L.S.M
"Burning Sound" R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
"Burning Sound" R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
Индекс"Burning Sound" EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
"Burning Sound" EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
"Burning Sound" EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
"Burning Sound" EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
"Burning Sound" EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
"Burning Sound" EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
"Burning Sound" EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
"Burning Sound" EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
"Burning Sound" EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
"Burning Sound" EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
"Burning Sound" EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Tueur
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Dark_Angel
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Linnette
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Линда Харисън
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Katherine Pierce
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Ема Картър
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Felix Kornt
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 
Liliense Stefane
"Burning Sound" Vote_lcap"Burning Sound" Voting_bar"Burning Sound" Vote_rcap 

 

 "Burning Sound"

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyСъб Яну 08, 2011 2:34 pm

"Burning Sound" Rock_club3
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Франки Доун
Рок жител
Рок жител
Франки Доун


Брой мнения : 94
Join date : 01.01.2011
Age : 27

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyСъб Яну 08, 2011 6:30 pm

Влязох в бара и се огледах. Изглеждаше приятно и спокойно. Не като в рокбаровете в Ел Ей но ставаше. От джукбокса се чуваха Guns n' roses и бесните солота на Слаш. Трябваше ми питие и хубава музика. Току-що бях пристигнала в Париж. Не знаех френски но все пак щях да се разбера с хората. Когато пристигнах в къщата на баща ми само си бях хвърлила куфара и прегърнах човека и заминах. Никога не съм се задържала дълго на едно място и нямаше да се променя.
Седнах на бара и погледнах хората около мен. Рокери, облечени в кожени якета и тениски на Sex Pistols. Погледнах бармата: едър човек с дълга, кафява коса и страшен поглед. Той веднага ми се усмихна като ме видя. Бях цялата като излязла от 80те. Кожено яке, кожени панталони и тениска на Мотърхед.
-Един Джак моля... -казах аз. Той ме погледна въпросително а аз се стъписах. Почнах да му показвам шишетата с уискитата, а той ме погледна въпросително. Аз се ударих леко по челото с ръка, а той ми се ухили и ме потупа по рамото.
-Говоря английски спокойно... -каза с перфектен американски акцент. Даде ми джака и замина нанякъде.
-Чакай... Замина.. -промърморих си. Трябваше ми огънче, мамка му.
Погледнах в страни от мен. Имаше само едно червенокосо момиче на бара което беше само. К'во пък... Нямаше да има едно огънче ли...?
-Хей.. -приближих се към нея. -Запалка да имаш..? -попитах с надеждата да знае английски или пак щях да се оправям с жестове.
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyЧет Яну 13, 2011 7:38 pm

След внезапния провал и на последния ми опит да завържа приятелство тотално се бях отчаяла и макар да си бях казала че тази година няма да се оставя да бъда тормозена от тази мисъл, имаше някаква ужасна причина която постоянно ме връщаше да старта.
Когато предложих на Синтия да излезем навън някъде, нямах предвид точно тук, но случайно бях попаднала на първото заведение по пътя насам.
Не можеше да се каже че тук ми харесва, но определено бе по-добре от вече до болка познатата ми стая, като изключим че хората ме гледаха доста странно.
Което вероятно се очакваше, като се има в предвид как бях облечена, напълно неподходящо за място като това.
С тъмни прилепнали дънки, бели кецове на пеперудки и розова жилетка от кашмир с бяла сатенена риза под нея.
Не ги винях.
Запътих се с плахо изражение към бара, където седнах поръчвайки си лимонада, с надеждата все пак да продават нещо различно от алкохол и за щастие имаше.
Непознато и странно изглеждащо, всъщност добре, но все пак необичайно за мен, момиче ме заговори питайки ме за нещо на английски.
Никога не се бях радвала до сега че съм пълна отличничка, но в моменти като този съзнаваш защо всеки ден те тормозят да учиш.
- Не, съжалявам, не пуша.
Казах аз с тънак глас и извинително изражение и се усмихнах плахо.
Върнете се в началото Go down
Франки Доун
Рок жител
Рок жител
Франки Доун


Брой мнения : 94
Join date : 01.01.2011
Age : 27

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyЧет Яну 13, 2011 8:17 pm

-Оуч.. - усмихнах се половинчато и се огледах. Никой ли нямаше една шибана запалка тук...? Бармана отново дойде явно разбрал какво търся (придвидлив човек) и ми подаде една кутийка кибрит. Аз си запалих блажено прекалено тънката цигарка и я оставих в един пепелник.
Погледнах пак към момичето което очевидно не се вписваше в рокерската обстановка. Тя беше хубава като цяло, леко срамежлива (доколкото успях да видя), със свенлив поглед, който само оглеждаше. Гледайки я отстрани бих казала че я е страх да не я нападне някой в гръб. И аз защото съм много мекушав човек (въпреки всичко) реших да се запозная с нея за да направя обстановката малко по комфортна.
-Та... ти как се казваш? -попитах вече наясно че говори английски.
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyЧет Яну 13, 2011 9:40 pm

Стана ми леко неприятно от това че за пореден път бях безполезна, но се опитах да не го показвам, в противан случай всеки щеше да си мисли че съм някакво мекотело, подлагащо се на всякакъв вид промени, не че не бях, но все пак прикритието на подобни неща бе препоръчително.
Неочаквания й въпрос, след като се очакваше да ме погледне пренебрежително и да не ме заговори поне в следващите няколко минути, ме накара да вдигна поглед към нея усмихвайки се.
- Лилиенс, ами ти?
Попитах аз на свой ред и отпих внимателно от студената чаша с лимода.
Музиката се смени и зазвуча нещо друго, отново в този тип, но сякаш по-добре, което ме накара да заслушам и усмихна доволно, потупвайки с крак.
Обърнах се към една маса, а особеното обличането обличане на повечето хора там успя да ми направи впачатление, при това не толкова добро колкото на момичето до мен.
Върнете се в началото Go down
Франки Доун
Рок жител
Рок жител
Франки Доун


Брой мнения : 94
Join date : 01.01.2011
Age : 27

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyЧет Яну 13, 2011 9:52 pm

-Франки... Баща ми е искал да ме кръсти Фанческа но това е друга тема.. -казах аз и се усмихнах дружелюбно. Кожените ми панталони леко изскърцаха когато се полюшнах на стола си. Забелязах че погледа и шареше останалите в заведението.
-Не гледай тази сбирщина загубеняци... Мислят си че щом се друсат постоянно, правят секс и слушат някой рок парчета са големи рокери... -прошепнах и защото не исках неприятности, а пък те все намираха начин да ме намират но това беше друг въпрос.
-На колко си? -попитах я за да я опозная по добре и естествено за да поддържам разговора. Беше ми малко странно в цял Париж да говоря само с баща си, при положение че нямах намерение да се прибирам.
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyЧет Яну 13, 2011 10:03 pm

Франческа бе красиво име, но честно казано Франки не само по-необикновенно, ами изглеждаше и някак по-звучно.
Усмихнах се и забих отново поглед в жилтата течност, загледана в кубчетата лед, които бяха на път да се разтопят.
Последвалите й думи ме накараха да се засмея плахо, поглеждайки с крайчеца на окото си към нововлязлите посетители.
- На седемнадесет.
Казах аз и преместих погледа си към момичето което всъщност дори не знаех защо говори на английски език, което колкото и да ми бе...полезно за практиката му, някак в това време бе и доста странно, понеже до сега едиствените хора с които говорех този език бяха учителите.
- Извинявай че питам, но от къде си?
За пръв път се пресилвах и събрах смелост да заговоря някой за нещо, да го попитам.
Вярно че това се предполагаше да е съвсем нормален въпрос, но...но все пак това бях аз.
Върнете се в началото Go down
Франки Доун
Рок жител
Рок жител
Франки Доун


Брой мнения : 94
Join date : 01.01.2011
Age : 27

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 4:15 pm

-Честно казано отвсякъде... Родителите ми са разведени и пръснати по краищата на света. Майка ми е поела попечителството затова живея в Лос Анджелис, Америка. Аз винаги съм си живяла там но баща ми се премести в Париж и ето ме... Опитвам от Френския живот. -засмях се леко. Беше ми странно защо и се обяснявам. Може би защото ми се струваше като човек с който мога да съм приятел и да му иммам доверие.
-Ам... Ти си оттук нали, Лили..? Може ли да ти казвам така..? -попитах и сключих вежди. Обърнах се на една страна за да пафна малко от цигарата, защото сигурно не би и било приятно да хвърлям дима в лицето и.
Върнете се в началото Go down
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 9:16 pm

Бях от хората които може би се вживяваха повече от очакваното, но винаги съм била твърде чувствителна и това което Франки сподели с мен, успя да ме разстрои. Можех да си представя само колко и е трудна, а в същото време да изглежда толкова весела и жизнена. На такива хора можех да се възхищавам, а не на мижитрки като мен, които ако видят трудност в живота си, веднага се предават.
Сведох глава отново към бара, а дървото с цвят на магнолия, привлече вниманието ми със своите странни отенъци и преплитания.
- Да...- отговорих аз и се усмихнах, обръщайки се към нея, което предизвика леко смръщване от моя страна. - Нали знаеш че не е хубаво да се пуши...и все пак ти си решаваш.
Продължих аз усмихвайки се извинително, никой не обичаше да му се бъркат в нещата.
- Да, но съм родена в Монпелие.
Ръката ми се вдигна, подавайки студената чаша към розовите ми устни.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 9:47 pm

"Burning Sound" - С такова има нямаше как да го пропусна... Не знам дали беше, защото социалния ми живот напоследък беше някак занемарен, но новите заведения хич не ми бяха известни... Не пропускам нещо, което се лансира нон стоп около мен. "Рок сборището", както го описваха приятелите ми не изглеждаше много харт отвън, за това пък отвътре покриваше всички стандарти, или поне моите. Защо ли не се чувствах на място? Може би защото дрехите, които бяха доста не по стандартите на богатите тук изглеждаха някак официални, как можах да си забравя несъществуващото кожено яке? Отправих се директно към бара, не исках да рисувам да ядосам някой рокер, като седна на неговата маса... На бара, освен барамана, разбира се, имаше две момичета, едното от които очевидно беше в свои води или поне останах с такова впечатление от бунтарския й вид. Поръчах си мартини и седнах близо до тях.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 9:59 pm

Двете с Франки се умълчахме. Нямам идея защо, но просто настъпи за миг леко тягостно мълчание, или поне такова бе за мен.
Макар че...мъслчанието и като цяло кога е било нещо по-различо от тежък, влажен въздух, едва минаващ към белите ми дробове, просто си бях такава.
Опитах се да кажа нещо, ала думите засъхнаха на устните ми като мухи заловени в мухоловка. Въздъхнах, а Франки дръпна отново от цигарата си, която имах чувството че никога няма да свърши.
Отпих отново от студената лимонада, а слуха ми за миг бе привлечен от звука на отваряща се врата, изглежда поредния фен на твърдата музика бе влязъл...странно ми бе само, аз какво правех тук. По някаква причина този звук бе последват от местене на стол, точно до мен или някъде близо, което значеше на бара.
Несъзнателно се обърнах, а очите ми попаднаха на млад мъж с руса коса, също като мен не точно съвпадащ си с обстановката.
Побързах да сведа главата си, надявайки се вече да не е забелязал натрапчивия ми поглед.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 10:11 pm

Момичетата, които се намираха от дясната ми страна се :
а) бяха умълчали; б) бяха млъкнали в момента, в който седна на стола в близост до едната от тях. Момичето, седящо по - близо до мен ме погледна със съжаление... Очевидно и тя, както и аз не се вписвахме съвсем. Не че не си падах по рока, но по - скоро харесвах комерсиалните песни с по - леко звучене, повече мелодия за сметка на смисъл. Какво да се прави, наследствено плоски представи за естетика... Отпих от мартинито, за да прочистя гърлото си. Беше добро, не колкото в любимия ми клуб, но все пак ставаше за единия път.
- Здравей. - Усмихнах се на близко стоящото момиче.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 10:20 pm

Гърлото ми пресъхна за миг, затова отпих жадно от лимодата, която вече бе към края си, но поне успя да ми стигне за една глътка.
Бармана точно миещ последната от могото, натрупали се вече чаши, се обърна към мен с усмивка.
- Още една?
- Не, благодаря...по-късно- казах аз с леко усмихнато изражение, а мъжа повдигна рамене и се запъти някъде към склада.
Вниманието ми отново бе привлечено то неочакван звук, но този път далеч по-неочакван. Извиртях лицето си, а очите ми гледаха мъжа, сякаш не вярваха че говори на мен, което не бе изключено.
- Здравей...
Отвърнах аз преди съвсем да бях заприличала на глупачка и се усмихнах приветливо. Все пак хората не хапеха, а и след като се бях престрашила да дойда в такъв клуб, значи трябваше поне малко да се държа подобаващо. Въпреки което, вместо да задам въпроса който ми се въртеше в ума, просто продължих да се взирам в очите му с леко глуповато изражение.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 10:34 pm

Момичето ми отговори сухо, като на учител по математика... Господи... Почувствах се толкова стар (сигурно ме беше помислила за педофил ).
- Аз съм Тим. - Усминах се по най - тъпия начин, на който бях способен. Ако бях учител, то поне щях да съм по физкултура, някой готин. - Подадох ръка към момичето. Наистина изглеждаше малка, поне с 5-6 години по - малка от мен, сигурно не беше пълнолетна. Момичето до събеседничката ми пушеше цигара, не знаех дали да я заговоря, затова просто зачаках момичето до мен да ме отреже и напсува, както вероятно я беше посъветвала майка й да прави с всички непознати, които я заговорят.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 10:53 pm

Погледа му се разколеба, а очакваното изсумтяване и отдръпване няколко стола настрани, не заменено от други съвсем различни думи и действия.
Лицето ми грейна, а ръката ми машинално, но в същото време плахо се протегна към него, докослвайки длантаму, голяма и някак приятно топла.
- Приятно ми е...
Заекнах аз леко, като миг след това сведох поглед към все още държащите ни се, ръце, леко изчервявайки се.
- Казвам се Лилиенс- продължих да говоря леко неадекватно при което съвсем се ядосах на себе си и вдигнах поглед към лицето му, посрещайки неговия с повече от нормалната за мен увереност.
- Имате странно име, но благозвучно.
Повдигнах рамене, а ръката ми все още несъзнателно държеше неговата, без дори да се усещам.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:02 pm

Лилиенс, интересно име. Дали не беше кръстена на дядо си? Тези французи с техните засукани имена... Лил звучеше много по- добре, по в мой стил.
- О я стига... Не ми говори на Вие, караш ме да се чувствам като родител. - Засмях се. - Всъщност е Тимъти, но сама разбираш, защо съкратената версия е по - удачна. Тъмъти звучи като герой от Супер Марио... По моето време, през 17 век я играхме. на нещо като средновековен плейстейшън. - Отново се засмях. - Изглеждах прекалено нелепо, но какво да се прави, не исках да създавам погрешно впечатление в момичето, възрастните бяха такава скука...
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:11 pm

Признавам че не очаквах да изръси подобно нещо,все пак с този костюм приличаше по-скоро на поредния професор с който често имах срещи или пък психолог, който така или иначе ме караха да посещавам. Скръстих вежди при спомена, ала за да не остане с погрешно впечатление, че го правя заради него, побързах да ги повдигна в изненадано изражение.
- Вие...ти- поправих се аз, разтърсвайки глава.- се изкарахте съвсем възрастен, а далеч не изглеждаш такъв.
Присъствието на бармана отново се усети или бе просто раздвиждане на Франки, заради което се почувствах малко гузно че не разговарям, но в момента ми бе интересно наистина странното име на момчето срещу мен, а и самата тя ми изглеждаше замислена.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:22 pm

Боже... Днешната младеж беше прекалено възпитана...
Огледах се демонстративно наоколо, после сложих ръка от едната страна на лицето си и прошепнах:
- Може да ти изглеждам младолик, но всъщтност съм на 22. Да, това е грозната и ужасяваща истина... - Казах с драматичен тон. - Знаеш ли, трябваше да стана актьор... Можеби щях да мога да си позволя повече неща. Ами ти? Сигурно адски те отегчавам. Кажи нещо за себе си, Лил.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:29 pm

Атмосферата се бе отпуснала и вече сякаш за първи път забравях че разговарям с някой, при това момче, не в сънищата си, а наистина. Тоест чувството на скованост и огромно притеснение бе видимо по-леко.
- Мисля че определено щяхте да бъдете звезда.
Казах аз и се засмях кокетно, а ръката ми се опря на бара, поемайки лицето ми в шепи.
- Определено не ме отегчаваш...Тим и наистина изглеждаш ужасно млад, всъщност трябва да ти казвам поне бате,имайки предвид че съм само на...- доближих се леко до него, използвайки метода му, а силния му парфюм за миг замъгли съзнанието ми, при което успях само да прошепна едва доловимо "седемнайсет", при което очакваната рууменина се появи на бузите ми.
- Но този месец имам рожден ден!- казах аз повдигайки показалец.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:43 pm

- Доесга ме бяха определяли със всякакви термини, но ти определено ме разби. - Казах през смях. - Как ужасно млад? В тоя костюм изглеждам като синчето на Донълд Тръмп, а той е такова леке... Трябва да се нося по- небрежно, но работата не го позволява, живот. - Отпих още една, голяма глътка от мартинито си, за което бях забравил. Не очаквах да срещна когото и да е било, а още по - малко да ми бъде забавно да разговарям, с някого, случваше се прекалено рядко. - 18, а? Навлизаш в кофти възраст, идват отговорностите и тъй нататък... Няма да ти чета лекции, не ме бива. Смяташ ли да работиш нещо? Макар че не ми изглеждаш като момиче, което има нужда от външни доходи.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:49 pm

Обърнах се към празната си чаша и се заиграх минавайки с пръсти по ръбовете й...е не изглеждаше кой знае колко млад, но определено не бе така както се описваше, макар в началото да ми изглеждаше малко в стил адвокат или нещо от този род, държанието му бе далеч по-различно, но принципно и моето не бе това което показвах, така че не се изненадвах.
- Не се чувтсвам кой знае колко голяма, но съм свикнала с отговорностите.
Казах аз замисляйки се за миг за леля си, при което се усмихнах ирочино.
- Относно работата...знам ли, не съм мислела, но не си мисли че живея в разкош и подобие, просто имам късмета да ме заливат с достатъчно учене, че да не намеря с какво друго да се занимавам..
Устата ми изричаше повече думи от оикновенно, което ме плашеше малко.
- Ти какво работиш?- попитах аз, извръщайки лице към него, усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyНед Яну 16, 2011 11:59 pm

- Не ти и трябва да мислиш, има още време... Аз съм мениджър, наемат ме за да организирам различни мероприятия. С една дума - скука, но да ти кажа честно, парите са добри, пък и винаги аз съм шефа, най - обичам когато има цял отбор малоумници, които да ме намразят в края на работния ден. - Довърших мартинито си и се усмихнах криво към Лилиенс. Обичаше да говори, което означаваше, че е контактна личност. Отначало започна плахо, което пък говореше, че трудно завързва разговор, но направи ли го е компетентна по всеки въпрос. Жестовете й говореха за стеснителност, но сега като ли започваше да се отпуска. Да, да си детайлист беше ужасно дразнещо... Свалих погледа си от нея, след като осъзнах, че го задържам прекалено дълго.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyПон Яну 17, 2011 12:06 am

Медиджър...хъм това беше добро, а и донякъде обясняваше изтупания му вид, но не и така отпуснатото държание, което определено успя да ми повлияе..вероятно имаше силна харизма.
Беше прав че ми е рано, а и като познавах леля си вероятно щеше да ме накара да следвам в университет...какви ги говоря, сякаш някъде другаде освен при тоталите зуири, биха ме приели.
Сега тази идея ми се струваше леко нелепа, особено след като винаги съм я приемала с равнодушие.
Въздъхнах и вдигнах поглед към Тим, който ме гледаше странно. Руменината побърза да избие, но преди това да се случи, той сведе глава, а аз благодарих на Бог, че не се бях изложила за пореден път.
Въпреки това продължих да го наблюдавам, беше ми приятно да изучавам изражето му, а и се чувствах някак странно, правейки го.
- Искаш ли да се разходим, времето е прекрасно.
Предложих аз, не за друго, а защото наистина се чувствах неудобно, седяйки тук, сред толкова много рокери, без дори да си нямам идея от такава музика, а и Франки май я нямаше, за което изпитвах сериозна вина.
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Жител
Жител
Tim C. Leedom


Брой мнения : 93
Join date : 06.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyПон Яну 17, 2011 12:16 am

Обърна се към мен точно навреме, за да успея да извърна погледа си от нея и да спра да изглеждам странно (което си беше почти невъзможно по ред очевидни причини).
Лил изглеждаше умно момиче, но беше необичайно красива за типа зубрачи, които ми бяха известни и които хич не се харесваха на "готините" типове в училище. Тя едва ли имаше такъв проблем. Умна и красива, една доста необичайна комбинация, с която не бях свикнал. Новата обстановка ми влияеше добре, трябваше да излизам по- често.
- Е защо? Тъмно пуснаха песен, която знам... Сигурно защото от преди 2000-ната година... - Отново се засмях. - Хайде.
Върнете се в началото Go down
http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
Liliense Stefane
Сладък жител
Сладък жител
Liliense Stefane


Брой мнения : 131
Join date : 09.01.2011

"Burning Sound" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Burning Sound"   "Burning Sound" EmptyПон Яну 17, 2011 12:22 am

Предполагам щеше да откаже,все пак си бе глупаво..човека вероятно бе изморен, а аз му предлагах да спре да си седи удобно на високия стол, пиейки си мартинито, определено щеше да ми откаже. Мислейки си за това сведох глава, отново загледана в дървения бар, но думите му, ме накараха да я вдигна и да се засмея.
Определено бе забавен и то не като повечето момчета...е да де, той не бе момче, а мъж, което вероятно оправдаваше приятните му черти.
- Страхотно!- казах аз смеейки се и в същото време греейки от щастие, макар да не ябх сигурна защо.
Изправих се от стола и протегнах ръце, издърпвайки след това розовата си жилетка.
- Ти водиш, аз нямам кой знае какъв опит в приятните места за разхотка.
Повдигнах виновно рамене, но този път някак като по магия не успях да се ичервя или поне не толкова много.
Върнете се в началото Go down
 
"Burning Sound"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Нощен живот-
Идете на: