L.S.M
Театър "Art de la Magie" R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Театър "Art de la Magie" R2p7us
Добре дошли в Париж, света на любовта, магията и на още нещо.
Надяваме се престоят ви да бъде приятен и да се забавлявате с нас, и не забравяйте в този град всичко е позволено!
L.S.M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Love.... Sex....Magic.... that, what we all are searching in our lives. Очите на човека са пътя към душата му, ако се вгледаш в тях може да откриеш неща, за които никога не си предполагал, че могат да съществуват.
 
ИндексТеатър "Art de la Magie" EmptyПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Приятели
Latest topics
» Герои на жителите
Театър "Art de la Magie" EmptyСря Окт 05, 2011 9:21 pm by Anile

» Флууд без правила/ Seven
Театър "Art de la Magie" EmptyСря Окт 05, 2011 9:15 pm by Anile

» Станете наши приятели
Театър "Art de la Magie" EmptyНед Май 29, 2011 9:14 pm by Елизабет Даун

» Къщата на Ема Картър
Театър "Art de la Magie" EmptyВто Май 17, 2011 7:14 pm by Jason Cooper

» Какво ще направиш ако се събудиш гол до предишния ;dd
Театър "Art de la Magie" EmptyВто Май 17, 2011 2:12 pm by Anile

» Опиши настроението си с емотиконка
Театър "Art de la Magie" EmptyСря Мар 16, 2011 11:51 am by Елизабет Ламбърт

» Дисниленд Париж
Театър "Art de la Magie" EmptyСъб Мар 12, 2011 12:15 am by Анна Блейд

» Принцеса с две лица...
Театър "Art de la Magie" EmptyПет Мар 11, 2011 11:27 am by Елизабет Ламбърт

» Лувъра/Louvre
Театър "Art de la Magie" EmptyСъб Мар 05, 2011 11:01 pm by Dark_Angel

» Опиши настроението си с част от текст на песен...
Театър "Art de la Magie" EmptyСъб Мар 05, 2011 10:30 pm by Dark_Angel

Час

clock-desktop.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 9:13 am
Top posters
Anile
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Tueur
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Dark_Angel
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Linnette
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Линда Харисън
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Neolise de l'Armentiere
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Katherine Pierce
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Ема Картър
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Felix Kornt
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 
Liliense Stefane
Театър "Art de la Magie" Vote_lcapТеатър "Art de la Magie" Voting_barТеатър "Art de la Magie" Vote_rcap 

 

 Театър "Art de la Magie"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Anile
Mr. '"Спам" & "Изписалия се"
Mr. '
Anile


Брой мнения : 620
Join date : 22.12.2010

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyНед Яну 23, 2011 10:31 pm

Голям и намиращ се близо до устието на реката минаваща през Париж, театъра събира в себе си впечатляващ брой посетители, както и ученици, желаещи да се изявят или научат. Честно се използва и като място за представяне на концерти или други подобни събития.
Върнете се в началото Go down
https://love-sex-magic.bulgarianforum.net
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyПон Яну 31, 2011 4:03 pm

Денеят не бе започнал добре,имайки предвид състоянието си и това как реагира майка ми при вида ми,но сега това никак не ме интересуваше. Бяха дошли най-добрите купонджии от Мадрид и заедно с тях бяхме приготвили на публиката уникално шоу,след което ,разбира се, щеше да има и як купон.
С Йо бяхме на сцената още преди генералната репетиция,нали така бе ми казала майка ми. Все още у мен имаше нотка на повдигане,чувставах се като бременна в първите месеци,което ме доведе до домисълта,че на бременните жени определено не им е леко, и то заради хапчетата,задари тях алкохола и неркотиците не ми бяха повлияли никак добре.
Майка ми донесе многото тоалети и то доста ускъдни и отиде да посрещне гостите от хотела,в този така бавно течащ час пристигаха и многото ни приятели. С Йо слязохме да ги посрещнем на задния вход ,за разлика от кино звездите,ние трябваше да минаваме като крадци през задните входове по нареждане на майка.За мен това бе много специален момент,не бях ги виждала от толкова време,а всички те беха се превърнали в мои братя и сестри,а някой дори и в повече. Тези мисли бяха и малко скръбни,та и той трябваше да пее ,така че щеше да е тук всеки един момент. Прегръдки и усмивки за едни,а за Йо последните моменти на свобода преди да се появи красивата блондинка,която му бе и гадже.Той много си я обичаше,ама тя винаги бе залепена за него,което не бе особено приятно за момчето.
От голямата лимозина с черен цвят излезе и кошмара ми,превърнал се в неуминуемо красив мъж ,въпреки че ужасно изменчив ,но аз обърнах поглед и се направих ,че не виждам как пристига ,прегърнала стар приятел. Пределно ми бе ясно ,че първо ще дойде да търси мен,нали не спря да търси Йо през цяото време и да го мрънка да ми даде телефона,но безуспешно.
Йо ми кимна и леко с много нисък тон ми каза,че ме гледа. Аз не реагирах просто хванах за ръка Себ,който ми бе стар приятел, и се запътих към задния вход на залата.
Пред очите ми бе майка ми и със строг тон каза на всички.
-Веднага в съблекалнята и то в разделни съблеканли ,почитните гости дойдоха ,а и вече залата се пълни ,така че дим да ви няма от тук.
После последва и усмивка от нейна страна.Аз само това и чаках ,сега нямаше да имаме никаква върможност да се изправим лице в лице с Леон.
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 02, 2011 4:51 pm

Беше скучно...много при това.
Времето сякаш минаваше толкова бавно при липсата на Линет, че вече започвах да се съмнявам в себе си.
Беше непоносимо и досадно вечер да заспивам с мисълта за нея.
Поклатих глава, а голямата стъклена врата пред нас се отвори .
Очаквах ли някого...не, но очаквах аз да се измъкна през нея, поне така се предполагаше да сторя ако желая да изпълня молбата на Йоан.
Звънкия глас, звучащ като ехо до стаята ми на втория етаж ме накара да стисна ръце в юмруци, защо по дяволите беше дошла!?
- Неооо?
Сякаш сестра ми не можеше да се престори че ме няма, явно все още ми бе ядосана за онази случка.
От устните ми не се отрони и звук, а просто затръшнах вратата и с въздишка тръгнах да слиза по стълбите надолу.
Ръката ми се плъзна по дървения парапет, а очите ми се зареяха някъде в сестра ми, опитвайки се да пренебрегнат малката фигура зад нея.
- Кажи...
Гласа ми прозвуча грубо, което ясно си пролича по изражението на Луси.
Не бях говорил от онзи ден с нея, нито с Ян...просто не исках.
- Имам работа, ще тръгвам.
Тялото ми се понесе бързо към вратата, обръщайки се с гръб към нея.
Не исках да я виждам, не и преди да съм готов, да зная какво искам.
Гледката която се разкри отпред обаче съвсем не бе по-приятна.
- Влизай, зная накъде си тръгнал.
Гласа му ме смрази, вероятно моя нямаше място за сравнение с моя, затова и му се подчиних.
Гърба ми се облегна на меката задна седалка, а Луси седна на предната гледайки унило.
Силния звук от запален двигател се чу и Ян подкара колата към театъра.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 02, 2011 5:09 pm

Всички бяхме в голяма еуфория от предстоящото фоу.Зад колисите бе като в пъкал от рояк пчели,които само сменяха тоалети и слагаха грим ,а майка ми тя се изяваваше като тартор и само командваше.
Излязох от голямата стая ,а пред мен бе Йо с другите мачовци. За моя радост Леон го нямаше ,просто не знаех как ще се опитам да избягам от него когато ме подгони.Йо се приближи до мен и с тих глас прошепна на ухото ми
-Поканих Нео да дойде и мисля ,че няма да го пропусне поне от блогодарност
Тези думи ме накараха да затреперя от вълнен ие,въшпреки че не бяхме се виждали от няколко дни,той не спираше да е в акъла ми,лицето му изгряваше във всеки мъй ,който се появи срещу мен и само при мисълта за него стомаха ми се преобръщаше.Не знаех какво ми става ,но гледах да е скрито само в мен,не исках никой да разбира за чувствата ми ,които бяха се появили изневиделица,пък и се познавах ,знач как хлътвам и спасение няма за това,а и с него се бяхме сближили и не исках да развалям всичко.При думите му реакцията ми бе ясна само за него .Външно се опитах да скрия какво става ,но вътрешно бях бомба, а от своя страна . Йо продължи да ме дразни.
-Знам че го искаш
-Млък глопако,няма такива неща.
Преди да ми отговори на репликата ,майка ми се появи и с типичния си строг глас ,преди участие ,каза
-Искам не само да пееш ,но и да съблазняваш,обличай се ,че пееш втора ,а след няколко неща ви е и танца.
Само това и чаках ,прибрах се и облякох късите пшанталонки ,комбинирани с мини елече и капела ,обух високите сандали,взех микрофона и зачаках .В този миг завесата се вдигна и на сцената застана Вивиян,една приятелка ,за да покаже певческите си възмойности.
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 02, 2011 5:30 pm

Бялата лента по шосето се движеше прекалено бавно, за да бъде истина, а не плод на моето въображение.
Опасенията ми , че това е заради присъствието на двама мои "приятели", се оправдаха в мига когато плътния глас на Ян зазвуча.
- Не знаеш какво да кажеш, а?
Сега какво, щеше да ме накара да съжалявам ли..вече бях съзнал техниката му и нямах намерение да се поддам.
Не зная как можеше в очите на всички да изглежда кат безобиден и хилав, млад момък, най-добър приятел на едно от яките момчета в университета, а за мен да бе толкова....толкова различен.
- Зная, но не заслужаваш.
Гласа му далеч не прозвуча уверен като неговия, но се опитах да прилича поне на такъв. Очите ми се плъзнаха към огледалото, където срещнаха ядосания му, но спокоен поглед. Както винаги не устоях на силата им, а сведох глава, ядосвайки се на слабостта си.
Колата забави маневрите си и спря пред голямата и красива сграда.
- Слизайте.
Отворих вратата, а мърморещия глас на Луси прокънтя отново в ушите ми...винаги е била такава, но я обичах...
Предполагаше се че все още я обичам, но се чувствах объркан.
Тримата се запътихме умълчани към входа, а слабите ми ръце бутнаха вратата, разкривайки красивата гледка, доста впечатляваща при това.
Нечий непознат глас озвучи залата, а ритъма на песента ме накара да завъртя очи...бе приятна, но очаквах Линет да танцува, не непознато момиче да пее.
Ян ме дръпна за горнището, водейки ме към първия ред, където ме тръсна на един стол и двамата седнаха от двете ми страни.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 02, 2011 5:39 pm

Шоуто започна ,а с него и емоциите . Н исках да става така ,но се наложи да миня най-демонстративно покрай Леон ,който вече се опитваше да се докопа да мен по различни начини .Знаех ,че е готов дори да съботира песента ми ,та той си бе супер нагъл и безочлив ,но сега не ми се разправяше изобщо ,взех микрофона с ръце ,целунах милата мацка Вив по бузата ,все пак това бе нашия поздрав за кусмет и излязох на сцената .
Пълна тъмнина беше се разширила надлъж и нашир,когато светлините светнаха .Сега можех единствено дс видя лицето на Нео,та той бе тук заеднос приятеля си ,с когото явно се бяха здобрили и гадната русикоска ,която му бе гадже ,боже как бях намразила тази личла сега и то дори без причина ,но гледах да се успокоя и просто да излеждам секси на сцената ,заобиколена от балета н а мачовците ,а не да и налетя и удия със собствените си ръце .
Песента започна ,секси и еротична ,но на английски все пак ,тя трябваше да събуди фантазии и емоции на всички.Затънцувах ,а около мен купичата моменчета .Песента бе за еротиката и секса.
Музика и накрая финал ,многото ръкопляскания и хората ,които станаха на крака ми попречиха да видя лицето на Нео ,сега го изгубих и това бе ужасно ,но по -зле бе че когато се обърнах да се прибера видях и лицето на Леон ,който ми ръкопляскаше и се усмихваше
"подяволите как сега да мина покрай него 2 пъти нали пак ще трябва да излизам да танцува, "
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 02, 2011 11:56 pm

Всичко това ми се струваше дори смешно, по-точно иронично.
Поне можех да бъда спокоен че докато сме тук няма да се случи нищо. И все пак самия факт че от няколко дни се чувствах различен и ума ми се бе прояснил, доказваше добре, че не мога да бъда напълно спокоен край тях двамата, по-скоро край Ян.
Очите ми за миг се пъзнаха по леденото му изражение, отново изглеждаше мил и безобиден, но можех да видя истинското му "аз".
Песента на момичето приключи, а слуха ми се заостри при вече далеч по-познатия глас на Линет. Лека усмивка озари за миг лицето ми, н бързо побърза да се скрие, все пак не исках да си давам напразни надежди,дори само с усмивки.
Ръцете ми запляскаха силно когато песента свърши и меко казано се чуствах превъзбуден, бях я виждал да пее, но те и песни с подобен текст,още повече обечена така.
Този път не въздържах усмивката си, а белите ми зъби сепоказаха ясно под плътните ми устни.
- Караш Луси да страда, а знаеш това дол какв води.
Гласа му отново бе смръзяващ и този път прозвуча толкова тихо, че да го чуя само аз.
Въздъхнах тежко и се направих че не съм го чул, но миг след това върнах отново вече пулсиращите си длани на бедрата си,а погледа ми се зарея в Луси, която в интерес на истината определено изглеждаше тъжна.
Не исках да я наранявам, все пак тя не бе виновна за нищо, но не можех да продължавам така.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyЧет Фев 03, 2011 9:13 pm

Изпълнението ми бе някак с цел послание. Ние всички си имахме цел и не се отказвахме лесно,публиката бе наш приоритет,а сексапила наше уръжие. Често ми се струваше ,че сме марионетки в ръцете на майка ми и тя ни използва за печелене на пери ,което си бе донякъде вярно и ние и го позжолявашме- секси дрехи и предизвикателен текст,романтика между тийнейджъри,високи токове и разкопчани ризи,това се бе превърнало в наше обликно за участие,о ние не бяхме такива ,обичахме маратонки,скусани блузи и раздърпани панталони и винаги ,когато намирахме време за тях ,те се превръщаха в нашата мода,най-красивата мода.
Участието ми бе като всяко друго ,малко музика и глас и сексапил ,но тепърва ми предстоеше големия зрив на сцената с Йо. Това ,което трябваше да танцуваме с Йоан не бе точно предвидено за него,аз трябваше да изляза на сцената с Леон,но след всичко ,което се случи напоследък ,майка ми по-благосклонна от обикновенно и ми смени партниора.
Слязох от сцената ,а срещу мен бе Йо и Леон. Видимо си бяха казали някой други обидни думи ,въпреки че се славеха за големи приятели,но винаги Йо би избрал мен пред него ,за което той си бе спечелил прозвището май довериник и даце най-добър приятел.Очите не Леон ме пронизваха.Тези тъмно кафево очи ме побъркваха преди време,но сега само ми напомняха за измяната ,тя се бе превърнала в дълбока рана ,в която с погледа си Леон поставяше сол.Усмихна ми се ,но това ме срази,сякаш паднах в дъм земя,знаех какво ще последва ,ако се заговорим ,затова дори не обърнах внимание на Йо и Леон и минах по възможно най-заобиколния път. Вървях с бързи крачки и не спирах ,нито гледах настрани,а душата ми,тя не спираше да изригва от гняв и болка.Приятните усещание от това ,че съм видяла Нео се бяха заменили от пронизващата болка на измяната.
Думите му ме пронизаха ,бе толкова дързак ,че от нищо не го хващаше срам.
-Беше невероятна,както винаги.
На пръв поглед това бяха думи ,с които той явно ми правеше комплимент,но за мен те не означаваха това и той го знеше ,особено ,ако са изречени от Леон. Винаги си правехме комплименти след бурна нощ и това бяха нещо като запазени думи за благодарност един вид между нас и това м е накара да се вцепеня,изведнъй спрях да вървя,но не можех да си позволя да се ракрещя не и преди финала,затова просто наново си възвърнах старото темпо на вървене и без да казвам нищо влязох в стаята при майка си ,която ми даде знак да се пеоблека ,че скоро е време за танца .Пределно знаех какво бе изражението на Леон след реакцията ми и без да го погледна,неговата усмивка не слизаше от лицето му никога.
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyПон Фев 07, 2011 11:42 pm

Силните овации не спряха да звучат дълго време, но интереса ми се бе загубил.
Потънал отново в дълобок унисон, бях привлечен от мислите за доброто представление.
Вярно е че тук все пак е Париж и подобни "концерти" съвсем не са рядкост, но лично аз смятам, че се бе получило невероятно, поне това което успях да видя.
Друг бе въпроса че може би Линет бе причината да ми харесва толкова много.
Мъсълта за нея пък ме навя на тази за Луси.
Лека въздишка се откъсна от устните ми и погледнах към нея.
Големите й сини очи изглежда ме наблюдаваха вече дъгло време, беше ми толкова лесно да разбера какво иска да ми каже, дори само с погледа си.
Обвиняваше ме, но не толкова жестоко, както Ян, напротив.
Безмълвните й викове обаче се оказваха дори по-жестоки и тежки, от ударите на най-добрия ми приятел.
Въпреки това вместо аз да се предам от силата й, тя първа отмести поглед, заглеждайки се в сцената с тиха и сдържана въздишка.
Ръката ми понечи да хване нейната, ала не можех, не исках сега когато съм на границата, да я прескоча,да се върна отново там и точно тогава да съзнаня че не искам нея.
Поколебах се още един кратък миг, след което последвах нейния пример и с въздишка съгледах в очакване да започне следващата песен.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyПон Фев 07, 2011 11:57 pm

Театура си бе спектакъл и всички ние играехме.Най-странното бе ,че толкова хора бяха вкарани в магическият кръг на спектаклите,дори от незапомнени времена всички масово се възхищаваха на акторите,и то зашото показват свят ,който не съществува или живот ,който няма как да имат,но макар и изкуство,театъра бе ограбил много дуви .беше се влел в истинския живот на хората и гио бе променил ,много от нас бяха хората на сцената само пред публика ,а въпрешно злобата зад поредния каданс си личеше много ярко.
Преоблякогх се с къса червена рокличка и застанах смело до Йо,той съшо бе готов,а междувременно бяха минали много участия и масово хората си бяха представили гласовете и маските ,с които бяха принудени да излизат на сцената.Изведнъж зад мен се провря познат образ ,на човек ,с когото никак не ми искаше да говоря,образа на Леон ,койтоп бе готов да ни гледа как танцуваме и разбира се да ни се възхищава .Аз нямах право да го обвинявам ,че е тук.все пак той бе част от екипа и пееш добре ,а и бе биш много добър приятел на Йо,но сега в този момент бих предпочела да говоря с смахнатия си баща или дори да се карам с майка си .отколкото да го гледам или дори да си разменя дума с него.
Дойде време и за шоуто.Излязохме на сцената,а при вида ни публиката започна да пляска ,сякаш предосещаше нещо грандиозно.
Нека шоуто да започне сега
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyВто Фев 08, 2011 12:19 am

Времето минаваше бавно.
Усещах как кръвта ми пусира със спокоен ритъм.
Първоначалната еуфория която бях изпитал започваше да се изпарява.
Предполагам се дължеше на това че на сцената излизаха много хора, но никой от тях не изглеждаше дори като Линет.
Аз пък кога се бях вманиачил толкова по тея.
Въздъхнах ядосано на самия себе си и разтрих челото си със пръсти.
Ян ме спогледа леко смръщен, но побърза да върне погледа си към танцуваите момичета, които предполагам никак не бяха за изпускане, но не блазниха никак.
Телефона ми бе останал вкъщи и сега си нямах абсолютно никаква идея колко е часа, знаех си че трябва да си купя часовник, но от работата като барман с много вода, бях отвикнал да нося такъв.
Нов, силен звук съобщи, че на сцената излиза следващата двойка, а очите ми се приковаха към двамата ми спасителя.
Няма да си кривя душата казвайки че само Линет бе много красива и добра, истината бе че и Йоан си го биваше,при това много.
Танца им бе интересен и завладяваш не само за мен, което си пролича по бурните и радостни възгласи в края.
Изненадвах се че са толкова добри, че като цяло трупата им бе като от професионалисти.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 09, 2011 12:16 am

След край на изпълнението ни публиката стана на крака,за пореден път да пляска.На нас но бе много интересно и същевременно с това и много еуфорично ,никога не бяхме се справяли така добре двамата,но и никога не бяхме танцували заедно ,явно бяхме страхотна двойка за танци. Бях спечелила няколко награди на конкурси и тем подобни мероприятия ,където майка ми редовно искаше да участваме ,но винаги бях заедно с Леон,ооо боже колко съм била найвна,да вярвам на този човек .Само при мисълта за него на лицето ми изгря една обвиняваща се физиономия ,която успях да скрия от публиката с една усмивка.Толкова много го обичах ,това бе първия човек ,на когото бях си отдавала сърцето ,за което си изпатих ужасно много.
ПОколон и след това илязохме. Йо ме прегурна силно и дори ме вдигна ,всички бяхме много радостни,а на 5 максимум метра от мен бе застанал Леон ,видимо в добро настроеное
"Какво си въпобразява този идиот,бях си обещала,че няма да успее да ми развали настроението и няма да му го позволя"
Затова само се усмихнах леко и се направух ,че не го виждам. Гадния силует се приближаваше все по-близо и по-близо ,дойато не ме хвана за ръката.В този момент изтръпнах ,не знаех какво да правя ,пределно ми бе ясно ,че няма да се откаже ,но не бях готова да говоря с него ,бе€ да ругая и по-лошото без да се разрева пред него.Това искаше той да събуди у мен найвнаото момиче ,което страда по него. Приближи се до ухото ми и ми прошепна тихо
-Ще изляза да пея за теб,а след това ще си поговорим.
Бях се стъписала ,а всички гледаха само мен и него без да казват нищо ,дори майка ми спря хвалепствията си ,за да разбере какво става с нес.Попринцип те искаше личните отношения да не се смесават с работата и затова бе го довела или поне така ми се искаше да го не направила ,а не за да ме нарани.Тя бе ме уноижавала дори публично ,само заради кариерата си ,но това вече ни най-малко не ме интересуваше.
Най-сетне намреих сили ,рязко дръпнах ръката си и казах на висок глас ,така че да ме чуяд всички
-Стой далеко от мен ,не искам да те виждам.
Тези мой думи сякаш събудиха от него нещо диво,той не би приел да му се отказва,а и ги прие като съгласие ,въпреки че не бяха .Само ми смигна ,взе микрофона и излезе на сцената да изпея една песен ,която не исках и да чувам дори .
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 09, 2011 4:52 pm

В мен се бе зародило някакво чувство на ревност.
Изненадващо и в същото време някак очаквано, не ми се искаше въпреки всичко да се случва. Не исках да оправдавам предположенията ми че вероятно имам някакви чувства към нея.
Молех се да не бъде така, не исках да наранявам себе си, наранявайки Луси. Всъщност аз щях да бъда наранен от Ян, но това бе един съвсем друг въпрос, който в момента, гледайки към Линет, прегърнала Йоан , някак не искаше да се появи на повърхността в разума ми.
Глупав първичен инстинкт, дори нямах причина да изпитам подобно нещо, не е имало и надали ще има нещо между нас.
Ръцете ми не спряха да ръкопляскат, докато двамата не се скриха от погледа ни.
Въздъхнах и седнах отново на голямата, затоплена от тялото ми, седалка.
Ян ме погледна леко строго, казвайки ми че вероятно би желал да поговорим, но не му обърнах никакво внимание, а само се усмихнах криво.
След няколко секунди умиряване на тълпата, на сцената излезе още един изпълнител, този вече познат и на мен самия.
Лека изненада се появи на лицето ми, наистина какво правеше той тук,
Нали беше непрофесионално формиране на таланти, а той бе проявен такъв, поне с последната си нашумяла песен.
Изведнъж ме удари просветлението , деня когато пуснаха песента по телевизията и тя се разстрои от това, после Йоан говореше с него по телефона.
Имаше нещо между тях, а дали е това което аз предполагах, вече и аз не знам и в интерес на истината в момента нямаше голямо значение.
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 09, 2011 5:24 pm

Секси разкопчаната риза на Йо ,както винаги,бе някак с цел да привлече вниманието ми. Не исках да му обръщам внимание ,не исках дори да го гледам,сякаш пред мен бе излязла онази грозна сцена ,на която бях станала свидетелка преди няколко месеца ,сякаш всичко се завръщаше толкова бързо и непроменливо ,че ме бе овзел страх. Песента бе към своя край,аз знаех какво ще стане след това -най-вероятно скандал ,затова се молех да не свършва ,да не разваляме хубавата вечер на всички ни и най-вече да не се налага да говоря с него ,защото бях сигурна на 100 процента ,че той няма да се откаже.
След поклона и тълпата от разкрещчли се фенки ,които той си имаше в изобилие дпйде ред и на прибирането.Аз стоях безмълвно до Йо скрита в края на коридора и без дори да казвам дума се мъчех тихичко наум.Изведнъж пред лицето ми се отрази неговоят образ ,все така хубав ,но и все така голям гадняр .Дори не се спря да си почине,не попита никой за нищо ,и на един дъх дойде до мен хвана ме за ръката някъде над лакътя и ме издърпа към себе си с голяма скорост. " По дяволите какво си мисли че прави"
Още преди да мога да реагирам и Йо да реагира той ме хвана здраво за кръста итегли ме и ме целуна по устата.Това бе неочаквано и определено нежелано.
Бързо го блъснах и започнах да го ругая
-Копеле какво си мислиш ,че правиш
-Погледнаме на криво със своята така гадна и подмолна усмивка
-Ако не искаш да направим скандал пред всички ела
Сега ме хвана доста по нежно над китката и ме затегли на някъде
Аз не исках да правим скандали .камо ли пред много хора ,дори които не познаваме затова тръгнах с него и влязохме в една стая .
Застана срещу мен и започна да ми говори в някаква странна атмосфера
-Знаеш какво се случи и аз нямам нетипично оправдание,мъж съм и ми падна някакси пердето ,знаеш колко много те обичам и сякакси се опитах да те намеря ,но ти миличка не ми даде да ти обесня .Много те обичам
Тези думи ми повлияха така ,че направо избуханх
-Идиот такъв ,това че не съм била в Мадрид не означава ,че не снам какви си ги вършил кого се опитваш да измамиш секс до дупка винаги си се интересувал само от себе си интригант и лъжец
Той само се усмихна
-кой ти каза тези глупости,аз страдах по теб много и то
-страдфал си глупости винаги си искал да ме другираш ,чукаш и да спечелиш слава
-първите са вярни ,но не и последното аз те обичам и никога не ъм те лъгал
Лицемерната усмивка не слизаше от лицето му
-лъжец долен, знаеш ли по-добре си върви
-никъде не отивам без теб
-върви в пъкала
-знаеш ли какво ти си курва и спиш с всички
-жиголо
курва ,само спеше с мен
-Нали това искаше
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 09, 2011 5:40 pm

Концерта бе към края си, но си нямам никаква идея какво щеше да се случва след това.
Леката усмивка все още не слизаше от лицето ми, а защо, не зная.
Вероятно защото си представях как танцувам аз с Линет, вместо Йоан, нищо че бях истинско дърво, поне според мен самия. Казваха ми че мога да се "правя на робот", но подобни движения май от доста време беше излязъл от модата и ако се опитах да го покажа, щях да получа истински "овации".
- Смъквай тая шибана усмивка, че ме дразниш.
Гласа му ме накара да се усмихна още по=широко.
- Ще си правя каквото искам,.
Рядко се случваше това да се чуе от моята уста, но бе факт.
- Няма ти да си ми като шеф.
Продължих да се обяснявам с лукава усмивка на лицето.
- Да се усмихваш още дълго, ти желая, само дано ти дойде акъла и съзнаеш че с твоето щастие пречиш на другите край теб.
- Какво намекваш?
Наясно бях какво иска да каже, но този път нямаше да му позволя да ме манипулира, може и да беше прав, но не бях длъжен цял живот да й се отблагодарявам.
- Нищо Нео, нищо.
- Радвам се.
Изненадваше ме че ми позволи да си говоря така, не беше нормално.
Бързо движение на нечий силует покрай нас, ме накара да осъзнаня каква бе целта му.
- Съсипвайки тъпата ми репутация нищо няма да постигнеш.
- Ще видим.
Сега бе негов ред да се усмихва и признавам успя да ме раздразни, карайки ме да забравя всякакви възможни, оструумнии отговори
Върнете се в началото Go down
Linnette
V.I.P.
V.I.P.
Linnette


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010
Местожителство : там ,където избягам от майка си

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyСря Фев 09, 2011 9:45 pm

Лицето ми бе почервеняло от яд,но и така ми се плачеше,не трябваше да позволявам на никого да ме наранява ,камо ли на този идиот,който и друго не целеше.Едва се здържах да не се развикам и да го ударя,тигава ми проблесна майка ми знаеше много добре ,че това ще се случи,и въпреки това бе го довела ,явно не се интересуваше от моите чувства ,а само от нейната слава и имидж.
Лицето му издаваше ,че се е ядосал,но това не ме интересуваше
-Нищо не знаеш,интересуваш се само от себе си ,а за моите нужди капо,лигавата майчина кучка,дето се мисли за велика ,а аз и падам да и се моля да се съберем.
-молиш се за какво ,да ме чукаш за имидж,с майка ми сте еднакви ,използвали сте ме,кучи синове сте всички,никога не си ме обичал,кой знае колко си изчукал преди дда дойдеш
-ати колко изчука ма,половин Париж ?
-Целия,но не и колкото всички курви,с които си спал,а аз си мислех ,че ме обичаш
-Това няма общо аз направих грешка с нея,тя ме съблазни
-И всички курвио ,с които си спал и спиш ли са грешка ,просто импулс
-Всичко без теб
-Ти си страхливец,който го е бъз да не го изрита майка ми ,защото не спи с дъщерята на шевката.
-Не искаш това ,знам че ме искаш ,че ме обичаш или има друг ,кое кополе е,ще го утрепя ,курво
-Млъквай подяволите,няма никой нищо няма да правиш жиуголо проклето
Толкова много бях ядосана и толкова силно крещяхме,а отвън едва успяваха да спрат Йо да не влезе и да се збият,не можех пшовече да се сдържам,той се приближи до мен и се опита да ме прегърне ,след което аз така го храснах,такава наглост от него не бях очаквала,той уиспя да ми провали хубавия ден и предстъвлението.
-Не ееее мразя те идиот ,мразя те ,никога не съм те обичала,презирам те ти си нищожество ,което ме е използвал,чукало проклето,ненавиждам те
-И аз те мразя курво,никога не си ме заслужавала
-Призна си,глупако,върви се чукай с някоя курва ,те много са покрай теб
-Почти колкото при теб и скапаната ти майка
-Ненавижцдам те ,излез веднъж завинаги от живота ми
Не сопирахме да крещим ,след последните ми думи,той рязко се обърна,отвори вратата и изхвърча извън стаята ,като муина покрай всичко живо през което можеше и се качи в бързата си кола и отпраши.След него бтръгнаха и няколко от неговите дружки ,но не успяха да го спрат.
Йо влезе в стаята,аз бях съсипана, не можех да мръдна ,една сълза падна по бузата ми и замалко да падна ,но Йо ме хвана.Мразех го,него и всичките кучки ,с които бе спал ,докато сме заедно,лицемерието му бе останало пак толкова нагло,колкото си бе и преди,но сега ми идваше да го удоша.
След около 20 минути вече се бях възтановила колкото можех,въпреки че майка ми се опитваше да прикрие скандала от медиите,а не да ме утеши.
Телефона звънна,сега видях че имам 5 пропуснати повиквание от Леон преди концерта,но и да бях си чула телефона нямаше да се обадя. Едва вдигнах ,въпреки че Йо ми предложи на няколко пъти да вдигне той ,гледайки ме колко се колебая.Все пак вдигнах и казах моля.Новината ме срина ,щех да падна ,не можех да повярвам ,че нателефона бе един дързак и силен мъжки глас,който ми предаде ужасна новина ,сега всички ме гледаха като папарени,явно от физиономията ми на мъртвец.
-Но оже да е истина ,не може. Изхвърчах от стаята без да казвам нищо ,взех ключовете на колата ,но Йо ме настигна и ми ги взе
-Само кажи къде отиваме,аз ще карам
По пътя докато стигаме до колата ,видях Нео,той се опита да ме спре но не успя,дори леко го бутнах.
Колата запали и ние тръгнахме към болницата ,ч която бе постъпил Леон след тежка катастрофа,доктора се бе обадил на мен,защото е търсил последно именно мен.Бях изпаднала в паника,не знаех дори дали е жив.
Върнете се в началото Go down
Neolise de l'Armentiere
Идеална двойка /Linnette/
Идеална двойка /Linnette/
Neolise de l'Armentiere


Брой мнения : 195
Join date : 25.12.2010
Age : 28
Местожителство : Париж

Театър "Art de la Magie" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър "Art de la Magie"   Театър "Art de la Magie" EmptyЧет Фев 10, 2011 11:46 pm

Малкия ни спор с Ян не продължи дълго.
И двамата знаехме че е безсмислено да спорим. В крайна сметка, аз винаги си замълчавах последен, обосновявайки се на мисълта "по-умния отстъпва" без дори той да го разбира.
Въпреки това успях да си разваля настроението.
Друг е въпроса че от няколко дни го нямах, което само по себе си говореше, че не само Ян е виновен за всичко.
Не бях от хората, търсещи вината винаги в другите, напротив.
Смятах че най-често, всеки сам си е предизвикал съдбата, сега или по-рано.
Не ми бе съвсем ясно с какво бях предизвикал такова отношение обаче, от човек правещ се на мой приятел.
Като цяло изобщо не съзнавах действията му, наистина бяха много безсмислени и целящи в един момент да ме "издигнат, а в друг, да съсипят живота ми.
Преди да съм се ядосал, реших да сменя посоката на мислите си.
Отгоре на всичко от няколко дена се чувствах адски неориентиран и постоянно си губех мисълта.
Трябваше ми малко време да се концентрирам, но така и не успях...което никак не ми се нравеше.
Някаква шумотевица се чу и хората се струпаха около изхода.
Мина известно време, докато аз си седях на стола, изчаквайки всичко да свърши и да се връщаме.
- Нео...искаш ли да се разходим.
Преди да успя да отговоря на Луси, Линет прохвърча покрай мен и не ми даде шанс да и отговоря.
Опитах се да спра, а гласа ми я повика, определено не изглеждаше добре.
Въпреки опита ми, тя единствено успя да ме отблъсне, което освен да накърни егото ми, успя да повика и изненадано изражение на лицето ми.
Чух неодобрителни възгласи, а след това и виковете на много други хора, какво ли бе станало.
Ръката ми спря една жена, мисля майката на Линет и се опита да я задържи.
- Извинете, какво става, къде са тръгнали всички.
Вместо нейния отговор, чух този на ниско и симпатично момиче.
- Отиват в болницата, май се е случило нещо.
Двамата само се спогледахме, а Ян изненадващо предложи колата, за да ни проводи.
Не ми идваше на ума какво го бе накарало да го стори, но не ме и интересуваше.
Побързахме да се качим в голямата му, удобна кола, а Луси се сгуши този път до мен, с виновно изражение, което по-скоро трябваше да имам аз.
Не изгарях от желание да го прави и то пред майката на Линет, но момента не бе подходящ да й го кажа, а и не можех да й отказвам винаги.
След близо максимум един час, стигнахме голяма и красива бяла болница, която някой би приел за такава, ако не знаеше колко хора на ден я посещаваха с опасност за живота.
_____
ПП: да се местим направо там, а?
ПП2: ако видя още един пост, отнамащ ми повече време да го пречета, отколкото да напиша моя, спирам да пиша ;ддд
Върнете се в началото Go down
 
Театър "Art de la Magie"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
L.S.M :: Role world :: Франция :: Париж-
Идете на: