L.S.M
Къщата на Елена Гилбърт R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Къщата на Елена Гилбърт R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексКъщата на Елена Гилбърт EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Къщата на Елена Гилбърт EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Къщата на Елена Гилбърт EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Къщата на Елена Гилбърт EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Къщата на Елена Гилбърт EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Къщата на Елена Гилбърт EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Елена Гилбърт EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Къщата на Елена Гилбърт EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Къщата на Елена Гилбърт EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Къщата на Елена Гилбърт EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Tueur
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Dark_Angel
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Linnette
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Линда Харисън
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Ема Картър
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Felix Kornt
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 
Liliense Stefane
Къщата на Елена Гилбърт Vote_lcapКъщата на Елена Гилбърт Voting_barКъщата на Елена Гилбърт Vote_rcap 

 

 Къщата на Елена Гилбърт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 3:01 pm

Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 3:33 pm

Направо върховно...Великобритания...Англия...От къде й дойде тази безумна идея на леля Джудит да се местим тук.Направо бях толкова ядосана и тъжна...Но явно само на мен не ми харесваше идеята че се местим, защото Маргарет изглеждаше много доволна от този факт.Но как аз можех да бъда щастлива като съм далеч от Стефан.Той ми липсваше безгранично много и направо вече откачах макар че се разделихме едва преди 8 часа.Но все пак...мисълта че може повече да не го видя караше сърцето ми да бие учестено, а сълзите ми отново да започнат да се стичат по страните ми.
Докато мъжете които караха камиона с вещите ни внасяха всички кашони вътре в къщата аз стоях отстрани и се оглеждах.Нямах нито приятели нито нищо...Седнах на тревата пред къщи като направих краката си по турски и се загледах в стълбите към верандата.Бях се замислила когато изведнъж Маргаред скочи на гърба ми и ме стресна.
-Не е ли чудесно Елена? - попита ме тя засмяна и ме целуна по бузата.
-Да мъник...чудесно е - въздъхнах аз и се насилих да се усмихна.Постигнах съвсем малка усмивка.
-Не се радваш нали? - досети се сестричката ми която беше още на 7.Аз само поклатих глава и я погледнах.
-Хайде! Влизай вътре да си разопаковаш багажа.Аз ей сега идвам - казах и я ударих лекичко по дупето и й се усмихнах колкото можех по-истински.Тя се затича и влезе вътре.Въздъхнах тежко.Нямах желание да влизам в проклетата къща но трябваше.Влязох вътре бавно и се качих на втория етаж.Влязох в стаята която беше определена като моя.Ммм...беше доста добре обзаведена.Хареса ми.Започнах да си разопаковам кашоните, които бяха доста.Наредих всичко което исках където исках.Когато прикючих бях напълно изморена.Легнах на леглото и затворих очи.Започнах да се унасям в сън, но мисълта за Стефан не ми даде покой.Отворих очи защото когато ги държах затворени виждах само него.Единственият...
Когато разбрах че няма да мога да спя или просто да стоя и да си почивам се преоблякох и реших да се поразходя пък виж може да си намеря някой приятелка.Излязох от стаята си и слязох на първия етаж.Взех си едно шишенце студена вода от хладилника и седнах за малко на един от столовете до масата.Отпих глъдка и се огледах...
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Обичам Елена
Обичам Елена
Stefan Salvatore


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 5:22 pm

Последвах Елена.Какво друго ми оставаеш.Живеех сам, имах много приятели но тя беше най-важната от всички.И за мен беше нещо много повече от приятел. Плюс това нямах родители които да ме спрат или да ме накажат примерно.Просто щеше да е най-добре за мен да замина.Преди да тръгне моята любима ми каза къде ще живее така че се постарах да открия точния адрес.Много обикалях и търсих тази къща по някаква снимка.Е няколко пъти я бях подминал понеже беше боядисана и пооправена.Но накрая когато попитах една жена за къщата и тя ме опъти.
Застанах пред голямата сграда пред себе си и погледнах през прозорците.Видях малката Маргаред която си нареждаше куклите до прозореца."Това е къщата" помислих си и се качих на верандата.Почуках на вратата.След малко тя се отвори...
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 5:35 pm

Докато седях и си пиех безвкусната вода на вратата се почука.Не ми се ставаше да ходя да отварям, за това просто щях да изчакам леля Джудит да слезе до долу и да отвори.Ноо...това не стана.
-Аз ще отворя не идвай! - извиках саркастично и оставих водата на масата.Изправих се и отидох до вратата.Кой ли щеше да е.Може би досадните съседи които носят пай за добре дошли? Надявах се да не е това, защото ако още от първия ден ни досаждаха това нямаше да е добре.Отворих вратата и се ококорих.Това не си личеше защото бях с очила.Махнах ги за да съм сигурна че не се припознавам или нещо такова.Когато видях че не съм се припознала пуснах очилата на земята.Бутнах правостоящият пред мен Стефан с показалец за да се уверя че е истински и не е само плод на моето огромно въображение.Е не беше.
-Стефан! - извиках щастливо и се усмихнах.Веднага се метнах на врата му, увивайки силно ръце около врата му. - О любов моя! Дойде само за да сме заедно?! - казах и го целунах страстно и ужасно жадно.Цялата потръпнах когато устните ни отново се сляха.Когато ръцете му отново се увиха около кръста ми.А и за това което казах...бях напълно сигурна че е така но имах нужда да го чуя от него.
Бях безумно щастлива.Сърцето ми биеше лудо като на влюбена тийнеджърка.Глупости! Аз бях глупава тийнеджърка, но бях нещо повече от това.На мен никога нямаше да ми омръзне да бъда със Стефан.
Отново го прегърнах силно.Щях да се разплача.Очите ми се напълниха със сълзи които скоро щяха да закапят като бистри ручеи.
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Обичам Елена
Обичам Елена
Stefan Salvatore


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 5:54 pm

Засмях се.
-Да! Никога няма да те оставя да заминеш просто така! - казах и я поех в прегръдките си.Целунах я по главата - Обичам те толкова много Елена Гилбърт. - казах й малко по-късно.Тя щеше да се разплаче.Но си личеше че щеше да го направи от щастие и това ме успокояваше донякъде. Усмихнах й се и сложих двете си ръце на бузите й я целунах нежно.Езикът ми се преплете с нейният.Обожавах тези нейни целувки.Просто ме караха да...се чувствам много приятно.
- Междодругото аз съм новият ти съсед! - казах й усмихнато като отивах назад към люлката на верандата.Трябваше поне да седнем а не само да седим прави.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 6:07 pm

Отворих очудено уста.Той ме изумяваше и в същото време ми доказваше любовта си към мен.А аз...как можех аз да му докажа моята огромна любов към него? Незнам но щях да измисля нещо.Само че не сега.
Той седна на люлката.Аз също го направих но аз седнах внего, като двата ми крака бяха от двете страни на неговите.Така ми беше най-комфортно и бях най-близо до него.Нещо от което имах голяма нужда сега.Целунах го преди да започна да казвам нещо.
-Казвала ли съм ти колко много те ОБИЧАМ? - попитах го и се сгуших в прегръдката му. - Никой. Никога не е правил нещо такова за мен.Ти си единственият Стефан! - казах и затворих очи отпуснала глава на гърдите му. - Винаги ще си единственият. - гласът ми беше изморен и в същото време много щастлив и изпълнен с любов.Сега цялата преливах от положителна енергия предизвикана единствено от момчето в което бях седнала в момента.От момчето за което бях готова на абсолютно всичко само и само да е добре. - Много съм уморена Стефан.Зная че искаш да се видим и да си говорим.И аз го искам и то много, но много ми се спи.Да се качим в стаята ми.Искам да си до мен, защото в противен случей няма да мога дори да си затворя очите!
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Обичам Елена
Обичам Елена
Stefan Salvatore


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 6:20 pm

Ръката ми си играеше с един кичур от невероятната й коса докато слушах това което ми говореше.То влизаше право в сърцето ми и ме караше да се чувствам още по добре.Когато тя каза че иска да си ляга аз само се усмихнах и кимнах, въпреки че тя не ме видя като го направих.Тя се изправи и ме хвана за ръката.Изправих се и тръгнах след нея като послушно кученце.Качихме се горе в нейната стая.Ммм..беше добре обзаведена.Точно в нейният стил.Даже още по-добре.Не беше претрупана като предишната ии...леглото беше по-голямо.Можеха да се правят по-мащабни неща. Засмях се тихо на тази моя мисъл и се проснах на леглото като се загледах в Елена.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Обичам Стефан
Обичам Стефан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyПет Дек 31, 2010 6:29 pm

Той легна на леглото ми а аз само му се усмихнах.Отидох до гардероба и започнах да събличам дрехите си.Наракя останах само по бельо.Видях изкушеният поглед на Стеф и се усмихнах закачливо.Облякох си "нощницата" и отидох при любимият си в леглото.
-Изкушавам ли те мили? - попитах го закачливо и погалих с показалец лицето му.Той се беше обърнал към мен, на една страна и само кимна. - Е...ще изчакаш до утре... може би... - казах му и се засмях.Знаех че за мен той би чакал вечно.Доближих се до него, докато телата ни не се допряха.Тогава отпуснах глава и се сгуших в него.Неусетно съм се унесла в сънища, но бяха много спокойни.Междодругото като се замисля никога когато той беше с мен не съм сънувала кошмари.Може би ми действаше така...знам ли.
Върнете се в началото Go down
Stefan Salvatore
Обичам Елена
Обичам Елена
Stefan Salvatore


Брой мнения : 8
Join date : 31.12.2010

Къщата на Елена Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Гилбърт   Къщата на Елена Гилбърт EmptyСъб Яну 01, 2011 10:34 am

Мм...наистина се изкуших от гледката но кой нямаше? При такова тяло...хмм.Така де.След като си облече нощницата тя дойде при мен.Обърнах се към нея на една страна и я погледнах.Как можеше да бъде толкова привлекателна...толкова красива и да бъде "моя".За първи път изпитвах толкова силни чувства към момиче, че бях готов на абсолютно всичко за нейно добро.
Очите й сякаш ме поглъщаха.Бяха толкова чисти и искренни точно като нашата любов.Нямахме никакви тайни и вероятно това поддържаше връзката ни толкова добре.Загледах се в лицето й и се замислих.Когато се осъзнах отново само я целунах и я придърпах към себе си.Тя се сгуши в мен като малко коте и аз само се усмихнах.Целунах я по главата и се отпуснах, прегръщайки я.Останах малко с няострен слух.Обичах да чувам спокойното й дишане, когато заспива.Отново се усмихнах и затворих очи.Скоро съм заспал.
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Елена Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Ема Картър
» Къщата на Стефан Салваторе
» Къщата на бащата на Франки
» къщата на Lelaiza de l'Armentiere

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Останалия свят :: Великобритания :: Домовете-
Идете на: