L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 3 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Флууд без правила/ Seven - Page 3 R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексФлууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Tueur
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Dark_Angel
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Linnette
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Линда Харисън
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Ема Картър
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Felix Kornt
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 
Liliense Stefane
Флууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_lcapФлууд без правила/ Seven - Page 3 Voting_barФлууд без правила/ Seven - Page 3 Vote_rcap 

 

 Флууд без правила/ Seven

Go down 
+9
Анна Блейд
Neolise de l'Armentiere
Linnette
Andrew du'Valier
Tueur
Anile
Didier Lamarque
Елизабет Ламбърт
Dark_Angel
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyНед Фев 20, 2011 11:33 pm

Горката...бих ти предложил да пишем, но съм зает, но ако държиш може да започнем една на ЛС...какво говоря и аз, не ме слушат пръстите напоследък...трябва да намаля опиятите ;д
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyНед Фев 20, 2011 11:37 pm

Не, ще си направя втори герой с втора регистрация и ще си пиша с него! Не е ли гениално? Тъкмо и няма да се съобразявам с онова с марионетките, защото и в двата случая съм си аз и другия няма как да се сърди какво съм правила с героя му.
Може по ЛС, но така няма ли пак да нарушаваш правило... не помня кое, което казва нещо от сорта на "героя ви да не се намира на две места едновременно, защото не е супернатурален, та да се клонира"?
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyНед Фев 20, 2011 11:41 pm

Раздвоена личност...това е най-малкия ми проблем с който се справям през последните шест години. Идеята ти е добра, самия аз съм си писал сам,но по принуда. ;д
Няма, защото ще пишем в друго време...тоест след случката с Сю в момента, иначе щяхме направо да запчнем РП някъде в сайта.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyНед Фев 20, 2011 11:50 pm

Сега си правя къщичката, та поне си излизав желаниято да пиша някъде. А, да и почнах едно РП в друг форум. Ще се оправя, поне засега. Но това все пак не поправя факта, че това е петдесетия ми пост и единственият свързан с играта е този на героят ми... хД
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyНед Фев 20, 2011 11:54 pm

Ох, радвам се че отказа, защото съм джентълмен и след като предложих нямаше как да се отметна ако си съгласна, а никак не ми се започва ново РП...и без това Сю ме тормози наистина много с това, сега както нямам време, но какво да се прави...обещаното си е обещано.
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 9:22 am

Добро утро!
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 9:46 am

Ани, миличка, от кога не съм те хващала онлайн! Добро да е утрото, макар и с лоши перспективи за деня по-нататък. Ти, моето момиче, не си ли свободна откъм РП?
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 9:49 am

Охо, тази сутрин има доста ранно будни. Абе вие на училище не ходите ли? хД

П.П. Онзи ще го убия като дойде...
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 9:51 am

На училище сме от два, мила. И го напускаме чак в седем. Тъжна е нашата съдба. Както и да е, недей да убиваш човека, с какво го е заслужил? Той сега от страх ще вземе изобщо да не се появи... хД
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 10:01 am

Спокойно, ще се появи. Хич не му дреме, а и честно казано тези реплики между нас са като "добро утро, коте", "довиждане, или" и тем подобни глупости. Просто като му кажеш "Ще те убия" и обикновено следва реплика от сорта "Къде пак сгафих?" или "И аз те обичам" ^^ Така че спокс, ще се вясне.

Охо, чак от два. Късметлии. Ние обикновено сме от 13:15 до 7 или до 6:15 зависи от часовете, а ако имаме и сип сме още от 11:30.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 10:18 am

Ммм, на него му е ясно къде е сгафил, мен ако питаш. Важното е, че и аз винаги казвам "и аз е обичам", когато ми кажат нещо подобно, просто смятам, че винаги е страшно уместно. deer
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 10:21 am

Мхм и аз съм на това мнение.
Ох, аз обаче съжалявам, но ще трябва да те оставя понеже имам да уча по английски, а и довечера съм на урок. Надявам се да не ми се сърдиш много за това и ти желая лек и ползотворен ден.
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 10:25 am

Не, няма проблем. Това ми напомни, че и аз имам да уча, така че и аз ще се отправям натам...
Чао! kissu
Върнете се в началото Go down
Tueur
the madman
the madman
Tueur


Брой мнения : 357
Join date : 24.12.2010
Age : 30
Местожителство : там,където дупето ми седне =)

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 11:07 am

Мене ли ще убиваш, мила? Как сте иначе, много късно ставате...аз вече изпих седмото си кафе ;д
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
la beauté admin
la beauté admin
Dark_Angel


Брой мнения : 354
Join date : 22.12.2010
Age : 31

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 12:02 pm

Моля? Ти си този, който се вясва в 11 сутринта. Аз съм будна от 8. Изкъпах се, изпих едно кафе и седнах да ви видя, след което заминах да "уча", то и голямото учене дето стана. И да, тебе ще те бия, защото си ми много отнесен напоследък и само се оплакваш от мен....
Върнете се в началото Go down
http://wonderland.bulgarianforum.net/
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 8:53 pm

Ах, мале... Изчезвам за седмица и преди да се усетя форума се раздвижил до неузнаваемост *подсмихва се*
Не, че сега има много хора де... Как сме? *обръща се към онзи, който благоволи да му отговори*
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 10:21 pm

Който, разбира се, е моя милост, защото тя единствена е готова 24/7 за непрестанен флууд и нон-стоп виси във всевъзможни форуми (които реално погледнато са два или три, но така звучи по-добре, поне според мен)...
Както и да е, с теб все още не съм имала честта да се запозная, мисля. Приятно ми е... *кралски поклон и реверанс*.
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 11:30 pm

Не познаваш малкия ни развратник...срамота. :D
Аз съм зле, още не съм отговорил на Линет и предусещам, че ще пада як пердах :Х
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 11:33 pm

Ани, мила, ама ти РП ли водиш? Чудно как ли не съм забелязала...
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 11:34 pm

На това моето не му се вика водене, аз едно че пиша "много добре", друго, че нямам време за подобни екстри.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 11:43 pm

здравейте хора,отдавна не съм се мяркала във флуда и реших малко да намина
как сте ? какво ново. Аз чакам с нетърпение да стане утре заради две причини-надявам се утре да е по-добър ден от днес и ще мога да си гледам на карти,малко съм се вманиачила в тях,ама какво да се прави ;д;д;д;д;д;д;д
Върнете се в началото Go down
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 11:44 pm

Е, изчакай още 15 минути и ще гледаш спокойно, ;ддд
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 1:40 am

Вече вдигам стачка, няма да пиша постове по-дълги от 5 реда, докат Линет не се смили над мен! ;ддд
Върнете се в началото Go down
Andrew du'Valier
Persona di Erotico
Persona di Erotico
Andrew du'Valier


Брой мнения : 123
Join date : 29.12.2010

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 11:26 am

И от кога станах развратник... Ани?
Това, че искам Анна не означава, че съм... Както и да е.
Виждам, че доста хора вече започнаха да се мяркат - живо постижение. Радвам се, че има малко раздвижване тук.
Нео, не му давай толкова ряз. Линет пише хубаво, сега. Недей се оплаква като малко дете.
О, и здравей, Ели. Приятно ми е да виждам нови лица тук. Как си?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Ламбърт
V.I.P.
V.I.P.
Елизабет Ламбърт


Брой мнения : 97
Join date : 12.02.2011
Age : 27
Местожителство : Neverland

Флууд без правила/ Seven - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд без правила/ Seven   Флууд без правила/ Seven - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 11:31 am

Ми супер! Чувствам се страхотно днес, денят има прекрасни перспективи... Остава само Ла Манча и съм свободн от ужасния сценарий. Имам чувството, че щом напиша поледната дума ще почна да пищя от радост... хД
Ама тя и Ани пише хубаво, сериозно не знам какво се оплаква... Е, вярно, че Линет си е изписала душицата, но така е то.
Дали милата ни администраторка ще ми позволи да си променя мъъъничко героя? Нищо особено, просто ще я направя малко по-изперкала, запалих се да пиша с герои с психични отклонения, честно, адски е забавно...
И защо, по дяволите, всички ми казвате Ели?
Върнете се в началото Go down
 
Флууд без правила/ Seven
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Флууд без правила
» Флууд без правила /two
» Флууд без правила/three
» Флууд без правила/ four
» Флууд без правила/ five

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Други неща :: Спам ^.^-
Идете на: