L.S.M
Флууд без правила/ four - Page 11 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ four - Page 11 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ four - Page 11 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ four - Page 11 Vote_lcapФлууд без правила/ four - Page 11 Voting_barФлууд без правила/ four - Page 11 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ four

Go down 
+14
Линда Харисън
Dark_Angel
Drew
Summer Stone
Tim C. Leedom
Cheriyl Vierge da'Vent
Kay Lefèvre
Cher Depaul
Tueur
Liliense Stefane
Katherine Pierce
Linnette
Neolise de l'Armentiere
Anile
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:32 pm

Аха...аз ям пудинг и се мъча да си избия поредната песен от главата ХДДД

We're all stars now in the dope show(rock)
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:36 pm

Песен? *Сиймс интрестинг ;д
Коя? ;д
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:36 pm

господи аз се чудя какво ме привлече да проверя какво пишете, а то било споменаването на пудинг...обожавам го, жалко че не всеки ден има...тази песен не я знам май, но ми звучи като част от една на ММ
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:37 pm

ооо вкусно....даже не съм я чувала :дД
но да речем че ако е на мерлин може и да пропусна...зависи, а и ако ММ е той :ддд
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:39 pm

Боже, верно съм соушъл фрийк и то сляп ;д Пак нещо, което ми е неизвестно ;д


Последната промяна е направена от Tim C. Leedom на Пон Яну 17, 2011 9:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:39 pm

Да на ММ е The dope show...се казва..не е лоша,клипа както винаги е скандално извратен,текста си струва и е доста правилен,ММ е ММ все пак...една от най-големите рок икони на 21 и края на 20 век хД
Мн изпускаш да знаеш хД,за какво съдиш по него,по визията,по това,че няма задръжки и изказва мнението си хД?(не говоря само от гледната точка на фен,а и съм забелязал,че всички които не са точно почитатели на тази музика казват Ооо ММ,ще пропусна...не обитвам да налагам мнение,просто ми е интересно по кво съдите за него...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:41 pm

о да, така си е, а и честно казано именно клиповете му ме радват...а за визията му...е не му завиждам за нея, но пък поне отговаря на стила му, което от своя страна си достойно за завист....един въпрос, много гледни точки, както обичам да казвам
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:46 pm

lol
всички ли сте фенове на ММ :Дд
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:51 pm

ММ рлз вее...ХД,даже щях да ходя на концерта му...но се разболях ...

Таааа,не ми отговори,ама да не почваме толкова сложни теми,че аз обичам да споря и дискутирам хД

+тва(последно),тая "великата" лейди гага,само в клипа на алехандо има в пъти повече извращения и гаври с какво ли не,от колкото ММ във всичките си клипове...
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:53 pm

ооооу моля, нека не споменаваме името й, за мен то е табу
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:54 pm

добре го каза, честно дори не знам дали има някой който наистина да я харесва
по ред причини
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 9:58 pm

Четох някъде,че Лейди Гага и Мерлин Менсън,за обявени за кралица и крал на скандализма,извинете ама Лейди Гага е бозава женска имитация на ММ,нямам нищо против Гага,обаче не сте ли забелязали,че клиповете и са пречупени копия на клипове на Мерлин Менсън и на други по-скандални групи...та мнението ми е,че нямат база за сравнение за да са крал и кралица,всъщност имат,но все пак Гага ни предоставя сексуално-извратено видео с тъпа песен,със заченки на хубав текст,а мм ни дава скандален клип,но на хубава и вярна песен,както казва прословутата фраза,къде съм аз,къде си ти
ЛИЧНО МНЕНИЕ,НЕ ИСКАМ ГАГА ФЕНОВЕ ДА МЕ ПСУВАТ СЯ,НЯМА СЕ ПРАЙМ НА сИГАНИ
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:05 pm

за пореден път ме изненадваш с правилните си разсъждения...извинявам се на всеки който харесва въпросната певица, но според мен да я сравняват с такива доказани таланти като Мерлин или Мадона *не че я харесвам, но все пак е по-добра*,не е особено правилно....както каза Лилиенс "по ред причини", а и понякога се чудя какво им е скандалното на клиповете й, а тази песен....алехандро или так както се казва, лятото докато работех ми втръсна да слушам и да гледам как развеселените "момиченца" започват да скачат и танцуват като я чуят или пък "те амо", лично на мен оригинала повече ми харесва, но и тази бива
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:33 pm

те амо е яка....и в двата варианта, пък и риана не е лоша :)
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:34 pm

Риана...лигава ми е...сори,обаче пък не е чаааааак толкова зле,трае се ХДДД
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:36 pm

говорим за глас, иначе адски много ме издразни с "побоя" от Крис, жалко че заради тази глупост спряха да се слушат хубавите песни на човека, а нейния рейтинг се вдигна
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:38 pm

Liliense Stefane написа:
говорим за глас, иначе адски много ме издразни с "побоя" от Крис, жалко че заради тази глупост спряха да се слушат хубавите песни на човека, а нейния рейтинг се вдигна
права си, поне донякъде...и все пак не бе много правилно Крис да я набие...не че съм запознат много с историята, затова ще си мълча, абе и двамата не са ми фав. макар че им се намират някоя друга яка песен
Върнете се в началото Go down
Kay Lefèvre
VIP-mod
VIP-mod
Kay Lefèvre


Брой мнения : 105
Join date : 08.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:46 pm

Като казахте ступването на Рихуна,се сетих за тва:
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:49 pm

хахаххахахахаххахахахахха
майко ще умра :Ддд
колко е вярно, не е истина :Д
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 10:57 pm

брех, наистина е смешно и иронично...аз обаче смятам да ви оставям, понеже напоследък свикнах да спя много...отново, така че лека и приятни сънища =)
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 11:08 pm

С теб пак се разминахме .... Лека ^^
Koй е тук? Какво правите? =)
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 11:15 pm

аз :)
тъкмо се пригових за сън, ти?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 29

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 11:19 pm

Ами пиша пост ;дд
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 11:21 pm

оо :Д
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ four - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ four   Флууд без правила/ four - Page 11 EmptyПон Яну 17, 2011 11:28 pm

лекинка и от мен хора ^^
Шерил....утре ще пиша, извинявай много :(
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
 
Флууд без правила/ four
Върнете се в началото 
Страница 11 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила/three
» Флууд без правила/ five
» Флууд без правила/ Sex
» Флууд без правила/ Seven
» Флууд без правила

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Смет :: Смет/флууд и игрички-
Идете на: