L.S.M
„Крейвън Хил” 87 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
„Крейвън Хил” 87 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
Индекс„Крейвън Хил” 87 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
„Крейвън Хил” 87 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
„Крейвън Хил” 87 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
„Крейвън Хил” 87 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
„Крейвън Хил” 87 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
„Крейвън Хил” 87 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
„Крейвън Хил” 87 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
„Крейвън Хил” 87 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
„Крейвън Хил” 87 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
„Крейвън Хил” 87 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
„Крейвън Хил” 87 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Tueur
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Dark_Angel
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Linnette
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Линда Харисън
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Katherine Pierce
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Ема Картър
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Felix Kornt
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 
Liliense Stefane
„Крейвън Хил” 87 Vote_lcap„Крейвън Хил” 87 Voting_bar„Крейвън Хил” 87 Vote_rcap 

 

 „Крейвън Хил” 87

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 1:34 am

„Крейвън Хил” 87 London-apartment-building
Мезонета на последния етаж.
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:03 am

Признавам че повърхностнотната част във мен малко или много се почуства задоволена от факта че изрази поканата си по този начин, друг бе въпроса че си бях обещал нещо и смятах да го спазя, все пак не исках после да ме гонят мен някакви мутри понеже съм се бил “възползвал” от невинно и пияно момиче, макар да тя изглеждаше повече като зряла жена...спорен въпрос.
-Весела вечер.
Казах аз усмихнато на шофъора и му помахах...
Ясно е че не ми стана много приятно от факта че тя плати, никак при това,не обичах някой друг да се грижи за мен, ала в същото време не си позволявах и да мърморя, следователно все щях да намеря начин да и върна парите...да дребнав съм, наясно съм с това и множество други, вредни качества които притежавам...но кой е идеален?
Хладния вятър развя косите ми, чиито цвят в интерес на истината не можех да определя, а върлите снежинки се забиха през тънката ми риза, право в гърба ми, карайки порите ми да настръхнат.
Кимнах и тръгнах след нея, все още чувствайки се леко наудобно, наистина глупава ситуация, можех да отида в хотелска стая или пък да изненадам родителите си...май първото бе по-добре, но моята голяма уста не можа да си трае и честно казано вътрешно се изкушавах да съгреша.
Звук от изпускане ме стресна и погледнах учудено към момичето, изглежда губеше контрол над тялото си...мамка му.
-Добре, ела ще се опитам да те вдигна.
Измърморих аз под носа си, наведох се взимайки връзката ключове...сега обаче следваше трудната част,надали щеше да е лесно, но кога съм обичал лесните неща, колкото по-трудно и предизвикателно, толкова по-добре.
Хванах ключовете в уста и с едната ръка, прихванах нежната и талия, а с другата свиката на краката й.
Не беше чак толкова трудно колкото очаквах, с победоносно изражение се понесох по насоките които ми бе дала и накрая стигнах до предполагаемата врата...само че как щях да отворя, по дяволите.
-Чакай.
Опитах се някак да я преметна през рамото си и накрая, държайки я някак и аз не знам как, успях да отключа.

Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:04 am

Опитах се да се възпротивя, но без резултатно. Когато каза, че ще се опита да ме вдигне си помислих, че се шегува или че просто не съм дочула както трябва, но когато ме докосна, когато притисна талията ми към себе си... Кълна се, че всякакви намерения за съпротива се изпариха от главата ми на секундата. Почувствах отново тялото му, толкова близко до моето, че сърцето ми сякаш спря да бие. Дали това се дължеше на наркотика, който ми бяха дали и на самото му въздействие, или просто на странното ми увлечение към този непознат, който продължаваше да ме изненадва.
Прегърнах го и се сгуших в него, а тихите удари на сърцето му ме влудяваха с всяка изминала секунда. Кожата ми настръгна, а дишането ми стана още по-очестено. Не можех... Мътните го взели, не можех да издържам вече! От всичко, което можеше да ми се случи и което ми се бе случвало до сега, това изпитание беше най-голямото и най-непосилно от всички. Тялото ми потрепери в ръцете му, а изгарящата тръпка на желание изгори кожата ми.
Доста се помъчи, докато успее да отвори вратата, все пак можеше просто да ме остави на земята и да отключи, но не го направи. Вместо това ми напомни малко на онези варварски и стари племена, в които мъжете слагат на рамо жените, които харесат, и ги водят в пещерата си. Е, в случая тази пещера беше моята, но на кой му пука за формалностите.
Отново в ръцете му, той бутна вратата с крак и отвори, след което се завъртя и я побутна, за да се затвори. Все още дишах тежко, но не можех да преценя правилно дали беше заради наркотика, или заради сладкото ухание на парфюма му. При движението на тялото му, втвърдените ми зърна докосваха гърдите му, влудявайки и без това замъгленото ми съзнание още повече. Имах чувството, че не издържам, че дори този невинен и най-вероятно несъзнателен жест ме побърква.
Простенах тихо до врата му, след което се приближих и целунах студената му кожа. Усещането от целувката ми, прокара сладостна тръпка през цялото ми тяло, потрепвайки в наслада. Поредната малко по-силна въздишка се откъсна от устните ми, а нечовешкото ми желание, което ме бе обзело, не ми позволяваше да спра. Започнах бавно и страсно да целувам врата му все по-настойчиво, по-бавно, по-сладостно...
Ако ме отблъснеше нямаше да го виня, но самата аз в момента не можех да се спра дори и да исках... А аз май и не исках. Мислех си, че съм силна и мога да устоя и да премина сама през това, но явно грешах... Този път силата ми нямаше да стигне и току-що за първи път през живота си, се бях предала.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:06 am

По дяволите, малко се изморих, но поне преминах малкото си и глупаво предизвикателство...сега честно казано не бих отказал една чаша уиски или пък един охлаждащ душ....да би било повече от добре.
Тихия стон които чух да излиза от устните й някак ме накара да настръхна...бе толкова...сексуален.
Зениците ми се разшириха при първата целувка, а след това започнаха да се присвиват съмнително, какво й ставаше, какви бяха тези целувки и то още преди да сме поговори поне, та аз си нямах идея как се казва, на колко години е, не че представляваше проблем за мен, но като ги знам жените какви са дребнави, не ми се искаше по-късно да си имам проблеми...само че замъгленто ми съзнание съвсем не мислеше така...а и какво толкова, секса бе здравословен, а и като се замисля че вече нямах жена и спокойно можех да съм с която пожелая, сърцето ми само ме предизвикваше да се “пробвам”...
Голям съм идиот, добре го знам, но пък не бяха ли глупавите неща най-ценнив живота, на всичкото отгоре някак трябваше да й се “отплатя” някак за нощувката, какво по-добро заплащане от това, а и момичето си го биваше, още в самото начало дивия й поглед ме привлече, следователно спокойноможех да се отдам на първичното у мен...нали?
Въпреки това неще да е глупаво да започнем така, може да е смешно но си имах представа за някои неща, като това например и понякога исках да се спазват, не можеше изведнъж да стане...трябваше малко романтика поне, само че в началото това не ми дойде на акъла и преди да се спра си позволих да се усмиха самодоволно и да прокарам длан по извиките на тялото и,надолу по дължината на бедрото й.
Целувките й продължиха, а на мен искрено започваше да ми се харесва тов, но...имаше едно “но”.
Нямаше да го бъде, не й в хола където предполагам се намирахме.
Блъснах се без да искам в нещо по пътя за някъде и накрая вървейки на сляпо стигнах до някаква врата, е не ми се занимаваше да търся повече,ако искаше сама щеше да ме заведе.
-По дяволите туке тъмно.
Изкоменирах аз съвсем не на мястомиг преди да стигне устните ми и я хванах отново през рамо.
Бутнах силно вратата и судволствие открих че съм оцелил нящо като спалня.
Запътихс е натам и я “хвърлих” леглото, разбира се не в буквалния смисъл,простоя положих да легне и застанах на колене над тялот й.
-Май обичаш да избързваш?
Казах аз с крива усмивка на лице и повдигнах въпросително вежди.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:07 am

Гърдите ми се повдигнаха тежко, борейки се за глъдка въздух. Възбудата, която ме бе обзела, вече не можех да я контролирам. Тя бе навсякъде по мен. Под кожата, във вените ми, в сърцето ми... Навсякъде... Само едно едва доловимо докосване и вече се превивах т удоволствие, а сладостната тръпка, заливаща тялото ми, замъгляваше съзнанието ми. Определено нямаше да мога да се справя сама с това, но той не ме отблъсна, както си мислех, че ще направи, а и защо? Бях красива, привлекателна, умна... Е, явно не достатъчно, че да не усетя наркотика в алкохола, но все пак се чуслях към хитрите, щом все още бях жива с тази моя професия...
- Аз.. Никога не избързвам.
Отвърнах задъхано аз, а кожата ми гореше като жив огън, който ме изгаряше от отвътре. Срещнах очите му – дълбоки и синьо-зелени... За миг желанието ми бе заменено сякаш от нещо друго, нещо по-чувствено и... непознато.
Нежния му допир до кожата на лицето ми ме накара да затворя очи, като не спирах да ги движа бързо от удоволствието, което ми причиняваше докосването му. Ръката му мина по-надолу по кожата ми като невелно или не, докосна гърдите ми. Силен стон се изтръгна от устните ми, а аз прехапах силно пръста си, за да сдържа поне малко вика си. Бях изгубила контрол... Напълно... Не можех да мисля, не можех да помръдна... Не знам дали знаеше каква болка и същевременно каква наслада и облекчение ми доставяха нежните му ласки.
- Аз... може ли... да...
По-силен стон на възбуда се откъсна от устните ми, при допира на нагорещената ми кожа, тялото ми се присви болезнено и започна да трепери.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:07 am

Странните й реакции ме караха да се питам какво й има, наистина изглеждаше зле, не в този смисъл…тоест изглеждаше секси, а и под зелената й блуза можех да видя изпъкналите й зърна..чакай малко кога бях успях да я възбудя чак толкова много, нещата определено не бяха чисти и някак съзнанието ми започваше да проправя път за нова мисъл, отнов свързана с наркотици, само че от онези, каращи те да изпитваш свръхчувствителност и остра възбуда....мамка му, това някаква шега ли бе, наистина не можех да повярвам, въпроса бе че знам как действат тези неща и ако съмненията мибяха верни, то тогава всичко или поне повечето неща се изясняваха...а аз за миг си помислих че съм толкова неустоим, че чак ми налитат така внезапно...кого заблуждавах...би било чисто и просто възползване ако си позволях да преспя с нея, но в същотото време...в същото време щяхд а й направя голяма услуга....е явно бе ясно.
След хиляда часа размишление, загледан в зеленените й очи, накрая си позволих да се отдам на греха, на желанието което в интерес на истината сега когато му дадох воля се оказа доста силно.
Дланта ми се плъзна от нежната й шия, надолу към изпъкналите й гърди, а дългите ми пръсти образуваха разширяващи се кръгчета около тях. Ясния стон излизащ от устните й и притворените й очи ми доказаха че определеной харесва…или поне така изглеждашеот наркотика.
Беше тъмно, но можех да видя как тялото й пулсира под мен, черното й палто все още бе там, пречкащо ми се, с бърз жест го отсраних, хвърняйки го някъде зад мен.
Наведох се към нея и с върха на езика си образувах линия от ключицата й, до ушната й мида, а когато я достигнах, пршепнах вътре тихо, усмихвайки се вяло.
- Остави на мен, аз ще те избавя, тази вечер ще бъдеш само моя.
Думите ми тихи, но в същото време звучни, някак отекнаха в тишината и сякап рикушираха около мен, одкато накрая стигнах желаната цел.
Усмихнах се отново при вида на реакцията й и се приведох още повече, докосвайки нежно с устни мястото над гърдите й, докато накрая не стигнах до самите тях.
Придърпах острото й деколте надолу, а заедно с него и тънкия й прозрачен сутиен, оставяйки дясната й гръд гола.
Влажния ми и парещ език се докосна до зърното й, заигравайки се с него, а плътните ми устни се воиха жадно в голямата й гръд.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:08 am

Думите му достигнаха до съзнанието ми сякаш от някакъв ужасяващо далечен остров. Очите ми се разшириха от изненада, но докосването на ръката му до гърдите ми, ме накара отново да затворя очите си, а от устните ми се изтръгна поредния стон на възбуда, който този път прозвуча като жално скимптене.
- Не... Ти... Аз... мога... – извих главата си назад, когато докосна с устни гърдите ми, а тялото ми продължи да трепери от удоволствие под нежните му ласки.
Ръцете ми го стиснаха силно за раменете, докато той продължаваше да си играе с език около втвърденото ми зърно, а другата му ръка си играеше с въртеливи движения с лявата ми гърда. По дяволите! Не можех... Аз... Аз не бях... Можех да се справя сама! Не биваше... Но пък беше толкова приятно...
Ръцете ми се спуснаха неусетно надолу по тялото му, а дишането ми стана още по-тежко от преди. Бях... Бях на ръба... Да го вземат мътните, как можеше да свърша само от ласките му... Тялото ми започна да трепери още по-силно, а тихите стонове се усилиха.
- С-Спри... Ако... Ако продължиш... Аз ще...
Тялото ми се изви като дъга назад от бавните му и влуяващи ме целувки. Сладкия екстаз, който почувствах се разля по цялото ми тяло. Дишането ми бе учестено, а лицето – все още червено. Ръцете ми се бяха отпуснали безжизнето свити нагоре от двете страни на главата ми, докосвайки едва едва разпиляните ми коси.
Извърнах лицето си към него, срещайки отново синьо-зелените му като море очи. Странно защо, но не почувствах свян от погледа му, не усетих нищо освен онова изгарящо ме желание, което все още пълзеше под кожата ми.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:08 am

Не бях кой знае колко настроен за секс...но пък на всеки му е известно че един мъж рядко би отказал подобна възможност, а и както вече на няколко пъти отбелязах момичето си го биваше.
Думите й, спиращи ме, не успяха да ми повлияят много и продължих да обсипвам с нежни ласки изпъкналите й гърди.
Засмях се вяло и се изправих над нея, а тялото й започна да се извива от удоволствие.
- Нима очакваш да те оставя да се справиш сама, при това след като аз съм тук?
Попитах аз и повдигнах вежди.
Без да изчаквам какъвто и да е отговор свалих блузата й,а тя изскимтя немощно, което ме накара да поклатя глава, определено не ми се искаше да й доставя удоволствието преди аз самия да съм го изпитал...макар че...
Вече, след като я оставих само по сутиен се наведох докосвайки нежно с устни гърдите й, но този път по предпазливо и повърхностно. Горещия ми език облиза меката й кожа малко под пъпа, като преди това стигнах до него с ласкави целувки.
Ловките ми и дълги пръсти успяха да разкопчаят тъмните й дънки, но изглежда щях да изпитам известно затруднение да със свалянето им.
Заех се отделно, издърпвайки всеки крачол от краката й, облизвайки нежните й бедра.
Накрая и горките дънки се озоваха на земята при останалите й дрехи и единственото с което бе облечена бе изключително секси бельото с което бе облечена.
- Надявам се обичаш френската любов.
Казах аз прехапвайки устни и отново докоснах с тях областта под пъпа, карайки я да настръхне.

Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:08 am

Тялото ми бързо откликна на целувките му. Изглежда нямаше да ме остави толкова лесно, но пък не бе честно така. Оставях до да ме съблича, а самият той все още бе с дрехи, макар и бялото му наметало да го намаше от доста време.
Искаше ми се да го отблъсна, да не му позволя повече да си играе така с мен – никой мъж не можеше! Ръцете ми уж готови да го отблъснат одраха съвсем леко неговите и се сплетоха в косите му. Май бе повече от очевидно, че нямаше да се отърва лесно. Разумът ми тъпо и упорито го отхвърляше, докато тялото ми така силно и пламенно да го желаеше. Малките остатъчци от поетия с алкохола наркотик си казаха думата.
Докато ме целуваше долу, а пръстите ми нежно си играеха с косите му, ръката му се плъзна надолу по тялото ми, докосвайки тънкия плат на бельото ми.
- Не!
Ръката ми се стрелна към неговата, спирайки движението и намерението му. Той вдигна леко очудения си поглед към мен, срещайки изгарящите ми от желание очи.
Наддигнах се бавно, движейки ръката му надолу по бедрото ми и погалих нежно лицето му, докосвайки съвсем леко устните му със своите.
- Не може само ти да играеш.
Усмихнах се аз и го целунах отново - по-настоятелно и по-страстно, от първата ми целувка. Обвих врата му с ръце, притискайки тялото си към неговото. Ръцете ми бавно и внимателно се спуснаха надолу по гърба му, след което минаха отпред на корема му, разкопчавайки бавно едно по едно малките копчета на ризата му. Езика ми докосна за последен път неговия, когато последното копче падна безславно под настоятелните ми ръце.
Срещнах отново очите му и се усмихнах.
- Ако искаш да играеш тази игра, страннико... - прошепнах тихо на устните му. Приближих се още малко и вместо да го целуна допълних още по-тихо и пламенно в ухото му. – Ще ти трябва партньор.
Захапах съвсем леко меката част на ухото му, като започнах да я смуча, а гърдите ми се повдигнаха бавно докосвайки неговите.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:09 am

Усмивка се появи на лицето ми..”не” като “ о не определено не искам срам ме” и тем подобни или “ не” като...” не, но да”.
Луда работа, честно казано предпочитах аз да си играя с нея, все пак не аз бях наркотизирания или там каквото й имаше, но в инетерс на истината нежното й доковане придружено с пламенните й целувки, някак успя да ме разубеди.
Лека тръпка, едва доловима мина през стомаха ми, когато захапа нежно ухото ми, а ръцете ми заиграха с плавни движения по задните извивки на тялото й.
-Сигурна ли си че знаеш правилата на играта?
Попитах аз игрово и се засмях звучно.
Силните ми ръце я хванаха за нежните й китки, като отново я поставиха легнала по гръб под мен, а вече разкопчаната ми риза се развя пред носа ми.
Изглежда не таеше особено голямо желание аз да съм този който ще “говори с езика на любовта” или по-точно искаше тя да командва парада...хм тигрица, точно такива харесвах, жалко че не си бях дал малко време за да я опозная, но пък така секса щеше да бъде просто секс, без влагани в него чувства, точно онова от което се нуждаех в момента.
Този път се наведох и захапах игриво долната й устна, а очите ми се впиха в нейните с въпростелна нотка.
-Така и не разбрах, ще ми позволиш ли да ти покажа как се любим ние французите, или не?
Гласа ми бе тих, а дишането учестено, да му се не види, изглежда бе успяла да ме възбуди до известна степен и то никак малка.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:10 am

Усмивка пробягна по устните ми при едва доловимото му учестено дишане. Знаех, че аз съм в това състояние заради наркотика, макар че след като веднъж се освободих благодарение на негова помощ, сега наркотика ми влияеше много по-малко от преди. По-скоро се чувствах така заради неговото обаяние, а и беше доста добър и чаровен.
- Фразнцузин? – подсмихнах се загледана все още в очите му. – Говори се, че вие сте най-добрите любовници в света.
Може и да не знаех името му, нито пък той моето, но това не ми пречеше, а така като гледам на него също. Макар че това, че е французин предизвика лек трепет в стомаха ми.
- Вие французите, така ли играете?
Извърнах глава настрани, откривайки шията си, но не отмествах поглед от очите му, които имаха странно въздействие върху мен. Гърдите ми се повдигнаха бавно и размърах леко ръцете си, които бяха хванати и задържани над главата ми. Позата ми хареса, даже доста... По този начин можеше да направи много неща с тялото ми, без да успея да му отвърна. Принципно аз бях тази, която използва тази хватка. Изглежда този път май щях аз да играя жертвата. Нямаше да я бъде... Дали?
- А теб какво те кара да си мислиш, че ще те оставя да водиш?
Лека ласка по чувствителната ми кожа ме накара да затворя за миг очи, предизвиквайки съвсем тиха въздишка. Дишането ми се учести, а желанието, което бях успяла да подтисна за миг, се появи отново с пълна сила. Отворих очите си, които не бях усетила кога успяха едва доловимо да се навлажнят, и ги срещнах с неговите. Имаше нещо в него... Не знам какво, но определено имаше нещо, което ме привличаше. Тъмната му коса, синьо-зелените очи, зачервените от целувките ми устни, стегнатите гърди...
Извих тялото си под неговото, преплитайки краката си като свъсем бавно докоснах с коляно мястото между краката му. Жестоко грешеше, ако си мислеше, че като съм в това положение съм безпомощна. Нямаше да му се оставя толкова лесно, независимо от това, че тази, която бе погълнала наркотика, бях аз.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:10 am

Ух!
Голям идиот съм наистина.
Защо направи не й кажех истинското си име, къде живеят родителите ми и направо да й дам някой пистолет, за да ме гръмне!
Признавам беше си безразсъдно от моя страна и то много, особено след като в момента се водех за почетен английски гражданин...
Въпреки че шанса да я срещна отново бе много малък, следователно нямаше от какво да се притеснявам, следователно трябвае да си изкарам “яко”, както се изказваха някои хора...
- А теб какво те кара да си мислиш, че ще те оставя да водиш?
Засмях се и целунах извития й врат нежно, докосвайки ог с език.
- Кара ме това че не аз ти връхлетях, но ако имаш такъв опит и желаие, то тогава в никакъв случай не бих ти отказал.
Повдигнах вежди, а движението й ме накара да прехапя устни, може би трябваше да я оставя да се “прояви” и въпреки това нямаше да се дам толкова лесно.
- Не бързай толкова, не съм чак такъв почитател на израза “дамите първо”.
Казах аз и отново с целувки достигнах онази чувствителна зона, а ръцете ми, противопоставяйки се на нейните, отстраниха тънкото й бельо, макар с известно затруднение.
Докато дланите ми бяха хванали здраво нежния й таз, устните ми вече се намираха на нейните, тоест на нейните “срамни устни”, а езика ми леко се търкаше по стените им, леко докосвайки клитора й.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:11 am

Изтръпнах от разлялото се по тялото ми удоволствие. Той не знаеше ли, че не трябва да си играе така с мен, не и след като вече бях мокра от доста време. Тази игра в момента бе само въпрос на това кой кого.
Потръпнах леко, а от устните ми се откъсна стон.
- Явно не си... от прословутите... джентълмени.
Отвърнах задъхано аз с усмивка, която бързо изчезна, заменена от болката на удоволствие, разляла се по цялото ми тяло. Стиснах силно ръцете му, прокарвайки длани по тях. Той... Той... Не можеше...
Не издържах и малко по-силен вик се откъсна от устните ми, а дишането ми се учести още повече. Никога до сега не се бях молила, не мислех и тепърва да започвам, но целувките му просто ме влудяваха.
Очите ми потрепериха, впивайки се в него. Прокарах ръце през гъстата му черна коса и обвих нежно лицето му, придърпвайки го нагоре към себе си. Мисълта, че бях станала егоист, предизвика съвсем бледа усмивка на устните ми, миг преди да ги слея с неговите. Прегърнах го, притискайки го плътно към себе си, впивайки жадно устни, а езиците ни се преплетоха страстно, придърпвайки ме отвъд забравата.
Одрах леко с нокти кожата по гърба му, след което пръстите ми ловка се спуснаха надолу, разкопчавайки ципа на панталона му. Захапах устната му и смъкнах панталона му, като стиснах задника му. Не можеше само той да ме влудява. Трябваше и аз да направя нещо по въпроса. Не обичах едностранната любов така че щях да се постарая, колкото мога. Все пак... той ме спаси, нали? А каква по-голяма отплата от това да му дам собственото си тяло в замяна?
Устните ни се разделиха с тих стон. Дъхът му погали лицето ми, извиквайки спомена за малкия задимен бар.
- Миришеш на уиски – промълвих аз и се усмихнах. – Кажи ми.. Какво друго могат французите?
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:11 am

Каквото и да си говорим, френската любов си бе френска и колкото и да отричаха много хора я практикуваха, следователно и харесваха, а едно бе ясно и то от много жени които са ми го казвали, аз си бях добър, поредното нещо с което обичх да се хваля пред самия себе си, навик който доста често практивкувах.
Стоновете на удоволствие и наслада които с еоткъснаха от разгорещеното й тяло, ми доказаха че и на нея й харесва, ала тънките й пръсти ме придърпаха към устните й, впивайки ги в моите.
Честно казано не бях голям “фен” на целуването с език, странно защо, но предпочитах други ласки пред тази,понеже тя ми се струваше някак твърде емоционална и обвързваща, а си бях обещал секс без...задръжки.
Устните ни се отлепиха и дъха ми се разля по зачервените й бузки, а очите й, леко навлажнени се впиха в моите.
-Миришеш на уиски – факт който бе ясен, нямаше нужда д ами напомня че съм пиян..- Кажи ми.. Какво друго могат французите?
-Значи признаваш че се оставяш в моите опитни ръце.
Казах аз самодоволно и върха на езика ми докосна ухото й, плъзгайки се внимателно по извиките му.
Ръцете й леко треперещи или просто на мен така ми се сториха, разкопчаха панталоните ми, а аз й помогнах да ги свали...супер представям си как изглеждам по боксерки и риза.
Мускулесото ми тяло, господи не бе мускулесто, поне не и като на онези горили, пази боже подобна мутация, харесвах си моето добре оформено “телце”, което караше момичетата на плажа да ме заговарят, а и да си призная бях успял да отбележа факта, както вече споменах че самата тя имаше наистина изваяно като от богиня тяло.

Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:12 am

- Значи признаваш че се оставяш в моите опитни ръце.
Целунах бявно гърдите му като плъзнах ръце под ризата му, отмятайки я леко назад. С език облизах бавно зоната около зърната му, след което ги целунах и захапах. Усетих усмивката, която се бе появила на устните му, за това продължих да го целувам нагоре по врата.
- Никога... – прошепнах тихо близо до ухото му и започнах да хапя леко кожата около врата му.
Спомних си за вампирските филмчета, които плъзнаха напоследък и как вапирите винаги облизваха зоната около мястото, където смятаха да забият зъбите си.
Ноктите ми одраха нежно гърба му, доката се движеха подризата му, свличайки я от него. Беше ми странно как така си позволявах а правя необвързващ секс за една вечер, след като бях от онзи тип „сдържани” момичета. Може би бе заради наркотика. Какви ги мислех? Много ясно, че бе заради наркотика! Че заради какво друго? Просто стечение на обстоятелствата...
Оставих мислите си настрана. В момента трябваше да мисля за съвсем различни неща. Като това, че не бях правила секс от две години. Господи, как бях изтраяла толкова дълго?!
Огънят по кожата ми отново се надигна с пълна сила, изостряйки чувствителността на кожата ми още повече. Извих тялото си под неговото, докосвайки нежно с длани всеки един от мускулите на корема му, плъзгайки ръката си към слабините му.
- Искаш ли ме? – прошепнах тихо до устните му, целувайки ъгълчето на устните му.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:12 am

Не съм и очаквал по различен отговор от “никога” или нещо от неговория род и това предизвика усмивка на лицето ми.
Признавам си палавите й ръчички успяха да предизвикват затопляне в долната част на тялото ми и изпъкване на моите собствени зърна.
Изглежда това нашето се бе превърнало в нещо като състезание...състезание ли казах!?
Екстра, следователно след като бе такова трябваше да го спечеля!
Усмивката не слезе от лицето ми, дори когато ръката й се доближи до вече възбудените ми слабини.
-Хм, ти сама прецени.
Отговорих аз и хващайки ръката й, потърках нежно члена си с нейната длан, което предизвика лек екстаз на удоволствие у мен, карайки ме да притворя очи, а устните ми да потърсят гърдите й, целувайки ги и захапвайки за свой ред нейните зърна, движейки езика си бавно и наслаждавайки се на идеалната й форма.
Ръката ми са махна от нейната и хвана таза й, повдигайки я нагоре, понеже отново се бях озовал върху нея.
Пръстите ми сформираха въображаеми кръгове по пътя към гърдите й и най-накрая разкопчах сутиена, който и без това бе под тях.
-Вече ти казах...че ще бъдеш моя.
Прошепнах аз поставил глава на ключицата й и облизах разстоянието от нея до ухото й, където се засмях тихо и преместих главата си, така че да се озова очи в очи с нея.
- Предпочитание за пози?
Най-нахло попитах аз и се усмихнах криво.
Предполагам все имаше любима или пък като мила дама щеше да ме остави сам да избера...

Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 2:47 am

Думите му, достигнаха до съзнанието ми и накараха сърцето ми да забие още по-бързо от преди. Не вярвах, че ще отговори така, всъщност, не.. Защо пък да не ме искаше, но начина, по който го каза... Лека тръпка на удоволствие премина по цялото ми тяло и се разля по кожата ми като течен огън.
- Предпочитание за пози?
Кривата му усмивка ме накара за миг да се изчервя, но нали и без това лицето ми отдавна бе червено. Още малко едва ли щеше да си проличи.
- Не съм чак толкова опитна, за да имам такава.
Усмихнах му се в отговор, след който ми идеше да се гръмна! Ако имаше нещо, с което да се изложа, то това бе любовния ми живот, който благодарение на професията и нравите ми, не можех да практикувам особенно добре. Всъщност... Последната ми и единствена сносна връзка продължи точно два месеца, през които бях правила любов точно един или два пъти, понеже постоянно ми се налагаше да пътувам. Ето защо ако не беше наркотикът в момента, едва ли щях да бъда толкова отпусната в ръцете му.
Извърнах главата си, за да не срещам очите му, което в момента бе доста тъпо, понеже преди това постоянно ги търсех. За това се наведох напред и докоснах с устни врата му, облизвайки кожата към ухото му. Прокарах ръцете си по гърба му движейки ги бавно и раздирайки съвсем леко и плавно нагорещената му кожа.
Захапах игриво ухото му и притиснах тялото си плътно към негото като обвих с крака таза му.
- Е, Ерос. Твоя съм и не забравяй, че ти сам ме пожела.
Подсмихан се аз, като погалих лицет му и впих устни в неговите, заигравайки се с езика му. Дишането ми се учести, но не спрях целувката. С едната си ръка галех кожата на лицето му, а с другата плавно раздирах гърба му, докато гърдите ми се повдигаха и търкаха в неговите. Целувката ни стана за миг по-настоятелна и невъздържана, отколкото преди малко. Май не само той ме бе пожелал, изглежда аз също го исках, при това много, привлечена от странния му и интересен нрав.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 3:00 am

Не била опитна ли!?
Не че по някакъв наичн ми бе доказала способноста си, но пък на пръв погледи изглеждаше как да се изразя...тигрица.
Лек кикот излезе от устните ми,а гърба ми се изви на дъга под натиска на острите й нокти.
Усмивката ми се заличи и с "нападателно" изражение насочих устните си към гърдите й, ала тя ме спря, препречквайки пътя ми с нейните, прошепвайки думи, предизвикващи въпросително изражение у мен.
Отдръпнах се от нея и засмуках игриво долната й устна.
- Повярвай ми, не аз, а ти не бива да го забравяш.
Отвърнах аз усмихнат и плъзнах ръцете си към таза и,повдигайки я леко.
Горещите ми длани намериха бедрата й, и ги качиха на кръста ми.
Ръката ми докосна зачервените й устни, очертавайки върешитя й контур,стараейки се докосне с един пръста ми, облизвайки го еротично.
Усмихнах се и докоснах с власния си пръст гърдата й, усуквайки изпъкналото й зърно между пръстите си.
Езики ми докосна отново клитора, този път съсредоточавайки се само вътху него, задвижвайки се нагоре надолу. Усещането за пулсуращата наслада у нея, накара и от моитеу стни да се произнесе тих стон, а устните ми да я захапят нежно.
Приближих се с целувки до гърдите й,докато наслаждавайки се на екстаза от удоволствие, проникнах в нея, ускорявайки темпа си с всяка изминала секунда, а устните ми, жадни за твърдоста на възбудените й зърна, за пореден път се впиха в тях, захапвайки ги диво.
ПП: Боже, какъв кратък пост, но явно е от късния час ;d
Лека нощ :]
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 1:02 pm

Имах чувството, че сънувам. Да.. Не, всъщност това, което той правеше в момента с тялото ми не можеше да е сън. Бе по-хубаво! Хиляди пъти по-хубаво и от най-красивия сън.
Тялото ми изгаряше под ласките му, извиваше се и тръпнеше от удоволствие, откъсвайки тихи стонове на екстаз от устните ми.
Зарових пръсти в косите му и простенах, когато езика му отново намери втвърдените ми до болка зърна. Усещах топлината на члена му, проникващ все по-дълбоко и по-дълбоко в мен. Почувствах немощността в пръстите си и сладкия вкус на страстта.
Не издържах... Имах чувството, че ако продължаваше така щях да се разтопя в ръцете му, да се разбия на хиляди малки парченца екстаз. Ръцете ми се спуснаха надолу по гърба му, спирайки до мястото под раменете му, и го притиснаха силно към мен, забивайки едва доловимо ноктите ми в разгорещаната му плът.
Устните ми потърсиха неговите и бързо ги намериха, впивайки се в тях с непозната за мен до сега страст и желание. Езиците ни се преплетоха в луд танц на удоволствие и страст, а темпото, което налагаше с бързите си и възбуждащи ме до полуда движения, ме караше да стена от удоволствие.
Устните ни се разделиха, а аз се опитах да си поема дъх, притискайки се в тялото му. Учестеното биене на сърцето ми изтласкваше кръвата ми с такава скорост, че си помислих, че всеки момент щеше да се пръсне на хиляди малки парченца. Устните ми докоснаха ключицата му като жадно се впиха в тях, движейки се все по-нагоре към меката част на ухото му. Захапах го игриво, а едни единствени думи се появиха в съзнанието ми, подбудени от поредния му малко по-силен пласък, който ме накара да простена.
- Fuck me... Fuck me harder...
Не знаех дали ще ги разбере, но в момента не можех да мисля правилно. Поредното му навлизане в тялото ми изпъна моето като дъга, карайки го за изтръпне от удоволстие, извквайки силен стон, почти вик, на устните ми.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 1:49 pm

Възбуждащите й стенания ме караха да извикам всеки път, онази моя самодоволна усмивка, а движенията ми да стават по-резки и бързи, вкарвайки члена си, по-навътре във влагалището й, усещайки силното удоволствие което изпитваше.
- Fuck me... Fuck me harder...
Думите й предизвикаха ново, "свирепо" изражение на лицето ми, а устните ми целунаха врата й, захапвайки я леко на места, облизвайки оставените "рани".
Тиктакането на часовник, някъде близо до мен, изведнъж започна да се забавя, усещах как времето минава, ала в тялото ми нещо се забави с настъпването на онова свръх чувство.
Тялото ми ме предупреди че скоро ще изпадна в еякулация, а движенията ми придобиха нова ритмика и заливащо чувство на удоволствие.
Ръцете й притискаха тялото ми към нейното, а моите длани придържаха бедрата й на таза ми, стискайки ги здраво от неописуемото удоволствие което ми доставяше процеса в който бях изпаднал.
Стенанията които сега вече излизаха и от моите устни се увеличиха, с помощта на нейните викове.
Съзнанието ми изпрати някакъв сигнал че може би най-накрая щях да изпитам онова нещо за което от доста време се стараех, тъй наречения идеален оргазъм, еупареуния.
Тоест и двамата бяхме достигнали върховата си точка, а туптенето на тялото й увеличаваше още повече моето.
Още няколко секунди и невероятния екстаз, разбиващ света ти на хиляди парченца от удоволствие, се появи, повиквайки нов възбуден звук, предизвиквайки същинска еуфория и у двама ни.
ПП: тцтц ние с теб май за презервативи не сме чували ;D
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 8:29 pm

Усещах края, чувствах го с цялото си същество и сърцето ми препускаше лудо от приближаващия момент на удоволствие. Ръцете ми стиснаха силно раменете му, а тялото ми движещо се в едно с неговото, се повдигаше все по-нагоре и по-нагоре, докато накрая не усетих онзи сладък миг на екстаз, тялото ми се изпъна като струна в ръцете му и цялата ми вселена се взриви на милиони малки парченца.
В миг всичко около мен изчезна, всичко, освен него. Тялото му, горещо и потно, плътно прилепено към моето, пулсиращо с ритъма на сърцата ни, които в този миг, кълна се, биеха в едно.
Отпуснах ръцете си около врата му и целунах нежно устните му, докосвайки бавно и настоятелно езика му. Пръстите ми се заровиха в гъстите му коси, притискайки лицето му към моето. Накрая, останала без дъх, отделих устните ни като опрях чело в неговото, взирайки се в очите му, които в този момент блестяха като светли искри.
Не казах нищо. Не ми се искаше да развалям момента. Не исках да мисля за онова, което бе станало по-рано и което ме доведе до тук. За първи път от толкова време насам, бях истински щастлива. Лека усмивка пробяга по устните ми, разтварайки ги леко. Прокарах пръсти по лицето му, докосвайки едва-едва зачервените от целувките ни устни.
Той отпусна леко хватката си и се наклони към мен, полагайки ме внимателно върху меките завивки на леглото, а аз просто не можех да откъсна поглед от магнетичните му очи.
Искаше ми се... Искаше ми се да кажа нещо. Думите "Обичам те" се сформираха несъзнателно върху устните ми, но миг преди да ги изрека, осъзнах колко абсурдни бяха те. Познавахме се по-малко от пет часа и просто по стечение на обстоятелствата правихме секс. Не... Всъщност това бе много повече. Не знам как и защо, но притихнала в обятиятя му, загледана в дълбоките дебри на очите му, осъзнах... че съдбите ни бяха свързани. Не знам как и защо. Беше глуоаво - да знам, но в този миг се чувствах точно така.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 10:40 pm

Трепета се засили, а заедно с него и удволствието и макар всичко вече да бе свършило или да свършваше, мисълта за случилото се ме караше да се усмихвам вътрешно.
Устните й отново се сляха с моите и макар както споменах този тъй интимен жест да ми бе много чужд, в този миг ми се стори приятн ,колкото и да бе абсурдно.
Все още усещах рътъма на сърцето й, пулсиращ в долната част на тялото й, ала отделих члена си от нея, докосвайки я по този начин най-вероятно за последно.
Силните ми ръце я придърпаха по-нагоре, полагайки мокрото й тяло върху възглавниците, а моето легна до нея.
Очите ми се отделиха от нейните, безмълвни, лишени от всякакъв дар слово и се обърнаха към тава загледани в него.
Не обичах след подобни случки да мисля за чувствата си, още повече след като по начало бях си обещал това да бъде само секс, принципно анализирах всичко, от най-дребните детайли, до онези които просто ти се набиват в очите.
Нежните й ръце, притискащи тялото ми със сила към нейното, забивайки острите си нокти в настръхналата ми кожа, предизвиквайки по-бурна и дива възбуда у тялото ми.
Нежния й глас, сипещ порой от стенания на болка и удоволствие...
Искрящите й очи, впиващи се в моите, изпивайки ги с поглед...очи със странна магнетична сила.
И най-накрая горещия й език, преплитащ се с моя в див и сложен танц, докосвайки го нежно и в същото време изпепеляващо.
Имаше още ред неща, от движенията на талията и, меката й кожа, твърдата и с приятна форма гръд...до стегнатите й крака, обвиващи се около кръста ми.
Безспорно бе един добър секс, още повече след като за първи път в живота си “изригнах” на хиляди екстазни парченца заедно с партъорката си, достоен за гордост факт.
На лицето ми се появи поредната самодоволна усмивка, а пръстите ми отстраниха изпречилата се на очите ми, коса, прилаждайки я назад.
Дълбока въздишка се откъсна от устните ми, въздища съдържаща в себе си въпроса “А сега какво?”....винаги след огромното удоволствие идваше нещо което да те накара да се терзаеш.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 11:31 pm

Дълбоката му въздишка ме откъсна от мислите ми, връщайки ме обратно в реалността. Сега вече наистина осъзнах, че мислите ми от преди малко бяха нелепи. Какво всъщност си мислех по дяволите? Нищо... И все пак не ми се искаше да развалям мига. Поне една нощ можех да си позволя да бъда нормален човек.
Обърнах се към него като подпрях главата си на свитата ми ръка, загледана в лицето му. Искаше ми се да го докосна и да усетя още веднъж изпепеляващия плам на устните му.
- Благодаря ти... - прошепнах тихо следейки с поглед реакцията на лицето му. - Не беше нужно да го правиш.
Замълчах за миг като сведох поглед към пръстите си, които нежно галеха и издърпваха одеалото, все едно бе най-нежния и кадифен пух на света. Дали всичко това бе нагласено или просто бе стечение на обстоятелствата? Не можех да бъда сигурна, но не съжалявах. Тази вечер можеше да свърши хиляди пъти по-зле. Всъщност... От къде се появи той? Пристигна в задимения бар заедно с вихрушка студен сняг, а само след миг си тръгна с мен, при това предлагайки ми помощта си без изобщо да се замисля. Или бе накой идиот, решил да се прави на джентълмен, или бе някой нает от хората на Гибс, който просто изигра един перфектен театър. Но защо тогава не каза нищо? Не сподели нито името си, нито какво търси тук. Единственото, което знаех за него бе, че е красив, че се целува много добре, че прави божествен секс и че е французин.
На лицето ми се появи усмивка, изреждайки наум всичките тези качества, които бях открила в него. "Вие французите се славите като най-добрите любовници в света." Да, определено можех да потвърдя че е така.
- Ще ми кажеш ли поне името си? - вдигнах погледа си, срещайки магнетичните му синьо-зелени очи, а на лицето ми се появи лека усмивка. - Трябва да знам поне името на повелителя, който така самоотвержено ме спаси и направи толкова много за мен.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyНед Дек 26, 2010 11:53 pm

Очите ми се свиха пренебрежително и измърморих нещо под носа си, нещо от рода на "какви ги говориш"...
Все пак в интерес на истината не бях направил кой знае какво.
Макар сега като се замисля, онези тримата да не бяха кой знае колко безопасни особено за състоянието в което се намираше, нямах идея дали принципно бе слаба и немощна или теорията ми с наркотика бе вярна и следователно това бе отслабило организма й.
Да не говорим че самото присъствие на мутантите бе странно, все пак какво ли биха търсили мъже облечени по този начин, с липса на всичко останало освен мускули, какво бе предизвикало тяхното нападение...
Въпрос чийто отговор надявам се не ме касаеше, следователно не смятах и да го изричам гласно.
А и освен това, въпроса й успя да прекъсне дори мислените ми загадки и да ме накара да се засмея.
- Какво значение има, отгоре на всичко аз самия не знам твоето.
Отговорих аз и се обърнах към нея, загледан в ръцете й, който само преди секунди забиваха ноктите си в гърба ми.
Надявах се да не съм объркал твърдението че не зная името й, нямаше да се учудя ако го бе споменала, а аз под действието на алкохола или не съм я отразил или не съм го запомнил.
Скръстих ръцете си, поставяйки ги под тила си, а погледа ми отново се заби в тъмния таван.
- Казах ти...имам много имена.
Вметнах аз преди да бе казала нещо в отговор и замълчах, заслушан в тиктакането на часовника, същия онзи звук който ми бе направил впечатление как забавя ритъма си в онзи миг на експлозия.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

„Крейвън Хил” 87 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Крейвън Хил” 87   „Крейвън Хил” 87 EmptyПон Дек 27, 2010 12:25 am

- Като и аз...
Отвърнах тихо и легнах по корем, прегърнала меката възглавница. Погледа ми се зарея някъде в далечината, прехвърляйки набързо последните няколко събития от вечерта. Имаше прекалено много въпросителни, върху които не ми се размишляваше точно в този момент, за това просто затворих очи и отпуснах тялото си вдишвайки дълбоко.
Сън или не? Магия или не? Вече нямаше значение и ако всичко това траеше само една нощ, ако след толкова много време ми се предоставяше тази една спокойна и обикновенна вечер, тогава не трябваше ли да се възползвам от нея?
Лека тръпка пробягна по тялото ми, карайки кожата ми да настръхне. Принципно девизът ми беше "разделяй и владей", но въпреки красивата вечер, днес всичко вървеше наопаки.
Поредната студена тръпка премина през тялото ми, карайки кожата ми за пореден път да настръхне. Отворих очи и без много да се съобразявам с него се приближ и го прегърнах поставяйки главата си на гърдите му. Не ми пукаше дали щеше да ме отблъсне или не. Исках единствено да почувствам топлината на тялото му още веднъж. Странно, нали?
- Щом не искаш да ми кажеш името си, може ли да те наричам Леонид.
Промълвих тихо на гърдите му. Леонид... Защо пък точно Леонид? Името беше френско и в буквален превод означаваше "син на лъва" Но нямах нормално обяснение защо се бях спряла точно на него. Може би нещо в него ми напомняше за силата на лъва. Не знам, но почувствх как мускулите му леко се стегнаха. Не бях много сигурна на какво се дължи тази реакция, но май не ме и интересуваше. Тази вечер бях прекалено невнимателна.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
 
„Крейвън Хил” 87
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Останалия свят :: Великобритания :: Домовете-
Идете на: