L.S.M
Къщата на Стивън - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Къщата на Стивън - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексКъщата на Стивън - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Къщата на Стивън - Page 2 Vote_lcapКъщата на Стивън - Page 2 Voting_barКъщата на Стивън - Page 2 Vote_rcap 

 

 Къщата на Стивън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 3:55 pm

Настръхнах.Как можеше да ме целува точно там?!?Това бе забраненото ми място.Трябваше да спре веднага или скоро щях да свърша.Добре де..преувеличих малко.
-Тцтцтц..не не не !
Засмях се и го отделих от себе си.Качих се на леглото и го придърпах към себе си, след това минах от горе и започнах да го целувам, после свалих тениската му.
*Чудя се..дали му се намират белезници?*
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 3:58 pm

Хванах я и я съборих на леглото , започнах бавно да обарвам гърдите и и да я целувам навсякъде където можех . Вече бях се впуснал , а дори ми идваха планове . Момичето си го биваше , опитах се да бръкна под блузата и , но нещо не се получаваше , трябваше да направя нещо , не я исках облечена , и точно това ме настройваше така .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:08 pm

Мхм..вече беше мой!Направих смучка на врата му.
-Няма да се разберем така! Аз съм отгоре!
Засмях се и минах над него.Свалих суичера си и го захвърлих някъде.След това не наведох над него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:12 pm

Изправих я като тя стоеше в скута ми , а аз бях легнал . Започнах да се възбуждам и това определено беше добре . Аз я хванах и я повдигнах , като я поставих легнала и станах . Бръкнах в едно чекмедже и извадих белезници , усещаше се че тя ги обича , и аз щях да ги използвам .
Разметнах ги пред нея и останах на място , още се чудих как точно да ги използвам , за да съм аз по-печеливш...
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:17 pm

Усмихнах се.
*Явно мислим еднакво!*
Дръпнах ги и ги рагледах.
-Съжалявам скъпи но ти ще си този който ще ги носи!
Изплезих му се и го хванах за ръцете.Проблемът беше дали той щеше да ми даде.Бях силна, но със сигурност той беше по-силен от мен.Доближих се до него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:23 pm

Сякаш ми се искаше да и се поддам , отвърнах на целувката и бавно вкарах езика си в устата и . Нежно я целунах с език след това и я хванах през кръста , хващайки дупето и . Знаех че тя ще започне да действа с белезниците , но ми се искаше да и се оставя .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:33 pm

Това момче започваше да ми харесва.Исках да си осигуря бягство с тях, но в момента сякаш не исках да си тръгвам.Оставих белезниците до него и го притиснах към себе си, слагайки ръцете си на раменете му.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:36 pm

- Отказа ли се ? Тогава да ги ползвам аз ? Попитах тихо , като бях зает да разучвам тялото на момичето с пръсти , бръкнах леко под гащичките и с лява ръка и започнах да правя въртеливи джижения изпод генеталиите на момичето . Не бях груб понеже не исках да я нараня , сякаш си личеше че момичето не е девствено , но имаше перфектно тяло за да се възползва от това.
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:41 pm

Изстенах съвсем тихо и го целунах.Не исках да си личи, че съм възбудена.Исках да му кажа ''Свали си дрехите веднага'' но тогава щеше да си проличи
, че го искам.А аз
не исках това.Не отговорих на въпроса му нарочно.Ако кажех и думичка щях да изстена заедно с нея.Просто продължавах да го целувам, за да не мога да издам никакъв звук.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:44 pm

Изкарах ръката си и обхванах момичето , натискайки го към стената аз клекнах пред нея и бавно започнах да растривам бедрата и , като внимавах да не направя някой гаф . Вдигайки ръце все по - нагоре спазвах бързината влагах всичките си пръсти в растриването на тази част.
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 4:57 pm


-FUCK!
Вдигнах го бързо и го блъснах в стената.
Нямаше да стане на неговата.Първо аз щях да си поиграя!
Свалих дънките му бързо, все пак не ми бяха първите такива.После през боксерките започнах да стискам топките му.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 5:02 pm

Отпуснах се , щом така искаше , щеше да си поиграе с пенисът ми , защо не ? Аз застанах и я погледнах , като само с поглед я предизвиквах .
- Защо не ми даваш да си поиграя с нещото което искам ?
Засмях се аз и започнах да усещам как членът ми се зима да се възбужда.. но само това .
ех за малко да ме няма и пак нередности, бива ли тей!?
мисълта ми е, че тези ваши последователни постове от по някакви съвсем малко реда, никак не ми се нравят, ще ви помоля занапред да пишете по-дълго :)

By: Anile
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Стивън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Ема Картър
» Къщата на бащата на Франки
» къщата на Lelaiza de l'Armentiere
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Стефан Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Останалия свят :: Великобритания :: Домовете-
Идете на: