L.S.M
Къщата на Ема Картър - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Къщата на Ема Картър - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексКъщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Къщата на Ема Картър - Page 2 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 2 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 2 Vote_rcap 

 

 Къщата на Ема Картър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyНед Фев 27, 2011 11:18 pm

Тя вероятно вече беше осъзнала, че не мога да седя дълго време без да правя нещо. Жадувах устните ми отново да намерят нейните, но в същото време чувството от това, което правеше беше страхотно..
В крайна сметка набързо отново се озовах отгоре и с бързи и ловки движения започнах да свалям панталоните й.
- Не ги ли харесваше.. свали ги прекалено бързо.. - засмя се тя и прехапа, устна, а аз се усмихнах.
- Обожавам ги.. - изкоментирах и устните ми започнаха да изучават всяка една част от тялото й до най - малката подробност.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 9:15 pm

Отначало като свали панталоните ми се засмях, но когато отново започна да обхожда кожата ми с устните си прехапах моята от удоволствие.Изгарях под допира му...Направо се топях в ръцете му..В момента можех да изпълня всяко негово желание!Всичко!Целунах го отново жадно и прокарах ръце по раменете му.Сега дори целувките ни пяха по-различни..Сякаш бяха по-чувствени...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 9:55 pm

Никой не може да си представи колко я исках в този момент, колко силно я желаех и колко силно исках кожата ми да се докосва до нейната, устните ми да се впиват в нейните..
Обвих ръцете си около талията, като започнах да свалям сутиена й. Бутнах я леко и тя отново застана под мен. Наведох се към нея и започнах да целувам вратът й, гърдите й, корема..
Когато върхът на езика ми съвсем леко докосна кожата й, тя цялата настръхна. Целувките ми ставаха все по - настоятелни, докато не се спрях на гърдите й..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 10:09 pm

Отново прокарах ръце по гърба му като леко забих ноктите си от удоволствие, но внимавах да не го нараня..Впих устни в неговите и обвих кръста му с краката си.Спуснах устните си по врата му, а след това отново ги качих нагоре като оставях влажна следа с език по кожата му.Скоро отново достигнах устните му, но точно когато си мислеше, че ще го целуна се отдръпнах леко с усмивка и започнах да целувам гърдите му..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 10:15 pm

Така значи... помислих си наум и се засмях.
Хванах я здраво през китките и отново я натиснах под себе си, като продължително я целунах..
- Не можеш да ми избягаш! - усмихнах й се дяволито и започнах да свалям бикините й.
Сатененият плат започна да гали бедрата й, падайки по цялата дължина на краката й, докато не ги изхлузих и захвърлих някъде неясно къде.
Поставих ръце на талията си, а през това време тя сръчно започна да сваля боксрерките ми..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 10:38 pm

Не издържах и започнах да свалям боксерките му. Той се усмихна и в този момент разбрах, че и двамата сме напълно готови. Това беше! Щях да го направя!
Махнах набързо боксерките и започнах да целувам гърдите му, да изучавам всяка една част от тях.
Сякаш вълна от електрически ток премина през гръбнака ми, когато той постави ръцете си на талията ми и бавно проникна в мен. Боже беше страхотно! Не исках никога да свършва и по това, което виждах мислех, че и той изпитва същото..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 10:42 pm

По изражението на лицето й беше ясно, че й харесва, но повярвайте ми не колкото на мен.
Както вече казах всяка една част от тялото ми я искаше, както физически, така и психически. Сякаш бях обсебен от нея, сякаш живеех и дишах за нея.. И в този момент наистина беше така..
Не знаех къде започвам аз и къде свършва тя.. Сега когато телата ни бяха сляти изгубих представа за всичко останало.. Единственото, което имаше значение беше тя.
Отново проникнах в нея, като с всеки път забързвах малко темпото, но все пак внимавах, защото не исках да я нараня..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 10:54 pm

Леко стенене излезе от устните ми, от удоволствие.В момента бяхме едно цяло и исках да останем така..Не исках този момент да свършва.Заключих ръцете си зад тила му и отново го целунах, а целувката ми беше изпълнена с толкова вълнение, страст, удовлетворение и щастие.Чувствах се цяла...сякаш до сега нещо ми е липсвало и изгубеното парче от мен се е появило.В момента бях кълбо от чувства...хубави чувства...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 11:01 pm

Колкото и да се опитвах да изолирам всички чувства и да мисля само за случващото се в момента просто не се получаваше. Исках я и то толкова силно, че бях готов на всичко за нея, но това ме направи да мисля малко по - нестандартно.
Хванах я през бедрата, като я повдигнах и я понесох нагоре по стълбите с надеждата да намеря спалнята.. През цялото време не се отлепихме един от друг, а целувките ни ставаха все по - страстни и настоятелни..
Явно си обърках сметките, защото вместо да се озовем в спалнята се озовахме в банята, или поне така си мисля, понеже вниманието ми беше съсредоточено само и единствено от Ема..
Поставих я на плота на мивката, като избутахме сапуните, четките за зъби и всичко, което беше там. Нещата затанцуваха по пода, но ние не им обърнахме никакво внимание..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 11:10 pm

Като ме постави на плота ми стана малко студено, но сега това изобщо не ме интересуваше.Тогава ми хрумна нещо..Отдръпнах се от него и стъпих на земята.Той ме погледна учудено и сякаш леко тъжно, а аз просто му се усмихнах.Отидох под душа и пуснах топлата вода.Застана под него и тя започна да се стича по тялото ми..
- Е, няма ли да дойдеш? - попитах и леко се засмях.Предполагам, че възбудата му все още не беше отминала, защото моята бушуваше в мен и едвам се сдържах да не се хвърля отново в ръцете му..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 11:15 pm

- Пълна си с идеи.. и все са блестящи.. - отбележих едва едва, все още обзет от силната възбуда.
Бързо отидох до нея и я притиснах между мен и стената, като топлата вода от душа се стичаше по голите ни тела.
Целувките ми започнаха да обхождат гърдите й, и когато отново поставих ръцете си на долната част на бедрата й тя бързо ги обви около кръстът ми. Още един мек и сладостен стон, който ме накара да се възбудя още повече, се отдели от устните й. Затърсих ги жадно и когато я целунах целият свят се завъртя, сякаш току що се бях родил..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 11:24 pm

Притиснах се възможно най-плътно към него.Не исках да се отделям и милиметър.Прокарах бавно език по вече мокрите му гърди в заплетох пръсти в косата му.Всяка частица от мен искаше да поеме от него възможно най-много.Да задържи в себе си аромата му, вкуса, чувството от допира му...Продължавах да стена тихо от удоволствието, което ми доставяше...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 11:35 pm

Притиснах я още по - силно, но все пак внимавах.
Водата само допринасяше за това удоволствието да бъде повече.
Започнах да целува Ема по врата като слизах все по - надолу и когато се спрях на корема й леко прокарах ръце по бедрата й.
- Влудяваш ме! - споделих й без да отлепям устни от голата й плът. Ръцете ми се заиграха още повече с бедрата й, а целувките ми слизаха все по - надолу..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyПон Фев 28, 2011 11:47 pm

Изстенах отново, вече значително по-силно.Забих леко нокти в плътта му.Със сигурност знаеше, че действията му ме подлудяваха и видях как се усмихна и продължи...Промълвих името му няколко пъти и вече не издържах.Зацелувах гърдите му, корема и надолу, а ръцете ми обхождаха цялото му тяло.В момента възбудата ми беше толкова голяма, че никой и нищо не можеше да ме спре...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 12:02 am

Наистина не знам как не я бях открил до сега? Сякаш бяхме свързани и все пак не можех да съм сигурен тъй като в момента изпитвах такава възбуда, че изобщо не мислех трезво..
Устните ми започнаха да изучават всеки милиметър от бедрата й като се качваха нагоре..
Тя стенеше, като ме караше да се чувствам още по - задоволен и удовлетворен..

П.П Съжалявам, че е кратко..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 9:43 pm

Всичко беше просто идеално.. Не знам как не го бях награбила още в първият момент, в който го видях, по - скоро не знам как се сдържах..
Целувките ставаха все по - страстни.. Задръжките все по - малките, а границите все по - незабележими..
Исках го, исках го с всяка една частица от тялото и от съзнанието си..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 9:52 pm

През цялото време я притисках плътно към себе си и целувах всяка една част от тялото й, като се спирах ту на устните, ту на корема раменете.., оставяйки влажни следи по кожата й. Всеки път и двамата изтръпвахме и сякаш електрошок преминаваше през нас..
Ръцете ми си играеха с нейните, притискайки ги над главата й, задържайки я почти неподвижна..
Всичко това продължи около час, докато накрая и двамата не се изморихме напълно. Проснахме се на леглото, най - после добрали се до спалнята. И двамата бяхме потни, направо бяхме вир вода, но тя лежеше на гърдите ми, а аз вчесвах пръсти нежно в косата й..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 10:00 pm

Когато се изморихме легнахме на леглото.Поставих глава на гърдите му и леко го прегърнах.Чувствах се невероятно!Никога не бях изпитвала нещо подобно.Никога това не ми е носело такова удоволствие!Той беше невероятен!Целунах нежно гърдите му.Замислих се дали бях влюбена?Можех ли да се влюбя за толкова кратко време?Погледнах го и се усмихнах..С него всичко беше възможно.
- Прекрасен си! - изкоментирах и се сгуших в него.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 10:03 pm

- Не и колкото теб.. - усмихнах й се широко и се изправих леко, облягайки се на таблата на леглото, за да й е по - удобно..
Наведох се към нея и започнах да целувам нежно, но много жадно, рамото й.
Тя отново изстена, напомняйки ми за случилото се само до преди няколко минути..
- Наистина искам да сме заедно.. - казах леко предпазливо, но все пак го заявих сериозно и прецизно.. Исках да видя какво значи всичко това за нея..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 10:15 pm

- И аз го искам..много! - казах като се надигнах леко и го целунах кратко.Усмихнах му се, а след миг и той показа ослепителната си усмивка, която озари цялата стая.Жадувах устните му да са прилепени към моите всеки един момент.Той не просто ме привличаше..Беше нещо повече.Много повече!Обичах ли го?Не беше ли рано за това?Прокарах ръка по гърдите му, но продължавах да мисля за това...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 10:23 pm

- За какво си мислиш? - попитах разсеяно, макар че самият аз все още обмислях случващото се и какво щеше да последва нататък.. - Знаеш ли.. след всичко, което се случи във семейството ми ти си първата, която истински.. - замълчах за малко.. - истински харесвах.. Поддържах връзка с всички останали, само защото беше необходимо, а сега? Сега сякаш имам нужда да ти го кажа.. без да искам каквото и да е било.. - усмихнах й се и я целунах отново. - Но, да не ме приемеш за някакъв женчо? - засмях се и я бутнах на леглото, като отново се озовах над нея..
- Ако искаш мога да ти докажа, че не съм? - дяволита усмивка озари лицето ми и устните ми започнаха да слизат надолу по вратът, гърдите и коремът й..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Мар 02, 2011 12:20 am

- Не мисля, че си женчо, но щом доказателствата са такива нямам против още едно... - засмях се и го целунах.
- Ами..мислех си за нас... - усмихнах се, а той спря с целувките и ме погледна.
- Защо спряя? - попитах недоволно и леко нацупено, а той ми се засмя. - Ами добре. - казах и го бутнах на леглото като застанах върху него.Целунах го леко по устните и продължих надолу..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Мар 02, 2011 12:27 am

- Давай, лъвице.. - засмях се и отново се облегнах на таблата на леглото. След като тя беше наоколо всичко губеше значението и смисалът си за мен..
Хванах я за бедрата, като я придърпах към себе си.
Устните ми отново намериха и се впиха в нейните.. Тя цялата се вкопчи в мен.. Този миг беше невероятен, не исках никога да свършва..
Притиснах я още по плътно и започнах да си играя с един кичур от косата й..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Мар 02, 2011 8:10 pm

Отново се отпуснах на гърдите му като прокарах ръката си надолу по корема..Обърнах глава нагоре и погледнах в прекрасните му кафеви очи..Вече бях почти сигурна, че го обичам и май трябваше да му кажа..
- Трябва да ти кажа нещо...Аз... - започнах, но веднага млъкнах.Ами ако се уплашеше от това?Ами ако беше прекалено рано за него и се отдръпне?Погледа му стана питащ, а аз не знаех какво да кажа..
- Не...Няма значение.. - казах и отново погледнах настрани..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 2 EmptyСря Мар 02, 2011 8:25 pm

- Какво има? - попитах развеселено и не от нещо, което аз или тя направихме, а от самата ситуация.. Беше просто страхотно и не исках никога да свършва, или поне като свърши да има някаква подобна..
- Не.. няма значение.. - отново се облегна на гърдите ми и изведнъж надвисна неловко мълчание..
- Наистина, ако има нещо, за което да се притесняваш искам да ми кажеш и ще се опитаме да го оправим..
И тогава ми присветна.. Разбрах какво искаше да ми каже и после се бе отказала..
- Ема... знам какво има.. - казах след малко.. - И.. наистина искам аз да го кажа пръв..
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ема Картър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» къщата на Lelaiza de l'Armentiere
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Стефан Салваторе
» Къщата на бащата на Франки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Rive droite & Rive gauche-
Идете на: