L.S.M
Малкия парк - Page 4 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Малкия парк - Page 4 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексМалкия парк - Page 4 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Малкия парк - Page 4 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Малкия парк - Page 4 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Малкия парк - Page 4 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Малкия парк - Page 4 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Малкия парк - Page 4 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Малкия парк - Page 4 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Малкия парк - Page 4 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Малкия парк - Page 4 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Малкия парк - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Малкия парк - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Tueur
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Dark_Angel
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Linnette
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Линда Харисън
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Ема Картър
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Felix Kornt
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Малкия парк - Page 4 Vote_lcapМалкия парк - Page 4 Voting_barМалкия парк - Page 4 Vote_rcap 

 

 Малкия парк

Go down 
+9
Анна Блейд
Andrew du'Valier
Alice Chevalier Leroy
Kay Lefèvre
Linnette
Джасмин Форест
Cher Depaul
Neolise de l'Armentiere
Anile
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyСъб Фев 26, 2011 2:39 am

Как го правеше? Как ме караше да забравя за всичко, освен него.Той продължаваше да ме целува и да ме кара да полудявам в ръцете му.
След малко се изправихме и тръгнахме на някъде..Честно казано нямах идея къде отиваме, но не ми и пукаше.Това ще вървим не ни попречи да продължим с целувките.Както вървяхме той ме притисна към някакво дебело дърво и прокара ръце по бедрата и талията ми, моите се движеха отново по гърдите му, след това по задната част на врата му и накрая се заровиха в косата му.Придърпах го към себе си за още една сладка целувка..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyСъб Фев 26, 2011 2:47 am

Тя преплете пръсти в косата ми, а аз я притиснах още по - плътно между себе си и дървото, но все пак внимавах да не я нараня.
Целувките ставаха все по - настоятелни и по - дръзки, както движенията ни. Жадно обхождах цялото й тяло и й шепнех колко е прекрасна.
Не ми отне много време за да разбера, че искам да съм с нея..
- Чакай.. Ема.. - казах с нежелание, а тя веднага се отдели от мен и ме погледна.
- Какво има? - попита тя, а аз я погледнах в очите.
- Какво означава всичко това.. имам предвид.. - замълчах, усмисляйки ситуацията и реших да предприема друг подход.
Целунах я още веднъж и после я погледнах сериозно.
- Какво чувстваш? - попитах я..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 7:16 pm

Какво можех да му кажа?Тези чувства, които изпитвах в момента бяха толкова объркани и непознати за мен...Поех си дълбоко дъх, като мислех как да формулирам изречението си...
- Амии...честно казано и аз не знам.. - казах, а той ме погледна объркано - Имам предвид... - продалжих аз - Имам предвид, че до сега не съм изпитвала подобни чувства...Хубаво е, но...е ново.. - довърших и въздъхнах.Щеше да е цяло чудо, ако беше разбрал нещо от това, което казах..
- Ами ти?Какво изпитваш?
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 7:31 pm

- При мен изобщо не е по - различно и знам, че макар да се познаваме само от няколко дена ти значиш много за мен и не искам просто да се разделим и за теб да остана поредното момче..
Седнах на тревата, а тя се настани до мен и облегна глава на гърдите ми.
- Рядко съм изпитвал чак такива чувства.. даже само веднъж или два пъти, но имам чувството че това ще е различно. От всички филми, които ме караше да гледам майка ми съм някак си привикнал с мисълта, че наистина може да има привличане от пръв поглед.. - не казах Любов, защото все пак мислех че е прекалено рано и че ще я стресна ако го кажа.. - Не знам какво мислиш ти, или как се чувстваш в момента, но ще те разбера ако искаш да почакаме или нещо такова.. - казах и все пак не успях да се сдържа и долепих устните си до рамото й, като съвсем леко я придърпах към себе си, прокарвайки ръката си през кръста й.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 7:43 pm

- Разбирам какво имаш предвид за това с...привличането.И ти за мен не си "поредното момче"! - цитирах думите му и го погледнах в очите.Надигнах се леко и впих устни в неговите.Поставих ръцете си зад врата му и приплетох пръсти в косата му...Не исках това да свършва и се радвах, че той изпитва същите чувства като моите.Харесваше ми всичко свързано с него...И нямаше значение от колко време се познаваме...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 7:54 pm

Силна и ясна въздишка на облекчение се изпусна от устата ми, когато чух всичко, което ми каза Ема..
Погледнах я в прекрасните й очи и леко се извърнах към нея. Прокарах и другата си ръка през талията й, повдигайки я, и я оставих да седне в скута ми.
Сложих палеца и на устните й и прошепнах в ухото й.
- Мога да бъда и опасен... - изобщо не беше заплаха и тя го усети, но й стана много приятно, или поне се надявах.
Поставих ръката си на бедрото й и съвсем леко докоснах кожата на врата й с езика си. Тя потрепна и издаде някакъв едва доловим признак, че й харесва. Отпусна се в ръцете ми и ме накара да се почувствам изпълнен с най - различни чувства, които дори аз самият не можех да определя още.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 8:03 pm

- Не вярвам, че си опасен.. - поклатих глава и се засмях, а ръцете ми се движеха по скулите, устните, шията му, надолу по гърдите и корема и накрая ги сключих зад гърба му.Надигнах се леко в скута му и отново го целунах, само че този път по-смело и дръзко.Ръцете ми не спираха да се движат нагоре и надолу по гърба му, а устните ми проучваха всеки милиметър от лицето му.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 8:09 pm

- Е, тогава наистина си в голяма грешка.. - усмихнах се почти незабележимо и само за няколко секунди се извърнах и тя се озова под мен.
Обвих ръцете си около китките й и я притиснах в тревата. Ароматът й, дъхът й, усмивката й - всичко ме опияняваше до такава степен, че направо ме караше да полудея.
Устните ми се оказаха на вратът й и съвсем леко я захапах..
- Видя ли, даже съм вампир и сега ще ти изпия кръвта.. - захапах я още веднъж, но съвсем леко. После устните ми бавно започнаха да се местят към ухото й и отново прошепнах няколко небивалици, за които, обаче, бях почти сигурен, че ще й харесат.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 4 EmptyНед Фев 27, 2011 8:30 pm

Ако продължаваше така скоро сигурно щях наистина да полудея...Единственото което ми беше в главата е са допирът му и устните му върху кожата ми.Усмивката му,очите му, тялото му, ароматът му, всичко в него беше прекрасно и ме влудяваше.Исках още и още от него..Още целувки, още докосвания...
- Хмм..не ме е страх от вампири - промърморих тихо.Само това можех в момента...това ми причиняваше той..
- Искаш ли да идем у дома? - попитах като се отдръпнах леко и го погледнах невинно, но мислите ми съвсем не бяха толкова невинни...
Върнете се в началото Go down
 
Малкия парк
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж-
Идете на: