плочките.
Всички вече ги гледаха , но това не я интересуваше.
Тя хвана и облиза сметаната с език.
Заобиколи го и разкъса роклята като остана само по късо , прилепнало потниче и пола.
Сабу обувките си и остана боса.
Отиде до него и го целуна , като краката и останаха впити в неговите.
Той и каза...
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 9:42 pm

Или бях прекалено пиян и халюцинирах или сънувах, абсолютно беше невъзможно да има друг вариант, който да обяснява случващото се. Имало е моменти, например в колежа, когато съм бил център на внимание, съвсем не предумишлено обаче. Имах чувството, че участвам във филм с Памела Андерсън, която Линда достойно заместваше...
- Ти не си добре, наистина... - Продължавах да я целувам и се чудех ако сега беше трезва, как ли се държеше, коегато беше пияна..
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 9:45 pm

- Ха много съм си добре- каза Лин и си усмихна
-Искам да те видя сега ти какво ще ми направиш. И дано е нещо добро
-Спокойно , толкова си пиян , че утре няма да помниш нищо- ухили се момичето и го целуна
-Чакам , да те видя наистина какво ще ми направиш. Давай
_________
няма сериозно нарушение на правилата, но сега като се зачетох в последния пост открих че има превъзхождане на пряка реч пред описание, а това не е желателно, не знам как са горните, но този точно пределено не е това което мисля че можеш ^^
г/д същото се отнася и за момчето, но по-скоро не
Edit by: Anile
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 10:03 pm

На сутринта наистина не помниш нищо. Лошото идва, когато туптящата болка в главата, наречена махморлук изчезне и спомените започват да изплуват... Сега обаче се почувствах гузно, че мисля за подобни неща в подобен момент. Не отговорих на Линда, не сметнах че е нужно, след като можех да го демонстрирам. Езика ми слезе надолу по врата й, и след няколко секунди, които ми бяха достатъчни за да я съблека до кръста слезе няколко сантиметра по - надолу. Което и да беше от момичетата, които познавам би избягало, защото вече трудно можеше да се намери човек в тълпата, който да не ни зяпа.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 10:29 pm

Лин не искаше да спира и му каза :
-Никоя от приятелките ти не го е правила нали
В потвърждение на думите си , тя клекна на колене , хвана връзките на панталоните му със зъби и ги развърза
Те паднаха и Лин с едно движение се озова в коленете му.
Тя го накара да я целуне , докато не вземе нещата във свои ръце.
Слезе надолу и извика на останалите:
-Какво гледате кучки. Да , по-добри сме- викна Лин и в това време се озова по сутиен.
Тогава той...
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyСъб Яну 08, 2011 11:17 pm

Действията й много ме изненадваха. За какви приятелки говореше и да плащах на някоя не би го направила по начина, по който тя...
Не ми беше много приятно да ме зяпат. Не ме беше срам от тялото ми ,защото знаех колко много момичета мечтаеха да прекарат и половин час с мен. Може би бях самовлюбен ,но знаех ,че самочувствието ми имаше покритие. Доста момичета оставаха разплакани след мен...
Докато бях потънал в мисли усетих как палавите й пръсти докоснаха ръба на боксерките ми и всеки момент щеше да ги свали.
- Спри!-казах и хванах ръцете й като не й позволих да направи това което беше започнала.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 2:31 pm

-Оо господина вече му дойде в повече- каза Линз и се ухили- Хубаво спирам. Явно съм грешила за теб господин Приличие.
Тя стана и бавно наниза потничето си. Полата и също беше още здрава , така че я облече и отиде на бара.
Тогава , чу че са победители и стана , и взе купата с чаша в ръката.
Гледаше го с ирония , но същевременно се чудеше :
Защо ли го направи
Беше им много забавно докато той не го провали.
-Ей Мистър Красота , облечи се , че хората искат да танцуват там - каза тя надигнала чашата си
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 2:38 pm

- Аз ли? Мистър Красота? Мисис Вселена също може да си обере парцалките от пода, нищо чудно някоя чистачка да се обърка и да ги пъхне в кофата с насапунисана вода... И не е нужно да ме оведомяваш за неща, които са м известни, както и да ме глегдаш като дете получило въглен за Коледа... - Разсмях се.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 2:43 pm

-Оо колко дръпнати станахме. Хубаво бре- каза Линз , която нямаше намерение да се разправя повече с него
Врътна се и отиде на бара.
Сети се , че не е късно да отиде на работа , тъй като вече нямаше работа тук.
-Хей , Чао може някой път да се отпуснеш , и да се прекараш добре до самия край.
Тя тръгна да си ходи но той я дръпна за ръката и ......
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 2:50 pm

Линда очевидно се засегна от трърде уместният (според мен) коментар. Аз ли останах с грешно впечатление или ме изкарваше лошия? Настигнах я малко, преди да стигне до изхода.
- Стига де, да не се обиди... За ди - джейка си по- дръпната и от мен, а повярвай ми, аз съм човека с дръпната професия. Пък и ако трябва да съм честен, на твоето отпускане трябва дам у махнеш "от-то" и да сложиш делима представка "раз"...
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 2:54 pm

-Ха та ти знаеш ли как да се забавляваш?- момичето вече се убеди , че не и пука особено
-Просто исках да се позабавлявам и за твое сведение нямаше да ти сваля боксерките. И ако искаш още да знаеш , щях да го направя другаде , но ти ме отказа , защото явно , не обичаш адреналина и готините момичета.
Тя се ухили и го погледна предизвикателно
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 3:08 pm

- Я чакай малко... Първо адреналина си го получавам ежедневно и за твое сведение не ми е нужно да правя циркове по дискотеки и да събирам очите на всички, както очевидно ти си свикнала да практикуваш... Второ, не мисля, че ще вписваш в стереотипа, който съм си изградил за готините момичета, за разлика от другите, с които си излизала, аз търся нещо по... как да кажа... на по - високо интелектуално ниво, да смениш честотата...
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 3:11 pm

-Тогава , какво още правиш при мен , господин Умник- каза Лин и се изниза:
-И не съм свикнала да правя циркове просто исках нещо различно , но щом не сън достатъчно умна за теб хайде отивай при книжните червеи. Ти и затова се сам нали?
Тя се врътна и отиде до бара
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Crazy Going/ дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crazy Going/ дискотека   Crazy Going/ дискотека EmptyНед Яну 09, 2011 3:22 pm

- Нещо различно, значи? На мен пък ми се стори, че си имала доста време да придобиеш опит в късането на дрехи пред тълпа от разгонение тийнове... А колкото до книжните червеи... Не мога да повярвам, че две думи на кръст ти се струват умни, явно мозъка ти се е размътил бая от слушалките, госпожице бесен ди - джей без задръжки. Сам съм, защото както ти казах не вземам всяка срещтната като теб на сериозно... - Намигнах и се отправих към изхода.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
 
Crazy Going/ дискотека
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Smoothie/дискотека
» Le baron-дискотека

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Нощен живот-
Идете на: