L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 2 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 2 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ Seven

Go down 
+9
Анна Блейд
Neolise de l'Armentiere
Linnette
Andrew du'Valier
Tueur
Anile
Didier Lamarque
Елизабет Ламбърт
Dark_Angel
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:31 am

Не се тревожи. Радвам се, че виждам, че има поне малко раздвижване тук.

О, извинявай, Ели. Надявам се да ни простиш ^^
Но пък виж не сме говорили лоши неща, така че греха ни не е много голям, нали?
Писанието ти е доста голямо за изтормозената ми още сънена главица. Обещавам, че при първа възможност ще го прочета и ще ти кажа какво мисля.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:54 am

Загубих смисъла на чата ;д
Кажете нещо друго, някоя нова драма?
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 2:04 pm

Ами какво да ти кажа, мила. Толкова често се отбиваш да ни видиш, че чак губиш смисъла вече.

Иначе нещо ново... Открих вчера едно ново аниме, което доста ме надъха да го гледам и най-вероятно в четвъртък (деня ми за почивка) ще го пусна да го изгледам. Доста е свежичко и приятно не знам дали си го гледала -> Special A. Гледам тука и едни класации. Например тази има някои добри попадения, макар че Рицарят вампир липсва *sign* Макар че в този има по-хубави на пръв поглед.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 2:28 pm

Ау, колко е сладкоо...!!! И аз ще си го изтегля да го гледам.... Когато имам време, естествено...
Класаците изглеждат добре, ще ги ползвам за да си избирам какво да гледам след това... въпреки че вече си имам няколко набелязани фаворита и те не са романтично шоуджо... хД

ПП: Хей, Черният ангел, твой ли е този форум?
(В спойлер за да не ме обвинявате в спам и реклама, въпреки че явно флуудът е без правила... хД)
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 3:19 pm

Хах, можеше да ме питаш директно на личен.
Постарай се да избягваш подобни рекламки. И не, форума не е мой, а на една приятелка. Защо? Да не би да имаш някакви подозрения относно личността ми там?

О, харесваш анимета! Това е добре ^^
Кои са ти любимите?
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 3:21 pm

По-скоро се чудя коя си, та исках да те попитам... Мен позна ли ме? хД
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 3:28 pm

Да, първо по името, а после и по снимката.
Иначе съм Аврора от там.
А ти така и не отговори на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 3:51 pm

Кой въпрос? А, за аниметата ли? Сори, чак сега го видях...
Да харесвам анимета, но отскоро се запалих истински по тях, а и нямам много време, така че съм гледала плачевно малко количество.
Любимите ми засега са Курошитсуджи и Соул Ийтър, въпреки че и двете не съм ги догледала. Курошитсуджи, защото втори сезон е в гаден ЕмКаВе вариант, а Солу Ийтър просто защото е много дълъг...
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:17 pm

Честно да ти кажа Соул Ийтър никога не съм го харесвала особено. Предпочитам Naruto, Togainu chi, Vampire Knight, Ouran High School Host Club, Special A, InuYasha също не беше лошо, Junjou Romantica и Kirepapa определено заслужават също внимание, особено ако нямаш нищо против гейовете. И двете анимета са супер сладки и има много емоции в тях.
Колкото до Кирошитсуджи все не мога да му се наканя да го гледам. Чувам, че в момента Тора дора е голям хит, но и него не съм го гледала по простата причина, че и аз като теб все нямам време, особено с тези матури и изпити сега.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:26 pm

Ouran High School Host Club го имам, но така и не съм го почвала, защото нямам време, често нямам и желание. Препоръчаха ми го цели две приятелки, та би трябвало да си струва. Vampire Knight също са ми го препоръчвали, така че и него трябва да го гледам. Абе много неща трябва да гледам, но обикновено не от мен зависи...
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 7:56 pm

Да. Обикновено е така.
Аз почнах да гледам С.А, за да се откъсна малко от английския и определено мога да кажа, че си струва! Иначе другите две също са много добри анимета. Съжалявам, че Оуран свърши и беше само два сезона, но пък виж на Рицаря вампир скоро ще почне да излиза третия сезон - Съдба. Следя му мангата и за сега е доста обещаващ, но на аниме ще е направо неотразим! Нямам търпение да излезе.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 8:46 pm

Ох рицаря го чакам с огромно нетърпение!
Курошитсуджи го почнах онзи ден и мнооооооого ми хареса :P
не ми е кеф за анимета в момента, но не можах да се въздържа ;д
Как сте бе хорица!?
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:03 pm

Дообре... Стигнах до част десет от седемнайсет със сценария... deer
Иии... най-накрая се доредих да пиша РП, макар и не в този форум... При това се получи много добро РП... (Трябва да спра да слагам три точки където ми хрумне...)
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:25 pm

Хахах, това ми напомня на една шматка, която постоянно слага триточния навсякъде с повод и без повод. Направо ме убива. Трябва да й звънна да я чуя тези дни ^^

Хах, радвам се за теб. Нико и наистина доста добър в РП-тата.

Тази вечер тук май е доста претъпкано. Цели трима онлайн. Напредваме хД
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:29 pm

А аз скоро ще направя петдесетен юбилей без да съм написала и едно РП и страшно много ще се срамувам от себе си. Регистрирана съм от една седмица и оттогава само флууд, флууд...
Наистина е срам.
Както и да е, ще направя максималното за да спра да слагам три точки, въпреки че е толко приятно... Просто навсякъде се връзват и изглеждат страшно добре. И чудесно описват без думи моя постоянен навик да не си довършвам мисълта или да оставям изреченията отворени...
Много поздрави на твоята приятелка с трите точки!
И да, Нико наистина е добър, чак ме учуди. А за моето РП какво мислиш? Какво мислиш? Какво мислиш? А? А? А...? *подскача ентусиазирано и пърха с мигли*

ПП: Честит профил пикчър...
ПП2: Много бее... Цели петима. Моля ви, не си тръгвайте, дайте поне да ви се порадвам малко...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:50 pm

Не ми казвайте, нека позная...имате регистрация в някой друг форум? Ох трябва и аз да си направя, от доста време карам само тук, но какво да се прави, на другите места няма толкова яки мадами ;д;д;д
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:53 pm

Ех, ех, моля ти се, как. Тук сме се събрали най-големите бонбончета на света ^^
Мерси, Ели.
Амиии.. Хубаво е. Харесва ми. Ама много големи романи пишете бе да му се невиди хД (Боже, кой го каза. Е сега мойта любов ме уби ^^" )
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:57 pm

Скъпа, не знам коя е твоята любов, но аз лично съм готов да те резцелувам. Мразя дългите постове, защото повечето ги пишат наистина меко казано безсмислени, но ти се справяш много добре, значително по-добре и от мен самия, а аз, нали ме знаеш, имам доста висока самооценка.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:01 pm

Е, как така не знаеш коя е моята любов? Направо ще те убия.
И стига си ме хвалил по дяволите! *изчервява се*
И ти ги пишеш хубави и доста по-описателно дълги. Аз влагам просто малко повече емоция. Това е.

П.П. Душички, аз лягам, че вече много ми се спи. Лео, ти пиши, че наистина вече ще те убия.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:07 pm

Лека нощ, миличка! Да сънуваш твоя убиец...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:11 pm

Ох...аз бях писал, мила, но...изтри се, не съм виновен аз за пълнотата на батерията в компютъра ми! Лека нощ, все пак.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:16 pm

Ох, миличкият! И на мен ми се случи същото днес, но не заради батерията, а защото ме е прецакан тъчпада и си проявява някакви свои си своенравия... Или пък просто аз не мога да боравя с него като хората... хД Както и да е, важното е, че писах писах, накрая се появи нещо и страницата изчезна...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:19 pm

Случава се...та аз май да се залавям да пиша пост, но сега нямам муза и ще се получи сухо. Може би след няколко минути, като си догледам клипа.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:27 pm

Вие двамцата защо не пишете, скъпи мои гълъбчета? Да, точно за вас говоря, Алекс и Самър...бива ли такова нешо, пишете РП, а не правите фуууд...хм, истински срам!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:30 pm

Наистина си е срам! Вземете пример от мен - гоня петдесетте, а не съм написала и един РП пост! Накрая ще почна сама да си пиша, казвам ви... Или ще си измисля пасивен герой и ще си разигравам два героя, но, по дяволите, искам да пиша в проклетия Париж! *пищи в истерия и тропа с крак*
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/ Seven
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила/ Sex
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/three
» Флууд без правила/ four

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други неща :: Спам ^.^-
Идете на: