L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 8 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 8 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 8 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 8 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ Seven

Go down 
+9
Анна Блейд
Neolise de l'Armentiere
Linnette
Andrew du'Valier
Tueur
Anile
Didier Lamarque
Елизабет Ламбърт
Dark_Angel
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:03 pm

и аз уча френски, ама почти нищо не знам :D
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:09 pm

Ах, тя ме напусна... сега ще си кукувам там самичка. Или ще се прибирам... Какво да са прави, хората не искат да пишат с мен...
И аз супр много искам да уча френски, съмнявам се да е много труден, така че като овладея испанския, и аз ще се хвърлям във френските води...
Върнете се в началото Go down
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:10 pm

Амии да ти кажа не е много лесен.. просто поне на мен ми е труднико..
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:13 pm

Е, не се и съмнявам. Но съм убудена, че граматиката му просто няма как да е по-трудна и объркана от испанската. Най-много ме притеснява четенето, но, предполагам, с това ще се справим...
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:15 pm

да бе тоя цигански *испански* имаше 12 глаголни времена или нещо от тоя род ;ддд
мразя го тоз език, като чуя някой или им видя сапунките ми иде да бягам и крещя ;ддд
френския вече е нещо съвсем различно.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:20 pm

Ау, Ани, това беше лично... тоя цигански го уча вече шест месеца и имам да го уча още пет години, после сигурно ще спечеля стипендия и ще ходя в Испания и там ще го говоря докато пукна...
Временета... Амиии, не... Аз вече съм взела околло 12 а има още цяла торба, дори не искам да знам колко още времена ме чакат там в сенките.
Не мога да отрека обаче, че френският е наистина уникален език. Аз в началото исках да уча него, там да ходя във френската, но френската е фрашкана с пропаднали наркоманчета и не се учи кой знае колко френски, а за испанската казваха, че е най-добрата гимназия в София (това значи и в България... хД)
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:21 pm

Отново се извинявам, че така те оставих.. ;с
А що се отнася до френския, там най трудни са изключенията(поне за мен).Тъкмо научиш едно правило и се появят 100 изключения ;дд
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:27 pm

Е, то в испанския не е по-резлично... Но вие тука всичките сте някакви хейтъри и мразите езика на моето бъдеще, така че аз пък повече няма да си приказвам с вас ПЪК...
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:31 pm

е, не..аз не мразя никой език..всеки си е ценен..
Върнете се в началото Go down
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:33 pm

То във френския изключенията са повече от правилата...
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:38 pm

напълно съм съгласна..и това не ми харесва в него..иначе като цяло езикът е хубав
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:43 pm

Ммм... това с изключенията... както в половината езици, които съм учила (учила съм четири езика, испанския и англйиския са половината, българския и иврита другата... хД). Ама наистина звучи страхотно, особено като скалъпиш да го говориш правилно...
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyЧет Фев 24, 2011 11:49 pm

на езици съм се нагледала, но не те са ми в силата....Вал, география....стига бе, не си наред ;ддд
не знам за вашата гимназия, но при нас ние с тях сме в нещо като "война" ;дд
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyПет Фев 25, 2011 12:08 am

Anile написа:
на езици съм се нагледала, но не те са ми в силата....Вал, география....стига бе, не си наред ;ддд
не знам за вашата гимназия, но при нас ние с тях сме в нещо като "война" ;дд

ами при нас няма войни и такива неща ;ддд но ние сме готини!
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyПет Фев 25, 2011 9:44 am

aха ясно ;ддд
аз съм с профил биология ;р
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyПет Фев 25, 2011 2:12 pm

Супер!Обичам биологията ;дд heartbreake
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyПет Фев 25, 2011 5:05 pm

Аз пък обичам математиката ;д;д, но и физиката не е за изхвърляне! Как сте, мили мои деца, днес ми изгеждате леко заспали, но все пак живнали. Страхувам се че няма да мога да напиша поста си сега, че имам няколко домашни по информатика и история, както и олимпиада за подготвяне.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:43 am

Поспалановци, защо не спамите бе...спи ми се и не мога да ви секарам. Аз лягам, че едва пазя равновесие! Лека нощ и ден!
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyНед Фев 27, 2011 11:52 am

Ехей, добро утро, компания. Наминавам само за малко да ви се обадя, че изпита ми свърши и вече ще чакам само резултати към осми. Бях си помислил, че сега ще съм свободен и ще влизам да попишем малко, но уви за две седмици съм изпуснал към 6-7 контролни и сумати и материал. Извинявам се, е малко така се получава, но ще трябва да наваксвам доста така че ще мога да влизам само за по час. Ще се постарая да е всяка вечер и предварително се извинявам на Анна, че я карам да чакам. Ще ти се ревванширам с едно дълго и готино РП, обещавам ^^

Сега ще изчезвам, че ще изпусна автобуса. До скоро и умната. Ченгето ще ви наглежда да не вършите простотии, макар че въпросът е кой ще наглежд него да не върши простотии. Отговор - неизвестен.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyНед Фев 27, 2011 1:49 pm

Здравейте сладури
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyВто Мар 01, 2011 10:05 am

Ох и аз се побърквам с тея олимпиади вече, но ще видим дали ще мога скоро да пиша, че Линет пак ще ми се кара.
Сладък, дано всичко е минало както трябва и изпита не е бил много труден!
Аз също ви се извинявам за огромното отсъствие!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:32 am

Здравейте! Нямаше ме дълго време,поради ред причини,една от тях е че бях позабравил този форум,признавам си,но вече съм тук и смятам да бъда редовен!Извинявам се за отсъствието!
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСъб Мар 05, 2011 9:54 pm

Няма проблем. Повечето от нас и без това са тук вечер, макар че някои хора (като мен) все не могат да намерят време да се отбият за по един пост поради, както ти каза "ред причини". Предчувствам как живота ми ще се стъжни ако се забавя още малко с поста ^^"
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСря Мар 09, 2011 4:41 pm

Oх...съжалявам че отново отсъствам, просто съм леко под наказание ill
Как сте вие...така като гледам съвсем замряхме... heartbroken
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 8 EmptyСря Мар 09, 2011 9:04 pm

Абе, намира се някои от нас все още да мърдат. Аз пък почти нямам възможност да влизам заради това, че в даскало ми остават само още 2 месеца и са ни натегнали като за последно.
Снощи обаче ми излязоха резултатите и сега съм хейпи chew
В единия от унитата съм 100% вътре, а за другия чакам само отговор, но за сега май се очертава само да ми наложат още някои допълнителни условия, за да ме приемат, но като цяло съм доста щастлив.
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/ Seven
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила/ Sex
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/three
» Флууд без правила/ four

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други неща :: Спам ^.^-
Идете на: