L.S.M
Къщата на Стивън R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Къщата на Стивън R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексКъщата на Стивън EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Къщата на Стивън EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Къщата на Стивън EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Къщата на Стивън EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Къщата на Стивън EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Къщата на Стивън EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Стивън EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Къщата на Стивън EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Къщата на Стивън EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Къщата на Стивън EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Къщата на Стивън EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Tueur
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Dark_Angel
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Linnette
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Линда Харисън
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Ема Картър
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Felix Kornt
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 
Liliense Stefane
Къщата на Стивън Vote_lcapКъщата на Стивън Voting_barКъщата на Стивън Vote_rcap 

 

 Къщата на Стивън

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 8:46 pm

Къщата на Стивън 40_nice_beach_house
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 9:00 pm

Вървях си по улиците, шляех си както винаги, безцелно когато видях един сладур.Мина покрай мен, без да ме погледне, направо ме отнесе.
Беше разсеян с друго..с телефона си..И в този момент постъпих като хлапачка.Инстинктивно тръгнах след него.Но какво друго можех да направя, беше толкова сладък..Да го оставя да си тръгне?!?Хах никакъв шанс!
Следвах го 2 пресечки когато той си изпусна нещо, наведох се и го вдигнах.Оказа се лична карта, снимката беше толкова сладка..Вдигнах поглед и видях че влиза в някаква къща, сигурно неговата, защото мъж облечен като иконом го посрещна и го нарече Сър..
Прехапах устна, колко удобно.Щях да позвъня и щях да се запозная с него.Вървях бавно, с една перверзна усмивка, както винаги.Качих се по стълбичките до вратата и натиснах звънеца нежно, но същевременно силно, все пак исках да издаде звук.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 9:07 pm

Тъкмо след като се прибрах и легнах на удобното си голямо легло , изпълнено с възглавници се чу звън на вратата. Вече бях изнервен от това че скъсах с бивше гадже и не станах , както винаги . Стоях втълпен в леглото , с отпуснати мускули и успокоено тяло . Точно за това икономът ми отвори вратата. Той видя това непокорно момиче , което на външен вид бе доста привлекателно . С наклонена лява вежда и изненадано поведение той я погледна от глава до пети , и веднага си помисли че е обожателка , каквато и тя беше .
- Извинете Мис ? Мога ли да ви помогна ?
Попита я той с гладкият си глас и изненадано настроение . Аз чувах как започна техният разговор чак от моята стая . Сигурно бе така поради това че самата къща бе празна , тиха , с малко мебели и то не дървени . Не очаквах нещо изненадващо от госта , който не познавах и не знаех че изобщо е момиче , но все пак всичко се случваше , а аз стоях в стаята си и очаквах икономът ми да ми съобщи кой е , и какво иска .



** Икономът е стар човек ( около 50 ) с плешива глава и костюм.
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 9:18 pm

Не чака дълго да ми отворят, но не беше и малко, чу стъпки.Завъртях очи.
Едва ли беше момчето което видях преди малко.
-Извинете Мис ? Мога ли да ви помогна ?
Както си и мислех, беше иконома.Усмихнах се.Бях научила името на момчето от личната му карта затова реших да го използвам.
-Може ли да говоря с господин Грийн?
Реших да се направя сякаш искам да говоря с него по работа, а не че не го познавам.Едва ли щеше да ми позволи иначе.

Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 9:30 pm

Икономът ми се почувства неодобно , той мразеше че не обичам да задържа хората който искат да говорят с мен , и да не говори от мое име . Точно за това той я пусна в големият коридор , на краят на който бе моята стая . Тя бе разхвърлена , имаше дрехи по земята , леглото ми не бе оправено , а на вратата пишеше " KEEP OUT " . Аз не обичах да ми оправят стаята , исках всичко друго да е изрядно , но не и стаята. Бях се излегнал и отпуснал още повече , като краката ми бяха опънати и разкрачени , ризата ми бе малко откопчана и се виждаше бялата тениска под нея , която очертаваше тялото ми .
Точно в този момент чух гласове , но не подозирах че икономът ми се насочва към стаята ми с някой друг . Явно наистина някой искаше да ме види , отново .. Икономът изведнъж спря като видя малко от разхвърлената ми стая в далечината на коридора . Той изпрати момичето сама към стаята ми , най-вероятно защото не искаше да представя така гостенката , а и бързаше да разкаже на прислужниците , и да приготвят нещо за нея .
- Той е там , просто напред по коридора . Каза той леко развалнувано истина приближава , и е сам . Помислих си че гостенинът или гостенката е дала или видяла това което е искала и след това си е заминала . Макар че ми прозвуча малко странно аз останах така , мислейки че приближава икономът и си останах така отпуснат .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 9:46 pm

Икономът ме пусна!Както си и мислех.Продължих да се усмихвам мило.Щом приближих стаята едва не избухнах в смях.Беше толкова разхвърляно.Вратата беше
отворена
и можех да видя момчето което се беше излегнало на леглото.Почуках на рамката на вратата.
-Ъм извинете...трябва да ви дам нещо!
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 9:50 pm

Забелязах кикота в очите и , не ми хареса , но аз сам си бях виновен . Станах , изпънах се и се огледах . Момичето беше хубаво , тялото бе стегнато , лицето красиво , но какво щеше да ми дава ? Не си спомням да съм се напивал на скоро и да съм извършил някоя беля , хм... Аз тръгнах към нея , и хванах ръката и , целунах я и се представих .
- Аз съм Свитън Грийн , какво искаш да ми дадеш ?
Попитах аз предизвикателно и изчаках отговорът и като я гледах в очите и изострих слуха си .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 10:02 pm

Преглътнах.Трябваше ли да е толкова сладък?Какъв беше този жест...да не живеехме в 17 век?!? Както и да е..харесваше ми да се държат с мен така.Някак..беше мило..И галеше егото ми, което понякога беше в повече.
Дръпнах ръката си и извадих от чантата си личната му карта.
-Изпуснахте я преди малко!
Усмихнах се и му я подадох.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyПет Яну 21, 2011 10:06 pm

Без дори да погледна изгубената вещ я напъхах в задният си ляв джоб и се огледах .
- Искаш ли нещо ? За пиене или друго , каквото и да е ?
Попитах аз леко разсеян от момичето , като не спирах да я гледам . Сякаш бях я харесал , и я исках . Дали това бе прищявка или нужда не знаех , но сигурно щях да проверя..
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 2:39 pm

Мислех си, че ще каже благодаря и ще ме отпрати, а всъщност ми предложи нещо за пиене.Подсмихнах се. Завъртях се на пети разперила съвсем малко ръце и огледа стаята.
-Хмм..Може би..вода?!?
Не можех да кажа текила нали?Трябваше да се държа нормално, а не да се напивам.
-Да, вода!
Поклатих глава и отново плъзнах погледа си по стаята.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 2:46 pm

- / Всички момичета искат вода ... / Помислих си аз като се огледах , икономът ми дотича с 1 чаша за нула време , сякаш знаеше какво ще иска хубавото момиче . Той подаде чашата , която бе дълга , плоска и от кристално стъкло , през което момичето можеше спокойно да види разхвърлената стая ...
- Започвай . Рече икономът малко по-късно след като подаде чашата и бързо се изниза...
- Не ми каза как се казваш ... Каза Стивън и седна на леглото , като започна да прибира ..
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 2:52 pm

Икономът ми беше казал да започвам?!?Какво да започвам.!?!
-Боже колко възпитан персонал!
Казах съвсем тихо и завъртях очи с досада.Отпих от чашата и се загледах в момчето което беше започнало да прибира разни неща от леглото си.
-Мишел...и не се притеснявайте..не ми пречи
Вдигнах рамене и започнах да навивам червената си коса на пръста си.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 2:55 pm

Просто се направих че не съм чул и останах на място , личеше си че момичето ме харесва , но какво можех да направя за да и дам шанс ? Останах така няколко минути и изчаках тя да направи реакция , като започнаха да ми идват перверзни мисли , които не исках да показвам .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 2:58 pm

*На срамежливи ли ще си играем?*
Тънка усмивка се появи на лицето ми.Това го умеех най-добре.Погледнах засрамено на страни и оставих чашата на нещо като..масичка!?! Беше затрупани с хартийки.Седнах до него и му ''метнах'' един бърз и срамежлив поглед с лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:01 pm

Момичето дори и с погледа си ме възбуждаше , исках да се укротя , но не бях толкова лош . Аз я погледнах с тарикатска усмивка и започнах нов разговор .
- На колко години си ? Толкова секси момиче не може да е на повече от 18 .. Вече бях в действие , започнах да свалям момичето , но дали щеше а ми се хване на въдицата .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:05 pm

Едвам се здържах да не избухна в смях.Но нали бях професионалист?
*Кой кого?*
Мина през ума ми.Лицето ми обаче остана също така детско като преди малко.С една такава притеснена усмивка.
-На 17
Казах тихо и погледнах настрани, свих пръстите си хващайки полата си, започнах да я стискам.
-А Вие?
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:07 pm

- На 22 . Казах смело аз и се преместих малко по-близо до нея , като продължих с въпросите .
- Имаш ли си гадже ? / Бе адският въпрос който зададох , тя ме подлудяваше и исках да я обуча във любовните умения , да я тренирам . Вече полудявах като не можех да я контролирам , но имах своите принципи и чаках тя да започне .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:10 pm

*Тоя за к'ва ме има?*
Чудех се.Аз и гадже?Никога!Предпочитах да имам няколко отколкото само един.
-Не..
С треперещ глас казах аз и го погледнах с поглед който казваше:
''Прекалено съм малка за такива работи!''
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:14 pm

- Е , в бурна възраст си пък нямаш гадже ? Колко смешно бе това , тя сигурно се майтапеше с мене и ме правеше на глупак , но нямаше да мине . Сигурно ги въртеше по 3 , ала ако беше моя нямаше да ме оставя , и нямаше да има очи за друг .
Помислих си гордо аз и изчаках нейна реакция , нямаше само аз да задавам въпроси , а тя бе свободна да си тръгва , ако не искаше.
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:17 pm

-Нямам си да!
Погледнах го и се усмихнах.
-А Вие имате ли си приятелка??
*Ох как ще те схрускам!*
Помислих си и прехапах устни.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:20 pm

- Имах , но я зарязах , лазеше ми по нервите .. Казах гордо аз и съблякох ризата си , понеже ми бе топло и останах по тениска , която очертавяше стройното ми тяло . Предчувствах по изражението и че ще се забавляваме , понеже познавах жените , и точно за това трябваше прислугата ми да си тръгва , защото щях да бъда бурен . Не знаех дали това че съм заразял гаджето си ще я отхвърли , но със сигурност нямаше да попречи тя да ми бъде секс робиня .
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:23 pm


-Така е по-добре за мен!
Намигнах.Нямаше да се правя на срамежлива и да изпусна такава възможност нали?
Сложих ръката си на корема му и започнах да правя кръгове с пръста си.В момента си мислех само да го дразня..може би после щях да си тръгна и да го оставя да се задоволява сам.Странното беше, че още не бях решила.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:32 pm

* Секси номера а ? * Те бяха доста известни сред Ню йорк , винаги започваше така и после всяко момиче се изнизваше , но аз няма да допусна това , играта с мен си има щастлив край . Помислих си напълно сигурен и станах , като затворих вратата и се изправих пред нея . Клякайки точно пред вратата и свалих едната и обувка , тя бе забравила и сигурно не и беше много удобно . Дългите ботуши бяха секси , и аз обичах да правя този номер . Бавно хванах левият и крак и го вдигнах към корема си . погалих кълката и няколко пъти и бавно смъкнах ципа надолу . Бъркайки в ботуша и с дясна ръка аз бавно го взех и погалих ходилото и , точно м/у пръстите . Гледах да съм нежен и да пробудя вълнението в нея , както бях правил с другите момичета ...
Върнете се в началото Go down
Мишел Харисън
Готин жител
Готин жител
Мишел Харисън


Брой мнения : 44
Join date : 06.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:47 pm

Повдигнах вежди.
*Да , давай сега ги и изчисти!*
Засмях се.Слязох от леглото и седнах пред него гледайки го в очите му.Доближих се и облизах устните му, а след това и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Стивън Грийн
Жител
Жител
Стивън Грийн


Брой мнения : 20
Join date : 21.01.2011

Къщата на Стивън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън   Къщата на Стивън EmptyСъб Яну 22, 2011 3:50 pm

Тя се впускаше , така и трябваше . Всичко вървеше както трябва . Хванях я и я повдигнах , придърпвайки я към мен . Бавно я целунах по врата , харесваше ми как тя действа , и щях да и покажа как действам аз . Стисках я и не я допусках да стъпне а земята , като не спирах да целувам врата и и да мълча.
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Стивън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ема Картър
» Къщата на бащата на Франки
» къщата на Lelaiza de l'Armentiere
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Стефан Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Останалия свят :: Великобритания :: Домовете-
Идете на: