L.S.M
Флууд без правила/three - Page 10 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/three - Page 10 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/three - Page 10 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/three - Page 10 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/three - Page 10 Vote_lcapФлууд без правила/three - Page 10 Voting_barФлууд без правила/three - Page 10 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/three

Go down 
+11
Katherine Pierce
Tim C. Leedom
Kay Lefèvre
Andrew du'Valier
Nate
Dark_Angel
Tueur
Neolise de l'Armentiere
Линда Харисън
Linnette
Anile
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyНед Яну 09, 2011 11:53 pm

права си...лека и мека и на теб, спокойно и аз съм имал подобни кризи, все ще се намери с кой да пишеш, убеден съм :)
напротив направил си и то много, бил съм в домове и съм виждал как децата се радват на посетители, някои от тях просто никога не са имали възможността да се докоснат до външния свят. Трябва просто да разберем че и малките неща които правим са от голямо значение и да продължим да ги извършваме, като по този начин ако всички направим нещо малко и незначително, то това ще бъде много повече, отколкото ако аз или ти дарим едни хиляда лева на група деца
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyНед Яну 09, 2011 11:56 pm

Прав си до някъде,много жално ми стана като отидох там,условията не са добри,децата наистина се радват на посетители,после не ми се искаше да си тръгвам,защото ми беше приятно с тях,пък и те се натъжават като си тръгваш...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 12:01 am

да, понеже повече хора ги увещават че ще сезавърнат, ала не го правят...ужасно е, но е факт, дори аз самият не се завърнах, макар да е физически невъзможно, понеже сега живея другаде, ала тогава ги посетих само два-три пъти, през които на групи деца ходехме при тях и още помня дори как имах дъвка в устата си и едно малко момченце я видя и ме помоли да му дам...сърцето ми се скъса от това че не можеха да си позволят подобно нещо, в такива моменти на човек му се иска да превърне себе си в дъвка и да се остави детето да го сдъвче, само и само да има поне едно от нещата които пожелае.
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 12:04 am

Ние бяхме малка група приятели и им баяхме купили на групата в която ходихме шоколади и те мноого ни се зарадваха,даже едно момиченце се беше вкопчило в мен и не ме пукаше да си тръгна,мноого гадно ми стана,като трябваше да я изтръгна от себе си,направо ми се искаше да заживея там,само и само да са щастливи
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 12:08 am

приятно е да знам че все още има хора които ходят по домовете, особено младежи като нас....трябва да се организират групи и от училищата, навсякъде...в гимназията събирахме пари, за да купим някои неща на децата от дома, но така и не отидохме лично да им ги дадем, в което не виждам кой знае какъв смисъл, след като те щяха да се зарадват повече да ни видят, пред това да им поднесат подаръци хора "без лица"....трябва да се предприемат повече дарения и посещения най-вече...живота е лесен когато загърбиш страдащите, ала понякога болката застига самия теб и тогава ти се иска някой да ти помогне, но каквото даваш, това получаваш




много ми е приятно да си говоря с теб, но утре съм първа смяна и поради този ужасен факт ще се наложи да загърбя наистина задълбочния ни разгвор и да се опитам да заспя, като преди това трябва да се помолим на Бог за повече човеци помагащи на света.
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 4:27 pm

здравейте, здравейте!
как сте хорааа!? ^^
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 4:52 pm

изморени ,но тепърва ми предстой работа, вие?
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 5:01 pm

не знам за другите, които така като гледам ги няма, но и аз съм тей ;ххх
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 5:44 pm

скапан съм, но поне се успокоявам с това че съм имал и по-лоши състояния от това. Искам обаче един хубав сън, затова днес вероятно няма да "вися" тук, ще видим дали ще вляза пак, ако не чао от мен :)
Върнете се в началото Go down
Drew
Мистър Покритие
Мистър Покритие
Drew


Брой мнения : 83
Join date : 29.12.2010
Age : 33
Местожителство : Paris

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 7:45 pm

днес бе скапан ден утре също ще е скапан ден ,така че и на мен би ми се отразило добре един здрав сън ,ама какво да се прави чака ме контролно -ще спя над учебника ;д;д;д
(сори ,че не писах по рано ,но излезе нещо )
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 7:59 pm

ох всички учим....и аз тука "зубря" по география :Х
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:09 pm

Хай^^ Kак сте? =)
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:10 pm

г/д :)
ти?
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:13 pm

приветтттттттттттттттттттттттттттт
мале колко сте изписали докато ме няма ^^
баси кефа ;дддд
ох аз също уча, но по биология
даже смятам да ви оставям, за да се понасям отново в дълбините на любимата ми природна наука ^^
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:37 pm

Аз съм много добре ^^
пп.Само аз ли не уча и съм оставила всичко за утре сутринта?! ;д
Върнете се в началото Go down
Синтия Конър
Жител
Жител
Синтия Конър


Брой мнения : 33
Join date : 04.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:41 pm

Не си сама : )

Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:44 pm

ох Синтия извинявай че изчезнах, но просто нещо ми се прецакаха плановете, сега ще пиша, но съм заета след малко, за около 30 минути :[
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:46 pm

Супер ,а и на мен ученето пред компютъра не ми се отдава много ;дд
Върнете се в началото Go down
Синтия Конър
Жител
Жител
Синтия Конър


Брой мнения : 33
Join date : 04.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:49 pm

Няма нищо, за никъде не бързам ;]]
п.п. Съществува ли наистина ученето пред компютъра? Мислех, че е просто камуфлаж за заблуда на врага...
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 8:51 pm

определено е само заблуда, аз до сега уж си учех :Д
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 9:01 pm

А колко успяваме да заблудим ''врага'' ,това е друг въпрос .. ;дд
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 9:02 pm

ЗдравейтиИИИИИ хДД
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 9:08 pm

ЗдрастиИИИИИИИИИИИИИИИИ xD
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 9:09 pm

Wazzup?
Върнете се в началото Go down
Alice Chevalier Leroy
Готин жител
Готин жител
Alice Chevalier Leroy


Брой мнения : 54
Join date : 28.12.2010

Флууд без правила/three - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/three   Флууд без правила/three - Page 10 EmptyПон Яну 10, 2011 9:11 pm

Ееее, сега локуми не ми се ядат хД

П.П. И аз използвам в момента ученето като камуфлаж и определено смятам, че няма такова нещо като учене пред компа.
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/three
Върнете се в началото 
Страница 10 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила/ Sex
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/ four
» Флууд без правила/ five

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Смет :: Смет/флууд и игрички-
Идете на: