L.S.M
Le Scherkhan / бар - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Le Scherkhan / бар - Page 2 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексLe Scherkhan / бар - Page 2 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Tueur
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Angel
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Linnette
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Линда Харисън
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Ема Картър
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Felix Kornt
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Le Scherkhan / бар - Page 2 Vote_lcapLe Scherkhan / бар - Page 2 Voting_barLe Scherkhan / бар - Page 2 Vote_rcap 

 

 Le Scherkhan / бар

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 4:14 pm

Погледа ми прследи нейния, загледан в клетката на тигъра. Красивите му и диви движения, някак непредсказуеми ми напомниха колко опасен може да бъде, което определено ми харесваше. В ума ми изникна сравнението което девойката от бара бе направила, бе решила да ме нарича Лео, понеже съм бил като лъв. Широка усмивка се изписа на лицето ми при спомена и въздъхнах тежко. Вдигнах глава отново към момичето срещу мен и скръстих вежди, въпроса й определено не бе от любимите ми, но се очакваше да го зададе.
Нямах друг избор осен да предприема онова което правех винаги когато някой искаше да разбере лична информация за мен.
- Двадесет и пет, занимавам се с мениджмънт.
Излъгах аз, макар това да бе донякъде вярно, поради факта не едно от нещата което съм учил е това, а и в сегашната ми документация пишеше точно това.
- Извинявай, дори не ти казах името си- измърморих аз, удряйки леко челото си.- Леонардо, приятно ми е.
Понякога правех големи грешки, но нали затова бях човек.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 9:09 pm

- Изглеждаш на 19.-усмихнах се.
Наистина изглеждаше страхотно ,а и професията му беше много добра.
- Извинявай, дори не ти казах името си- сети се той и се удари леко челото си.- Леонардо, приятно ми е.
- Хубаво име.-казах и захапах сламката и отпих от сока.

Обичах портокалов сок.И с водка и без нея просто го обожавах.
Загледах се в момчето ,опитвайки се да разбера цвета на очите му.
Загледах се още по-внимателно, а той сигорно си мислеше ,че съм някоя откачалка ,която не спира да го зяпа.
- Ъм ,извинявай.ИСках да разбера цвета на очите ти за това те зяпах така ...-усмихнах му се извинително.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 9:19 pm

Повдигнах рамене и се усмихнах.
- Знам.- казах аз шеговито и й смигнах за момент.- но според мен определено не изглеждам на деветнайсет, макар че бих искал.
Засмях се неволно и сипах съдържанието от стъклената бутилка с минерална вода в чашата, а ледените кубчета продръчаха звучно.
Вдигнах поглед към нея, а очите й се впиха в моите за миг. Не реагирах, а просто изчаках да чуя в отговор на моя, пояснение за името й и други неща...да не би да ги бе казала вече, а моя в момента размътен ум, да бе забравил. Присвих очи замислен, а гласа и ме извади от транса.
- Спокойно, няма проблем.
Отпих от чашата с вода, а ледения студ се разля по тялото ми, карайки кожата ми да настръхне самодоволно.
- Всъщност и аз не знам какъв цвят са, постоянно се сменят- оправдах се аз и повдигнах невинно рамене.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 9:41 pm

Имаше хубави очи.Винаги обръщах внимание на цвета на очите.Не ,че имаше значение ,беше ми навик да обръщам внимание на цвета на очите.
- Всъщност и аз не знам какъв цвят са, постоянно се сменят.-обясни той ,а аз още повече впих очи в неговите.
Сетих се ,че не бях казала нищо за себе си ,а след като той го направи беше редно и аз да кажа нещо.
- Аз съм Катрин и съм на седемнайсет.-обясних и отново захапах сламката като малко момиченце.
Чудех се какво да кажа.Не исках отново да настъпи тишина.
- Разкажи ми повече за теб...-помолих го и се усмихнах мило.
- Ако искаш не го прави.-не отделях очи от неговите.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 9:48 pm

Сведох поглед леко засрамен, качество което рядко проявявах ала бе факт. Надали скоро се бях изчервявал, но не ми се е и налаго. Гласа и отново прозвуча и за пореден път вдигнах поглед към неяйния, а той все още проследяваше моя. Усмихнах се и подпрях лакти на масата, загледан в дългите й пръсти държащи сламката.
- Приятно ми е Катрин.- казах аз леко изненадан поради факта че бе само на седемнадесет години, което определено не бе много и въпреки това както вече бях констатирал изглеждаше по-голяма.
Последвалите й думи успяха да развалят розовия балон в който бях попаднал и очите ми се видгнаха към нейните, леко напрегнати.
- Зависи...какво искаш да знаеш?
Попитах я аз на свой ред, а длана ми хвана отново стъклената чаша приближавайки я леко зачервените ми устни, за разлика от обикновения им, блед цвят.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 10:02 pm

- Зависи...какво искаш да знаеш?-бяха думите му ,каращи ме да се замисля какво исках да знам за него.
Замислих се.Всъщност не знаех ,а и имаше ли смисъл да знам нещо за него като бях обедена ,че повече нямаше да се видим.
- Не знам.-засмях се.
Бях го попитала не толкова от любопитство, а просто да има за какво да говорим.
- Предполагам нямаш гадже иначе не би стоял тук в компанията на едно непознато момичето.-усмихнах се.
Не беше никак уместно да правя такива предположения за това го погледнах леко засрамено и извинително ,като повдигнах леко рамене.
Нямаше как да знам такива неща.Може да се беше скарал с нея и за това да беше тук сам.Различни хора,различни истории.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 10:11 pm

Усмихнах се и преглътнах отпитата вода с вкус на лимон, точно както я обичах най-много. Не че очаквах да ме пита за нещо определено, но все пак предполагах че все нещо я интересува.
- Предполагам нямаш гадже иначе не би стоял тук в компанията на едно непознато момичето.
Думите й ме накараха да се засмея и в същото време замисля.
Нямах кой знае какво желание да й се обяснявам, но никога не съм обичал да лъжа, затова просто щях да й кажа каквото мога.
- Разведен съм, прясно при това.- обясних и аз с ироничен глас и въздъхнах леко.
- Ами ти, предполагам си имаш приятел, независимо от това че си тук сама.
Гърба ми се допря отново до облегалката и отпуснах ръцете си на масата, загледан в очите й.
ПП: вече даже ме и мързи ;д;д;д
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 10:56 pm

- Съжалявам ... -казах искрено.
Наистина не очаквах точно това.Реших да не разпитвам повече за развода му.Може би още не го беше преодолял.
- Ами ти, предполагам си имаш приятел, независимо от това че си тук сама.-каза той.
- Ами всъщност ... нямам приятел.-засмях се и отпих от сока.
В някой моменти мразех това ,че бях сама и нямаше кой да ме прегърне и да ме успокои ,когато мащехата ми правеше живота ми невъзможен.
Но както всички неща така и самотата си имаше своите предимства, предполагам...
пп.Не само теб те мързи ;дд
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 11:04 pm

Леко посърналото й изражение ме накара да завъртя очи, предпочитах да се правя че развода е зад гърба ми, но въпреки това може би бе по-добре че реши да не разпитва повече за него. Въздъхнах и се обърнах към бара, махайки на сервитьорката която и без това гледаше към нас.
- Убеден съм че скоро ще имаш, красиво момиче като теб не може да остане само дълго време.
Казах аз усмихнат и й смигнах весело.
Момичето с дългите крака дойде, а аз поисках сметката, като преди това поръчах още един сок и една минерална вода.
През това време се протегнах към закачалката, за да взема портфейла си от бялото палта висящо там.
ПП: то си ми личи на мен ;д приципно не обичам да пиша толкова малко ;д;д;д
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 11:57 am

Усмихнах се.Изглежда той беше преодолял развода или поне така изглеждаше.
Сервитьорката се появи и той поръча още една минерална вода и сок преди да поиска сметката.
Докато момиче се появи с поръчката и сметката аз се пресегнах да взема малката чантичка до мен.
Извадих пари и погледнах дисплея на телефона си.Имаше няколко пропуснати обаждания.Предпочитах да спя в колата отколкото да се прибера.
- Да знаеш някой хотел наблизо?-попитах докато затварях чантичката си.
Сервитьорката донесе поръчката заедно със сметката.
Оставих няколко банкноти на масата и изчаках да чуя какво ще ми отговори Лео.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 5:42 pm

Пръстите ми разтвориха дела където се намира банкнотите ми и извадих няколко от там, като през това време вдигнах поглед към Катрин.
- Да, защо ти е?
Попитах аз и в същия момент погледа ми бе привлечен от вече оставени на масата няколко евро. Поклатих неодобрително глава и се прокашлях, не одобрявах плащането от дами, при това едва седемнадесет годишни, но имах достатъчно голям опит в подобни ситуации, за да знам че идеята да се правиш на твърдоглав джентълмен, не е много добра.
- Нали живееш тук.- продължих аз преброявайки на ум колко трябва да доплатя и върнах останалите обратно вътре.
Младото момиче веднага дойде и взе малкия тефтер с поставените вътре банкноти, част от които заслужен бакшиш.
- Довиждане и приятна вечер.
Усмихната каза тя и се отдръпна, за да можем да минем.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 10:38 pm

Излязохме в студената нощ и вятъра отново разпиля косата пред лицето ми.
- Ами .. не ми се прибира у нас.-обесних и обвих ръце около тялото си ,защото умирах от студ.
Мразех зимата.Мразех студа и чувството как бавно започвах да не чувствам пръстите си.
- Ще ми го покажеш ли?-една мила и чаровна усмивка се плъзна по устните ми.
Определено не трябваше да се обличам толкова леко.Якето никак не топлеше ,а и бях с къса пола и тънка блузка.
Имах чувство ,че се превръщам в ледена статуя.Вятърът беше силен и правеше косата ми в пълен безпорядък.Опитах се няколко пъти да я оправя ,но накрая се отказах ,защото това беше невъзможно.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 3:19 pm

Изправих се с известни усилия и тръгнахме към изходната врата, а от тигъра се чу звучно мъркане, подсказващо че вече е достатъчно късно, за да се намери почивка дори за самия него.Макар да бях убиец, мразех хората които причиняваха подобно нещо на животните. Вероятно за мнозина би било странно и нетипично, но ако зависеше от мен бих убил някой пред това да го държа затворен. Надали имаше нещо по-ложо и плашещо душата, пред това да те лишат от чистия въздух и меката трева, особено ако си животно, каквито хората всъщност бяхме, при това най-големите. Ръката ми хвана стъйлената врата и я остави отворена, за да може Катрин да мине. Признавам че косата й макар да бе разпиляна на хиляди места, изглеждаше някак мека и предизвикателна, вероятно наистина имах слабост към косите с червени отенъци. Спомена за последното момиче с червена коса, което "видях" повика самодоволна усмивка на лицето ми, изтриваща и малкото остатък от онзи тъжен и покрусен поглед, макар вътрешно все още да усещах тежестта на сърцето си и силните му удари звучащи в ушите ми.
- Разбира се, ела ще настинеш.
Казах аз, а ръката ми свали дългото бяло палто от широките ми рамене и й го подаде, загървайки гърба й.
Хванах я леко, по-точно й дадох знак да върви след мен, преди дъжда да бе намерил сухите ни тела, а аз тръгнах към паркинга.
Звука от оключване на белия ми спортен звяр предизвика поредната въздишка, никак ама никак не ми се искаше да го цапам...може би това бе единствената причина поради която мразех дъжда, че целия ставаш мръсен, ако бе само да си вър вода до мозъка на костите си, бих го понесал при това с усмивка на лице, но чистотата бе нещо на което държах наистина много. Едн от многото неща в които се вманиачавах.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Жител
Жител
Katherine Pierce


Брой мнения : 195
Join date : 05.01.2011
Age : 28

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 10:25 pm

- Meрси.-казах и се сгуших в огромното му и меко палто.
Топлеше много ,а и на допир беше много приятно.
Изведнъж започна да вали и той предложи да влезем преди да сме се намокрили.
Тръгнах след него към колата и направо ахнах като я видях.Не разбирах от коли.Дори моята си я избрах само на картинка, но неговата определено беше страхотна.
- Яка кола.-отново му се усмихнах и влязох в колата ,настанявайки се на мястото до до него.
Както отвън така и отвътре колата беше супер.
Отпуснах се на седалката и започнах да разглеждам.
Погледнах към него.За първи път бях толкова близо за да видя точният цвят на очите му.
- Хубави очи.-усмихнах се леко срамежливо и се засмях ,защото попринцип бях казвала много неща за които трябваше да ме е срам ,а ги бях изричала без капка срам.
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Le Scherkhan / бар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Le Scherkhan / бар   Le Scherkhan / бар - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 3:46 pm

Колата бе леко студена, затова или по-скоро по стар навик, включих загряващите седалки и топлината по гърба ми успя да премахне настръхналия ефект от хладния вятър.Усмихнах се на думите й, а очите ми за миг останаха загледани в нейните, които също бяха красиви, но в интерес на истината ако щях да търна най-пръвлекателното нещо у нея, то това щеше да е косата й, макар спомена за тази на онова ммиче...Линет, да й бе наистина доста голям конкуренция. Слаба усмивка пробяга по устните ми, а очите ми я погледнаха предизвикателно за миг от секундата. Засмях се и обърнах глава към волана а крака ми се отпусна леко, натискайки газта. Колата се изстреля напред с бърза скорост, а ръката ми се изви рязко, завивайки, за да излезем на главния път. Никой не каза нищо, нито изпитваше желание да го стори, поне що се отнасяше до мен. Светлините се размиваха от бързата скорост, а доволството ми от това че в късен час като сегашния колите са голяма рядкост си личеше по ведрото ми изражение. Поредния завой и бялата вече не толкова лъскава, за жалост, кола, се озова пред големия и лусозен хотел.
ПП: пиши направо там
Върнете се в началото Go down
 
Le Scherkhan / бар
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Le Scherkhan / бар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж :: Нощен живот-
Идете на: