L.S.M
Площад " Комеди" - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Площад " Комеди" - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексПлощад " Комеди" - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Площад " Комеди" - Page 2 Vote_lcapПлощад " Комеди" - Page 2 Voting_barПлощад " Комеди" - Page 2 Vote_rcap 

 

 Площад " Комеди"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Площад " Комеди" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад " Комеди"   Площад " Комеди" - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:51 pm

Засмях се от сърце и отстраних с ръка няколко снежинки паднали на носа ми.
Мисля че нямаше начин да е по-идеално от това, а Коледните песни, изпети от хор някъде край нас, достигаха до ушите ми, галейки ги нежно.
- Така е, но те надали имат и капчица мозък в главата си и честно казано понякога им се нервя, особено на някои които не искат да се къпем заедно и защо!?...защото щял да им се изтрие грима. Майко мила такива направо ме карат да се попикавам от смях, но незнайно защо пък повечето от тях са да речем добри в леглото, въпреки че понякога ми се случвало да наблюдавам красивата сцена как момиче с което съм бил преди секунди, тича гола към банята, за да повръща, едно че е гадно за чистене и друго че така излиза все едно е спала с мен само защото е била пияна, а мисля че това е доста потискащо, нали?
Говорех повече от нормалното за един човек и малко повече от нормалното за мен, но напоследък не се намираше един нормален човек на когото образно казано да се изповядам, но понеже сестра ми може би бе отвикнала реших да не прекалявам.
- Извинявай, но се чувствам глупаво, предполагам за теб ще е най-добре да тръгваме към хотела, вече е късно, а и се уморихме.
Казах аз усмихнат и повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Площад " Комеди" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад " Комеди"   Площад " Комеди" - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 10:13 pm

- Зи... - вгледах се за миг в очите му и поклатих глава, след което се засмях. - Ти май така и няма да се научиш как да си избираш момичетата, а?
Изпарвих се, изтупайки малките бели снежинки, които бяха нападали по бедрата ми. Взех част от чантите от пейката и ги метнах през рамо като сложих едната си ръка на кръста, правейки лека чупка в ханша точно пред брат ми. Усмивката така и не бе слязла от лицето ми, а белите снежинки, които се бяха струпали в косите ми, създаваха усещането, че ако продължаваше така да вали скоро можех да се номинирам за най-сексапилен снежен човек. Добре де, това бе малко само доволно... Само малко.
- Иска ми се да ти фидя физиономията, когато успееш да си намериш майстора, Зиельон. Честно. Ще обсипя момичето в злато, ако успее да ти завърти главата така, че да те върти на малкия си пръст и накрая да те зареже така, както ти зарязваш всичките си кифлички.
Телефонът ми звънна и докато брат ми се канеше ми отвърне, хвърлих един бърз поглед към съобщението, което получих. Изглежда Майк вече ни бе направил регистрация в три от хубавите хотели в града, както и имената, с които ме е регистрирал. Признавам, че винаги успяваше да ме изненада този човек...
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Площад " Комеди" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад " Комеди"   Площад " Комеди" - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 11:13 pm

Снежинките паднали върху сестра ми ме накараха да се засмея,изглежда снега се бе засилил и тя все повече ми заприличваше на дебел човек от сняг.
Сега като се замисля скоро щеше да стане дебела...ахаха мисълта за сестра ми с надут корем бе колкото и приятна, толкова и адски комична.
Боже щях да ставам...вуйчо, нали така беше.
Абе все тая, не сега му бе момента да си мисля за това, хапливия коментар на сестра ми си изпроси боя.
Докато загледаните й в дисплея, очи бяха заети,ръцете ми формираха малка бяла топка, която хвърлих по носа й, смеейки се.
-А на мен ми се иска да ти видя заедно с бащата честно казано никога не съм мислил че може да има мъж който да търпи чудовище като теб.
Засмях се още по-силно и преди да ме бе нападнала с бърза крачка тръгнах към колата.
От много години ми липсваха моментите като този и наистина може би се нуждаех просто от човек който да ми възвърне реалната представа за живота, което е съмняваше да се случи скоро.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Площад " Комеди" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад " Комеди"   Площад " Комеди" - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 11:26 pm

Ах този малък... долен...
Пуснах чантите на земята и бързо се наведох сформирайки мека бяла топка от сняг. Прицелих се и въпреки че Зи беше успял да избяга на около десет метра от мен, топката ми доста точно го удари в тила.
Подскочих засмяна, а вика "Yes!!" просто си изскочи от устните ми.
Грамнах бързо торбите и хукнак след брат си. Честно казано тези детински игри доста ми липсваха.
Докато стигнем до колата вече нямаше сухо място и по двама ни. Можеше да се каже, че боят ни със снежни топки бе едно от най-любимите ни занимания като малки.
Той отключи вратата на колата, а аз набързо метнах чантите на задната седалка, канейки се да вляза след тях, но предупредителният му "строг" поглед се впи в мен, предизвиквайки усмивка на лицето ми.
- Добре де.
Изтръсках се като някое мокро коте колкото можах и бързо се шмугнах в колата преди да успее да ме скастри отново.
- А сега предлагам да се отправяме към хотела преди съвсем да се стъмни.
бях свалила гарда си, но се надявах да не съжалявам после за това.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Площад " Комеди" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад " Комеди"   Площад " Комеди" - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 12:27 am

Ледено студената топка забила се точно във врата ми успя да напрегне тялото ми и в същото време да ме предупреди да се готвя за истински бой, като онези от едно време.
Определено щях да си го върна, не само за сега, ами и за по-рано когато ме изнерви и преди малко когато така злобно изкоментира любовния ми живот.
Разбира се всичко с бе на шега, затова играта бе забавна, обожавах способността на сестра ми разграничава тънката ми граница между шега и истина.
Често ми се случваше да бъде подценяван при това точно поради тази причина че размивам двете очертания на неща и понякога хората не ме разбираха по начина който аз исках, проблем често срещан с родителите ни.
Битката продължи няколко минути, а пръстите ми буквално замръзнаха, превръщайки се в червени вкаменени фигурки.
В крайна сметка, след свалянето на голяма част от облеклото, вече посипано обилно с голямо количество сняг, двамата се напъхахме в колата, а аз пуснах отопляващите облегалки, които сгряха измръзналите ни гърбове поне моя.
Без да говорим много много, единствено което попитах бе за къде да карам, запалих колата и потеглихме напред към хотел, намиращ се сравнително близо до площада.
През ума ми минаха няколко въпроса свързани с нашата сигурност по която сестра ми така се бе вманиачила, но предполагам си имаше сериозни причини, които не исках да схващам, макар да ми ги бе обяснила.
Харесвах си безгрижния ми мирен живот който имах и не давах зор да става много по-екстремен, не и засега.
Движехме се бавно, което никак не ми действаше добре психически, но се стараех да не правя прекалено видни нарушения, стараейки се най-накрая да стигнем проклетия хотел.
Очите ми вече едва ли не, се затваряха, когато най-накрая стигнахме пред големия надпис и аз поех към подземния паркинг, паркирайки някъде на по-скрито място, а мъж в униформа прие ключовете с увещанието че има специално място за нас, което малко ме съмняваше от какво е породено, но просто се оставих подавайки у връзката, а двамата със Сюзън се заизкачвахме към рецепцията.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
 
Площад " Комеди"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други големи градове :: Montpellier-
Идете на: