L.S.M
Герои на жителите - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Герои на жителите - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексГерои на жителите - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Герои на жителите - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Герои на жителите - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Герои на жителите - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Герои на жителите - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Герои на жителите - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Герои на жителите - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Герои на жителите - Page 2 Vote_lcapГерои на жителите - Page 2 Voting_barГерои на жителите - Page 2 Vote_rcap 

 

 Герои на жителите

Go down 
+41
Ема Картър
Лукас Скот
Adrean
Michaela
Didier Lamarque
Елизабет Ламбърт
Вероника Мейсън
Анна Блейд
Ейлийн Брисбейн
Стивън Грийн
Felix Kornt
Liliense Stefane
Kay Lefèvre
Мишел Харисън
Tim C. Leedom
Katherine Pierce
Александър Хейл
Синтия Конър
Джасмин Форест
Cher Depaul
Франки Доун
Елизабет Даун
Stefan Salvatore
Blake Whitney
Елена Гилбърт
Joe Bass
Фелисити Джеймс
Summer Stone
Cheriyl Vierge da'Vent
Deanna Russo
Drew
Andrew du'Valier
Nate
Linnette
Alice Chevalier Leroy
Neolise de l'Armentiere
Dark_Angel
Tueur
Линда Харисън
Селена Дюшан
Anile
45 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Фелисити Джеймс
Жител
Жител
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 26
Join date : 30.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 10:56 pm

Име:Фелисити Анна Браун Джеймс (Фелисити Джеймс)
Години: 20г.
Характер: За Фелисити се знае, че определено не е ангрелче, тя си е чисто и просто "зло". Голяма рядкост е у нея да се намери добра чатица, но все пак е имало и такива случаи... само един път й се е случвало да е състрадателна и това въобще не й харесало. Фелисити е също така много злопаметна, а да не забравяме и твърдоглава...лоша комбинация а!? Още една черта която е в неин минус е упоритоста й, много е упорита и трудно се дава.
История: Родена в Париж в не много заможно семейство. Все пак родителите й винаги са се старали да й угаждат на капризите, но тя никога не била доволна... всъщност било доста голяма рядкост Фел да е доволна от нещо...каквото й да е. Тя работела в един малък бар в покрайнините на Париж, там била сервитьорка. Скоро тя объркала доста живота си, била на 18 г. когато решила, че иска някоя по - забавна професия, първият й избор бил стриптизьорка, но в последствие станала компаньонка. Не го правела за парите ами за забавлението, макар дълбоко в себе си да е знаела, че това е една огромна грешка не искала да си го признае, но доста скоро нещата загрубели. Един от клиентите й... който бил поне с 6 години по - възрастен от нея започнал да я следи, защото бил влюбен в нея. Веднъж когато я хванал да се качва в чужда кола я проследил и убил мъжът с нея, след което започнал да я измъчва. Бил я при това не само със шамари, тогава Фел се чувствала като някой боклук. Тогава съжалявала за всичко... за новата й професия и въобще, че не била благодарна за нищо на близките си. За щастие съседи на убитият мъж се уплакали в полицията за шумът който се вдигал и те пристигнали много бързо, арестували мъжът измъчващ Фелис и тя се върнала към предишният си начин на живот. Естетвено все така неблагодарна, но все пак си научила урока...
Външен вид: Висока Не е много висока...само 1, 70 и за това винаги е покатерена на високи токчета. Фигурата й е слаба, но не прекалено... била... перфектна, но все пак няма мусколестно телосложение, но не й и трябва. Косата й била дълга и руса на игриви къдрици, но решила да я постриже до раменете и винаги я изправя щом се накъдри. Кожата й е доста бледа и през повечето време е някак си студена...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Допълнително: Много обича да рисува, винаги е изразявала чувствата си чрез своите рисунки, а също така и стихове... може би това е единственият начин по който Фелисити се разкрива емоционално
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 11:02 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Joe Bass
Жител
Жител
Joe Bass


Брой мнения : 7
Join date : 30.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 11:45 pm

Име:
Joe Bass
Години:
19
Характер /4-5 реда/:
"Джо Бас е самонадеяна и неопитна в живота. Има огромно самочувствие и се мисли за велика. Когато поиска нещо, го има на всяка цена, независимо каква е. Господа, не искате да си имате вземане-даване с това момиче." По този начин ме бяха описали в "Elle", когато се снимах за списанието им, и честно казано до някъде са прави. Не е вярно, че съм неопитна в живота. Сигурно съм преживяла повече от репортера, който е писал това, но това е отделен въпрос. Самонадеяна - може би. И, господа, не се пазете от мен. Много съм си добричка, стига да искам.
История:/7-8 реда/:
Родена съм в Манхатън, Горен Ийст Сайд. И ето ви изненада.. Аз съм незаконната дъщеря на Барт Бас. Сега ще ви разкажа и моята гледна точка по въпроса. Барт Бас по онова време е спал буквално с тази и онази, без да му пука особено. Аз съм една малка грешка - забравен, или скъсан кондом, нищо повече.
Въпреки това магнатът ми дава фамилията си и всичко от което имам нужда. Снабдява мен и майка ми с.. наистина много пари. Така, израснах като разглезено богаташко дете. Единствената ми утеха бе, че съм красива и успях да изпълнямечтата си да стана модел.
Освен това много се похваля, че имам 2-ма страхотни братя. Те обаче са законни синове на прескъпият ми баща.
Външен вид /4-5 реда/:
Как да се опиша? Не мога да се оплача, че съм ниска, нито пък прекалено висока. Цветът на косата ми е светло рус, и честно казано за разлика от доста момичета винаги съм я харесвала. Очите ми са светли, често променящи цвета си, което честно казано е много готино. Като хамелеон съм.
Допълнително:
Допълнително... Имам татуировка разположена на кръста. Изобразява се знака на зната Пика.
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 11:55 pm

Одобрена си, само ми кажи как да запиша последно името ти,, Елена или Джо?
прати ми ЛС най-добре :)
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 11:51 am

Име: Елена Гилбърт

Години: 17

Характер /4-5 реда/: Елена може да е доста мила и по принцип се държи добре с околните, но има и доста странно променливо настроение. Доста е саркастична, но когато се налага е сериозна. Обича новите неща и да се изправя пред предизвикателства. Не обича глезлите, дето всичко им се поднасяло на готово в живота, а обича хората, които са постигнали всичко сами като нея и винаги знаят какво искат и как да го постигнат. Обикновено е в добро настроение, но никой не може да прецени чувствата и емоциите й, защото тя ги държи за себе си. Недоверчив характер е, не говори за миналото си пред никой, защото се е научила да не се доверява току така на непознати. Доверието й се печели изключително трудно, а и си има причини за това, които обаче никой не знае.

История:/7-8 реда/: Елена е родена във Фелс Чърч.Има по-малка сестра - Маргарет.Момичето от както се помни живее във къщата си във Фелс Чърч и има много хубави спомени свързани и със семейството й и със приятелите й.Когато става на 15 родителите й умират в катастрофа.Момичето е тотално съсипано.Отива да живее при леля си Джудит заедно със малката си сестричка.Там живее през цялата лятна ваканция, но после настоява да се върне в старото си училище и стария дом.Джудит се съгласява и се местят отново във Фелс Чърч.Къщата там е в окаяно състояние и се налага да я ремонтират но не й правят драстични промени.Училището започва и ето отново ледената кралица Елена Гилбърт се връща в училище.Тя е мечтата на всяко момче там, както и мечтаната приятелка на всяко момиче.Въпреки всичко тя не обръща внимание на никой друг освен на типичните й приятелки Бони,Мередит и Каролайн.Това продължава докато в училището не се появява мистичният Стефан Салваторе, който завладява ума на момичето и в опитите си да го впечетли и също завладее ума му, се променя тотално.Вече става едно обикновенно момиче като всички други.Тъкмо когато и Стефан се влюбва в нея на нея й се налага да се измести в друг град.

Външен вид /4-5 реда/:Елена е лесно разпознаваема заради черната си коса. Фигурата й е изваяна, а с височината си тя наподобява на богиня. Нейните слаби и дълги крака често събират погледите. Очите й, които са с цвят на кафе, са защитени от дълги, плътни мигли. Тя е с плътни, омайни устни, шепнещи нежни думи за заблуда. Често носи ефирно дълги рокли или съчетава убийствено къси поли с потници с адски изрязано деколте. Високите обувки, които вървят ръка за ръка(или в случая крак с крак) с нея, я извисяват още повече и й придават вид на паднал ангел.

Допълнително:
Мне...

Снимки:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Blake Whitney
Жител
Жител
Blake Whitney


Брой мнения : 7
Join date : 31.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 12:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Име: Блейк "Боби" Уитни
Години: 19 /20.12.1991/
Характер /4-5 реда/:Надута, превзета, богата. Това са трите думи описващи я най-добре! Няма много врагове, защото никой не иска да й бъде враг. Опитва се да очерни максимално живота на всеки който яе засргнал или наранил, или просто е решил, че може да се сравнява с нея. Не твърди че е най-красивата на земята или най-умната, но мрази хората да се опитват да изтъкнат нейните недостатъци. Тайно си пада романтичка, но не показва това. Обича да си похапва, но пък ходи през ден на фитнес с личен инструктор, макар че никога не й се е налагало.Надута, превзета, богата. Това са трите думи описващи я най-добре! Няма много врагове, защото никой не иска да й бъде враг. Опитва се да очерни максимално живота на всеки който яе засргнал или наранил, или просто е решил, че може да се сравнява с нея. Не твърди че е най-красивата на земята или най-умната, но мрази хората да се опитват да изтъкнат нейните недостатъци. Тайно си пада романтичка, но не показва това. Обича да си похапва, но пък ходи през ден на фитнес с личен инструктор, макар че никога не й се е налагало.
История:/7-8 реда/:Още преди да с ее появила на бял свят й е отредена съдбата на богатата наследница на семейство Уитни като дядо й е в списъка със 100-те най-богати мъже в света с над 17 милиарда лири, тъй като няма чичовци и лели, следователно и братовчеди. Обаче има малка сестра, което означава, че не цялата сума ще бъде за Блейк. Това не я тревожи обаче. Независимо с колко други епитети може да се определи, алчна не присъства в списъка. Е, не винаги е била кучка. Но когато си нараняван два-три пъти започваш да нараняваш и ти. Да се върнем на историята. Родена е и е израстнала в Лондон, в един от най-хубавите и луксозни квартали Нотингхил. Като малка обича да прекарва много време с дядо си, който всъщност се държи като най-обикновен дядо, а не милиардер. Баща й – Джонатан Уитни - държи да си намери работа сам преди да реши да поеме директорския пост в управителния съвет на холдинга на баща си. Завършва колеж, където се среща с майката на Блейк – Челси Грийн – и след няколко месеца връзка й предлага брак. Заема поста си на директор и председател на управителния съвет, а Челси бързо се приема от висшето общество като такава и след няколко месеца ражда дъщеричка. С къса светла косичка и кафеви очички, прилича на ангелче. Винаги е била Кралицата Майка, още от самото начало. В гимназията Блейк се запознава с Кайл – момче от горен клас, в което се влюбва, но й разбива сърцето два пъти в рамките на една година и тя се променя като характер тотално. Приятелите и познатите й я наричат Боби.
Външен вид /4-5 реда/:Руса бляскава коса, бели зъби, дълги крака и секси тяло са ключови думи за външния й вид. Висока е 177 см и има кафяви очи, но често носи разноцветни лещи.
Допълнително: /ако се сетя нещо ще допълня/
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Обичам Елена
Обичам Елена
Stefan Salvatore


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 12:41 pm

Име: Стефан Салваторе

Години: 18

Характер /4-5 реда/: Мил,добър, грижовен...това са думи които го описват най-добре.Винаги е готов да помага на който и да е.Дори и на враговете си.Мрази да гледа как някой който обича страда и е готов на всичко за да спре страданието му.Също мрази и някой да се закача с него въпреки че има огромни нерви и много може да търпи.

История:/7-8 реда/: При раждането на Стефан майка му умира.Има брат който е по-голям от него.С него не си допадат особенно защото брат му му е жестоко сърдит.Това е поради причината че си смисли че майка им е умряла по вина на Стефан.
Двамата братя живеят в голямо имение само с баща си.Той изпраща по-големия си син в интернат заради държанието му, а година по-късно умира.Стефан остава да живее сам но и така му е добре.Той е на 16 и си живее добре в един пансион някъде из гората където не се стига особено лесно.Там е с хазяйката си Фиотилия, която е доста стара и малко лудиа.Когато става на 17 години брат му се връща при него още повече ядосан и заради смъртта на баща му, като го обвинява и за това.С времето братята се сдобряват и заживяват заедно.През това време Стефан се влюбва в прекрасната Елена, но почти година заедно те се разделят защото тя се мести.

Външен вид /4-5 реда/: Високо и мускулесто тяло.Има бледа кожа.Очите му са кафяви.Косата му е гъста и винаги в добро състояние, въпреки че и когато е небрежно оставена пак не е много зле.Под тънките му устни се крият два реда перфектно наредени зъби.Много често на лицето му има залепена усмивка, която най-често е предизвикана от Елена.Обича да носи тениски.Страшно рядко - почти никога - носи блузи с дълъг ръкав.Колкото и да е студено той винаги е с тениска.Надолу си облича дънки и някакви гуменки.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 12:44 pm

И двамата сте одобрени. Добре дошли ^^
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 1:12 pm

Ами аз?
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПет Дек 31, 2010 1:24 pm

Ти също ^^
добре дошла и прости за пропуска :)
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Даун
Жител
Жител
Елизабет Даун


Брой мнения : 14
Join date : 01.01.2011

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Яну 01, 2011 1:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Име
Елизабет Даун
Години
20
Обръщения/Прякори
Много съкращения от името й, които обаче са позволени само
за най-близките й. Ел, Лиз/и, Бет/и. За другите е Елизабет.
Брат/Сестра
По-малка сестра Кейси, която е на 15.
Професия
Има малък бутик

Външен вид
Първото нещо, което се забелязва най-напред в Лизи, щом я погледнеш - това са красивите й, големи очи, които блестят на слънчевата светлина като диаманти. Цветът им е сапфирено син. Наистина, те са пленително красиви. Косата й е с рус цвят, мека като кадифе и се спуска свободно под раменете й на нежни вълнички. Кожата на Ел е бледа, устните наситено розови, сочни и плътни, прикриващи очарователна усмивка. Тялото й е високо 167 сантиметра и е много слабо. Момичето е едва около 42 килограма, което не е нормално, като се има предвид, че е висока. Това се дължи на факта, че всички от семейството й са много слаби. Нослето на Бети е малко, придаващо завършен вид на ангелското й лице. Винаги се облича изключително елегатно - в красиви рокли, блестящи бижута. Предпочита среброто пред златото и другите скъпоценни метали. Но нейна слабост на скъпоценните диаманти. В големия си дрешник има хиляди официални тоалети. Но, разбира се, и много кецове, дънки, ежедневни блузки. Обича и небрежния стил. По-скоро спортно-елегантен. Не се гримира. Слага си само спирала и безцветен или бледорозов гланц за устни. Ноктите й са оформени в красив маникюр, по-често в по-светли цветове.

Характер
Тя е егоистка. Манипулаторка е и доста често кара хората да се чувстват нищожни около нея, само когато я погледнат. Има идеални маниери и обноски, защото е отраснала в аристократично семейство. Знае кога да си мълчи и използва всички свои качества идеално. Eлизабет знае, че е момиче с класа. Наистина, ако искате да я опознаете, значи сте страшно смел и вдигате летвата доста нависоко. Самочувствието ѝ е с покритие. Тя е категорична и дръзка, магнетична и красива. А най-озадачаващото е, че знае за всички нейни качества и ги използва, по какъвто иска начин. Играе си със себе си. Понякога се прави на такава, каквато не е, опитвайки се да открие други нейни страни. Лизи е умна и хитра – винаги преценява ситуацията и знае кога да замълчи. Но както може да не продумва, така умее и да постави всеки, когото поиска на мястото му. Тя е точна и може да ѝ се има доверие. Мрази лицемерите, въпреки че често е чувала тази дума по неин адрес. Явно тези, които са я наричали така, определено не са знаели значението на думата. Бет е стриктна – когато обещае нещо, винаги го изпълнява без никакви закъснения. Може да се концентрира бързо, което е в нейн плюс, но минусът ѝ е, че не може да се конкретизира върху даден предмет например. Има един навик, който в повечето случаи е ужасен за околните, но всъщност рускинята само се забавлява с това – кара хората да се чувстват жалки, нисши. А и има защо, всъщност, особено в нейната компания. Както всеки един човек, и Ел си има мечти и планове, но понякога е наистина много трудно да ги реализира, защото повечето от тях са недостижими.
Хората, които познават Бети, а те са изключително малко, по причината, че тя не допуска никого до себе си, спокойно могат да кажат, че тя е много здраво стъпила на земята. Не се отнася в неща, които знае, че няма да станат. Реалист е. Гледа на нещата такива, каквито са и знае, че не може да се променят само с щракане на пръсти. За близките и приятелите си би направила всичко. Даун много обича да пее и наистина може. Това ѝ е една от страстите. Също така обожава да рисува, но никога не е била добра. Свободното си време прекарва в четене на книги и слушане на музика.

История
Елизабет Джеймс Даун е родена в Калифорния. Семейството й се състои от четирима души - Джеймс (бащата), Лора (майката), Елизабет и сестра й Кейси, която е със седем години по-малка от Лиз. Семейството е изключително щастливо и много заможно. Ел има много братовчеди, които обича, но любимци са й Кристин и Джош, който са брат и сестра - близнаци и са на 21 години. Бети е учила в елитно държавно училище до осемнадесетгодишна възраст. Тогава се случило нещо, което ще разберете малко по-късно. Братовчедите на русокоската били у тях, защото родителите им заминали по работа за няколко месеца. Те се записали в местното училище, където учила и Лизи. Една съвсем обикновена сутрин, всички се готвили да тръгнат към училището. Кристин сготвила обяда. Но за нещастие, оставила котлона включен. И така, тримата тръгнали. Вечерта, след като свършили часовете, Бет била първата, която се прибирала. Тогава видяла цялата къща да гори. Много от съседите извикали пожарна, но тя не дошла. Момичето се разплакало и се развикало. Никой не знаел какво става. Тя се обадила на Джош и Кристин, както и на майка си и баща си. Те веднага дошли. Цялата къща била опожарена, изгоряла. Нищо не останало от нея. От шока, Лизи припаднала. Завели я в болница на системи, защото при падането си ударила сериозно главата на асвалта. През това време, Джеймс уреждал купуването на нова къща в същия квартал. В същата вечер, докторите помолили всички роднини на оставят синеочката да поспи спокойно. На следващата сутрин, като по чудо, Елизабет била напълно добре. Решила да замине за Париж, където да започне едно ново начало. До днес...

Снимки
[You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от beth. на Съб Яну 01, 2011 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Яну 01, 2011 1:27 pm

Одобрена, добре дошла и честита нова година!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Франки Доун
Рок жител
Рок жител
Франки Доун


Брой мнения : 94
Join date : 01.01.2011
Age : 27

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Яну 01, 2011 11:06 pm

Име:
Frankie Down
Години:
17
Характер /4-5 реда/:
Тя е изключително будна и опърничева личност. Отговаря точно на определението 'бунтар'. Не я свърта на едно място, прави всякакви глупости и не много рядко бива хващана от полицията. Не обича мъжете да я тъпчат и да си мислят че са повече от нея. Тя прави всичко възможно за да е равна с тях. Обожава шумните купони а много секс, дрога и рок н' рол. Прави откачени солота на китарата си. Обича на свири в стаята си когато е сама.. Но и не отказва да откачи на сцената на някой купон с китарата.
История:/7-8 реда/:
За Франки всичко започва през нощта на 13 декември 1994та година. Като малка е палаво дете което бяга от вкъщи и не се прибира с дни. Но и родителите и не са я гледали толкова много и не са я държали изкъсо. Израства с музиката на The Runaways, Guns n' Roses, Motly Crue, Bon Jovi, Kiss и много други. Майка `и и баща `и са слушали рок като млади така че тази музика и е в кръвта, но всеки от тях по своему е безотговорен и тя остава без надзор и израства буйна и неопитомена. По нейни думи "напълно свободна" . Има много проблеми с полицията още като съвсем малка за вандализъм и разни дребни престъпления. За нея е ежедневие да скандализира съседите си с шумната и нецензурна музика или да се сбие с някое хлапе което я е нарекло мърла. До сега тя ходи на училище (доколкото и е възможно ако не се събуди с махмурлук xDD) защото освен бунтарка тя е изключително умно момиче. Родителите и се развеждат когато е на 10 но това не се отразява никак на живота си.
Външен вид /4-5 реда/:
Франки не е много висока, но затова пък слаба и стройна. Има гарваново черна, не много къса коса, която е изключително буйна и когато започне да свири се мята непрестанно. Има дълбоки черни очи и бяла кожа. Обича да се облича в кожа. Огромна фенка е на кожените якета и панталони. Но се облича и спортно с тениска на любимата си банда и чифт кецове.
Допълнително:
Идолът и е Joan Jett. Детската и любов е бифшият бас-китарист на Guns n' Roses - Slash. Обожава китарата си и има мечтата след време да свири във известна група. Освен че свири иключително на акустична китара може и да пее добре. Написала е няколко свои парчета но не ги е показвала на никой.
Лик, който използвате:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyСъб Яну 01, 2011 11:11 pm

Одобрена и добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Cher Depaul
Жител
Жител
Cher Depaul


Брой мнения : 15
Join date : 02.01.2011

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyНед Яну 02, 2011 5:13 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Име: Cher Depaul

Години: 20

Характер: На пръв поглед изглежда доста мила, но всъщност не е. Когато се отпусне става груба и егоистична, но можеш да го преживееш, защото в един момент (не се знае дали ще дойде) отново става добра душа. Все пак е много упорита и страхотен инат, както се казва "Не оставя магарето в калта."

История: Родена е в Париж и винаги е живяла там. Израснала е в разкош, уют и богатство. Баща и е преуспял бизнесмен, а майка няма кой знае каква звездна работа. Има по-големи брат и сестра. Брат и заминава да учи в Берлин, а сестра и в Лондон. Шер винаги е искала да бъде като тях, възхищавала им се е. Но все пак иска да остане в Париж. Не иска да се отделя от приятелите и от семейството си, но няма как. С времето желанието да живее сама нараства и родителите и и купуват жилище в друга част на Париж, а Шер се опитва да си намери работа.

Външен вид: Има дълга кафява коса и светли очи. Кожата и е бяла и нежна. Лицето и - естествено красиво. Тялото и е стройно и елегантно. Усмивката и е невероятно слънчева и топла. Всеки би умрял за една нейна усмивка.

Допълнително: Има куче на име Амброзио

Лик, който използвате: Aishwarya Rai
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyНед Яну 02, 2011 5:20 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Джасмин Форест
V.I.P.
V.I.P.
Джасмин Форест


Брой мнения : 14
Join date : 22.12.2010
Местожителство : Париж

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 1:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Име:
Джасмин Форест(за приятелите Джаз; псевдонима й на сцената е Кала Найтшейд)
Години:
19
Характер:
За всеки би било най-добре да стои далеч от тази психично болна личност, но на някои хора щастието им не се усмихва и им се налага да се сблъскат с физически и психически нестабилната Джасмин.
Тя е мил човек до колкото това е възможно. През годините живота я е тъпчил прекалено много за да е способна да обича някого освен себе си и сина си, да бъде способна на милостиня и добронамереност, но се случва. Джасмин е досойна да бъде наречена "добър човек", но явно съдбата не обича добрите хора, защото момичето продължава да живее и тъне в мизерия.
От друга страна Джаз е отмъстителна, злобна и чисто и просто кучка без сърце, съвсет и душа. Но всъщност, това е една съвсем различна личност, която живее в тялото на Джасмин и нарича себе си Мина(повече подробности в историята).

История:
Джасмин е родена във Филипините. Майка й и баща й се запознават още когато са на по 16 години и веднага след като навършват пълнолетие се женят. Година по-късно на бял свят идва и малката Джасмин, която е като сбъдната мечта за младежите.
Когато Джаз е на 5 години започва да пее в църковен хор, където висчки се обеждават, че има невероятен басов глас, отличен за джаз или кабаретно пеене. През същата година започва уроци по балет, пиано и успоредно с това ходи на пеене.
Вече 10 година с родителите й се преместват в Париж където Джаз е приета в балетна трупа и става малката им прима балерина. Момичето продължава да пее, защото това е голямата й мечта.
Участва в множество конкурси, които печели и през цялото време се радва на щастливо дество с любящи родители. След шеснадесетата й година в живота й настъпват промени, които бавно отиват към лошо и убиват детето в нея.
От 17 годишна Джасмин страда от тежка форма на раздвоение на личността. 17тата й година, е годината през която родителите й са убити пред очите й, тя изнасилена многократно от мъж на име Джонатан, от който също така забременява. В следствие на това, момичето се озлобява, но все пак е прекалено добра за да сее раздор наоколо. Така в нея се развива една друга личност. Личност, която е достатъчно злобна и отмъстиелна за да погуби всички, които някога са наранили Джасмин, но и такава, която е готова на всичко за да погуби самата Джаз и да вземе тялото й.
След лечение Джасмин успява да изтика Мина в дупката, но тя е все още жива и в моменти на слабост или гняв у Джаз тя се появява и завзема тялото на психически и физически по-слабата Джасмин. Единственото същество, което Мина не е способна да нарани когато успява да излезе от "дупката", е Рение - 2 годишния син на Джасмин и съответно на Мина.
Джасмин работи в кабаретен бар, където пее, а в случаите когато Мина завземе тялото й то тя работи в стрийпийз клуб.
Когато Мина е на показ Джаз няма представа какво се случва, но когато Джаз е в собствената си кожа Мина вижда, усеща и вътрешно успява да контролира всичко.

Външен вид:
Джасмин е мургава брюнетка с будни шоколадови очи и красива усмива, която е загубила блясъка си заради нещата през които е преминала. Висока е 186, с красива фигура излъчваща сексапил и магнетичност.
Джаз не обича да претендира с външния си вид, за разлика от Мина, която го показва всеки път щом вземе надмощие над тялото на Джасмин.
След годините на балет, Джаз притежава една плавна и грациозна похотка, която погледнато от страни изглежда сякаш е с предварително обмислена скорост.

Допълнително:
- пуши
- пие кафето си с много захар
- обича хаоса и в апартамента й почти нищо не е подредено
- обича разнообразието и предизвикателствата
- другата личност в нея/Мина/ е бисекусална
- сина й -
[You must be registered and logged in to see this link.]
Лик, който използвате:
Shay Mitchell
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 6:53 pm

Як герой, одобрена си и съжалявам за забавянето!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Синтия Конър
Жител
Жител
Синтия Конър


Брой мнения : 33
Join date : 04.01.2011

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 5:51 pm

Име: Синтия Конър

Години: 17

Характер: Синтия е „абсолютно неконтролируема“ и „пристрастена към адреналина“, както често казват терапевтите й. Това се дължи на неспокойния й характер, нуждаещ се от свобода, разнообразие и непрекъснатата поява на някоя необмислена постъпка, над която да се смее по-късно. Конър живее в свой свят, изграден от непрестанни купони, алкохол, наркотици, фалшиви приятели и парите на родителите й, които да ги осигуряват.
Какво става, когато ги изгуби? Появява се едно момиче с остър език, което никога не изразява емоциите си. Изпатила от лицемерието, Синтия винаги казва това, което мисли или просто мълчи, за да не засегне нечии чувства. Дори тогава, тя непрестанно търси силните усещания.

История: Синтия е родена през 1993, в Лондон, като единствено дете на типичните представители на британския елит. Семейството й, скрито зад завеса от пари и много фалшиви усмивки, всъщност представлява двама работохолици, изградили с не-толкова честен труд своето име и репутация. До днес, Синтия не може да си обясни защо всъщност е създадена. Още откакто се помни, момичето е отгледано от безчувствени бавачки, отчаяни частни учители и най-вече: от себе си. Вечно-заетите й родители никога нямат време за нея. Затова пък, парите им имат. Огромните финансови средства, които й се отпускат, придружени със способността й да изключва здравия си разум й помагат да разнообразява ежедневието си с всичко, което може да се купи.
Малко, след като Синтия навършва 17, баща й организира бизнес среща в дома им, в която обсъжда услугите си с изключително важен клиент. Точно тогава, подтикната от алкохола, Синтия решава, че е време да му каже някои истини. Следват няколко грозни сцени и напълно провалена бизнес сделка...
След този случай, родителите й „Имат нужда да си починат от нея, както и тя от тях. На разстояние...“. Изпращат я в Париж, при леля й, която се оказва единствената, способна да я върне в правия път.

Външен вид: Синтия има бледа кожа, без отличителни петна или белези. Фигурата й е слаба и издължена. Косата й е гъста,с тъмни като кафе кичури, спускащи се до средата на гърба. Очите й са изключително изразителни в своя сиво-син нюанс, описани от дълги мигли и пречупени вежди.

Допълнително:
~ Когато се нанася при леля си, тя й подарява кученце. Синтия е най-изненадана от всички, когато за по-малко от ден се привързва към тримесечния мини-шпиц.
~ Момичето не щади здравето си, „живеейки своя единствен живот, в който никой друг няма право на мнение“. Пуши, пие и е приемала наркотици, въпреки че ги е загърбила.

Лик, който използвате: Michelle Trachtenberg
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 8:04 pm

Oдобрена и добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Александър Хейл
Жител
Жител
Александър Хейл


Брой мнения : 17
Join date : 31.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 11:29 pm

Име:Александър Хейл

Години:20

Характер /4-5 реда/:Алекс има съмочувствие, но то си е с пълно покритие.Умен ,красив ,добър ,когато трябва и с когото трябва ,той може да постигне всяка поставена си цел.Трудолюбив е и получава всичко,което поиска.Невероятен приятел е ,но е и опасен враг.Обича близките си,въпреки ,че е отдаден най-вече на работата си и не гии вижда често.Пада си женкар и по нещата за една нощ.

История:/7-8 реда/:Александър Хейл или просто Алекс е роден в Джаксънвил през 22 май 1990 година. Още като малък той изявява актьорските си качества.Майка му го записва на актьорски курс когато е още на 6.На 12 той иска да се записва на кастинги за филми ,но родителите му не му дават ,защото все още е много малък ,но той не се отказва от мечтата си.На 16 вече не исдържа и бяга от вкъщи.Той се записва на няколко кастинга един след друг ,но никъде не му дават роля.Когато е вече отчаян и почти отказал се му дават роля във филм и то главна.След нея той получава слава и пари.Задълбучен в работата си той почти не се връща в родния си град.Също заради любимата си професния той няма дълготрайни връзки.Излиза най-много на една среща и никога не дава обещания за втора.

Външен вид /4-5 реда/:Алекс е много висок и строен.Има стегнато и мускулесто тяло,което много превлича женските погледи,а и не само.Очите му са кафеви и изразителни ,но когато реши може и да убие с поглед.Сочни и плътни устни в съчетание на бели зъби образуват невероятна усмивка ,която е просто завършек на всички правилни чарти на лицето му.

Допълнително:Обича високите скорости и бързите коли.Има куче на име Кайли

Снимка:[You must be registered and logged in to see this image.]

Лик, който използвате:Jared Padalieki
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 11:32 pm

Одобрен си, добре дошъл и приятно изкарване!
ПП:м имаш късмет че видях преди да си легна ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 10:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Име:
Катрин Пиърс

Години:
17

Характер:
Много мило и сладко момиче.Опитва се да е приятелка на всички.Дава дори живота си за приятелите си.Обича да купонясва и да е център на внимание.Когато се захване с нещо се опитва да го направи по-най добрия начин.Пада си и голяма актриса в живота и флиртаджийка.Предпочита кратките авантюри пред дългите и сериозни връзки и не вярва в истинската любов.
Доста е наивна и винаги търси само доброто в хората.Не понася някой да я лъже или да лицемерничи пред нея.Много е спокойна ,но когато се ядоса по-добре никой да не й се изпречва на пътя, защото може да се превърне в истински демон.

История:
Пред публиката Катрин е щастливата дъщеря на богатите си и известни родители.Майка й е известна актриса, а баща й моден дизайнер.Това обаче не е така.Освен славата ,марковите дрехи и интереса на момчетата към нея тя няма нищо.Родителите й показват обич и загриженост с кредитните си карти и разрешения за купони в голямото имение.Приятелките й я гледат с фалшиви усмивки и са готови да я предатат във всеки удобен момент.Момчетата са с нея само за да се похвалят.Живота й е един мечтан Ад.Майка й я критикува за външния й вид и постоянно я потиска.Преди на Кат й е пукало ,но с течение на времето тя започва да живее както й харесва.Прави някои глупости за да привлече вниманието на родителите си ,но не успява и за това се отказва.Родителите й се развеждат.Тя е принудена да живее с баща си и по-младата му съпруга ,а майка й заминава за Ню Йорк.Мащехата на Лекс е много гадна и настройва баща й срещу нея, но без успех, защото за сега всеки малък каприз на принцеската е задоволяван на секундата от баща й.

Външен вид:
Има червеникава коса и тъмни пленителни очи.Усмивката й може да плени всяко мъжко сърце ,което хубавицата пожелае.
Винаги е облечена с маркови дрехи ,но няма определен стил.Гримът й се състои от молив за очи,спирала и някакво червило или гланц.
Слънчевите очила и чантата са винаги част от тоалета й ,както много гривни и пръстени и като цяло бижута.

Допълнително:

Лик, който използвате: Danneel Нarris


Последната промяна е направена от Katherine Pierce на Сря Яну 05, 2011 11:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 11:03 pm

Одобрена, но Нина е заета, избери си друго момиче, ако обичаш ^^
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Герои на жителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на жителите   Герои на жителите - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 11:26 pm

Име: Тимъти (Тим) Лийдъм

Години: 22

Характер:
Едно от нещата, които обичам в себе си е, че лесно привиквам към нова обстановка. В последните няколко години имах шанса да потренирам в това отношение... Имам досадния навик да обмислям прекалено всяка своя постъпка, най - дразнещото ме нещо. Често се вживявам прекалено в нещата, което не се харесва особено на приятелите ми, но факта, че се опитвам да се оттърва от това си глупаво "качество" ми печели точки пред тях. Смятам се за общителен, лесно се вписвам навсякъде. Банално ще бъде ако кажа, че бих дал живота си за всеки един мой приятел, но в свят като моя е хубаво да имаш някого до себе си, който да ти го казва от време на време, а аз не бих го казал, ако не съм сигурен че ще го чуя и от ответната страна.
Обичам да се разхождам навън късно през нощта, когато е почти невъзможно да засечеш когото и да е било, а ако имам и слушалки в ушите... Е тогава не ми е нужно нищо друго, за да се почувствам на седмото небе.

История: Роден и израстнал в Ню Йорк, типичното американско хлапе, с някое и друго изключение от клишето. Родителите ми са успели да постигнат тъй - наречената Американска мечта и да емигрират успешно от Англия, където строгите норми не са били съвсем по вкуса им. Имам двама братя и една сестра, аз съм някъде по средата и товаможе би е причината за жаждата ми за внимание. Тъй като не го получих в семейството, реших да концентрирам вниманието си на друго място. Записах се на актьорски курсове, без да имам каквито и да е надежди да успея, но по някаква невероятна скучайност, граничеща с нечовешкия късмет, успях да завърша курсовете с отличие. В момента отношенията ми със семейството са... оптегнати поради огромното интерконтинентално разстояние, което ни дели.

Външен вид:
Висок съм за годините си. Лицето ми е с ясно изразени черти, имам сини очи и руса коса. Мразя да се набивам на очи, за това винаги нося обикновени дрехи - тениска и дънки. Аз съм типичното момче от тълпата - огледай се и се опитай да ме откреш, никак няма да ти е лесно...

Лик, който използвате: Alex Pettyfer
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
 
Герои на жителите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Въображаеми герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Създаване на герой-
Идете на: