L.S.M
Concorde La Fayette - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Concorde La Fayette - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексConcorde La Fayette - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Concorde La Fayette - Page 2 Vote_lcapConcorde La Fayette - Page 2 Voting_barConcorde La Fayette - Page 2 Vote_rcap 

 

 Concorde La Fayette

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 9:50 am

Щом се сляхме в едно ,усетих как по цялото ми тяло се разнесе една приятна топлина.Затворих очи ,а ръцете ми хванаха здраво ръба на масата.
Движенията му станаха по-бързи ,а тялото ми се изви на дъга от удоволствие.От устните ми се откъснаха хиляди въздишли и стонове.
Имах чувство ,че където и да ме докосне щяше да остави парещи следи по кожата ми.
Надигнах се и го целунах ,а щом езика ми докосна неговия усетих как ток премина през цялото ми тяло.
С всяка изминала минута възбудата и страстта се овеличаваха и усещах как ще избухне пожар в който щях да изгоря.
Отново се отпуснах назад и гърба ми се опря в твърдата повърхност.
При всеки по-силен тласък от устните ми се итръгваха почети викове от наслада.
До сега не бях си помисляла дори ,че сексът може да е толкова .. невероятен...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 8:29 pm

Много пъти съм го казвал и надали ще дойде онова време когато мълчанието ми относно тази тема ще настъпи. Секса бе едно от онези чувства за които си заслужава да живееш, при това не само заради дивото удоволствие и огромната възбуда която човек изпитва по време на самия полов акт. Цялата магия се криеше зад онова предаване на еднергия което се случваше по този така първичен и инстиктивен начин. Мислите ми отново отвеяни далеч от стаята, подобно на цветен прашец, не попречиха на движенията ми да ускорет темпа су, пораждайки вълни на удоволетворение у тялото на Катрин, а също и у моето. Тихите й въздишки изпълваха стаята, а звука от съчетанието на телата ни, бе като ритъм, който се повтаря и ускорява. Устните й докоснаха моите, а аз отговорих на целувката, нещо което никак не исках да правя, поради причина вероятно ясна само на мен, след като всяка девойка с която съм бил досега го правеше. Може и да правя секс с няой, но целувките са нещо по-силно от това, според мен, а и зависи от самия секс...Май мисленето ми се оприличаваше с това на главната героиня от Хубава жена...смехотфорен факт, но истински. Дланите ми хванаха ханша й, движейки го заедно с моя, а езика ми се зайгра отново с гърдите й, оставяйки лилави следи по тях.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyВто Яну 18, 2011 9:33 am

Цялата маса се тресеше ,а всичко ставаше все по-диви и все по-хубаво.Бях адски възбудена и нямах намерение да спирам, защото това чувство беше неописуемо.

-Лео ... - казах името му придружено с въздишка и тялото ми рязко се изви.

Целувките му бяха по-диви от преди и оставяха малки белези по кожата ми.

Сигорно на другия ден това щеше да е единственото доказателство ,че тази нощ не е била само сън, а и едва ли можеше да има толкова хубав сън.. Вече бях на ръба ,сърцето ми биеше лудо, едва си поемах дъх ,а кръвта ми гореше...

Движех се в такт с него, следвайки всяко едно негово движение.Прехапах устни ,защото щях да изкрещя толкова силно, че щеше да се наложи някой от персонала на хотела да дойде да провери дали не убиват някой...



Последната промяна е направена от Katherine Pierce на Сря Яну 19, 2011 8:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyВто Яну 18, 2011 3:39 pm

Телата ни, вплетени едо в друго, се движеха бързо и развномерно, а ръката ми обхождаше тялото й, наслаждавайки се на извивките ми. Силните стонове които отеквоха в иначе монотонния звук от удъри, бяха достатъчно възбуждащи и приятни, а самото усещане караше мен самия да се наслаждавам на всичко това, макар изглежда както обикновенно момичето да излизаше по-задоволено...факт който поне при мен се прояваше, но го приемах за нормален. Усетих оново приятно чувство от тласъка на тялото ми в нейното, но не исках всичко да свършва толкова бързо, затова движенията ми рязко се забавиха, а ръката ми отново хвана слабите й бедра, вдигайки ги хубаво над таза ми, а устните ми целунаха и тази част от тялото й. Не казвах нищо, а само се наслаждавах на нейните звуци и не толкова тихи стонове, които предвещаваха че края за нея настъпваше, или просто тялото й бе по-чувствитлно и изнежено.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyСря Яну 19, 2011 9:45 pm

Oчите ми се впиваха в лицето му ,а след това погледа ми се спускаше надолу по привлекателното му тялото.
Той забави темпото ,което не позволи карая на настръпи толкова бързо и увеличи удоволствието.
Надигнах се и обвих ръце около врата му ,а краката ми затегнаха хватката около кръста му.
- Отнеси ме в леглото ... -помолих го задъхано.
Устните ми оставиха още няколо следи по врата и рамото му.
Той изпълни молбата ми и ме занесе в леглото.Остави ме да легна и продължи да ме измъчва с бавни движение, които усилваха възбутата в тялото ми.
Тихи стонове се изнизваха като мъниста един след друг от усните ми.
Пръстите ми се свиха и както събраха покривката на масата така събраха и тънкият чаршаф на леглото.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyЧет Яну 20, 2011 3:07 pm

Тънката линия между удоволствие и един вид рутина бе непреодолима. Разликата между това да усетиш върховно удоволствие и просто да "изчукаш" някой е твърде малка, за да бъде осъзната на момента, но по-късно, дори човек да не си признава, когато мисли за това, оценява истинското от не до там реалното усещане. Желанието й бе просто и в същото време някак по-чувствено. Сексът на легло бе деяние за влюбени и такива които държат да усетят чувствата помежду си, а аз лично не се бях усещал да хлътвам по Катрин, въпреки че физическото привличане си го имаше и то силно. Това ала съвсем не значеше до там задълбочено усещане, но в опит да й угодя, в своя стремеж да дам и получа най-доброто, приех безмълвен и хванах нежната й талия, неразделяйки тялото й от моето и я поставих рязко на леглото. Устните ми се впиха извинително в областта над пъпа й, а таза ми отново се задвижи бавно и внимателно. Тялото и се движеше в ритъм, а сподавените й от тласъка, стонове звучаха достатъчно секси, за да бъдат причина един мъж да усети възбуда. Краката ми се опираха на мекото облекло на чаршафите, меко като кадифе и предполагам по силно изразеното хлъзгане на тялото й, от сатен, който допълнително спомагаше за извивките на тялото й. Усмихнах се леко изкривено, а темпото ми се забърза, правейки движенията ми по-резки и остри, а ръцете ми придържаха тялото й близо до моето, така че сатена да не й позволи да избяга.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyЧет Яну 20, 2011 9:54 pm

Гърба ми се търкаше в нежният сатен.Наслаждавах се на хубавият секс и усещах ,че краят наближаваше.Той усили темпото и предизвика стонове на удоволсвие.
Накрая виско приключи ,а такава наслада не бях изпитвала никога преди.
Проснахме се на леглото.Дишането ми беше тежко и накъсано.
- Уол!Беше супер!-засмях се и се надигнах.
Махнах ипозвания презерватив и хванах члена му.Започнах да въртя езика си около него.Все пак това момче ме беше накарало да преживея най-страхотния секс до сега в живота ми.
Езикът ми продължи с палавите и въртеливи движения.Сигорно не бях много добра в това ,все пак го правех за първи път ,а можеше и да имам ,късмета на наченаещия.
Продължих да си играя в опит да го задоволя.Вдигнах поглед леко към него за да видя реакцията му ... ,защото си мислех ,че той не очакваше да направя точно това ...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 3:33 pm

Силното усещане се засилваще все повече, както при мен, така и при нея. Тялото й се разтресе в ръцете ми, а пулса й бе по-силен от всякога до сега, поне откакто извършвахме въпросния полов акт, който бе към своя край. Тялото ми се отпусна, а белите ми дробове се изпълниха спокойно и бавно с кислород. Беше приятно, макар и не чак до там дълго. Понечих да кажа че се радвам че й е харесало, но движенията й забавиха и без това флегматичните ми думи и ме накара да се усмихна широко. Езика й макар и докосващ члена ми едва доловимо, успя да повика изгарящото чувство и да накара ръцете ми да стиснат сатенения плат, а главата ми да се отпусне назад. Ласките й, облизването й на областа край главичката и специално на самата нея, караше кръвта отново да навлиза в пещеристите тела на пениса ми. Предполагам с още опит определено щеше да стане много добра, а и бавните й докосвания, придружени от леки разтърквания с ръка, караха тялото ми да изпитва наистина голямо удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 8:59 pm

Усещах че това което правех му харесваше и за това продължих.Движенията на пръстите и езика ми станаха по страстни и бързи.Поех члена му в устата си и продължих да въртя езика си около него.Предвид ,че правех това за първи път ,реакцията му ме караше да си мисля ,че се справям добре.
Вдигнах поглед към него, а той се беше отпуснал на възглавниците.
Усмихнах се и продължих.Исках да го задоволя до край.
- Харесва ли ти?-попитах тихо и последва още едно въртеливо движение на езика ми.
Замислих се колко ли пропуснати обаждания ще имам ,ако някой се е сетил да ме потърси,разбира се, в което силно се съмнявах.
Май не беше много нормално само на седемнайсет години и вече да не се прибирам по цяла нощ ,а да я прекарвам в леглото на някой непознат.Това ме накара да си задам въпроса ,дали някога щях да видя Лео отново ...
Не си отговорих на въпроса, защото нямаше отговор..
Не исках да мисля за абсолютно нищо ,а само да се отдам на удоволсвието ...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 9:56 pm

Чувството, макар и познато, ме накара за пореден път да настръхна. Палавия й език правеше въртеливи движения около главичката члена ми, а устните й се впиваха в него, извивайки гърба ми от наслада. Възглавниците поеха тялото ми, а от устата ми се отрони като сутришна капка роса, силен вик или по-точно стон, породен от действията на Катрин. Мисълта за това че бях голям късметлия да я срещна ме накара да се засмея вътрешно, изглежда в живота има и наистина приятни неща. Друг бе въпроса че освен това удоволствие, с Катрин бях свързан и с други неща, които по точно се събираха в това че, по-късно щях да се чудя и нервирам на нелепата и младежка постъпка от моя страна. Напоследък чести бяха случаите в които, моята глупост и лекомисленост, изненадваха мен самия. Не бе се случвало преди да постъпвам така с лека ръка, което говореше за мен че не съм създаден за разводи. Определено ми влияеха много зле. Не отговорих нищо на въпроса на Катрин, самото удоволствие и силната тръпка в слабините, не ми позволиха да го сторя. Единственото което направих бе да продължа да се наслаждавам, а удовлетворените звуци да се сипят от устата ми. Пусла ми се ускори, а заедно с него и движението на белия екстаз, готов да избликне от тялото ми във всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 10:26 pm

Усмихнах се палаво и продължих докато не го накарах да свърши.Бяла смем се разля по гърдите ми.
Станах от леглото и влязох в банята.Взех си набързо един душ и излязох.Приближих се до него, колебаейки се дали да го целуна.Все пак само влюбените двойки оставаха да се гушкат след страхотния секс.
Наведох се леко и прошепнах в ухото му.
- Мерси за страхотното преживяване.-не издържах и го целунах.
Знаех ,че не трябваше...Знаех ,че всичко беше приключило, но не издържах на близостта.
Отидох в другата стая да си търся дрехите.Намерих ги набързо, но само един поглед към масата ми беше достатъчен да се сетя какво се беше случило преди малко и това ме накара да се усмихна.
Осъзнах ,че нямаше да забравя тази нощ ,никога ...
Отидох в спалнята.Още бях по хавлия и държах дрехите си в ръка.
- Аз май ще е най-добре да тръгвам ... -казах тихо и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Concorde La Fayette - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Concorde La Fayette   Concorde La Fayette - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 11:15 pm

Всичко свърши твърде бързо. Подобно на влак експрес, отдалечаващ любимото ти същество на хиляди мили от теб. Вероятно си въобразявах, понеже отметнатите от стрелките на часовника стрелки, показваха нещо съвсем различно от моята представа. Макар физичното доказателство че бях любил Катрин близо час и нещо, се чувствах някак...несъвършенно. Усещане което ми напомни за онази вечер, за изпотените тела, накъсния горещ дъх и силното усещане на възбуда. Неверна усмивка се появи на лицето ми, не биваше да допускам никакви подобни помисли, размиващи представата ми за самия мен. Тих и плах глас ме накара да вдигна поглед от кръстосаните на стомаха ми ръце и да се взра в очите на Катрин. Изглеждаше сякаш очаква да я поканя да остане, но това би било твърде лично, а не исках да допускам повече грешки, позволявайки й да си мисли че съм нещо повече от "мъж за една вечер". Ала нима бях толкова груб и безскруполен...да.
- Разбира се.
Казах аз и кимнах, а погледа ми се спря на нищото, изчаквайки тялото й да се понесе навън през вратата. Това ли бе цената на мисленето което имах, трябваше ли да карам другите да се чувстват неудобно...познавах психиката на младите, щеше да ми се обиди, да пожелае никога повече да не ме види и да забрави за прекрасните моменти прекарани заедно. Но нали това исках и целях и щом наистина бе така, то тогава не биваше да се притеснявам от това че ще ме помисли за нахалник, примамващ млади момичета в леглото си.
Върнете се в началото Go down
 
Concorde La Fayette
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Rive droite & Rive gauche-
Идете на: