L.S.M
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_lcapМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Voting_barМалката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Vote_rcap 

 

 Малката къща "Lumineuse Junior"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща "Lumineuse Junior"   Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyСря Дек 29, 2010 11:48 pm

Въздъхнах и се загледах в намръщената му физиономия. Когато се ядосваше ставаше много по-зрял и по-умен, е не, че той не си беше попринцип, но все пак...
- Стига си ми се мръщил - засмях се аз, отново разрошвайки косата му, а той се опита да се отскубне от ръцете ми като си мърмореше отново нещо от сорта на: "Прическата ми!" и "Наште ще ме убият!" или май беше "Ще те убия", не бях много сигурна, но се засмях на вече наистина съсипаната му зализана коса.
- Ето! Така е много по-добре.
Отдръпнах се от него, усмихвайки се мило. Наистина бяха редки моментите, в които се усмихвах по този начин, но точно в момента детинското му упорство и враждебност ме караха да се усмихвам и да се чувствам щастлива, да забравя поне за миг всичката онази кръв, която бе полепнала по ръцете ми.
- Аз не ти ли казах вече, че правилата ти не струват? За какво са създадени, ако няма кой да ги наруши, Зи?
Подсмихнах се и протегнах ръка към него все едно щях да продължа да му роша косата, а той се отдръпна леко назад, присвил подозрително очи срещу мен. Пръстите ми докоснаха рамото му, а очите ми нежно гледаха неговите.
- Не се тревожи за глупости, Зи. Ще се оправя, както винаги съм го правила. Няма смисъл от това.
През съзнанието ми за миг мина мисълта да му кажа истината и това, че се шегувам, но щеше да е по-досоверно пред родителите ни, ако той също си мислеше, че наистина съм бременна, така че може би щях да му призная истината на края на вечерта, когато вече всичко беше свършило.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща "Lumineuse Junior"   Малката къща "Lumineuse Junior" - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 12:38 am

Няма да коментирам как ме ядосваше с това нейно проваляне на и бе това ужасното ми състояние, за което нашите наистина, ама наистина щяха да ме обезглавят...но на нея така като гледам не й пукаше особено много.
Поклатих глава разочаровано и се заслушах вече изпънат като струна, готов да я перна ако отново се опита да допари косата ми.
За моя изненада последвалите й думи не бяха шеговити,а сериозни, каращи ме да се отпусна и отвърна на усмивката й топло и по същия начин.
- Знам,просто наистина се съмнявам да са в голям възторг, не че нещо, но си млада, а за техните принципи на всичкото отгоре неомъжена, вече си представям сценка.
Казах аз и въздъхнах,а ръката ми докосна нейната, за миг, а след това отново се върна върху ключовете на колата, този път запалвайки я.
Приятното й мъркане успя да изпълни душата ми и да ме накара да си върна онзи детски вид, така присъщ за мен.
- Нова е, по-бърза и по-сигурна. ще се влюбиш в нея!
Казах аз въодушевен и преместих скоростния лост ентусиазирано.
Това бебче наистина си го биваше...е то оставаше и за огромната сума която нашите, а и от части аз изръсихме за нея, да не си струва парите, но все пак, колата наистина бе върха!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
 
Малката къща "Lumineuse Junior"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението/гигант/ "Lumineuse"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Rive droite & Rive gauche-
Идете на: