L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 4 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 4 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 4 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 4 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ Seven

Go down 
+9
Анна Блейд
Neolise de l'Armentiere
Linnette
Andrew du'Valier
Tueur
Anile
Didier Lamarque
Елизабет Ламбърт
Dark_Angel
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:00 pm

Хах, амиии може би защото е съкратено от Елизабет.
С друго име ли искаш да се обръщаме към теб? ^^
Най-вероятно ще е така. Почти винаги на човек му иде да крещи и да подскача от радост, когато е свършил нещо, което му е коствало хиляди часове труд и усилия.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:05 pm

Йес, йей, йес! Не мога да повярвам... мислех си, че този момент никога няма да дойде, но ето го и него, с гордост мога да заявя, че.... СЦЕНАРИЯТ Е ГОТОВ!!!
Боже, забравих индианския танц на победата, но ще импровизирам... Чувството е просто прекрасно.
Тъъ... принципно името ми е Сара, но вие си ми викайте Ели, ако ви харесва. Звучи сладко, но съм свикнала така да викат на майка ми... хД

ПП: И още веднъж - Йес, йес, йес!!! *танцува и подскаа наоколо като пълна откачалка*
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:16 pm

Тук съм, казвай какво да променям :P
Разваратник си скъпи за онова с Нейт :Д
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:35 pm

Наистина, момичето е право, онова с Нейт е... Без коментар... Даже не ми останаха сили да го дочета... хД
Както и да е, какво ще променяш, Ани? Или говориш за моя герой? Ако да - не знам още, ще го направя довечера, сега нямам време.
Дали ако героят ми е луд хората биха били хо-блаосклонни да пишат РП с мен?
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:41 pm

Кои хора!?
хД няма жива душа
добре, вечерта тогава, както кажеш.
Не знам, мен много ме радва тяхното писане хД
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:47 pm

Така де... а мен ме стресира. Иначе не може да се отрече, че е много добро. Но щеше да е далеч по-лесно за преглъщане ако Андрю беше момиче, например... хД
А Нейт в коя бездна е потънал, та не съм го виждала?
Помниш ли как като се регистрирах заявих, че няма да си правя втори герой тук? Е, май ще се наложи да наруша тази смоя първа дума. Кой друг би се съгласил да пише с мен, освен самата аз?... хД
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 12:57 pm

Това прозвуча страшно.. отчаяно.
Хмм, развратник? А що не ми го сложиш на ранг тогава, ако наистина го мислиш? Това с Нейт беше... Ами... Беше яко. И преди съм го правил и какво от това? Само дето предния път Ани щеше да ме убие, но сега... Това са подробности. Важното е че стана яко, а тоя идиот не влизаше често, но яко беше редовен... Мале, тогава думата развратник щеше да звучи като комплимент и щеше да е най-меко изказано...
Иначе, Сара, за твое успокоение ще те уведомя, че в момента съм хвърлил око на Анна. Ако това може да е някакъв вид успокоение, де.

П.П. Забравих да те поздравя за сценария! Браво.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 1:04 pm

Хах, миличък, радвам се, че си открил правия път... И мерси, че ме нарече Сара...
А че е отчаяно, отчаяно е... Принципно обичам да преувеличавам, но в случая положението си е отчайващо и ти ще се съгласиш, убедена съм. Погледни брояча на мнения колко отчита... Да, всичките са безразборен флууд от моя страна. Чак се срамувам от себе си... Но като вие, милички, нне щете да си пишете с мен, какво да направя... В скоро време и ще ви напусна, ако нямам какво да правя тук. Не като заплаха, просто си е така...
Иии... Ани, мерси за проявата на разбиране, довечера ще дойда с обновен герой: Елизабет Ламбърт версия 2.0.
Сега ще се оправям за училище, че ще закъснея. Чао ви!

ПП: Ани, момчето е право, замисли се за ранга. Би бил много уместен и ще му отива на имиджа...
ПП2: Мерси за поздрава, миличък. Този сценарий е моята гордост и моят тих ужас, защото след всичкия този труд, все още има възможност да не го одобрят и да ме накарат да го поправям...
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 1:32 pm

Оу, горката. Дано да го одобрят. Стискам ти палци ;)
Мммм, честно да ти кажа чаках Анна, но щом си толкова отчаяна, предполагам, че на една дама в беда не може да се откаже едно рамо, нали?
Само... Не си прави героя много изчанчен, ок? Перверзен и луд - да, но не и прекалено странен. Става ли?
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 1:34 pm

Ех, все изпускам веселбата и навалицата...
Здравей, Анрдю, от доста време не си се мяркал.
Относно ранга ти... Хората са казали "Внимавай какво си пожелаваш. Може и да се сбъдне."
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 1:36 pm

Пхах, много добре знам какво да си пожелая. Мерси за съвета все пак.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 1:43 pm

За теб винаги! Честито ти рангче. Ще изчакам другия админ да се появи, за да направи изображението с текста на ранга ти, за да можем да го завършим както трябва, но за сега може да остане така ^^
Хайде, хора, изчезвам да уча за последно и ще се видим довечера. Лек ден.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 1:44 pm

Няма проблем. Аз съм търпелив човек. И мерси за ранга.
Приятно учене и лек ден и на теб.
Върнете се в началото Go down
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 7:24 pm

хай :) ако дойде някой изобщо ;дд
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 7:40 pm

Здрааастиии!!! Анна, имам чувството, че някой те чака днес вече цял ден... Моля, отвърни му, та да се върне в правия път момчето, че сериозно ме стресира.
Както и да е, познайте какво - да, точно така, след всичкия труд, който свърших, днес ми дадоа и още работа... Тежък е живота на сценарописеца...
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 7:54 pm

Добре те разбирам, въпреки че е яко да пишеш сценарий, стига да е на български ;ддд
Такаааа, виждам че моя любим се сдобил с нов ранг, добре си го измислила сис ^^
ей сега ще ти направя изобр. и ще ти го пратя на ЛС
Мале Андрю, не ми напомняй за тогава, защото още съм ти ядосана, по скоро на брат ми, но това е друг въпрос!!!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 7:58 pm

Кой ме чакал О.о
аз ако знаех, щях по-рано да вляза ;дд
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:02 pm

Нашия развратник ;ддд

Ох, ще смъмря Феликс да ти пише, но ме съмнява, каквато е вейка, най-добре да го зарежеш мен ако питаш ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:05 pm

ами аз писах последно че излизам.. смисъл преди ден си го поправих защото мислех да си търся друго другарче поне докато развратничето ми дойде онлайн..
сега имам муза и се надявам да дойде ;дд
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:06 pm

Извинявай, моя грешка...добре си направила ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:07 pm

ъх от седмица ме мрънкат да направя едно клипче, а ме мързи..
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:20 pm

Какво клипче?
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:21 pm

ами за един филм, но все не ми оставаше време за това
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:23 pm

Ох, липсата на време ми е най-големия проблем!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Анна Блейд
Сладък жител
Сладък жител
Анна Блейд


Брой мнения : 119
Join date : 03.02.2011
Местожителство : Paris

Флууд без правила/ Seven - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 4 EmptyВто Фев 22, 2011 8:29 pm

Моя човек май няма да влезе ..
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/ Seven
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/three
» Флууд без правила/ four
» Флууд без правила/ five

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други неща :: Спам ^.^-
Идете на: