L.S.M
Малкия парк - Page 3 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Малкия парк - Page 3 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексМалкия парк - Page 3 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Малкия парк - Page 3 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Малкия парк - Page 3 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Малкия парк - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Малкия парк - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Малкия парк - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Малкия парк - Page 3 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Малкия парк - Page 3 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Tueur
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Dark_Angel
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Linnette
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Линда Харисън
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Ема Картър
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Felix Kornt
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Малкия парк - Page 3 Vote_lcapМалкия парк - Page 3 Voting_barМалкия парк - Page 3 Vote_rcap 

 

 Малкия парк

Go down 
+9
Анна Блейд
Andrew du'Valier
Alice Chevalier Leroy
Kay Lefèvre
Linnette
Джасмин Форест
Cher Depaul
Neolise de l'Armentiere
Anile
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyЧет Фев 03, 2011 11:41 pm

Не очаквах той да ме прегърне, но в обятията му се почувствах недосегаема, в безопасност. Беше така непознат, но и така близо, без да се смущавам, че Катя може да изскочи от някъде и после да се налага да обяснявам надълго и нашироко.
Казах адреса си на "моят спасител", но все още не отделях тялото си от неговото. Едно от първите ми запознанства.. Нима така щяха да протекат всички? Не, щеше да е глупаво..
Стана малко студено. Усетих леки тръпки по тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyЧет Фев 03, 2011 11:54 pm

След като ми каза адреса си се възползвах за малко от така създалата се ситуация, притиснал я нежно в обятията си. Знаех си, че трябва да я пусна и да я изпратя, но тялото ми като чели просто бе решило да не ми се подчинява.
Погледнах надолу към нея. Лицето и гледаше към мен, а сините й очи сякаш се опитваха да се фокусират и да открият лицето ми. Внезапно избилото ми желание да се наведа и да я целуна, премина през тялото ми. Наклоних се към устните й. Дъхът й опари лицето ми. Вдишах от парфюмът й, който бе още по-главозамайващ...
Устните ми бяха на милиметри от нейните, когато някой или нещо, за да бъда по-точен, един скейтър, се блъсна в нас. Обивх машинално ръце около Ан, опитвайки се да я предпазя.
- Ей, внимавай!
Изръмжах аз към идиота, който се отдалечаваше със слушалки в ушите. Страхотно! Не стига, че бе сляп, но явно бе и глух.
Обърнах се отново към Ан, а магията на ммента сякаш се бе изпарила.
- Хайде, ела да те изпратим... - преди наистина да съм направил някоя простотия.
Довърших наум и тръгнах бавно с нея към колата си.
Хвнах ръката
Върнете се в началото Go down
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 04, 2011 12:13 am

Усетих парещият му дъх на лицето си. Това сякаш ме замая и ме изпълни със странно желание да го целуна, което обаче беше нарушено от нещо или някой, който се блъсна в нас.
Усетих ръцете на Андрю около мен по-стегнати, стиснах очи, за да избегна евентуален сблъсък с този някой.
Миг по-късно обаче всичко се нормализира. Тръгнахме бавно към колата, като се чувствах доста по-сигурна, когато ръцете му ме придържаха.
Върнете се в началото Go down
Синтия Конър
Жител
Жител
Синтия Конър


Брой мнения : 33
Join date : 04.01.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСря Фев 09, 2011 1:22 pm

Очарователните улички и подобните една на друга сгради на Париж представляваха поредица от неясни силуети, зад тъмните очила на Синтия. Момичето вървеше, обгърнато във вълненото си палто, което сякаш бе изгубило цветовете си, оставено само по своите груби, сиви карета. Равномерното тракане на токчетата й секна, когато спря пред светофара, който оповестяваше, че сега е ред на пешеходците да почакат. Всъщност, Конър не знаеше нито накъде отива, нито къде се намираше. Но това не беше важно. В този момент искаше просто да стои възможно най-далеч от къщата на леля си и многобройните наказания, на които онази смахната жена я подлагаше. Устните на Синтия се свиха, при мисълта, че вече не разполагаше с кредитната си карта. На бас, че това не беше законно.
Премина през улицата, обрисувана в различни пътни маркировки. Около нея нямаше нищо по-различно от обграждащата я среда от преди пет пресечки. Поне това виждаше през черните очила, докато не ги свали, за да види, че се намира в началото на някакъв парк. Седна на една изкривена пейка, една от малкото свободни и извади цигарите си. Запали една и хвърли злобна усмивка на старците, които я наблюдаваха с остри, неодобрителни погледи, докато се предвижваха с умопомрачителната си скорост.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
Жител
Жител
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 26
Join date : 30.12.2010

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 11, 2011 7:30 am

Голям град, с много улици и за човек без карта си беше като лабиринт. Един голям извъртян до болка лабиринт, който по всевъзможни начини ми пречеше да си намеря жилището. Знаех адреса, но пък за сметка на това толкова ме биваше в разчитането на карта и следването по маршрут, колкото една маймуна я бива в кварцовате физика. Но пък и тъмнината простираща се навън не ми помагаше особено.
Беше срам една французойка да не може да се ориентира в Париж, но пък си имах оправдание. Бях нова тук. Че какво си мислите...че е лесно да се преместиш от едно малко градче в покрайнините на Франция директно в Париж. Е аз да ви кажа, хич не беше лесно.
И все пак намерих парка...това беше. Е и аз не знам какво беше, но е по - добре от нищо. Все пак е някакво начало.
Седнах на една от пейките и затършувах в малката чанта за така познатата кутия цигари. Намерих я, но пък ... е накратко забравила съм да си прибера запалката.
Видях едно момиче което пушеше и реших да я помоля...за огънче.
- Извинете...бихте ли ми услужили с огънче? - попитах необичайно мило. Е вярно си беше, че ако искам нещо съм способна на всичко дори и на мило държание, което определено не беше присъщо за мен.
Върнете се в началото Go down
Синтия Конър
Жител
Жител
Синтия Конър


Брой мнения : 33
Join date : 04.01.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 11, 2011 4:45 pm

Синтия кимна и след кратък обзор на ръката й в обширния аксесоар, извади една от запалките, които го обитаваха. В почти всяка от чантите, които бе готова да носи повече от веднъж, имаше солиден запас от грим, цигари, дребни и други вещи, които винаги можеха да са от полза, ако по стечение на обстоятелствата не се прибереше. Всъщност, в момента това предложение изглеждаше доста примамливо.
Непознатата посегна, за да й върне запалката, по която беше изписано една от онези закачливи реплики, които напоследък облепяха навсякъде.
- Запази я, ако искаш. - каза Синтия с тон, лишен от истинска емоция. - Намират ми се още три такива.
Жената не отвърна веднага, защото точно зад гърба й, някакви хлапета, които имаха уникална прилика с мини-трупа от пътуващ цирк, се настаниха на пейката й. Загледана, в бездомника отсреща, който спеше заедно с бутилка пълна със съмнителна, синя течност, Синтия се отблагодари на себе си, че е с дълго и не особено скъпо палто. Конър постави чантата в скута си, което послужи чудесно за негласна покана към събеседничката й да седне до нея.
- Има място и на онази пейка. - каза тя, като очите й все още бяха вперени в лежащия човек.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
Жител
Жител
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 26
Join date : 30.12.2010

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 12, 2011 5:01 pm

Момичето ми направи място да седна и аз не пропуснах възможноста. Ни най - малко мислех да стоя до старците или бездомниците спящи по пейките. Да не говорим за ужасните малки дразнители, които вече би трябвало да спят в леглата си. Но все тая...не мислех да се затормозявам с излишни мисли.
Дръпнах си от дебелата цигара. Попринцип пушех тънки, но напоследък бях под стрес на новото място и просто...
- Аз съм Фелисити по между другото! - представих се. Уфф това мило държание ми идваше в повече, но пък от друга страна не мислех да стоя до бездомниците. Е това вече го казах и повече не мисля да го повтарям. А пък и момичето ми подари запалка. Определено щях да я изконсумирам и без това не знаех къде наоколо имаше магазини за алкохол и цигари от където ще мога да си купя запалка. И като споменах алкохол ... е да допи ми се. Страшно много.
- Ами ти? Как се казваш? - попитах със същият мил тон, който направо ме вбесяваше.
Върнете се в началото Go down
Синтия Конър
Жител
Жител
Синтия Конър


Брой мнения : 33
Join date : 04.01.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 12, 2011 5:39 pm

- Синтия. - отвърна Конър, чието съзнание не беше точно на мястото си. Осъзна, че цигарата й беше догоряла и сега стискаше гаснещия остатък. Алеята бе осеяна с разноцветни кошчета и Синтия замери най-близкото с фаса, който, за късмет, влезе вътре. "Не че нямаше да се намери някой еко-приятел, който да го хвърли" мислеше си Синтия, докато наблюдаваше преминаващата жена.
В следващия момент, сякаш се опомни или по-точно си спомни за момичето до нея, което се държеше прекалено мило. Не че имаше нещо лошо, но напоследък Конър се стряскаше на всеки, който се изпречеше на пътя й и беше свикнала да й отвръщат със същото. Наоколо хората ставаха все по-малко и лесно можеше да се каже кой какво търси в парка. Няколко ентусиасти обикаляха наоколо, облечени в спортни екипи, други двойки се натискаха по пейките или се гледаха влюбено, а трети просто си спяха. Само двете момичета не се вписваха особено в обстановката.
- Какво те води насам? - попита възможно най-дружелюбно Синтия. - Не че нещо, но не изглеждаш като някой, дошъл да се любува на чистия въздух. - подсмихна се тя, като погледът й проследи цигарата в ръката на събеседничката й.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 25, 2011 10:54 pm

След като не намерихме нито едно свободно място в близките ресторанти решихме да направим нещо по необичайно..
Взехме си по един хот дог от един подвижен повильон по главната улица, се насочихме към малкия парк и започнахме да крачим по обраслите поляни, докато не стигнахме на една, съвсем леко осветена, лунната светлина създаваше страхотна романтична обстановка, а ниската трева беше пъстро зелена.
- Ако не искаш няма да седим тук.. - обърнах се към Ема. Тази вечер тя беше просто зашеметяваща..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 25, 2011 11:13 pm

Реших за тази среща да си предам по-приличен вид.Обух черни дънки по мен, високи обувки и бяла блуза.Когато се срещнахме онемях.Беше ослепителен.
Всички ресторанти бяха препълнени, затова се разхождахме по парижките улици.За вечеря си хот дог.Това беше доста необичайно за мен, но ми хареса...Стигнахме до парка и се разхождахме известно време, докато не решихме да седнем на една пейка.Обстановката беше прекрасна..
- Ако не искаш няма да седим тук.. - каза той, но аз поклатих глава.
- Искам да останем...перфектно е! - казах и се усмихнах.Той правеше всичко да изглежда още по-съвършено..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 25, 2011 11:18 pm

- Добре.. - усмихнах се и без много да му мисля притегнах ръката си, прокарах я през раменете й и накрая я придърпах към себе си. Реших, че ако искам да я впечатля ще се наложи да се държа малко по - различно. Не можеше да се разнежвам толкова много и трябваше да оправя нещата..
- Мисля, че тук е идеално.. - почти повторих думите й, но ги прошепнах на ухото й и веднага забелязах как кожата й направо настръхна.. - Студено ли ти е? - попитах, макар че знаех, че не е това..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 25, 2011 11:32 pm

Прокара ръка по раменете ми и ме придърпа към себе си,Тази близост ме подлудяваше!Не можех да го опиша с думи...беше невероятно!
- Мисля, че тук е идеално.. - каза той много тихо до ухото ми.Усетих как след думите му цялата настръхнах.
- Студено ли ти е? - попита той, но бях убедена, че знаеше, че настръхването не се дължеше на това.
- Не..изобщо.. - отговорих аз.Дори ми беше доста топло...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyПет Фев 25, 2011 11:40 pm

- Не..изобщо.. - каза тя, а аз само се усмихнах й се приближих още към нея, притискайки я силно към тялото си.
Явно определено новата тактика имаше дори по - голям успех от предната. И колкото и да не исках да си призная, май това не беше поредната свалка. Наистина харесвах Ема..
- не се и съмнявам.. - казах и леко докоснах устните си до вратът й. Това направо я подлуди, но не само нея..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:00 am

Притисна ме още по-плътно към себе си и усетих красивата му усмивка срещу кожата си.
- не се и съмнявам.. - каза и целуна леко врата ми.Това вече наистина ме накара да полудея.Добира на устните му до кожата ми наистина ми харесваше и ме накара да се притисна още по-плътно към него.Е, от това вече нямаше повече накъде.Бях максимално прилепила тялото си към неговото.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:08 am

Започнах леко да придвижвам целувките си все по - нагоре и по - нагоре.
Целувките обходиха брадичката й, а после стигнаха до устните й. Обърнах я право към себе си и вместо с една, обвих тялото й с две ръце. Тя постави своите на тила ми и от съвсем нормална и повърхностна целувка стана задълбочена и страстна..
- Това вече ми харесва много повече.. - усмихнах й се и отново долепих устните си до нейните. реших, че все още не искам да й казвам, че за мен не е само поредната, а че наистина я харесва..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:18 am

Той продължаваше да разхожда устните си по кожата ми леко, докато не стигна моите.Когато ги сля в целувка вече почти не знаех къде се намирам.Господи, какво ми причиняваше!Нямаше място за сравнение с предишните момчета!След малко се отдръпна леко..
- Това вече ми харесва много повече.. - показа ослепителната си усмивка отново и ме целуна.Спуснах ръцете си надолу по гърдите му и ги оставих там като задълбочих целувката..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:50 am

- Честно казано си мислех, че ще се отдръпнеш.. - засмях се и я отдръпнах леко от себе си, но само за да мога да виждам лицето й - прекрасните й дълбоки очи и страхотна ослепителна усмивка, примесени с всички останали черти..

След около десет минути - през които дори не помръднахме, а само седяхме сгушени един в друг и си разменяхме целувки - предложих да отидем на поляната.
Легнахме на равната пастелено зелена трева и се загледахме в ярките звезди..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 12:59 am

Не бях изпитвала подобни чувства..Може би беше заради работа и учене, а може би просто не бях намерила правилния човек...до сега..Надявах се за него да не е просто някакъв флирт за забавление, защото аз започнах да приемам това наистина на сериозно..
Джейсън предложи да отидем на поляната.И двамата легнахме на меката трева.В продължение на няколко минути просто стояхме и гледахме звездите, които светеха наистина ярко и бяха изключително красиви, но знаех кое, или по-точно кой е по-красив.Затова се обърнах към лежащия до мен и се загледах в него..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:06 am

Докато гледах към звездите си мислех за това, което току що се случи между мен и Ема.. Наистина бях извадил огромен късмет с нея и макар и да се познавахме само от ден, ако и толкова има, но вече бях убеден, че те е като всички останали, че не е - или по точно няма да бъде - просто поредната.
Приближих се до нея и просто вплетох пръстите си в нейните. След това се повдигнах и застанах, облегнат на единият си лакът си лице към нея.
Наклоних се до нея и тихо прошепнах в ухото й:
- Звездите са страхотни, но не повече от теб.. - устните ми бързо намериха вътрешната страна на горната част на дясната й ръка и започнаха да я обхождат със страстни и жадни целувки, докато накрая не стигнах до рамото й. И двамата изтръпнахме от допирът на устните ми до кожата й, и когато продължих нагоре леко захапах ухото й.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:20 am

Той преплете пръсти с моите, последва комплимент, с който не бях особено съгласна и започна да целува ръката ми.Тръгна от дланта и продължи до рамото ми, като целувките му изобщо не бяха леки докосвания..Когато захапа леко ухото ми вече не издържах.Съборих го на земята и застанах върху него, като отново впих устни в неговите.След целувка, която ни остави почти без дъх предвижих устните си до ухото му.
- И аз нам нещо много по-прекрасно от звездите.. - прошепнах и целунах врата му.Бях убедена, че знаеше за какво говоря без да го споменавам..
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:34 am

- И аз нам нещо много по-прекрасно от звездите.. - отсече тя и застана върху мен, но аз бързо се изправих и застанах над нея, поставяйки ръката си на задната част на врата й под косата.
След като устните ни се сляха за около три или четири секунди, аз се преместих леко надолу и започнах да целувам корема й, разголен от късата й блуза.
Тя беше толкова слаба, крехка и невероятна, че само като я докосвах странно усещане преминаваше през цялото ми тяло, най - вече през стомаха.
Когато стигнах до пъпа й надигнах глава за секунда, за да видя дали й е приятно. И не бях се излъгал. Тя цялата отново беше настръхнала и самото й изражение издаваше задоволство..
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:46 am

Това, което правеше отново ме влудяваше.Прехапах долната си устна леко докато той продължаваше с приятното си мъчение.Накрая отново не издържах и придърпах главата му леко нагоре жадна отново за устните му.Долепих ги до моите в поредната ни целувка...Колко неща се случиха само за една вечер..Донякъде се радвах за станалото в бара, защото благодарение на това срещнах него - човекът който в момента ме даряваше със сладки целувки..Сложих едната си ръка на тила му, за да се приближа още повече към него, но за съжаление повече от това не можеше.Отдръпнах се за малко..
- Да, определено е много по-хубаво от звездите! - казах все още леко задъхано аз, а сърцето ми сякаш щеше да изскочи от гърдите...
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 1:55 am

- Много по - хубаво.. - потвърдих и поставих ръката си на дясното й бедро, отново целувайки страхотните й устни. Моите отново поеха пътешествие по врата й и се спряха на рамото й. Парфюмът, който беше сложила ме влудяваше още повече и ме караше да искам още и още от нея. Целунах я съвсем леко, като застанх върху нея, но гледах да не я нараня с тежестта на тялото си, за това леко се облегнах на лактите си, или поне колкото можех, имайки се предвид позата, която бях заела, но в момента тя нямаше никакво значение.
Пръста от свободната си ръка увих около един кичур от блестящата й копринено мека коса.
- Наистина си страхотна! - изразих възхищението си още веднъж, като целувките ми ставаха все по - настоятелни и жадни, впиващи се в плътта й.
Върнете се в началото Go down
Ема Картър
Жител
Жител
Ема Картър


Брой мнения : 142
Join date : 22.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 2:15 am

Целувките му по тялото ми ме караха да забравя за всичко освен него. Ръцете ми се разхождаха по мускулестото му тяло.Корема, гърдите, раменете...Не пропусках да обходя нито една част от тялото му.Отдръпнах се леко и започнах да целувам врата му, като слизах бавно надолу.Когато стигнах блузата му ми идеше да я скъсам, за да продължа, но се сдържах.
Върнете се в началото Go down
Jason Cooper
Жител
Жител
Jason Cooper


Брой мнения : 115
Join date : 24.02.2011

Малкия парк - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия парк   Малкия парк - Page 3 EmptyСъб Фев 26, 2011 2:24 am

Боже Господи.. Тя направо ме влудяваше.. Все нерв в тялото ми я искаше по - силно от всичко друго на този свят! До сега не си бях представял, че мога да искам някой толкова силно..
Не можех да спра да мисля за нея, за тялото й, за характера й - за всичко свързано с нея. Прокарах ръката си по дължината на гръбнака й и отново я целунах по врата. Имах чувството, че след малко ще разкъса тениската ми, но честно казано нямах нищо против. Единствено това, че сме на вън ме спираше да разкъсам нейните дрехи..
Изправихме се и тръгнахме без посока, лутахме се из поляната, докато отново не стигнахме до обраслата част. И понеже през цялото време се целувахме се клатушкахме по пътя и стъпвахме където ни падне.
Опрях я в ствола на едно дебело дърво и ръцете ми зашариха по бедрата и талията й.
Върнете се в началото Go down
 
Малкия парк
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж-
Идете на: