L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 9 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 9 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 9 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 9 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ Seven

Go down 
+9
Анна Блейд
Neolise de l'Armentiere
Linnette
Andrew du'Valier
Tueur
Anile
Didier Lamarque
Елизабет Ламбърт
Dark_Angel
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 9:21 pm

Миииилчки, пак съм тук да ви засипвам със спам, даже сама си спамя аз, но така е като си нямаш другар в живота... Знам, че ви липсвах и че много тъгувахте за мен, виждам и една страница флууд не сте запълнили, откакто липсвам. Затова се върнах да ви спасявам задниците...
Както и да е, аз съм хипер преебана, защото за утре имам да пиша есе на някаква тъпа литератулна тема, също и един тон домшано по испански, а съм от нулев блок... Но нали съм супермен(гърл), ще се справя...
И почти изгледах Дет Ноут, изгледах цяяялото Курошитсуджи и повече от половината от Соул Ийтър ПЛЮС половината от някаква абсурдно идиотска японска драма. Добро постижение за човек без никакво време, нали?
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 9:26 pm

Направо идеално бих казал.
Аз изгледах целия Special A и умрях от смях, както и Itazura na kiss всичките, където също имаше хубави изпълнения, а сега тъкмо мислех да започвам School Days.
Ами да, като няма с кой да спамиш, а и като нямаш време няма на къде да напредваш, нали? Пък ти искаш да имаме страници.
Между другото ти защо се изгуби така?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 9:39 pm

Ми... две са причините. Първо бях много заета, защото кой знае защо в този период от годината са ни тръснали всичко, що може да се тръсне на учениците, като олимпиади, директорски, конкурси, състезания, представяния и така нататък... Сега до 15 април трябва да си подам документите и проектите за два конкурса ("трябва", защото нашите така казват, нали разбираш, гениален ум като моя не може да се пропилява, трябва да се измъчва и изстисква до краен предел, да не вземе да изтъпее случайно). Освен това, трябва да се науча да свиря едно наистина трудно нещо на китара (забележете, не съм пипала китара от около дв-три години, а дори и тогава съм я пипала, колкото да науча два акорда), също и да науча да пея две песни за един концерт или нащо такова, училищно представяне, да го наречем. Освен това (Боже опази!) минах на втори кръг на олимпиадата по испански и би трябвало здравата да залягам над учебниците, за да мина и на трети, въпреки че явно не го правя особено усилено. Пък и вдругиден имам директорско...
Хм, дотук с училището. Другата причина е много по-проста и разбираема - зарибих се ама много яко по всякаките анимета и не мога да се откъсна от тях, като свърши някое почвам ново (Не, не съм гледала чак толкова, защото все пак съм в подобно състояние едва от няколко седмици и съм гледала само около 3-4 анимета, като само едно от тях съм изгледала напълно). Също се зарибих и по някаквите там азиатски драми, което вече си е срамно, защото те се нереааално тъпи. Толкова тъпи, че с всяка секунда, в която ги гледаш, ти умира по една мозъчна клетка (Ъъъ... дали пък мама не е права за моето ускорено затъпяване?).
Хм... социалният ми живот отиде на вятъра... А май скоро ще посрещаме делегация...
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 10:03 pm

Уау, много чудо много нещо, бе хД
Хич не ти завиждам. То вярно, че и аз съм натоварен, но чак толкова.. В момента чакам единствено резултата от олимпиадата по БЕЛ и да разбера дали съм класиран на последния кръг.
Това с драмите наистина е тъпо...
Кои анимета си изгледала вече, за да видя към кой жанр се насочваш. От години гледам анимета така че поне мога да те насоча към някой, които на мен са ми направили впечатление.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 10:16 pm

Ми... тези, които споменах по-нагоре, смятам скоро да почвам и Евангелион, стига да намеря време, също и онова лигавото Оуран хай скуул или там каквото беше. Наистина адски много ми хареса Курошитсуджи и край му направо ме хвърли в тъча. Да, скоро трябва свърша с Дет Ноут, което се развива не точно по начина, който най би ми харесал, но все пак... (Проблемът е, че моят любимец умря, не за друго).
Ти какво харесваш най-много?

ПП: Любовта като изпитание... страхотна тема за есе, нали? Ще взема да се гръмна накрая... Сериозно, какво дъ фък мога да напиша? Умната ми главица нищо не ражда в този съдбовен момент, а е немислимо да го остав за утре, защото утре просто няма да успея да го напиша, каквото и да правя. Глупавата повест. Как е възможно някой да напше такава вселенска глупост? Всъщност, не е толкова трудно да се напише вселенска глупост, предполагам... Но трябваше ли да ни карат и да я учим на всичкото отгоре?
Крадецът на праскови... Любовта като изпитание... есе... Жалко, че нямам пистолет, все пак... Щях да направя единственото умно нещо, написано в тая повест...
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 10:25 pm

Ооо, значи и ти си почитател на Л victory
И защо Оуран да е лигаво? Имаше доста смях с него. Спешъл А обаче беше наистина добро. Курошитсуджи още не съм го почвал, но да ти кажа честно Скул дейс нещо не ме радват. Сега съм се надъхал на това. Ааа, Еурека 7 може да ти хареса. Също... Loveless? Не знам дали си го чувала. Ммм има и едно, но не знам какво ще ти е мнението за него. Мен лично изключително много ме радва, но не всеки реагира така. Става въпрос за Junjou romantica. Пф, много е странно момче да каже, че харесва този жанр хД
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyСря Мар 09, 2011 11:44 pm

Ммм... няма как да не е лигаво, този жанр, колкото и да е смешно всичко, е създаден за да е лигав. Но трябва да гледам Ловлес, не си първият, който ми го препоръчва. Току-що накарах една приятелка да гледа Спешъл А (което май означава, че в крайна сметка и аз ще го гледам).
Леле, един час висях на телефона и обсъждах разни анимета и твоя милост, Андрю, нещо лично, просто подобен феномен рядко се среща, заклевам се, ти си някакъв уникат, чак ме стресна в първия момент и малко остава да ти се закълна във вечна любов. Аз не гледам толкова много такива работи, а уж съм момиче, при това с афинитет към мазното лигаво, както и с прилична доза мазохизъм по отношение на подобни глупотевини. Както и да е, Оуран трябва да се гледа явно, мсиля, че станахте вече пет човека, казващи ми, че си заслужава да гледа, трябва да се опитаме поне.
И всички обичаме Л, разбира се, но си беше очевидно още в началото, че тоя монстър ще намер начин да го убие. Просто е твърде умен за да е човек. Важното е, че си намерих човек, с който да обсъждам такива неща, надявам се в моя чест да се явваш по-честичко, та да те заливам с оплаквания. Бях убедена, че анимето е загубило смисъла си след като два или три епизода ми писна да гледам Лайт като добро и послушно момченце. Като умря Л смисълът съвсем отиде на вятъра, сега и онези две малки момченца почнаха някаква си тяхна си война уж срещу Кира. Разбрах, че и Мело щял да умре което си е фейл и общо взето много неща почнаха да ми лазят по нервите, след като убиха Л, но все още анимето не си е загубило изцяло очарованието, така че ще си продължа да го гледам до края. Чудя се какво точно ще нацвъкат за финал... (и не, тове не беше покана за който и да било да ми казва какво ще се случи нататък, ще изкормя лично всеки, който опита, не се притеснявайте за разстоянието, аз мога и по телепатия...)
Май няма да пишем есе днес... Ако се прострелям с куршум в крака, дали ще признаят, че съм разбрала идеята на повестта и без да пиша есе? Не, пак ще кажат, че нямам домашно. Защо, по дяволите, учителите ми са такива фанатици? Днес Койчева отсъстваше, молете се всички и утре да я няма, така няма да ми се налага да предавам есе, поне не и утре, за петък предполагам, че ще успея да го напиша... Предполагам де...
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 11:05 am

Пф, беше супер отвратително, когато Л умря. Скапаха напълно цялото аниме после! Мело и Ниър ме дразнеха от всякъде! А Кира ми идеше да го удуша. Лайт беше много по-готин. Ако си спомняш епизода, когато се отказа от тетрадката си и преследваше Кира. Тогава беше СУПЕР як! Ама НЕ трябваше после отново да стане Кира и онази тъпа усмивка да се появи. Много се издразних, честно.
Колкото до финалаа... Ще ти го пусна в спойлерче ;)
Spoiler:
Та така де. Дет ноут си е класика в жанра. Ловлес ставаше до някъде, в смисъл таъв малко се разочаровах от него понеже очаквах доста повече, но какво да се прави. В момента не знам защо просто съм го избил на романтични комедии иначе по принцип харесвам нещо с кръв и мистерии. Ако искаш може да разглеждаш тук различни анимета, но принципно ти препоръчвам класацийките, които са направили различни потребители в YouTube. Гледам комедийките да се разтоварвам в момента иначе сега се сещам за Hellsing. То е доста.. Да речем брутално аниме, ако си падаш по такива. Името на главния герой е Алукард, което на обратно ще рече Дракула.
Айде, аз обаче ще изчезвам, че първо - много се заседях и второ - ще ме убият ако пак закъснея за урок, за който имам петнайсет мин да се приготвя и да изчезна. Може да се вясна пак довечера, а и късмет с есето. На каква тема е?

П.П. Преди малко попаднах на това. Струва ми се, че ще е готино. Както и това
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 7:49 pm

Хм... мерси за спойлъра, ще го прочета след четири-пет епизода, като анимето свърши. Лайт не ми харесва като добро момченце, просто защото е твърде клиширан ггерой за да е интересен без онази отвратителна усмивка. Като Кира ми харесва, защото е нереално умен, а аз обожавам гениалните/луди/фанатични/маниакална хора под всякакъв вид.
Хях, Еден оф дъ Ийст, това го гледах някъде преди доооста време и още оттогава се заклех, че ще го гледам (което е особено показателно за това как си изпълнявам собствените клетвие, така де... като се поосвободя малко, моооже и да седна да го гледам все пак), даже мисля, че вчера го обсъждах с една приятелка. И аниме-фен-мейд трейлъра... Официално това е едно нещо, което мога да обявя без абсолютно никакви скрупули за ГРЕШНО. Целият Туйлайт е ГРЕШЕН по призумция, но това вече ме разби. Едно е сигурно - анимираните Едуард, Бела и компания на сто процента са много по-красиви от игралните. Забелязала съм, че в аниметата правят хората нереално красиви и просто би било непосилно да се избере толкова красив каст, ако тръгнат да правят някое аниме игрално. Което ме подсеща... Гледал ли си Дет Ноут, игралната драма (мисля, че е японска, би трябвало да е, ще е страшен фейл, ако е корейска), аз смятам да го гледам, като свърша с анимето, просто ми е много интересно какво точно ще бъде обозено.
Това Хелсинг не го бях чувала, но пък към брутализмите съм по-мазохистична, отколкото към мазните лигни, така че ще се опитаме да не го пропуснем.
Есето... Любовта като изпитание (убийствено тъпа тема по една убийствено тъпа повест)... Накрая просто официално се отказах да го пиша и най-вероятно ще се поизмъча в събота и неделя, че това есе ще ми трябва за нататък.
Но днес няма да се мъча. Утре имам супер гадното контлоно по български И литература на произведение, което съм взела ДНЕС, така че май си имам по-наложителни проблеми. А, и директорското... как можах да го забравя... Мдаам, то също е утре.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 7:54 pm

Ой, ми зе? (Така де... ми зе=кой е това, нали разбирате "ми зе" звучи по-добре, убедена съм, че ще се съгласите...) Кай... ъмм, не мога да го произнеса, но се надявам да ми бъде простено. Тъ, мосю, ще уважите ли моя отегчена и отгечителна милост с едно "хай"? Мисля, че не съм имала честта да се засека с вас друг път, а да не съм засичала високопочитаемия модератор си е истински срам, нали?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 8:09 pm

И той си отиде...
Неее... останах самааа... (отновоооо...) *разбито сърце* *хвърля се в ъгъла на стаята, свива се на шест и почва да се тресе от безкрайна мъка*
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 9:43 pm

Пхах, имам чувството, че не си в ред. Честно хД
Не съм гледал Дет Ноут като драма, но знам, че има два епизода или ако искаш филми ги наречи, в които краят ме радва хиляди пъти повече от анимето, но пък филмите са много смешни и тъпи в сравнение с анимацията. По-малката ми сестра го изгледа и ми разказа някои неща.
Ммм, Хелсинг е... ето това. Естествено е АМВ де, не ми се рови за трейлира.
Колкото до туайлайт, говорех ти, че анимето от което е направено онова ме радва. Трябва да го издиря. От доста време издирвам вампирски анимета (сносни).
Та... Сега не мога да ти отделя още много време, защото искам да отговоря на Анна, а тя може и да се престраши да пише тук, нали, мила? Виждам, че си онлайн.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 10:05 pm

Едно... две... три... четири... пет... Не, не мога да се сетя точно колко бяха, но за енти път този месец обявавт гласно, че не съм у ред и то серизно, не просто да се ебават с мен, така че малко почнах да се притеснявам за психичното си здраве. А майка ми твърди, че съм имала OCD, тъ... да, както и да е. Няма какво да се притесняваш, знам повече от всеки на света, че азиатските драми са най-големия лейм, който някога е имало, но май вече сама се обявих за мазохистична, така че... да.
За вампирски анимета, знам само едно - Vampire Knight...
А това... което го търсиш... Хакушако то Йоусей, то за вампири ли е? Не съм го гледала, но знам откъде да ти го дам.
Ама то Хелсинг много кратко, мога да го изгледам за два дена, при това и първото, и ултимейта... Няма значение, гледах първи епизод на Спешъл А. Даде ми точно толкова, колкото очаквах от него, не ме разочарова, така че може би ще го догледам. Сега завършвам най-накрая Дет Ноут, остават ми там четири епизода, скоро ще съм готова значи.

ПП: Филмите са три...
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 10:49 pm

Ами аз лично знам за два.
Хах, казах ти, че Спешъл А е яко. Мерси между другото за анимето, сега ще го погледна и не се тревожи. Имам си поне три-четири източника от където мога да си набавям анимета. Все пак от почти две години ги гледам, макар че ако ми погледнеш листа едва ли ще решиш, че са от две години. По-скоро може би една, но какво да се прави.
Ако не се лъжа Хелсинг имаше около десетина ови, г/д малко над това епизоди и няколко ултимейта. Спомням си, че така и не го догледах.
Е, значи утре спокойно можем да говорим за Дет Ноут, но не знам кога ще мога да седна понеже трябва да уча по физика и история и да пиша есе по история. И това за три дена при положение, че материала не е малко. Както и да е, като искам да свършвам по-бързо с предметите - така ще е.
Та... Можех да ти предложа помощта си за есето (върху кое произведение трябва да е?) понеже съм доста добър в литературата. Ако не поне мога да ти дам идеи, ако не се лъжа имаш доста добро РП, така че няма да ти е проблем да го напишеш. Нали?
Какво още щях да казвам... А да. Рицаря вампир ми беше първото аниме след Наруто, демек второто, което съм гледал при това на английски за две нощи като си имаш на предвид, че след втората бях на даскало първа смяна. Голям кеф хД
А! Да! Сетих се какво беше. Абе, какво е това OCD?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Мар 10, 2011 11:12 pm

Крадецът на праскови е повестта и ако можеш да ми помогнеш, ще съм ти страшно благодарна, защото ама нищичко не ми хрумва. Тоест... идват ми там някакви идеи, но ми е трудно да ги свържа са таз дивотия, пък и когато не харесваш едно произведение, е трудно да направиш добро есе или анализ на него, поне при нас, бедните начинаещи осмокласници е така.
Да, сега като свърша Дет Ноут (два епизода хора, два епизода...), ще ти прочета спойлъра и после ще хвърлям храна по онези, дето са решили да продължат анимето след смъртта на Л, като се замислиш, щеше да много по-добре, ако беше свършило при смъртта на Л, нали?
Наруто е било първото ти аниме? Аз това така и не го догледах, та то е безкрайно, а аз нямам толкова нерви... Моето първо аниме беше Покемооон! ^^
Хмм... ситуацията със Спешъл А е спорна, да има там забавните, както и очакваните лигави моменти, но аз започнах да го гледам с понижени очаквания и то изпълни точно тези очаквания, надявам се нататък да се случи нещо интересно. Наистина ще бъде адски тъпо ако 24 епизода единственото, на което с крепи анимето е глупавата им любовна история, която си е отчайващо клиширана, по мое мнение (това също не беше покана да ми спойлвате животеца, мразя да ми развалят изненадите, каквито и да са те).
OCD (На български ОКР) - Obsessive-Compulsive Disorder (Обсесивно-компулсивно разстройство)
Някакъв вид психично заболяване, мисля, че Монк има твърде много от него, наред с всички останали работи, дето ги има на мозъка си. Да, то е някакво там обсесивно внушение, което кара хората да изпълняват непрекъснато някакви работи с цел да се предпазят от онова, дето са си го внушили. Възможно е при мен да го има тоя момент наистина - най-големият ми страх са болестите (и всичко, което идва в пакета с тях, тоест всякакви микроби, едноклетъчни, предядрени, червеи и всички паразити от дъното на еволюцията до насекомите), а майка ми ме набеди за психарка, защото не мога да изтърпя повече от 24 часа без да се изкъпя поне един-два пъти, също и не мога да си търпя ръцете мръсни по какъвто и да било начин, та ги мия във всеки удобен момент и всеки път след като пипам котката (И тъй като Коши е едно сладко пухче, което не може да мине покрай теб, без да ти се прииска да го гушнеш, това с пипането на котката е доста често срещан момент, сигурно скоро ще ми се изтърка пигимента на кожата от толкова миене)... хД
Хорааа... не искам утре да идвааааа!!!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПет Мар 11, 2011 12:52 am

Миииличък, ти си някакво зло от най-чисто форма, но няма сила на света, която да ме накара сама да се спойлна. (Което в прав текст означава - не, не ме хвана.) Да, анимето свърши и направо... не, просто не знам какво да кажа. Краят беше... умря всичко, точно както заслужаваше Кира, въпреки че... да. Всичко, което се случваше, каквото и да се случваше, Кира успяваше, а го победиха по толкова глупав начин. Негова си е грешката, като се доверява на глупави хора. Не че държах той да победи, не че не знаех че накрая той няма да победи, но имаше някои моменти, в които той наистина спечели симпатиите ми. Първи епизод ме отчая много брутално, помня колко бях разочарована. Лайт беше толкова клиширан. После започна да ми харесва, после пак стана клиширан, после нещо се загуби смисъла и накрая финалната точка беше... отново не знам какво да кажа. Дори не мога да кажа дали ми хареса или не, едно е сигурно - няма да го забравя и яко някога намеря сили да прегледам вече гледано аниме, най-вероятно ще е това... или Курошитсуджи, да. Въпреки че е рано да се каже, все още съм гледала толкова малко. Хм, и нямам с какво да нахраня онези, дето бяха решили така брутално да елиминарт Л и да сложат някакви пикльовци да му довършат шедьовъра, защото отново съм без думи. Чудно как останах шокирана от един толкова предвидим край...
Няма значение, сега ще гледам... не знам. Все още имам много Соул Ийтър за гледане, да, също и Спешъл А, а и няколко други неща. Ще видим, един епизод и си лягам обаче, все пак утре имам цели две ужасно гадни контролни. Лека нощ, милички, ще ви заливам пак със флууд чак утре/днес.
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПет Мар 11, 2011 9:37 pm

Еее, сега. Трябваше поне да опитам, не мислиш ли? Жалко, че не те хванах.
Мм, Монк го знам до болка и ... ддз, не мислех, че има наистина подобни хора.
Сега с дърпам едно kaichou wa maid. Надявам се да е доста по-хубаво от School days. На това само един еп ми трябваше, за да го отпиша от всякъде.
Божичко, а ако знаеш как ми се и спи... Направо съм капнал. Ох, мързи ме и да пиша... Ужас.
Иначе всичко онова, което каза за Л и анимето е вярно. Направиха го пълна боза след смъртта му. Ей, гледала си "Аз съм номер 4"?
Пф, спи ми се, две не виждам. Може и да не се чуем утре понеже съм на имен ден, после и на юбилей...

П.П. А, да, искаше нещо за Крадецът на праскови. До колкото си спомням... Беше някаква любов между Елизабет и някакъв войник, който се промъкваше в градината й. Тя беше женена за някакъв генерал, който не обичаше и се влюбваще в онзи. Действието се развиваше между двете сетовни войни или нещо оттози сорт.
Та... Идеята беше за любов? Каква любов, че забравих и ме мързи да се ровя назад и да търся? Пиши нещо за споделената любов, колко трудно се намира тя. Може да използваш и това от подписа ми. Може би за цената на любовта ("Ромео и Жулиета"), на какво е готов човек, когато обича и тем подобни. За любовта по време на война, че тя може да тръпне, докато го чака, че войната сама по себе си е нещо ужасно и за политиците е просто статистика в числа, а за всеки един човек смърта е жива драма, той оставя след себе си близки, любими, жени, деца... Литературното есе е най-трудно за писане. В него трябва да има какво да кажеш и трябва да се опиташ по някакъв начин обаче и да го обвържеш с това, което вече знаеш за определеното произведение. Може да кажеш нещо и за други произвдения, нали като например това за Ромео и Жулиета, но основните ти разсъждения трябва да бъдат върху произведението или около основни елементи на автора. Например... разгледай любовта между Елизабет и там онзи, Ивайло ли, Иво ли, не помня вече какъв беше. Разгледай я и ще измислиш нещо. Не водите ли записки в часовете?
Върнете се в началото Go down
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПет Мар 11, 2011 9:46 pm

Абе не беше Елизабет... По друг начин се казваше героинята
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПет Мар 11, 2011 10:04 pm

Елисавета, милички, а.к.а. българското име за Елизабет. Темата е "Любовта като изпитание" и наистина ще се върже добре с Ромео и Жулиета. Записки водим, отбелязваме в текста и така нататък, но аз пиша есета от много малко време и ми е малко трудно да ми хрумват на мига някакви неща. Да, мисля обаче, че открих начин да го направя, тази събота и неделя би трябвало да се справя, ако намеря време, уикендите, нали разбирате са ми единствените свободни дни, та само тогава мога да се виждам с някави хора и да ходя по някви места... Както и да е.
Аз продължавам да гледам Спешъл А, както и Соул Ийтър и си търся още нещо да гледам в моменти, когато ми писват и двете. Ооо... да Кайчоу уа Мейд, казаха ми, че било много добро, ще го видим сега, като намеря сили да се прехвърля на нещо друго. Може би ще почна с Хелсинг, нещо ми се гледкат брутализми *потрива злобно ръчички и кима със злобен поглед, ухилила се с остри зъбки*, също и... абе, честно казано, не знам какво точно ми се гледа, накрая ще взема да гледам Уочмен, този филм няма да ми се опъва вечно. Опитах се да го гледам веднъж, не се получи, надявам се, опитам ли втори, да успея да стигна поне до двайстата минута и така след пет-шест опита може и да го изгледам някога...
Приятни сънища, миличък, дано се наспиш добре. То и аз най-вероятно утре няма да се яввам кой знае колко, надявам се да не ви липсвам прекалено много... (То хора няма, на които да им липсвам, но съм убедена, че форумът ще тъгува за моето пернаментно присъствие и бдение.)
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПон Мар 14, 2011 10:32 am

Хорааааа... върнах се, виждам, не съм ви липсвала кой знае колко. Да знаете, създадох нещо уникално, след малко може и да го турим при личното ми творчество, просто го обичам.
Изгледах Спешъл А още в петък и сега почнах Оуран хай скуул Хост клуб... Това аниме е уникааааално, спуках се да се смея. Много повече ми харесва от Спешъл А и е наистина прекрасно.
Вчера гледах един филм... беше странен, интересен, смешен, но накрая стана твърде сложен за моя примитивен мозък, пък и субтитрите непрекъснато спираха, а аз, нали разбирате, японски не знам...
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm

Здравейте духчетаа...
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyПет Май 20, 2011 5:51 pm

Ооо. Жиивии... *възприема зомби-форма и почва да точи лиги, протегнало ръце към живите*
О, той/тя/то бил/била/било само един/една/едно. *възвръща човешка форма*
Здрасти, Ани. <3
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyВто Май 24, 2011 8:49 pm

здравейте
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Май 26, 2011 9:53 am

Здравей, шматчице, как си? Ами ти, Ема....хора..чудя се да го трия ли сайта, че ми причинява сърдечни болки, когато го гледам...мъчно ми се него...превърнал се е в пълна развалина.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Флууд без правила/ Seven - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 9 EmptyЧет Май 26, 2011 8:14 pm

Добре съм, ти?
П>П> Моля те, не го трий!Страхотен е и може би скоро отново ще се напълни с потребители..
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/ Seven
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила/ Sex
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/three
» Флууд без правила/ four

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други неща :: Спам ^.^-
Идете на: