L.S.M
Къщата на Ема Картър - Page 4 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Къщата на Ема Картър - Page 4 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексКъщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Tueur
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Dark_Angel
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Linnette
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Линда Харисън
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Ема Картър
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Felix Kornt
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Къщата на Ема Картър - Page 4 Vote_lcapКъщата на Ема Картър - Page 4 Voting_barКъщата на Ема Картър - Page 4 Vote_rcap 

 

 Къщата на Ема Картър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 8:28 pm

- Хей, хей.. недей да плачеш, моля те.. - усмихнах й се и избърсах сълзата с палеца си, целувайки Ема по челото..
- Това да си нямала приятели има и добра страна.. Моят случай е обратният - аз имах. И си нямаш и на представа колко ми беше трудно да ги оставя, когато си тръгвах, но в същото време не можех да прекарам и ден повече в онова депресиращо и монотонно място, всяка частица от което, ми напомняше за майка ми.. Тя почина от рак.. И до ден днешен не мога да го приема, а вече не се и опитвам. Искам да избягам от миналото си, да го забравя и да се опитам да го заменя с бъдещето, да го заменя с някой друг и да не си го спомням вече, но с течение на времето започвам все повече и повече да се убеждавам, че е невъзможно..
Сега аз бях този, който отклони поглед и го заби в земята. Не исках да ме вижда тъжен. Поне в нейните очи исках да остана силен, за да може да бъде сигурна, че е в безопасност с мен..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 8:55 pm

- Всеки има лоши моменти в живота си...Но както хората казват, всяко зло за добро..Щом една врата се затвори други две се отварят...Това, че си преживял такава трагедия не трябва да те спира да живееш живота си и да гледаш напред.. - казах и го прегърнах силно.Облегнах се на рамото му.Нямаше да го оставя..Нямаше да позволя да е сам отново..
- Как си представяш бъдещето? - попитах и го погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 9:18 pm

- Не знам дали ще те изплаша със следващото, което ще кажа, но все пак съм готов да поема този риск..
- усмихнах се и я целунах..
- Единственото, на което се надявам е ние двама да сме заедно и да бъдем щастливи, да не се караме и да нямаме разногласия..
Прегърнах я силно и след това добавих:
- А сега, ако си ми простила, казвам да влезем вътре, за да не настинеш..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 9:29 pm

- Не съм ти се сърдила..бях ти ядосана..Има разлика! - казах и се засмях.Изобщо не бях усетила колко е студено след като бях в ръцете му, но се съгласих да влезем и се изправих.Тръгнах навътре и видях, че той ми последва.Спрях за момент и го прегърнах отново.В прегръдките му ми беше най-добре..Всичко друго губеше значение и оставахме само двамата...
- Никой не се е грижил за мен до сега..Това е ново.. - прошепнах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 9:33 pm

- Радвам се, че аз съм този, който ти показва колко е приятно и ясно мога да ти заявя, че и аз се чувствам така относно теб..
Двамата влязохме в къщата и се отправихме към кухнята.
Аз седнах на единия стол, а тя на другия и в началото мълчахме, но после отново подхванехме някакъв разговор..
- От къде си? - попитах я по някое време и се изправих, отворих един от шкафовете и вътре намерих пакетчета кафе. Супер! И без това нямаше да спим.
Набързо направих две чаши и подадох едната на Ема..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 9:39 pm

- От Англия...Но от малка изучавам френски и ми е почти като роден език..Затова дойдох тук.. - усмихнах се и поех чашата с кафе - Благодаря за кафето - казах аз и се усмихнах отново. - А ти от къде си? - попитах като се протегнах и го хванах за ръката,Оставих кафето и преместих стола си по-близо до него, но докато правех това якето падна от раменете ми.Взех го, не реших, че е достатъчно топло вътре и не се нуждая от него..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 9:44 pm

Издърпах я и я сложих да седне в скута ми, като поставих ръката си на бедрото й.
- Аз пък съм от Северна Калифорния.. - засмях се и отпих поредната глътка. - А, защо - точно се премести? Какво те накара да го направиш? - попитах и я погледнах в очите..
След като изпихме кафето оставихме чашите в мивката и отново се качихме горе. Набързо събрах всички неща от тоалетката, които бяхме съборили по - рано, и ги върнах по местата им..
- Какво ще кажеш да си вземем един душ? - усмихнах й се и тръгнах към банята..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 9:55 pm

- Ами омръзна ми да се местим постоянно, да съм незабелязана и пренебрегната..а и винаги съм мечтала да съм актриса.. - казах.Когато предложи да си вземем душ се засмях леко.
- Сам ли искаш? - повдигнах една вежда, а погледа ми съвсем не беше невинен..Приближих се до него и прилепих тялото си към неговото като поставих ръцете си на гърдите му..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 10:09 pm

- Ти как мислиш? - повдигнах вежда и я придърпах към себе си..
- И имам една молба.. - захилих се и я отдръпнах от себе си. - И много бих се радвал, ако я изпълните госпожице..
Ема само ме погледна въпросително, а аз продължих:
- Бихте ли ми помогнала да се отърва от тези неудобни дрехи.. Все пак ще ми е трудно да вляза с тях..
Беше просто очевидно, че е съгласна и аз доволен от успеха си да повдигна настроението и се приближ към нея..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 10:23 pm

Отървах се набързо от блузата му и разкопчах дънките.Той набързо ги смъкна на земята.Махнах боксерките и вече бях повече от доволна..Двамата се запътихме към душовете и пуснах топлата вода..Не ми пречеше, че съм със сутиен и бикини..Надигнах се и впих устни в неговите, целувайки го продължително...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyЧет Мар 03, 2011 10:32 pm

- О, а ти няма ли да ми дадеш да сваля твоите? - повдигнах вежда и се представих за много разочарован, всъщност от части бях..
без много да я разпитвам я обгърнах с ръце и набързо разкопчах закопчалката на сутиена й, отървавайки се от него.. Дойде ред на бикините.. Преди да влезем във водата я поставих на плота на мивката и набързо ги изхлузих по бедрата й..
- Така е по - добре! - усмихнах се доволно..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 12:28 am

Засмях се на ентосиазма му.Както бях седнала се прилепих към него.Сключих крака около кръста му и ръце зад шията му, вкопчвайки се напълно в нещо.Целунах устните му, а след това продължх надолу по врата му с жадни целувки..Знаех, че това ме харесва.Ръцете ми се движеха надолу-нагоре по голите му гърди>Можеше и да не стигнем до душа..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 12:40 am

- Май няма да стигнем до душа.. - измрънках и раздалечих бедрата й едно от друго..
Бях почти сигурен, че и тя си мисли същото..
Придърпах я към себе си и отново впих устните си в нейните. Ръцете ми уловиха нейните и внимателно ги поставиха върху гърдите ми..
Явно сме изгубили точна представа за времето, докато сме се целували, защото водата във ваната започна да прелива и да мокри краката ми..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 2:31 am

Отскубнах се от прегръдката му и отидох да спра водата.Тогава забелязах, че е доста светло..
- Добро утро - казах и се засмях.Той първо ме погледна объркано, но му посочих прозореца и той се присъедини към смеха ми.
- Не знам за теб, но на мен много ми се спи...Ти ако искаш се изкапи, а лягам и ще те чакам там.. - казах, засмях се леко и му намигнах.Целунах го, а след това тръгнах към спалнята, като си взех бикините и сутиена на излизане..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 2:41 am

- добре.. - казах, целувайки я по челото и я проследих с поглед на излизане.
Сложих си един бърз душ и се върнах в леглото при нея.
Дръпнах завивката и се настаних на леглото, а Ема беше задрямала и реших да не я будя, но още като съм влязъл явно ме е усетила, защото се обърна към мен и ме прегърна..
От мен все още се стичаше вода и както преди малко, когато влязохме да се къпем, капчиците вода придобиваха различни отенъци при пречупването на светлината от лампата.. Тя прокара ръка през мократа ми коса, а аз я придърпах максимално към себе си, като поставих ръката си на бедрото й.
- Е, красавице.. нали ти се спеше? - попитах, но все пак се наклоних към нея и я целунах страстно и жадно, като водата от моето тяло започна да се стича по нейното..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 2:49 am

- Ти сам го каза...Спеше ми се...Но май се наспах - засмях се и целунах гърдите му, върху които бях легнала.Преплетох пръсти с неговите, като се надигнах и впих отново устни в неговите.Усмихнах се, защото той все още беше гол, което напълно ме устройваше..Е, за мен не важеше същото, бях си облякла пижама, но щяхме да го преживеем някак...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 2:55 am

- Бъди примерна, Ем.. - скарах й се, но все пак се надигнах и я целунах нежно..
- Наистина трябва да поспиш, защото утре няма да можеш да си отвориш очите..
Усмихнах й се, а след това легнах обратно. Прегърнах я през кръста и я придърпах към себе си..
- Обичам те.. - казах накрая, а после замълчах, осмисляйки силата на тези думи.. осъзнавайки, че тя е единственото, което искам..
- Утре ще продължим започнатото.. - ухилих се и я погледнах предизвикателно..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 2:39 pm

- Нямам търпение.. - засмях се - И аз те обичам! - казах уверена в думите си.Легнах отново на гърдите му и хванах ръката му.
- Не искам това да свършва... - прошепнах и затворих очи.Не ми отне много време да заспя...

Отдавна не бях спала толкова спокойно.Когато отворих очи погледнах Джейсън...Той все още спеше.Беше много красив, а кожата му ме приканваше да я докосна..Прокарах ръка по скулите, врата му и премина надолу по гърдите му...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 2:59 pm

Както си спях усетих нечия ръка по лицето, а после по гърдите си.. Не ми отне много време, за да се досетя, че това е Ема..
Прегърнах я и я придърпах към себе си.
- Добро утро, красавице.. - усмихнах й се и леко се надигнах от леглото.. - Какво ще кажете да ви направя закуска, мадам?
Тя само кимна доволно и аз станах от леглото, оставяйки я да се облече.
Слязох в кухнята и отворих хладилника. Първото, което видях бяха яйца, а като се поразрових намерих и бекон. Набързо ги направих и ги сервирах на масата..

- Заповядайте.. - казах, когато слезе и дръпнах стола, за да може да седне..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyПет Мар 04, 2011 11:01 pm

Станах бавно и си облякох най-обикновени дънки и тениска.Слязох, все още леко тромаво по стълбите.Той готвеше и миришеше прекрасно..
- Ухае невероятно! - казах като отидох при него.Дръпна стола, за да седна, а след това го намести , така че да ми е удобно.Истински кавалер!Опитах яйцата и бекона..Бяха страхотни!
- Не знаех, че можеш да готвиш..Прекрасни са! - казах, а и си беше самата истина..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 12:45 am

- Много неща не знаеш за мен.. - усмихнах й се..
Седнах на стола до нея и го бутнах по близко към нея.. Отметнах леко косата й и я целунах по врата. После взех вилицата от ръката й и й подадох малко бекон..
- Поне не са отровни.. Готвенето е една от слабите ми страни, така че не го хвали много.. - подсмихнах се дяволито и отново я целунах..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 1:21 am

- И как очакваш да ям така? - засмях се и отново го целунах - Но като се замисля не съм гладна.. - засмях се и се преместих в скута му.Обгърнах врата му с ръце и спуснах устни по шията му..Ръцете ми се движеха по тялото му, а устните ми се придвижваха все по-надолу.По някое време ръцете ми се мушнаха под блузата му и започнаха да я набират..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 1:30 am

- Знаеш ли?.. Мисля, че не ти влияя добре, изобщо даже.. Заради мен не искаш да спиш, да ядеш.. Какво следва? Да не искаш да се обличаш? Не, че имам нещо против последното де..
Усмихнах се предизвикателно и на свой ред набрах нейната блуза. Наведох се и я целунах по корема, местейки се към гърдите, врата и после раменете, като на места оставях влажни следи..
- А сега., ако обичаш, искам първо да довършиш закуската си и тогава ще мислим какво ще правим след това..
Прекъснах я на най - забавната част и тя ми хвърли нацупен поглед.
- Какво? Има време.. - ухилих се и я преместих от скута си отново на стола..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 1:41 am

- Това изобщо не беше честно! - казах нацупено аз, но реших, че няма да се оставя така..Ако не беше разбрал какъв инат съм, скоро щеше да разбере.Когато первърших закуската си станах и тръгнах нагоре по стълбите.
- Отивам да си взема душ.. - провикнах се след себе си и се усмихнах.Когато стигнах банята затворих вратата и се долепих до нея..Чувах го да наближава и отново се усмихнах..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Къщата на Ема Картър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ема Картър   Къщата на Ема Картър - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 1:49 am

- Е, правя го заради теб.. Да не мислиш, че ми е много приятно? - подсмихнах се и набодох на вилицата си поредното парче бекон..
- Отивам да си взема душ.. - каза тя и без да ми обърне повече внимание се качи по стълбите.
Без да се поколебая тръгнах след нея и не след дълго вече бях пред врата..
- А, не искаш ли компания? - ухилих се до уши и съблякох тениската си, само че отвътре се чуваше само леко кикотене и пускането на водата..
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ема Картър
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Стефан Салваторе
» Къщата на бащата на Франки
» къщата на Lelaiza de l'Armentiere

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Rive droite & Rive gauche-
Идете на: