L.S.M
Флууд без правила/ Sex - Page 9 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ Sex - Page 9 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Sex - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Sex - Page 9 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ Sex

Go down 
+14
Tueur
Andrew du'Valier
Анна Блейд
Alice Chevalier Leroy
Neolise de l'Armentiere
Felix Kornt
Katherine Pierce
Tim C. Leedom
Франки Доун
Ейлийн Брисбейн
Линда Харисън
Anile
Kay Lefèvre
Dark_Angel
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСъб Фев 12, 2011 6:49 pm

Я, някой се престрашил да проговори.
Биваме. Ти как си?
Върнете се в началото Go down
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСъб Фев 12, 2011 6:53 pm

Хайй хора.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyСъб Фев 12, 2011 11:37 pm

Ууф, най-накрая да се регистрирам и аз тука. Сега остава и геройче да си направя и всичко ще е на шест...
Ани, ако нявга прочетеш туй изявление, извинявай, че така се забавих. Но гледам, някой е взел снимката на лика на моя прекрасен Итън, нищо аз му го давам, тук пък мъжки герой няма да си правя. От мързел е това, не за друго... хД
Върнете се в началото Go down
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyНед Фев 13, 2011 6:45 pm

ИИИ аз...барабани...се завърнахх :Д
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyНед Фев 13, 2011 6:57 pm

Хах, здравей. От доста време не си се мяркала. Къде се губиш?
Върнете се в началото Go down
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod
Линда Харисън


Брой мнения : 210
Join date : 23.12.2010
Местожителство : Париж

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyНед Фев 13, 2011 7:15 pm

Живея в измисления си свят :Д
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 12:23 am

Princess Antonova написа:
Ууф, най-накрая да се регистрирам и аз тука. Сега остава и геройче да си направя и всичко ще е на шест...
Ани, ако нявга прочетеш туй изявление, извинявай, че така се забавих. Но гледам, някой е взел снимката на лика на моя прекрасен Итън, нищо аз му го давам, тук пък мъжки герой няма да си правя. От мързел е това, не за друго... хД
OOOOO леле много се радвам че си тук ^^
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 10:34 pm

Оу, сей хелоооу ту май бичи чарактър. Чак се гордея с него. Последният герой беше едно страшно добро момиченце, което се стремеше към манастира. Бичи чарактъра сякаш ме върна към живота. И, о, съжалявам, че го направих така занесен. Надявам се да се разбира каквото е нужно до се разбира. И не се притеснявайте, това не е всичко, в хода на РоулПлейинга ще разкривам още и още... Просто реших, че така ще е по-интересно... opps

ПП: Мерси за посрещането, Ани... hugme
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 10:49 pm

Определено успя да го завъртиш така, че за момент се зачудих дали да те одобря или не, но ми беше жал да те карам да изтриваш всичкото това и да започваш наново. Все пак имаше достатъчно неща, които се изискват за създаването. Може би историята малко повече можеше да се наблегне, но карай.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 10:52 pm

Това беше идеята, де... Да се разкрива още от историята в хода на играта... Така че героят беше като глава първа... хД
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 11:01 pm

Хах, определено успя. Да не би да пишеш книги или разкази?
Текста ти е доста описателен.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 11:03 pm

Ммм... почнахме една книга с една приятелка, но после попаднахме в блендера на елитните гимназии и нещо я позабравихме. Смятах да почна пак с нещо ново. Иначе съм писала някакви разказчета, но така и не съм ги показвала на света, не знам, мисля, че даже съм ги загубила.
Иначе мерсиии...! (sun)
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 11:17 pm

Хах, за нищо. Определено си личи, че си се занимавала с подобни неща. Имаш талант. Пиши колкото можеш повече и ги пази нещата.
С какво мислиш да продължаваш да учиш (висше)?

П.П. Извини ме, но страшно много ми се спи. Ще се чуем утре. Лекинка и сладки сънищата от мен.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyПон Фев 14, 2011 11:21 pm

Мислех филология, но дай първо да премина петте години ужас в Испанския затвор, после ще мисля за висше. Па ако имам късмет може и стипендия за Испания да получа... хД
Лекинка и на теб!
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:16 am

Добър ден, как я караме?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:23 am

Добър да е... Добре я караме, имаме да пишем неопределено количество домашно по Испански...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:26 am

Испански...господи, къде е тръгнал този народ..децата вече и цигански ще започнат да учат...все тая "въпрос на вкус, казало кучето и се лизнало под опашката". О, вчера беше светъл презник, два дори...как минаха при вас, мадам?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:32 am

Ох, ти нещо против испански ли бе душа? То и аз го намразих, не знаех, че е възможно за един срок един език да ти стане така противен... Но... късне е вече, жребият е хвърлен...
Казах вече и на миличкият ни Администратор - никак. Така и така, по сегашния български календар Трифон Зарезан се пада на първи февруари, само при македонците беше вчера, а Свети Валентин е такава измишльотина - кой щи ми казва в кой ден от годината да обичам?
Ух, много негативизъм се събра. Дай да се спираме вече... хД
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:38 am

Ти си си го избрала, сладур, късно е да се съжалява, важното е че го съзнаваш ;]...Е, аз съм македонец по душа и кръв, явно затова съм изпитал онази неутолима жажда да изляза и да се напия с приятели и приятелки...относно това за мнението ти оносно свети валентин...повярвай ми, най-малко един мъж иска този празник изобщо да фигурира в календара ни, но въпреки това не подкрепям мнението ти, защото по тази логика не трябва да има първи юни, осми март...втори февруари ;д;д;д и много други празници свързани с измислица, а къде без тях!? Негативизъм...оу ужас, стой далеч, за да не ми предадеш някой друг, днес ми е ден...надявам се!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:42 am

И котката продължава с опитите да ми унищожи лаптопа...
О, аз негативна? Как ли пък не? Аз съм толкова слънчев и усмихнат човек... Чак заразно слънчев... Но май не мен днес пък не ми е ден. Още сега се сещам за минимум десет неща, за които да се ядосвам, нервирам притеснявам и произволни...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:45 am

Ще се радвам някой ден да ми покажеш тази твоя....заразна страна. Сега обаче, след като и аз се сетих за нещо и то е че имаме още няколко часа в любимото ми училище, преди да ни пуснат, ме навя мисълта, че най-добре ще бъде да излизам, преди професора да ме изгони с ритници от стаята. До следващия път!
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 10:58 am

чао ^^
аз май няма да е зле да се подготвям за училище ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 11:02 am

Всички ли ме напускате? Ми чао ви, тогава.
То и аз май няма да е зле да почна да се подготвям, че трябва и да се изкъпя преди да тръгна, а сериозно не съм докосвала домашно...
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 11:03 am

тцтц бива ли така *не че аз съм, но...;ддд*
Приятна баня :)))
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Sex - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Sex   Флууд без правила/ Sex - Page 9 EmptyВто Фев 15, 2011 11:05 am

Чакай, не съм тръгнала към банята още... Нали първо домашно трябва да пиша...? хД
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/ Sex
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила/ five
» Флууд без правила/ Seven
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/three

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Смет :: Смет/флууд и игрички-
Идете на: