L.S.M

Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!

Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Яну 12, 2011 9:17 pm
Top posters
Anile

Tueur

Dark_Angel

Linnette

Линда Харисън

Neolise de l'Armentiere

Katherine Pierce

Ема Картър

Felix Kornt

Liliense Stefane

Share | 

Le Scherkhan / бар

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

Брой мнения : 134

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Яну 24, 2011 9:19 pm

Кой знае какво глупост щеше да изръси.
Е глупост за мен, нещо смислено за нея.
Момичетата бяха такива, дай им да се оплакват от нахални момчета и да мечтаят за принца на бял кон. Та такива изобщо има ли?
- А!?
Успях единствено да реагирам аз, а водката за малко да излезе през носа ми, придружена от силна кашлица.
Не можех да повярвам какви ги говореше?
Това да не би да ме извънземно, момичето на бял кон, принцесата.
Егати сбъдната мечта.
- Сериозно ли говориш, мислех че повечето момичета..нали разбираш, надали биха си легнали с първия срещнат..
Изкоментирах аз, сибирайки назад падналите пред очите ми, кичури коса.
Погледа ми са миг се фокусира върху някаква китара...
Китара ли казах!?
Обърнах се изненадан към мястото малко по-назад и очите ми замалко щяха да изхвръкнат от орбитите си...
Явно бях подценил тукашите момичета.
Разбира се не бях чак такъв гей и нямах намерение да се показвам като "невиждал момиче", затова побързах да се обърна със спокойно изражение към момичето до мен.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Франки Доун
Рок жител
Рок жител

Брой мнения : 94

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Яну 24, 2011 9:28 pm

Погледнах за част от секундата човека който седеше до мен видимо отегчена от жовота и погледнах пак надолу, но само няколко стотни от секундата по късно главата ми по инерция се изви в негова посока. Сякаш светкавица ме удари. Стоях и го гледах зяпнала. Не знаех какво да кажа или дори какво да си помисля. Той беше уникален. Момчето мечта с коженото яке и дългата черна коса, замечтания поглед и меките устни. Моето момче! Това трябваше да е той. Нямаше начин да не е...
След секунда чух някой да се прокашля. Бармана който ме питаше дали искам още нещо. Аз само го погледнах въпросително незнаейки какво да кажа.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Яну 24, 2011 10:59 pm

Момичето до мен не каза нищо.
Или вероятно бе, но аз, по простата причина че бях запленен от стила на момичето до мен.
Странно бе че на подобно място е възможно да се срещне комбинация от изискано облечено момиче, като това с което разговарях и типичната ми близначка.
Обожавах хората които споделяха вкуса ми, не че бях някакъв манияк или подобно, но кой не би искал да се чувства в свои води.
Малко или много чувството да разговаряш с подобен и с някой съвсем различен е несравнимо.
Ухилих се доволно при изражението й, което за жалост успях да доловя само с бялото на окото си, но ми хареса.
Яко маце, само дето идваше кофти момента....
Не ми харесваше това което се въртеше в ума ми, докато зениците ми се фокусираха върху идеално прилепналите й панталони.
Нали си обещах, много съм тъп!
Прокашлях се, подобно нея преди малко и се обърнах към събеседничката си със замислено сключени вежди.
Франки Доун
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Яну 24, 2011 11:10 pm

Наклоних се малко назад за видя кой е седнал до моето момче и забелязах някакво доста сексапилно момиче което изглеждаше сякаш му се умилква. По дяволите! Той се обърна към нея! .. Аз отпих малко от бирата, и огледах бара. Нямаше много хора, музиката като цяло не ми допадаше за какво ми беше да се задържам тук.
Но господи, момчето до мен си струваше да се хвърля в ада за него. И бих го направила ако имаш възможност.
Щях да пробвам да се запозная с него чрез истъркания метод. Изкарах една цигара от джоба на якето и оставих запалката вътре в джоба.
-Excuice moi, имаш ли запалка...? -засмях се леко на шибания ми френски. Почнах на френски завърших на английски. Кой знае какво щеше да разбере ама карай. Показах му с жест запалка, но незнаех дали ще чатне.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Яну 24, 2011 11:26 pm

Погледа ми верятно показваше колко тъпо се чувствам.
Хехе, че как, бях като "отворена книга".
Кой по дяволите бе измислиш това шибано определение, с което всеки час най-задръстената преподаватека в старото ми даскало ме наричаше.
Глупаци, ако си мислеха че виждат това което съм...здраве им.
Засмях се вътрешно и понечих да се извиня на изтупаната мацка до мен, все пак не биваше да правя подобно, лошо впечатление, но нечий глас ме спря.
Обърнах се и зениците ми замалко се разшириха от изненада.
Брей, рок мацето се бе решило да дойде при мен...тцтц защо ли си мисля че имаше това което търсеше от мен.
И все пак, никога не отказвах подобни стари номера, о преди това...
- Мои, к'во!?
Казах аз привсивайки очи и усмивка на лице.
Ръцете ми отново разделиха събралия се пред очите ми път и бръкнаха вътрешния джоб на якето ми.
- Надявам се не си ме напсувала, преди да ми поискаш запалка, но така и няма да разбера.
Оправдах се аз и извадих сребристата си на цвят запалка с форма на мотор, много си я обичах и така да се каже, бе за специални "случаи".
Линда Харисън
S-Mod
S-Mod

Брой мнения : 210
Местожителство : Париж

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Вто Яну 25, 2011 11:41 am

Лин видя ,че те двамата явно си допадахо , но кокво толкова!
Имаше нахални колкото си искаш
Лин се дръпна , от другата страна на бара и запали цигара
С Тези средства се тровеше , но дали изобщо и пукаше
Както винаги , реши да има драма , и отиде да се тръсне там
Отиде и каза :
-Дам такава съм си - и изгледа злобно момичето което се беше тръснало там.
И тя можеше да си сложи китара.. и тя слушаше такава музика , но не се правеше
Всичко бешее относително..
Франки Доун
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Вто Яну 25, 2011 2:19 pm

Погледнах объркано мацката до пича който ми даде запалката. Беше много интересна и първо я огледах, а после запалих цигарата си.
Бях оставила китарата до стола облегната на бара и засега не я мислех особенно. Бармана донесе един пепелник и аз я оставих.
-Знаеш английски? ... Интересно.. -усмихнах се предизвикателно.
-Защо да те псувам.. ? Та ти си един от малкото хора като мен които виждам в този град. Очевидно рок музиката не е особенно популярна в Париж.. Срамота.. -казах и дръпнах от цигарата. Как ми се пушеше трева в този момент. Май си носех малко, но беше в багажа ми вкъщи.
Нямах идея какво да му кажа, въпреки че можехме да си говорим толкова много. По принцип бях хипер отраканата която дори не питаше момчетата как се казват а директно правеше секс с тях. Но нещо в този индивид ме разколеба изключително много.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Вто Яну 25, 2011 3:41 pm

Засмях се и погледнах двете момичета леко объркано.
Нямам идея защо и по какво чудо, но за миг ми стана кофти.
Ето в такива моменти не би отказал една гореща вана, жалко че там където бях в момента надали бе възможно.
Усмихнах се криво на момичето с бялата рокля й и смигнах.
"Такава съм си" май това бе казала или нещо от този род...
Супер, само дето сега бях раколебан.
- Знам ли, хората обичат да ме псуват.
Отвърнах аз на рокерчето до мен, с известно закъснение, но с усмивка на лице и невинно изражение.
Ахаха кой знае колко смешно изглеждахме тримата за някой страничен наблюдател.
Зелена светлинка ми блесна и се сетих че май не се бях представих.
Много съм зле!
- Може да се запознаем, аки искате, разбира се...
Предложих аз почесвайки се глупаво.
Франки Доун
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Чет Яну 27, 2011 7:08 pm

-Ем... да се запознаем.. -усмихнах се леко, като мръднах само ъгълчетата на устните си.
Не исках да издавам всъщност колко развълнувана съм. Усетих как кръвта рязко нахлу в лицето ми и се изчервих като домат. И потънах в земята от срам. Сведох поглед и казах.
-Аз съм Франки... -подадох ръката си и го погледнах в очите.
Погледнах другото момиче.
Нямах никакво желание да се карам с нея но изглежда че щяхме да имаме проблеми.
А аз нямаше да оставя момчето без поне да съм опитала.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Вто Фев 01, 2011 10:12 pm

Ихууу...
Тук май ставаше напечено, или просто аз наистина имах голямо въображение.
Устните ми се извиха в леко глупава усмивка при вида на червенината озбила по бузите на едното момиче, представило се за Франки.
- Еха, близнак по първа буква.
Казах аз хилейки се, а ръката ми хвана нейната стискайки я здраво.
- Аз съм Феликс, приятно ми е.
Заявих аз поглеждайки и към другата, по-изискана дама.
Честно казано беше доста тъпа ситуация и никак не ми се искаше да съм тук точно в този момент, но вече бе късно.
Все пак кой нормален се отказва от две яки мацки толкова лесно!?
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

Брой мнения : 119
Местожителство : Paris

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Съб Фев 05, 2011 2:28 pm

След едночасовото свирене на пиано, помолих Катя просто да излезем някъде.. Не можех да изляза сама в Париж.. Ако виждах щеше да е лесно, но сляпа без придружител в Париж си беше направо недопустимо.
Катя реши да ме заведе в някакъв бар, не се оплаках. Можех да чуя музиката и всичко останало..
-Ще отида до тоалетната, ти стой тук и не мърдай! -Нареди ми тя, а аз просто стоях и отпивах от питието, което Катя ми беше поръчала. Макар да не виждах, ясно усещах, че поне за 2/3 от бара бях интересна, което не знам дали трябваше да ме отврати или да ме полъскае.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Съб Фев 05, 2011 2:44 pm

Вече сериозно започвах да се отегчавам, не че бе скучна компания, но хей...това съм аз, а Феликс съвсем не е мононен, нуждае се от много разнообразие и ще си го получи.
Докато младите момичета разговаряха за нещо, аз се огледах с въпросително изражение.
Все трябваше да има някой друг в този бар, подходящ за един разговор.
Очите ми светкавично забелязаха една красива дама, но...леко страннна.
- Момичета, аз ви оставям обадете се някой път.
Казах аз ухилен и се обърнах, но миг преди това се сетих че няма къде да ми се обадят...все тая, все щях да ги видя, вярвах в съдбата си, а това чернокосо парче не бих го изпуснал.
Въпреки това не исках да ставам точно сега обект на кавги, затова се доближих до седящото само момиче.
- Добър вечер, красавице.
Паздравих аз с топъ глас и се усмихнах дружелюбно.
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Съб Фев 05, 2011 2:57 pm

-Аз.. а. .. ъм здрасти.. -Казах и обърнах главата си към посока на гласа, усмихнах се. Нямах представа кой е този, който ме заговаря, но така или иначе скучаех.
Паникьосах се, защото не знаех какво да кажа по нататък. Ама, че си глупава, Анна.. Трябва да се представя..
-Аз съм Анна.. -Подадох ръката си напред. Лек проблясък на зрението ми усигури горе-долу представа как изглеждаше момчето срещу мен.
Продължавах да се усмихвам, секундите се нижеха бавно.. бяха изминали едва няколко, а ми се струваха като минути..
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Съб Фев 05, 2011 10:24 pm

Усмихнах се криво и повдигнах рамене.
И без това се чувствах конфузно, та сега ми стана още по-неприятно, понеже момичето не ми изглеждаше много добре.
От капчица възпитание, което сам си бях придопил, реших да не я разпитвам, а просто се настаних удобно на стола до нея, надявайки се да не ме изгони.
- Анна..имаш страхотно име.
Казах аз и се засмях леко, хващайки дланта й в моята.
Прозвуча силен трясък и някой влезе в бара, доста зрелищно, но не му обърнах внимание.
- Аз съм Феликс.
Продължих аз подсмихвайки се доволно и мило.

Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Съб Фев 05, 2011 11:46 pm

Чу се някакъв шум, което честно казано ме постресна.
-Е... Здравей Феликс.. -Казах леко усмихнато, като червенина изби веднага на бузите ми.. Защо ставаше всеки път така? При ново запознанство веднага се изчервявах.
Отново отпих от чашата, след което прочистих гърлото си.
-Ъм... От тук ли си? -Започнах някакъв разговор, знаейки, че сигурно преди малко е искал да ме попита сляпа ли съм.
Може пък да не е искал? Все тая. Изчаквах отговора му търпеливо, като нервно прехапах долната си устна.
Винаги правех така, когато излизах, оставах сама и се запознах с някой нов човек. А това определено се случваше често.
Върнах вниманието си на момчето, с което се предполагаше, че ще водя разговор.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Нед Фев 06, 2011 11:34 pm

Честно казано се чудех защо ме пита.
След като говорех на английски, а не на френски, значи определено или не бях или бях взел нея за чужденка, което не ми се вярваше да е така.
- Не съвсем, дори не говоря езика.
Казах аз усмихвайки се.
- Ами ти?
Повдигнах вежди въпросително и поечих да отстраня падналата в очите ми коса, но буйния й характер не се подлагаше на опитомяване, никак дори.
- Май трябва да си купя ластик.
Измърморих под носа си, смеейки се.
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Нед Фев 06, 2011 11:59 pm

-Ами.. И аз не съм от тук.. -Усмихнах се, като се стараех да не показвам колко странно се чувствам в момента.
-Сигурна съм, че косата ти си е добре. -Казах с лек смях, като по навик прокарах ръка през моята.
Кръстосах крака, подпирайки се леко на бара.
-Е.. какво те води в този бар? Всъщност.. какво те води в Париж? -Зададох въпроса си, като отново обърнах главата си в посока на гласа. Сигурно той би предпочел да е в друга компания в момента, но в деаствителност гласът му беше приятен и увлекателен. Сигурно можеше да пее удивително, предполагам.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Фев 07, 2011 12:17 am

Ухилих се до уши и повдигнах рамене.
- Не зная, сладурано, може би красавици като теб.
Надявах се да не прекалявам с нахалния си тон, затова се прокашлях леко и изпънах гръб.
- Съжалявам, все още се "възпитавам", истината е че ме води...нямам идея какво.
Продължих аз заблеян някъде в нищото.
- А теб, какво правиш тук, а и от кое място идваш?
Ан определено можеше преспокойно да ме наречедосадники пълен идиот, при това любопитен, но в интерес на истинат просто не можех да си седя и да мълча, освен ако не бях в депресия видна за останалите.
Погледнах отново към нея, усмихнат и зачаках отговора й.
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пон Фев 07, 2011 8:28 pm

-Ами аз идвам от Италия. -Усмихнах се леко, като се стараех да не прекалявам с думите, за да не си заслужа прякора "устатата блондинка".. -Цялото ми име е Анна-Мария, но предпочитам само Анна. Или Ан.
Отново отпих от питието си, като бавно започнах да се отпускам и да не се стеснявам толкова. Компанията на това момче ми беше изключително приятна, трябваше да си го призная.. нямах много приятели и щеше да ми е от полза да го познавам.. предполагам.
-А какво работиш? Предполагам не си тук, в Париж за да учиш? -Зададох следващия си въпрос, като срамежливо сведох поглед надолу. Все още беше ново за мен да се запознавам с този или онзи. Това ме наведе на мисълта за Андрю.. Щях да се изчервя, ако продължавах да мисля за него.
Зачаках търпеливо Феликс да ми отговори.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Вто Фев 08, 2011 12:35 am

Момичето до мен изглежда щеше да се окаже приятна компания, точно това което в момента ми трябваше.
- Италия е красиво място, живял съм там.
За миг покмръкнах спомняйки се някои неприятни за мен неща, но побързах да ги изтрия от съзнанието си, преди да се бях сдухал съвсем.
Засмях се леко нервно и поклатих глава.
-Всъщност си нямам идея какво правя тук.
Ухилен до уши казах аз и завъртях очи. Смеха май щеше да ми дойде повечко, затова спрях да се смея като луд и просто се усмихнах приветливо.
- Но уча, тази година ми е последна и вероятно това би трябвало да ми действа малко стресово.
Въздъхнах и повдигнах устните си в крива, виновна усмивка.
- Ами ти...на колко години си, Ан?
Попитах аз, а от устните ми се изплъзна лека прозявка.
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Вто Фев 08, 2011 1:50 pm

-На 17 съм. Преди четири семици имах рожден ден. -Казах весело, като несъзнателно се бях усмихнала много широко. Може би защото компанията му беше приятна, или заради радостта, че въобще аз общувам с някого.
-Ами ти на колко години си? И имаш ли си някакво хоби? -Започнах да го обсипвам с въпроси и се усмихнах извинително.
-Съжалявам. Кажи ми, ако прекалявам с въпросите. -Отвърнах виновно, като сведох поглед на някъде, предполагам към бара. Отпих от чашата си, като вдигнах глава към предполагаемото място, където трябваше да е неговото лице.
Felix Kornt
Рок жител
Рок жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Чет Фев 10, 2011 11:18 pm

[i]Засмях се леко и завъртях очи.
Ан беше мило момиче, макар да изглеждаше леко притеснителна в началото.
- Споконо, русичко, обичам да отговарям на въпроси,покрай всичките интервюта които са ми вземали.
Преди да бе решила, че говоря сериозно, побързах да се поясня.
- Шегувам се, не съм "чак" толкова известен.
Усмихнах се се изплезих закачливо.
- Какво питаше, а, да...ами на осемнадесет години съм, а хобито ми е...тук ме хвана.
Засмях се леко виновно и отпуснах тялото си на бара, заглеждайки се в металния плот.
- Ами...преди бяха много, сега единственото което искам е да спра да се местя насам натам.
Надявах се да не я отегчавам, защото в крайна сметка май щеше да се окаже, че не тя, а аз съм голям приказливец, което често межеше да бъде досадно.[/i
]
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Пет Фев 11, 2011 7:45 pm

Погледнах към него, като се усмихнах съвсем леко.
-Не е лошо да пътуваш. Винаги съм мечтала за това.. През повечето време си стоя у дома, защото не мога да излизам сама. -Вдигнах рамене тъжно и отпих от чашата си. Мислите ми отново преминаха през странните дни, които преживявах напоследък..
-А когато изляза.. се блъскам в непознати. -Засмях се, след което се усмихнах почти незабележимо. -Като цяло все попадам на интересни хора. Днес също попаднах.
Надявах се да не му е скучно с моите глупави размишления. Знаех, че не съм забавна и все пак се опитвах да о=поддържам разговор.
В същия момент обаче усетих ръката на Катя, която ме задърпа извън това място.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   

Le Scherkhan / бар
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2