L.S.M

Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!

Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Яну 12, 2011 9:17 pm
Top posters
Anile

Tueur

Dark_Angel

Linnette

Линда Харисън

Neolise de l'Armentiere

Katherine Pierce

Ема Картър

Felix Kornt

Liliense Stefane

Share | 

Малката къща "Lumineuse Junior"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin

Брой мнения : 354

ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща "Lumineuse Junior"   Сря Дек 29, 2010 11:48 pm

Въздъхнах и се загледах в намръщената му физиономия. Когато се ядосваше ставаше много по-зрял и по-умен, е не, че той не си беше попринцип, но все пак...
- Стига си ми се мръщил - засмях се аз, отново разрошвайки косата му, а той се опита да се отскубне от ръцете ми като си мърмореше отново нещо от сорта на: "Прическата ми!" и "Наште ще ме убият!" или май беше "Ще те убия", не бях много сигурна, но се засмях на вече наистина съсипаната му зализана коса.
- Ето! Така е много по-добре.
Отдръпнах се от него, усмихвайки се мило. Наистина бяха редки моментите, в които се усмихвах по този начин, но точно в момента детинското му упорство и враждебност ме караха да се усмихвам и да се чувствам щастлива, да забравя поне за миг всичката онази кръв, която бе полепнала по ръцете ми.
- Аз не ти ли казах вече, че правилата ти не струват? За какво са създадени, ако няма кой да ги наруши, Зи?
Подсмихнах се и протегнах ръка към него все едно щях да продължа да му роша косата, а той се отдръпна леко назад, присвил подозрително очи срещу мен. Пръстите ми докоснаха рамото му, а очите ми нежно гледаха неговите.
- Не се тревожи за глупости, Зи. Ще се оправя, както винаги съм го правила. Няма смисъл от това.
През съзнанието ми за миг мина мисълта да му кажа истината и това, че се шегувам, но щеше да е по-досоверно пред родителите ни, ако той също си мислеше, че наистина съм бременна, така че може би щях да му призная истината на края на вечерта, когато вече всичко беше свършило.

From the bottom of my heart,
I will give you all my life.
There is no point to cry
If the tears couldn't touch you.
I will melt you icy heart
I will love you until the end of my life.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://wonderland.bulgarianforum.net/
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '

Брой мнения : 620

ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща "Lumineuse Junior"   Чет Дек 30, 2010 12:38 am

Няма да коментирам как ме ядосваше с това нейно проваляне на и бе това ужасното ми състояние, за което нашите наистина, ама наистина щяха да ме обезглавят...но на нея така като гледам не й пукаше особено много.
Поклатих глава разочаровано и се заслушах вече изпънат като струна, готов да я перна ако отново се опита да допари косата ми.
За моя изненада последвалите й думи не бяха шеговити,а сериозни, каращи ме да се отпусна и отвърна на усмивката й топло и по същия начин.
- Знам,просто наистина се съмнявам да са в голям възторг, не че нещо, но си млада, а за техните принципи на всичкото отгоре неомъжена, вече си представям сценка.
Казах аз и въздъхнах,а ръката ми докосна нейната, за миг, а след това отново се върна върху ключовете на колата, този път запалвайки я.
Приятното й мъркане успя да изпълни душата ми и да ме накара да си върна онзи детски вид, така присъщ за мен.
- Нова е, по-бърза и по-сигурна. ще се влюбиш в нея!
Казах аз въодушевен и преместих скоростния лост ентусиазирано.
Това бебче наистина си го биваше...е то оставаше и за огромната сума която нашите, а и от части аз изръсихме за нея, да не си струва парите, но все пак, колата наистина бе върха!

I'm not gonna be the same without you
I don't wanna be a chapter out of your life
I don't wanna make the wrong decision
Can I come back home
Is the love that we have still for real
I'm feelin', heartbroken
My life is torn and broken in two
I'm cryin', these tears for you, girl what can I do
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://love-sex-magic.bulgarianforum.net

Малката къща "Lumineuse Junior"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото